Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

miskahryzka8
19. feb 2010

ahojteeeeeeeee, ja dnes nestiham, tak zdravim a cauteeeeeeeeeee 😀

petafr
19. feb 2010

no siska, neviem, ci sa da premenovat tema, ale ved dovtedy budeme uz vsetky tehulky a zalozime novu temu - zacali sme v juli 09 a v juli 10 sme uz vsetky tehule a maminy... 🙂
inac som bola so Zuzkou obedovat, tak vravela, ze si vsimla, ze sme kamaratky na FB, tak som jej povedala, ze ta poznam len tak z internetu, jej nehovor na ktorej stranke, nechcem, aby ma tu niekto vystriehol, u nas nikto nevie, ze sa snazime... ale sranda...

no ved s tymi menami je to hrozne, ved aj to Yoa, no si predstav... U nas bude dilema, ake priezvisko mu dame chudatku... Ked sme uvazovali o Lucasovi, tak sa to k mm priezvisku nechodi, lebo vyslovnost Luka a priezvisko mu zacina tiez vyslovnostou na Ka, tak by to bolo kaka, to sa mu budu smiat...

brisilda
19. feb 2010

janka male su sikulky moj maly bol mesiac v Gb a uz kecal po anglicky a sestrina mala zacala po slovensky 😀 bola radost sa na ich konverzaciu divat 😀 😀 😀
inak cvicit som sa bala nakolko sa ta sestricka stale pytala komu tvrdne brusko a mne viac netrebalo hned som si sadla a uz sa ani nepohla 😀 ale dychat som dychala 😉 v celku zaujimave debaty a rady tam boli 😉 cize aj vam to odporucam 🙂
peti super sen 🙂 mala si stastie ze sa ti nesnivaju take nocne mory ako mne 😀
sisa ved aj ja si to mojkanie este uzivam nakolko mas pravdu cas leti ako voda a ani sa nenazdam a bude sa tulkat k nejakej mladej slecinke 😀 a mamine uz ani pusu nebude chciet dat ☹
kocky maly Sebastian ma kope stale do praveho rebra ☹ rukou ho musim odtlacat 😀 je to take rozkosne ja ho odtlacim a on celou silou ma tam znoav kopne 😀 inak nestazujem sa lebo je to pekny pocit ale dost neprijemny 😀 😀 😀

sisa2
19. feb 2010

peti jasne. vsak ja som tiez nevravela, co sa nam stalo, vie o tom velmi malo ludi a teda vy 😉
mohli by sme sa niekedy stretnut aj spolu, hm? 😀
s menami to je tazke. este u dievcatka sa to inak berie, vsak sa raz pravdepodobne vyda a ktovie, k akemu priezvisku sa dostane 😀 ale chlapec to ma vacsinou na cely zivot (kedze malokedy si zmeni priezvisko chlap). no jo, este ze to tehotenstvo trva 9 mesiacov a clovek ma cas vymyslat, vyberat a x-krat to zmenit 😀 😀 😀

sisa2
19. feb 2010

bris presne to iste robil danielko, kopal do praveho rebra patou a ja som ho stale odtlacala rukou .. a za odmenu som dostala este vacsi kopanec 😀 jaj, boli to krasne casy 😵 i ked vtedy mi to az tak krasne neprislo, ked som sa obcas az ohla od bolesti, ked sa tak dobre trafil 😀 a strasne rada som mala, ked mal stikutku, to mi nadskakovalo cele brusko 😵 boze, pride mi to tak strasne davno ☹

brisilda
19. feb 2010

inak kocky ja sa bojim 8 mesiaca ☹

sisa2
19. feb 2010

bris coho sa bojis??? 😕

brisilda
19. feb 2010

no 8 mesiaca 🙂 co ak nahodou ma maly zase prestane pocuvat??? neviem ci su to iba poveri no vraj babatko narodene v 8 mesiaci ma mizive sance na prezitie ☹ vraj je lepsi 7 mesiac tak neviem ako to je v dnesnej dobe 😒

janulka04
19. feb 2010

bris, neboj, podla mna sa netreba stresovat...ja verim, ze vsetky babatka z nasej temy budu ok 😉

ja som si prave dala smazit placky... 😝

janulka04
19. feb 2010

takze ja zase budem v noci meditovat, z coho ma tak hnusne pali zaha... 😀
a ten kocik, co som si vybrala, tak by ma stalo 170€ postovne...no co su normalni???? 😕
takze som si nasla tie dve nove farby a uvidime, ako mi dzou pomoze...lebo takto by ma z Anglicka stal len 400€ aj s dovozom, co je menej ako hen tie predtym a aj tieto farby sa mm viac pacia, uz len vybrat tu naj 😵

brisilda
19. feb 2010

a ja som prave kukla tvoj album 😀 podla mna sa poobzeraj po inom kociku ja neviemmpremna su tie farby take eee inak mne sa pacila kombinacia ked si hodila link na tu stranku kde sa predavaju v modrej farbe 😉 a este neviem aka tam bola 😀 a ja nestresujem ja sa len v kutiku duse bojim

brisilda
19. feb 2010

jaaaj jani tak ked sa mmm pacia tak neni ocom 😉 uz to je pokrok ze sa mu vobec nieco paci 😀 😀 😀 v takom pripade mu nechaj na vyber aj farbu ved nech si hodi vycitanku eden beden tramky ............. bla bla bla 😀

janulka04
19. feb 2010

no, bris, modry je uz beznadejne vypredany...mm zeleny odmieta, takze jeden z tychto to bude... 😝 😀
no, bris, dufam, ze ta tie obavy prejdu, ja nejako toto thu prezivam, ze lazo plazo...iba sama so sebou niesom spokojna.. 😀 😀

janulka04
19. feb 2010

ved to...on stale povie, ze :je to natebe ...a ked mu to dam pod nos, tak vsetko len bleeeee 😀 😀
to je na zabitie...vies ako mi opindal ten zeleny....juuuj, skoda slov a ten modry sa mu pacil, ale iba ak by sme mali babu, ze inac nie 😀 😀

brisilda
19. feb 2010

janka kebyze ma poznas osobne zistis ze ja stale nesom spokojna s nicim 😝 no dnes som si urobila radost kupila som si krasny nahrdelnik v tvare srdiecka vykladany SWAROVSKIM kristalom 😉 a je uzasny mm povedal ze to mma akoze na narodky ale tie budem mat az koncom septembra 😀 😀 😀

brisilda
19. feb 2010

inak to postovne bola ina palka 😀

brisilda
19. feb 2010

inak kde mame snazilky? akosi uz k nam nechodia ☹ dlho sa tu nespominali priznaky tehu komu potom mame posielat tehu virusiky?

janulka04
19. feb 2010

juuj, treba si robit radost...take velke srdce si kupila aj malych krstna, ja na to moc niesom, mne vadia veci na krku, zato nausnice milujem, tych mam more, kabelky, nausnice a nechty...moja mania 😀 😀 😀

a inac aj male nezavisle na seba, ze ten Capucino...tak som zvedava, co este povie buduca krstna a par blizkych osob...a samozrejme dzou...kedze mi to musi vybavit 😀

janulka04
19. feb 2010

ze....aj veronika tu dlho nebola...
to hej...akoze, ja som ratala tak 50€ a on mi posle mail, ze 168€ !!!!! su normalni?

brisilda
19. feb 2010

janka podla mna kym este padne konecne rozhodnutie nam tu ukazes minimalne 10 kocikov 😀 no drzim place ja by som sa bala kupovat naslepo

brisilda
19. feb 2010

janka to si sa ho mala opytat ci ti ho planuje priniest sam osobne az domov 😀

cheerlady
19. feb 2010

caute babyyyyyy,my uz mame doma kocik!!! 😵 😵 😵 len cakam na mm,nech ho poskladame,lebo som z toho jelen 😅
ako sa mate,co nove?

janulka04
19. feb 2010

bris, ale tak zabite ma...len ta bexa je naprd, lebo sa nda nic na nej dat dole a oprat..a toto je vyrobca Jane, navyse ma homologizovanu aj vanicku, co je super...akoze , mne sa pacia ine farby, ale co mam robit, ked ich nemaju? 😢 😢

janulka04
19. feb 2010

cheerly,, ty darebacka, pred dvoma dnami si tu bola....tusim a nic nenapises....ozaj, ako sa mam minka, citala som, ze malej sa pritazilo...chudatko, dufam, ze uz je lepsie...

janulka04
19. feb 2010

a bris, ja chcem este na jar kupit jeden sportiak, takze ja sa nebojim 😉 😵

cheerlady
19. feb 2010

bris to s 8.mesiacom je hlupost-cim je babatko dlhsie v brusku,tym lepsie,ved uz v 34tt je uplne vyvinute a dokoncuje sa aj vyvin pluc a to je este 8.mesiac 😉 9.mesiac zacina az na konci 36tt.

janulka04
19. feb 2010

cheerly, uz skladas? 😕

cheerlady
19. feb 2010

jani a co som mala napisat???mne dnes poobede zvonil mobil,zdvihnem a to mark,ze kde je presne ta ulica,ze mi vezie kocik 😲 tak to bola taka sokova terapia,som myslela,ze bude az buduci tyzden,lebo este v stredu pisal,ze ho este siju. este neskladam,som volala mm,nech sa laskavo dotrepe domov,je u kamarata a dnes este cakame jednych kamaratov-par a budeme hrat clovece po dlhej dobe (take to mega-na koberci s takymi obrovskymi panakmi 😀) a musim stihnut ist este do obchodu a poskladat kocik 😠

cheerlady
19. feb 2010

jani a kde si citala o minke??? 😕 jedna baba z apriloviek ma na nu cislo,tak jej vcera pisala a odpisala len tolko,ze mala ma nejake komplikacie,ze sa ozve,ked bude vsetko ok 😔

janulka04
19. feb 2010

jaj....ale tesis sa, co?
o minke? som videla cheerlady...tak tam kliknem a to vasa tema apriloviek...tak som tam len precitala a isla het..chudatko, dufam, ze je mala Vaneska v poriadku...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre