Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

petafr
10. sep 2009

http://www.fertilityfriend.com/home/298c74
ahojte baby, tak pridavam ten moj dnesny, teplota uz stvrty den ta ista, no nuda...
Pozerala som aj vase, Groka, ty si nam uz tehotna, ja to tak vidim, drzim palce, ale teplota uplne bohovska!!!
Baby vy ste uz fakt blizko, inac Rhodos neboj, akurat som citala, ze najplodnejsi mesiac v roku je september, najviac deti sa rodi v juni!!! Tak sa treba tesit na september. Ja mam este 8 dni stresu pred sebou ☹

nadenkaaa
10. sep 2009

rodos da sa merat a pocas mrchy ale podla mna je to bezpredmetne /zaujimave je to pre tie ktore maju skoru ovulaciu tak asi do 9-10 dna/ ja budem merat az ked konci mrcha 😉

nadenkaaa
10. sep 2009

rodosa co ked to ne je mrcha?uz som videla aj take grafy kde bola kaoze mrcha a nakoniec to bolo tehu 😀 😵

rhodosbb
10. sep 2009

08.9. 37 °C
09.9. 36,9 °C (večer prišla)
10.9. 36,9 °C

nadenkaaa
10. sep 2009

rodos posielam link na graf je to siesty graf v poradi 😉 dievcina pise o mrche a nakniec to bolo tehu 😉
http://www.fertilityfriend.com/ChartGallery/ind...

rhodosbb
10. sep 2009

peta, fajn, uz sa tesim na snazilkovanie v septembri 😉

inac podla jonasa mam najplodnejsi den dnes, ale smola, lebo ja cez mrchu (a uz vobec nie na jej zaciatku) nekeksujem 😝

nadenkaaa
10. sep 2009

rodos je to regulerna mrcha alebo hnede spinie?

nadenkaaa
10. sep 2009

peta viem o cm hvri tieto posledne dni su najhorsie 😝 😝 😔

michelle
10. sep 2009

ja si tiez myslim, ze to nie je ms rhodos... lebo vtedy teplota kleseb RAPIDNE, na to upozornuju. a u teba sa to nestalo. asi by som v tvojom pripade letela do lekvarne a testovala, vaaaazne 😎

nadenkaaa
10. sep 2009

michelle ona nemusi ist do lekvarne ona ma testy doma takze moze letiet do kupelne 😀 😀 😉 😉

michelle
10. sep 2009

tu o tom pisu:

If there is no pregnancy, your temperature will stay elevated for 10-16 days, until the corpus luteum regresses. At this time, unless there is a pregnancy, progesterone levels drop DRAMATICALLY and you get your period. Your temperature normally drops at this time as well, though it is not unusual to have erratic or high temperatures during your period.

inak nadi nie len zelene testy su ovu, niektore su ruzove, niektore take umelohmotne so smajlikom 🙂

michelle
10. sep 2009

ahaaa, o to jednoduchsie a rychlejsie 😉

rhodosbb
10. sep 2009

michelle, nadi 😀 😀 😀

zacalo to hnedym spinenim vcera vecer, ale teraz sa to uz rozbehlo. Pockajte, idem na wc a dam hlasenie 😀

michelle
10. sep 2009

som napata... ako guma v trenkach!!! 😨

brisilda
10. sep 2009

ahojte kocky snazilky 😉 akosi vela toho pisete nezda sa vam??? 😀

michelle
10. sep 2009

bris, mame nervoooz obdobie, musime ventilovat 😀 ty akooo?

rhodosbb
10. sep 2009

hlasim: normal mrcha, krvy ako z prasata 🤐

michelle
10. sep 2009

rhodos, test negat? ..ci si si nerobila?

nadenkaaa
10. sep 2009

michelle ale uz som videla aj tak grafy deen velmi pozvolna klesala tepota pocas mrchy 😖

nadenkaaa
10. sep 2009

bris o je vsetko z toho ze nevieme ako by sme to prekonali toto nechutne obdobie tesne pred dnom D 😉

michelle
10. sep 2009

dokelu.... 😖

nadenkaaa
10. sep 2009

neviem asi vsetko ma svoje aj vynimky ☹

brisilda
10. sep 2009

rhodos je mi to strasne luuuuto 😢 hadam uz nabuduce si to rozmysli a nepride
no ja sa mam na figu ☹ neviem co mam robit rano som tak min. spinila 😝 teraz uz nie takze asi to budem musiet spomenit dokimu
s testovanim este pockajte az neste zbytocne skalamane radsej testovat neskor a na istotu ako dopredu a nevediet acom naozaj ste 😉

nadenkaaa
10. sep 2009

bri noh y hore a bud v klude 😉 😉 mozno si am babetko robi vacsie miesto tak preto i tam nejakamini vlasocnica praskla 😕

groka
10. sep 2009

ahoj peti,ja som sa zasmiala ako si napisala ze som tehula,nejako mi ti pripada asi nerealne,neviem

no ale baby idem do lekarne ja teda isto,idem po maleho a tam,takze za hodinu hadam podat info aj skor,drzte mi palce,chcela by som dve,aspon tienik

nadenkaaa
10. sep 2009

groka drzim palce aj vsetko 😉 😀

michelle
10. sep 2009

nadi sme dve drziace 😉 groka, nenechaj nas cakat s vysledkom prosim 😎

brisilda
10. sep 2009

groka drzi palce velmi 😀 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT aspon take // ako som mala ja na zaciatku 😉
nadi ja neviem asi to bude vcerajsim kexikom 😀 cize uz viem ze kexik na dofci skusat nemame 😀 ☹ rano som sa normalne zlakla este stastie ze toho neni vela a od krvy to ma strasne daleko

nadenkaaa
10. sep 2009

presne este to som sa chcela opytat ci ste nahdou neboli privelmi vcera prituleni 😀 ale to potm nemoze byt s maternice o su len vasocnice v posve ktora j teraz kd si tehu viac prekrvena ale nevidim dovod preco by ste s nemohli aj pocas dovci milovat ved ked to nebudete krkolomne prehanat tak nevidim najmensi dovod na paniku
ved obcas clovek ma po sexe aj normalne /bez tehu/trosku spinenia prave koli tym prasknutym vlasocniciam v posve

nadenkaaa
10. sep 2009

michele neuveritelne sa to vlecie 😝 😝 ja uz by som najradsej mala istotu ci uz pozitivnu alebo negativnu 😔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre