Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

nadenkaaa
5. feb 2010

dakujem kati 😵 ja si pojdem este natiahnut kosti pred nocnou lebo minula nocna bola zabijak tak dufam ze dnes bude lepsia majte sa tu krasne a zasa skoro pridem 😉

petafr
5. feb 2010

baby dakujem, ze mi drzite palce... ja by som chcela aby to vyslo a aby tam bol aj slusny plat, inac to neberiem... a ked mm vezmu vo FR, tak pockam, kym mu uplynie skusobna doba, kym pojdem za nim... potom mi je to uz jedno, horsie to bude, ak sa mi bude robota ohromne pacit, to ho mozno este prehovorim, aby prisiel nakoniec zase naspat... no mame to my komplikovane...
horsie je, ze ho stale boli ten chrbat, ma ist na skener, dufam, ze ho nebudu chciet operovat a ze mu daju zase len tie epiduralky ako pred par rokmi a vtedy mu to preslo... to by som potom chcela byt pri nom, kebyze ho poslu do nemocky... tak neviem, vcera mi volal, ze mu je fajn, ze mu dali extra silne tabletky a ze mu je z nich veselo... mi ho zdroguju...
Baby nebojte, do leta sme vsetky tehulky... teda ja dufam, ze do leta este budeme s mm niekedy cez ovulku spolu, februar som uz zavrhla ☹ no co uz...
Sharmi, uzi si svadbu!

petafr
5. feb 2010

nadi, potom urcite tu tortu odfot, radi sa kukneme... 😀

miskahryzka8
5. feb 2010

uz som spat 😀

majuska, no ked vystreli uspesne nieco ine vystreli aj motyka 😀 , dnes som vtiplna ale 😀 , slape mi cibulovy sirup a cibulovy caj, ekonomicke 😀

my sme dali kamoske na rozlucke so slobodu penisacka s napisom game over 😀 😀

nadenka ani ja neviem piect 😅 , jeej to je srandovny model, taky som este nevidela 🙂

no tie slane torty vyzeraju fakt super 🙂

ja take tazke sladke torty zase nemusim, skor take lahsie, ovocnejsie 🙂

fazulka, tak aspon v dalsom kole budete vediet, kedy sa snazit 😉 , ved vip je dobre, vsetci sme si ho predlzovali, toho sa nezbavuj 😉

jeeej nadenka to je zlatucky uzlicek 😵

tak uz mam hedelix, kvapky s morskou solou do nosa a salviove kloktadlo aj salviove cukriky, ale tie mozem, ked sa salvia nemoze pit 😕 ?

miskahryzka8
5. feb 2010

kati skus tie kvapky do nosa s morskou solou 😉

peti a co ma poloviciak s chrbticou 😕?

kkatkaa
5. feb 2010

miska a tie sa mozu? a nevies ako sa presne volaju?

dzou
5. feb 2010

ahojte zienky... ako sa mavate?
joj som vas citala ked som prisla domov a teraz som vsetko zabudla 😅
ale tak zdravim nadenku iked tu uz asi nie je... ta torta prsia je supeeeeeeeeeer tu sa daco podobne da kupit mm mal na 25 😀
joj babulky co ste chore rychlo sa vyzdravte 😉
ja nemam nic nove ...som na to ako majuska 7dc...

miskahryzka8
5. feb 2010

kati jj mozu, je to morska voda z mora 🙂 a volaju sa stérimar 🙂

ja sa neznasam liecit, lebo nic nerobim a uz vobec nic sa mi nekce vrrrrrrrrrrrrr 😠

dzou
5. feb 2010

jezis ja ze kolko tu bude popisane a tu nic????? kde ste???

miskahryzka8
5. feb 2010

no kde ste 😀 ?

dzou
5. feb 2010

ahoj miska ja som tuuuu 😀 ako sa mas? uz ti je lepsie?

groka
5. feb 2010

ahojte

precitala som 2 strany,neviem co sa tu deje

nadenka rada ta tu vidim

bris drz sa

xeni drzim palce TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

ja som neni schopna byt za pc a vobec uz existovat,moje nevolnosti su take ako na zaciatku+s bolestou hlavy,medzi nohami som mokra jak keby som bola dostata,brusko mi rastie zahadne rychlo,mne je to ozaj cudne uz

pridem ked mi bude lepsie,no je mi velmi zle,neviem co je horsie ci vracanie alebo toto co mam ja 😢 😢 😢 😢
dnes som akurat hovorila mm ze uz by som prijala aj hospitalizaciu na ianfuzku proti nevolnostiam
mm tiez vidi ze mi je hrozne,vsetko robi len on,chudacik moj,uz ani neviem co je to nic mi nie je,ani uz neverim ze mi ude lepsie

brisilda
5. feb 2010

ahojte zienky mne sa zase uvolnilo miesto na nete 😉 takze som vas prisla mrknut konecne viem co je somnou takze mam zapal moc. ciest 😕 ani by som nato sama neprisla kebyze mi nesleduju moc nemam ziadne tazkosti no bolo mi povedane, ze pravdepodobne koly tomu zapalu sa mi zacal predsastny porod 😖 verim ze ked sa to da do poriadku tak bude vsetko OK 😉 mala som ist v pondelok domov no najskor nepojdem 😢 ale co uz su tu zlate tetusky a ja si na pobyt v nemocnici zvykam aj ked tu na nadstandartke by mi bolo este lepsie no 33 € na den nemam 😀 je to horsie ako v hotelovej izbe 😉 inak vas pozdravujem a dzou tebe posielam vela silnych virusikov 😉

brisilda
5. feb 2010

juuuj groka tak tieto nevolnost su mi zname mne odkedy nasadili tabletky na tlak tak ma tiez boli hlava 😝 ale co uz hadam to prejde 🙂 aspon v to verim 😀

groka
5. feb 2010

bris dostanes na zadok 😠 pocuvaj,pamatam si ze si pisala ze ty chodis len v cukotach,z toho mas zapal

brisilda
5. feb 2010

groka to neni s toho ja som zvyknuta na chladnejsie a bosa som nikdy nechodila a ked sme sli s malym na sankovacku tak som mala stale hrube silonkove pancuchy 😉 inak ja nemam ziadne tazkosti takze ten zapal tam mohol pekne driemat uz dlhsiu dobu a nedal o sebe vediet az teraz ked mi vysetrovali moc dokladne tak sa to tam ukazalo

brisilda
5. feb 2010

inak pripada mi to tak ze cim dlhsie tu budem tym viac diagnos mi zistia ☹ kazdy den daka nova tabletka 😠 a vraj ked mi bude tvrdnut brucho idem znova na infuzku 😝

brisilda
5. feb 2010

inak pripada mi to tak ze cim dlhsie tu budem tym viac diagnoz mi zistia ☹ kazdy den daka nova tabletka 😠 a vraj ked mi bude tvrdnut brucho idem znova na infuzku 😝

kkatkaa
5. feb 2010

bris som rada ze si sa ozvala, chuda tak ti prajem nech sa ti to co najskor vylieci

janulka04
5. feb 2010

ahojte---
nadenka, som rada, ze si v poriadku a teda klobuk dolu, krasny uzlik si vytvorila
bris, tak som rada, ze uz aspon zistili pricinu...dufam, ze cim skor budes s bruskom doma 😉
juuuj, groka, babulka, drz sa, som na teba myslela, ze co je s tebou...a teda, je fajn, ze manzel pomaha..aj moj musel na zaciatku

u nas doma velka kriza, nebavi sa nik s nikym...mm totizto aspravedlnovacka je, ze mi poslal mail, baby....treba to komentar?
😔

janulka04
5. feb 2010

inac, bris..to tak byva...ze ti zistia plno veci v nemocke, no ja dufam, ze brusko sa predsalen umudri... 😵

brisilda
5. feb 2010

tea jeeeej tak gratulujem ku chlapcokovi 😉 mrkla som to jednym ockom a nahodne zbadala inak co tu mate nove???

brisilda
5. feb 2010

nadi ten uzlicek je krasny hned som si spomenila na rozpravku o panculienke 🙂 si sikulka tak verim, ze coskoro taky uzlicek k vam zavita ale v realnej podobe 😉

brisilda
5. feb 2010

zeny ja tu a vas nikde 😀 to ako si preedstavujete??? nasilu ma posielate ist na izbu a nudit sa nadalej a mne sa tu tak dobre sedi za internetom 😀

janulka04
5. feb 2010

bris, ja som tu..len odbieham na FB, chatujem s krstnou mojich malych 😉

brisilda
5. feb 2010

jaaaj aha 🙂 a inak ako sa mas? npis co je v tejto teme nove lebo nemam prehlad

janulka04
5. feb 2010

no, bris, aj som tu taaak malo...tusim dzou pisala, ze je 7DPO...cakame na pondelok, ze ako dopadlo xene IUI, drzime palce na dvojicky, v pondelok by mala testnut...sharmane sa mala na 3D neukazala zase, iba nohy ruky cez tvar, tak pojde este do tretice...a co ja viem... 😕

brisilda
5. feb 2010

fiha takze kockam drzim palce a inak je zaujimave ze sharma na 3D nic neukazalo ved ani moje sidlo sa nechcelo ukazat a nakoniec nam ukazal celu dupku 😉 podla mna ten doki neviem ako na to aby sa babo otocilo lebo ja som msa tam mala vrtiet aby sa aj maly otocil tak hadam do tretice sa sikulka mala ukaze 😉

janulka04
5. feb 2010

ona chcela vidiet tvaricku a dvakrat nic, mala je hadatko a dala nohy ruky cez tvar 😀

janulka04
5. feb 2010

a bris, ako to maly zvlada...kde a skym je teraz? 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre