Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

brisilda
27. aug 2009

dia tak sup s foteckami do alba 😀 az vidim ako ma ciarka silniet 😀

diamond_doll
27. aug 2009

No ok idem tam dat testy momentik 😀

brisilda
27. aug 2009

dia a kedy si prvykrat testla ty?ja na 28 DC

lucialen
27. aug 2009

Bris, to je speeeet, gratulujem 😵 😵 😵 TO je pekna ciarka a velmi pekna teplota, vyskocila este viac, to je jasne tehu 😵

diamond_doll
27. aug 2009

ja som urobila dva v den kedy som mala dostat Ms cize 28Dc ako ty a ciarka uz bola

diamond_doll
27. aug 2009

uz som to tam treskla 😀

brisilda
27. aug 2009

dia ved ty si jasna tehula kukla som testy 🙂)))waaaw kiez by aj moje tak silneli 😀
lucka ja som bola prekvapena cakala som teplotu nizsiu ako vcera 😖 a kuk ako ma to prekvapilo

diamond_doll
27. aug 2009

Tak dufam ze tie testy neklamu ..aj ty tam budes mat ciarisko poriadnu za par dni ved uvidis 😀 a brucho ta neboli ?mna bolelo furt som na zachod lietala ze uz dostanem urcite 😀

brisilda
27. aug 2009

dia nie na mne sa matka priroda vyburila najskor to bol divny sen potom bolest prs a aj to sa zahravala lebo raz ma bolelo len jedno 😀 😀 😀 tento mesiac bol vazne divny 😉 zatial nemam ziadne priznaky 😉 ak sa moje tehu potvrdi tak vam dam svoj navod ako otehotniet a ani o tom nevediet 😀 😀 😀

diamond_doll
27. aug 2009

brisilda priznaky ti este len pridu toto je skoro 😀

brisilda
27. aug 2009

dia ja viem 😀 😀 😀 no pokial bude tehu ina ako prve tak by nemali prist ziadne 😀 😀 😀 lebo pri samkovi som mrela ☹ a vsetko mi okrem merchy a grckania ostalo dodnes

diamond_doll
27. aug 2009

Ani mne zatial nejako nic neni...len som mala strasnu pazravku asi dva tyzdne 😀 aj teraz ma chytaju prudke hlady ze sa musim ist najest ale ked si nalozim na tanier prechadza ma chut 😀 ...a tebe byvalo zle do ktoreho mesiaca?

brisilda
27. aug 2009

dia u man to zacalo takto 😀
najskor bolest v bruchu ako ked dostanes kopanec
potom prislo najdenie 4- listku
neskor zahadny sen z nebohou babkou ktora napriek vysokemu veku dostala mrchu co bolo nemozne v jej veku
a nakoniec ta pani v lekarni 😉
bolest prs zvyknem mavat pred mrchou no teraz sa ta bolest opozdila a bola ina ako zvycajne
Takze uz ked som si nasla // tak tam hadam ostanu uz na 9 m

luludi
27. aug 2009

bris: blahozelam to je uuuuuuuuuuzasne 🙂)))))) velmi sa tesim, je to krasna ciarka.

brisilda
27. aug 2009

kocky a vy ktore cakate na ovu tak teraz nech to bude konecne uz OCU !!! drzim palce a budem sa aj modlit 😉

brisilda
27. aug 2009

lulu vazne???podla mna to je tienik! zajtra zo zvedavosti testnem zase ale iba ak bude teplota hore a neklesne

diamond_doll
27. aug 2009

brisilda..ten sen ma pobavil...mne sa tiez ale snivaju bludy same 😀 tak pred dvomi mesiacmi sa mi snivalo o tehotnych asi trikrat 😀 mna prsia nebolia tiez vobec..mam ich take iste ako pred ms ..len ich raz citim viac a inokedy menej..neboj aj na dalsom teste budu dve ja to viem 😎

brisilda
27. aug 2009

dia tak ten sen mi daval tusaka lebo tak ako babka nemohla mat mrchu tak isto ani tehotna zena nemoze mat mrchu 😉 ale velmi som tomu neverila lebo v snoch sa nevyznam

petafr
27. aug 2009

bris to je uzasne, tesim sa s tebou... Som vravela, ze nam to tu musi zacat odbudat...Gratulujem. A ciarka je perfis, ziadny tien, uz bude len silniet. Tak mas darcek na cestu 😅

diamond_doll
27. aug 2009

brisilda tak potom mozno aj tie moje sny mi davali znamenie nejake 😀

brisilda
27. aug 2009

peti cestu mi nespominaj ja sa jej uz normalne bojim ☹

brisilda
27. aug 2009

kocky tak som neodolala a skusila teraz kvalitnejsi test od rapi clear a je tam tienik no to preto, ze som nelala ranny moc 😉 este testnem v sobotu a ked bude ciarka krasne silna tak to poviem uz aj muzickovi 😉

malalady
27. aug 2009

bris 😀 😀 😀 😀 😀 blahoželám

brisilda
27. aug 2009

malalady dik 😀 dufam, ze tienik uz nezmizne lebo inak budem v depke ! a poriadnej

michelle
27. aug 2009

ahojte babule 🙂
briiiiiiiiiis co to citam? tak to je prefektneeeeeeeee!!!! 😵 gratulujem a tesim sa s tebou! 🙂
takze predsa len aspon ejdna tehulka augustova pribudla.. aj ked... august este stale je, ja mam plodne dni od zajtra, takze teoreticky by som aj ja mohla stihnut august... aj ked vediet to budem az v septembri.
jaaaaaj ale sa tesiiim bris 😵

tea333
27. aug 2009

bris nezmizne..ved ti meska mrcha, nema co miznut 🙂 🙂 🙂

janulka04
27. aug 2009

baby, dobre rano....
briiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiis: ani nevies, ako si ma sokla!!!!!!GRATULUJEM a drzim palceky 😀 😀 😀 ....som vravela, ze uz sa to musi zacat "sypat". A ciarka je dobra.....ja som mala take slabe a bola som skoro v 10tt.

brisilda
27. aug 2009

tea tak dnes som estelen 28DC ☹ ale aj tak dakujem 😉
rada pre snazilky sexujte pred spanim a po akte si iba navlecte gature so slip. vlozkou po leziacky a ostante lezat do rana no teda spat 😀 hadam tento trik vyjde aj vam 😉 velmi vam drzim palceky

brisilda
27. aug 2009

janka ja som sokla aj sama seba ked som rano kukla na teplomer 😉
http://www.womenzone.cz/app/temperaturegraph.as...

janulka04
27. aug 2009

Teplota je v poriadku, ved aj Luci vravela, ze to moze na den skocit doklu, ze dolezita je dnesna teplota, tak vidiiis....sa hrozne tesim....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre