Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

tea333
6. sep 2009

nadenka ,sharmana..tie teplotky sa mi velmi pacia, len tak dalej 😉 😉 😉
ja si asi zajtra odmeram teplotu, len tak cvicne, lebo mam prsia hrozne citlive a bolestive uz par dni, a pridal sa k tomu cosi ako PMS, tak bud je to PMS,alebo nie je (aj ked neposkvrnene pociatie to asi nebude 😀 )
noa aspon budem vediet na com som 😉

inak musim povedat ze spat som isla o 5 a vstavala 7.20 dnes..juj 😵

nadenkaaa
6. sep 2009

tea co sa stalo preboha? ze ty si stavala tak skoroooo? 😀 ved si bola zurovat vcera 😉 tak by si este mala spat spankom spravodlivych 😎 a co sa tyka tej teploty kolky si den cyklu?

nadenkaaa
6. sep 2009

totiz to podla mna sa u nas nic nepodarilo lebo mna vobec prsia nebolia ani nemam chute ani nic 😝 aj ked dnes som len 7 dpo 😔

sharmana
6. sep 2009

tea. to je sila, ja by som nevstala, jedine, že by ma za vlasy tahali 😀 😀 aspon bolo dobre?
nadi. tak ty si bývala v ba? pochádzas odtialto alebo si tu pracovala či študovala?
ale podla mna zas v za a okolí musí byt krajsia príroda a prostredie, hm?

nadenkaaa
6. sep 2009

sharmi ano v ba som studovala a pracovala a byvala som v petrzalke takze pokial bolo pekne hradza to istila 😀 😀 a co sa tyka ziliny nehovorim ze zilina je skarede mesto aj tu je fakt pekna priroda a je tu kam ist ci na kysuce ci na oravu ci na martinske hole dokonca tu v ZA okrem maxu,oc duben a auparku zacnu stavat dalsie obchodne centrum 😀 😀 ale v ba som mala kamosky tu som sa prestahovala kvoli mojmu mm a nikoho tu nepoznam rodicov mam 140 km, okrem rodiny z jeho strany a tym ze robim doma tak nie som ani v kolektive 😕 takze v tomto smere je to tu tazke ale snad sa to casom podda 😅

lucialen
6. sep 2009

Caute dievcata, ja som dnes trochu rozbita, vcera som bola u kamosky, mala narodky, v noci som zle spala, nejaky teenagery tu skriekali, drahy chrapal, no hroza ☹

sharmana
6. sep 2009

jasné, je to zvlástne zmenit zivot, prestahovat sa.. a tá adaptácia niekedy trvá.. hlavne si treba nájst okruh známych a priatelov, čo už tak jednoduché nie je, hlavne v dospelosti...
moj mm prisiel po 7 rokoch na Slovensko, a to hned za mnou do BA, bála som sa či si zvykne, ale úpne sa adaptoval a je tu rád 🙂 rodiny máme obaja daleko, takže sme tu sami.. mám tu síce sesternice, ale s nimi sa tak casto nestretávam... tiež mi chýbajú kamošky, lebo tie čo mám tu v ba majú bud deti, nikam nechodia, alebo sú slobodné a lietajú kade tade a majú každý den nejaký program, kdezto ja už som musela mysliet na prestavbu bytu, rôzne iné výdaje, takže s nimi tolko lietat nemôžem...
možno nejaká susedka, ešte tu poznám len pár ludí, ale bolo by to najlepšie mat v jednom paneláku kamošku...
v TO som mala vela kamosiek, vela z nich sa síce potom rozletelo do sveta, povydávalo, ale tam sme mali vždy kávičkové session... u niektorej doma alebov kaviarni 🙂 som dost kaviarenský typ.. disko nemusím, lebo na sk aj tak nestoja za nič a do talianska predsa nebudem lietat každý víkend 😀

nadenkaaa
6. sep 2009

presne ako hovoris ono momentalne som tak na polceste myslim ze pokial by uz bolo babetko tak uz sa clovek skor zoznami aj s nejakymi mamickami 😉 😉
ahoj ljuci tak to bude asi viacero ludi dnes rozbitych ako to tak pozeram 😀

groka
6. sep 2009

ahojte

kuk moj grafik http://www.fertilityfriend.com/home/23cc25 normalne sa mi to dnes paci,ten vystup,a zacinam sa z toho tesit trosku

nadenka idem hned pohladat tvoj graf,som zvedava

groka
6. sep 2009

sharmana,super 😉

nadenka zeby IP?

groka
6. sep 2009

idem do obchodu si kupit nescu kavu lebo sa mi minula a potom varit,dnes som tiez sama doma,osadka isla oberat hrozienko aby sme mali burciak na narodky,a maly chcel ist s tatom,tak som im nabalila obed a som kludna

groka
6. sep 2009

inak dnes som 7 DPO nie 6 ako tam pise

petafr
6. sep 2009

Ahojte kocky,
nadenka, sharmanka a groka, vy nam to tu istite... Ja som dnes nemerala, zurovala som do pol stvrtej a zobudila som sa az o desiatej, takze to nemalo vyznam...
Sharmana, ak budes chciet, mozeme niekedy zajst na kavu, ja tiez v Blave skoro nikoho nepoznam, sme tam len kratko...
Baby, ja uz chcem byt tehotna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

groka
6. sep 2009

peta ahoj aj ja by som sa potesila tomu
uz som bola v obchode,a teraz akoze ranajkujem,vajicka na makko a kuraciu sunku iba take same

nadenkaaa
6. sep 2009

groka si pisala ip a nenanpisla si mi nic do posty 😕
inak sa tu mordujem lebo od svokry mam slivky tak robim taky recept z netu tvarohovo slivkovy kolac -je to z dvoch ciest len som to slahla do tortovej formy a nejak nie a nie sa upiect-to spodne cesto medzitym su slivky ach jaj ked to ne bude dobre tak ma poraziii sa tu s tym seriozkujem uz do rana a medzitym robim spizy kuracie na mede som si tiez dnes vymyslela obed 🤐 😒

groka
6. sep 2009

kaslete na mna,ale donutili ste ma ist varit 😀 tak idem,ale ja som co chvila tu,este som schruipla horalku a uz som plna

groka
6. sep 2009

nadenka myslela som IP ako inplantacny pokles uhniezdovanie

nadenkaaa
6. sep 2009

peta tu je nas viac co chceme byt tehu 😉 😀 len cesta k vysnivanym metam byva trnista 😉 😀

groka
6. sep 2009

nadenka necche sa upect:skus zvysit stupne a co je to kysnute ci slahane cesto?

nadenkaaa
6. sep 2009

slahane no vies ale nie je to odskusane to je z netu a clovek niekedy sam seba obalamuti ked urobi nieco co nema odskusane 🙄
aha no tak som to nejak zle pochopila zatial nebudem z toho robit zavery lebo este som len 7DPO a vcera ta teplota nebola merana v obvykly cas

lucialen
6. sep 2009

Tak ja idem na obed k nasim 🙂

groka
6. sep 2009

nadenka a nezabudla si kypriaci prasok alebo sodu bikarbonu?

nadenkaaa
6. sep 2009

to tam je inak uz som to vytiahla vyklopila a podla mna tam galibu narobili tie slivky lebo pustili stavuno uvidime ake to bude ked sa to bude krajat ale rozhodne ako kolac pre navstevu by som to nedavala 😀

rhodosbb
6. sep 2009

ahojte babule 🙂

som sama doma, mm siel nieco dokoncit do robotky, sofia je u svojho otca, tak mam veget. uz mam skoro navarene, este urobim pecene krumple a je to finito 😀

ja sa do pecenia uz nepustam, jedine do nejakych hrncekovych kolacov, lebo vsetky ine pokusy zlihali 😀 sice dalo sa to jest ale po estetickej stranke to bola katastrofa...

lucialen, to mas najlepsie zariadene, aj ja sa nabuduce musim pozvat na obed k nasim 😀

nadi, to bolo dobre s tym IP 😀, tiez som nevedela, ze to je tiez skratka pre implantacny pokles 😅

nadenkaaa
6. sep 2009

ahoj rodosbb uz sa ti to krati vsak? 😉 😉 lucia to ma najlepsie zariadene s tym obedom 😀 a co sa tyka toho ip som to nevedela 😅 no sak aspon neumriem sprosta 😀 😀

sharmana
6. sep 2009

jeeej nadenka, aj ja som robila slivkový koláč, ale len taký hrnkový 🙂

peti jasné že môžeme sa stretnúť... ešte si vo fr? no a najlepšie by bolo, keby potom aj s kočíkmi xixi... v ktorej časti ba bývaš? ja som ružinov..
katka, tea, nadenka, groka, luci, peti, dzou... a všetky babule..určite budeme čoskoro všetky kočíkovat.. 100% 😉

nadenkaaa
6. sep 2009

sharmi uz aby to bolo (myslim to kocikovanie) pre vsetky 😵 😵 uz v co najkratsej dobe //prajem 😵

sharmana
6. sep 2009

no ja chcem velmi, len tu mám nervy z tej prerábky.. vždy ked už niečo dokončíme, tak zistíme, že treba ešte dalsiu vec 🙂 aj teraz musíme zakreslit nejaké prerábky v kúpelni, no ale drahý mi dnes povie, že nemá pravítko.. takže zase nič.. ja odpadnem.. a hornbach už priam neznášam.. ja by som ho aj mala rada, ale keby si už vyberám parkety a farby, nie stále len omietku, stuk a lepidlo 😀 😝
no a práve som prinútila mm, aby umyl riad, lebo si nejako zvyká, že on nemusí nič 😠

rhodosbb
6. sep 2009

nadi, krati sa mi to veru, uz aby to bolo, ale mam z toho nervy...na policke v kupelni na mna stale pozeraju tri tehotenske testy, ale zatial uspesne odolavam 😀 som sa zaprisahala, ze pred vynechanim mrchy netestujem a hotovo

sharmana
6. sep 2009

rhodosbb. ahoj a kolký si DC? 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre