Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

majuska7979
4. feb 2010

tea tak tomu sa hovori ukazkove, ked to najmenej cakas to dostanes 😀

tea333
4. feb 2010

janulka podla mna mas peknu vahu, vobec sa nestresuj, pribrala si akurat, skor menej ako viac, si kocica, budem rada ked ja budem mat tolko 🙂
aj ked uz ma preslo zrave obdobie..nastastie a chvalabohu 🙂
akurat rozmyslam co si urobim na obed..zeby zas bryndzove haluchy??

majuska7979
4. feb 2010

no tie bryndzove by som si dala

janulka04
4. feb 2010

mnaaam, tei...ja by som si dala bryndzu...ale tusim by sa prve tri mesiace nemala, nie? tu ju nemam vobec, takze ja si ich dam az v aprili, ked si pojdem k mojej mamine pre zvysne veci 😉

lucialen
4. feb 2010

Maji, fazulka, ja som zastancom setrenia si spermii a az 2-3 dni pred ovu ist na to 😉 Mne sa podarilo otehu 2x a vzdy ked sa moj mm vratil z dovolenky, takze 2-3 tyzdne predtym nic nebolo 😉
Fazulka, je mi luto dedka, drz sa 😔
Jani, dobre vysledky, aj sa doki vyjadril ci nenarastol pipik? 🙂
Dnes mi prisiel ten top z mimiaukcii, je ako novy, len dufam, ze ho za mesiac a pol este natiahnem. Nastastie je elasticky aj dost dlhy, ale budem si musiet kupit ten tehu pas, nech mi nahodou nevykukne brucho pred komisiou 😀

janulka04
4. feb 2010

diik, tei...ale dala som si ciel 14 kil a uz mi zostava len 6kg...co asi prekonam 😝
a po malych som to dlllllllllllho zhadzovala, kojenim to neslo dole, ba naopak...drzalo sa to ako kliest 🙄

majuska7979
4. feb 2010

ahoj lucia, takze baby hovorite keksik az pred ovulkou 😉 budem sa snazit 😀

janulka04
4. feb 2010

ahoj, luci..nie, nic nebolo vidno 😒 😔

tea333
4. feb 2010

janka to tvoje babatko sa snazi byt zahadne, ale sak ho vymaknete 😉
luci tak to ste sa otehulili z lasky 😉

majuska7979
4. feb 2010

janka tak to bude chlapcek 😀

miskahryzka8
4. feb 2010

juuuuuuuj ja prave varim moj prvy ryzovy nakyp v zivote za vidatnej janulkinej podpory 😀 , aj pri tom zabudam, ze mi je zle 😀 , odporucam ako terapiu 😀

Ozaj nemate piercing v brusku 😕 , vraj su aj take pre tehulky potom gumene, ked rastie brusko, musim najst taky, aby mi nezarastla dierka 😠

majus jj 7 cyklus, mm zacal brat E400 a ja calibrum babyplan a tusim som aj prstiky supla 😀 😀

majus mne tiez vychadzala ovu na 18 den, ale som myslela, ze som mala skor, tak sme sa mojkali na 15DC a sa mi to nezdalo a potom este na 18DC a sa zadarilo 🙂

janul dakujem aj tu, ze mas so mnou trpezlivos s tym nakypom 😀

janul, to som si nasla ako jedinu vyhodu zatial mat brusko najvacsie v lete - oblecenie 🙂 a este aj ekd kamoska sije, ze mi usije tehu veci, kt. potom zuzi aj na normalne nosenie 🙂 , snad bude musiet zuzovat 😀

majuska7979
4. feb 2010

miska tak dufam ze ti ten ryzovy nakyp vyjde a pekne sa napapkajte 😉
takze babule ja myslim ze bude keksik tiez 14.februara, na valetina urcite, a prstiky tiez pojdu, mozno je to neprirodzene ale proste prirode treba obcas pomoct 😉

miskahryzka8
4. feb 2010

inak tei sranda, sa hovori, ze ked sa keksikuje pre ovulkou, je vacsia pravdepodobnost na dievcatko, ze dievcatkovsky bojovnickovia dlhsie preziju a zase ze chalanski su rychlejsi a mate aj tak chlapceka 😉

majuska o uspechu ci neuspech nakypu vas poinformujem 😀

a este mi please poradteako vyslahat sneh z bielok bez mixera 😕

majuska7979
4. feb 2010

nemam tusenie ako vyslahat sneh mez mixera, sorky moja ale ja som vo vareni tiez troska trulko 😀

petafr
4. feb 2010

miska, no ak mas obycajnu metlicku, tak sa da bez problemov aj rucne... pripadne si to viem predstavit aj s vidlickou, ale to sa narobis... 😀 a z kolkych bielkov si ho chces robit?

petafr
4. feb 2010

fazulka, to mi je luto s dedkom... ale ostanu ti snad aspon pekne spomienky... drz sa!

petafr
4. feb 2010

tei a tebe gratulujem ku chlapcekovi, na kolko percent je to iste s tymto testom?

petafr
4. feb 2010

baby nestava sa vam, ze s mm myslite jeden na druheho presne v ten isty okamih, v tu istu sekundu? Lebo nam sa to stava strasne casto, ze sa nevieme jeden druhemu dovolat, lebo si volame presne v ten isty okamih, bez toho, aby sme sa dohodli...
Vcera tiez, vratila som sa z posedenia s kamosmi o polnoci, a pomyslela som si, ze chces strasne hovorit s mm, ze mu idem volat a ked vezmem mobil do ruky, tak akurat pipa smska, a mm pise, ako velmi mu chybam atd, no proste chapete... uz sa nad tym len pousmievame, stava sa to aj vam?

miskahryzka8
4. feb 2010

peti z troch 🙂 , inak tej ryze som navarila tusim aj na dva nakypy a mam len jednu jensku misu 😀 , dam na dva krat 😀 , metlicka je 🙂

peti jj stava sa to aj nam s mm 😵

miskahryzka8
4. feb 2010

resp., cast necham len ako mliecnu ryzu, mnam to ej zdrave a dam si na to skoricu a cukor mnaaam mnaaam 🙂 a cast nakyp, aspon bude ta ryza zachrana, keby sa nepodaril 😀 a inak sa dlho vari ta ryza 😠

janulka04
4. feb 2010

uz som ti odpisala...dufam, ze sa podari...a neprehanaj miska, so ti poslala len recept, vysledok je tvoj 😵
tei, majka...veru, skovava sa darebacik maly...a ci to bude chlapec, dievca...mne uz je to nejak uplne jedno, i ked trosku ma to mrzelo, ze zase asi baba...ja odjakziva tuzim po chlapcekovi...ale zase kolke nemozu mat vobec, tak som rada aj trom babam 😵
a uz som si aj zvykla ju volat Stellinka a ked ma jeduje tak Drahusa 😀

miskahryzka8
4. feb 2010

neprehanam, lebo ekby si nespomenula nakyp, tak ho za prve ani nerobim, lebo by ma to nenapadlo a bez receptu a pokinov by mi to zase neslo 😀 😉

jani a kedy mate dalsi ult.?

tea333
4. feb 2010

petka chlapcek je isty..je to 99,9999999...

miska do 6.mesiaca mozes mat tento, potom si musis zohnat taku trubicku

tea333
4. feb 2010

janulka no holt je to tvoj osud s babami, ja by som strasne chcela babu, dufam ze druhe bude baba 🙂

miskahryzka8
4. feb 2010

tak, uz sa to pecie, teda dopeka 🙂 a dosla teta a maju este jeden mixer, tak som nemusela rucne slahat, a bol krasny tuhy ten sneh 😎 😀 , len riady by sa teraz mohli umyt same, su este zovcera 😠

tei som sa stratila teraz trosku, aku trubicku 😕 , jaaj piercing, citam spatne 😀 , vaj je taka gumova, co sa prisposobi 🙂 aj t mas piercing 🙂 ? Tie gumove su vraj skarede, ale vraj an nete su aj nejake pekne odnoze...

lucialen
4. feb 2010

Som zaspala na 2 hodiny 🙄 🙄

lucialen
4. feb 2010

A vy uz ste aj navarili 😀
Tei, a co chcel mm?

tea333
4. feb 2010

luci jemu to bolo uplne jedno 🙂

ja som si znovu robila bryndzove halusky a uz som sa aj prejedla 🙂

miska nemam piercing len sa o tom bavili baby v augustovkach..

sharmana
4. feb 2010

ahojte kočky, tak mi už teraz frčíme do TO, lebo v sobotu sa mi tam žení brat...takže sa tu zastavím asi až v nedelu...
no neuveríte, ale dnešné 3D dopadlo 😀 ešte horšie ako minule... malá bola minule aspon na pol tváre vidieť, ale dnes si zmyslela, že si zakryje tvár oboma rúčkami a ešte mala cez tváričku aj nohu 😀 takže som videla akurát ruky a nohy.. ale nachvílku sa ukázala a otvorila aj ústočká... s dr sme sa dohodli, že to skúsime do tretice, idem tam 11.2., práve na moje narodky 😵 😵 😵 tak dúfam že sa mi Sabinka ako narodeninový darček ukáže 😉
majte sa krásne, padám preč.. papapa

miskahryzka8
4. feb 2010

Tei, tak si aspon vedela podat info 😉

no bryndzaky mnam, ale sa bojim, ze by mi boli v tieto dni tazke 😕 , uvidim, co spravi aj ten nakyp, necham si ho radsej az po zumbe 😀

sharmi, tak sabinka je pekna potvorka 😀 , tak si to mozno nechava ako anrodeninovy darcek 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre