Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

groka
6. okt 2009

blbost v sobotu svadba to je 10 a potom o 4 dni mrcha,uz mi hrabe

lucialen
6. okt 2009

Groka, ja myslim ze v pohode mozes, babo este nieje napojene na teba, to je este skoro si davat taky pozor na lieky 😉 Ale normalny paralen mozes kludne 🙂

nadenkaaa
6. okt 2009

groka myslim zeby si este mohla lebo este morula neprisla ani do maternice takze sa este nezacala tvorit ani placenta podla mna by si este mohla

groka
6. okt 2009

ok baby uz si aj dala idm do postele pred tv este asi pridem,dakujem za rady 🙂 mam vas rada

dzou
6. okt 2009

pa groka a prajem rycle uzdravenie 😉

nadenkaaa
6. okt 2009

aj my teba jarka 😉 zatial pekny vecer 😉
dzou aj tvoj mm chodi domov len spavat? 😅 moj este nie je doma ach jaj vcera tiez prisiel okolo 23.00 😝

sharmana
6. okt 2009

groka. skore uzdravenie, oddychuj.... ešte dobre že som na tej pn ke, dufam že sa takto vyhnem chorobám... aj ked 21.10 už asi nastupim do prace...
no idem dopozerat ruzovu a spinkat... majte sa babule, krasne sničky 😉

miskahryzka8
6. okt 2009

Ahojte kocky 🙂 , ja som tu nova, pridala som aj svoj prispevok, vo vasom je vas straasne vela na citanie 🙂, ale tiez sme sa zacali s priatelom snazit v juli, tak sa chcem opytat, ci sa uz niekomu z vas zdarne zadarilo 🙂, dakujem za odpovede a vsetkym drzim palce pri otehu aj tehu 😉 🙂

nadenkaaa
6. okt 2009

ahoj miska hryzka pozri do mojho albumu tam mam tabulku bab z nasej temy a tam si pozri kolkym z nas sa zadarilo aby ta to povzbudilo 😉 🙂

miskahryzka8
6. okt 2009

jeeeej fiiiiha, to fakt super dost kociek, gratulujem 🙂 , lebo co si tak surfujem na nete, mam pocit obcas, ze akurat ked baby planuju a chcu to nejako nejde, alebo to dlho trva 😒 , a ked to niekto moc neriesi, je tehu hned 😀 , kamoska hovorila, ze oni planuju tak o rok dva a uz bola v tretom tyzdni, ani o tom nevedela a ma krasne stvormesacne dievcatko 🙂

janulka04
6. okt 2009

ahojte babule....ale ste mi chybali dnes 😀
nadi, groka, grafiky na jednotku, bozinku...ja na vas budem myslieeeeet a drzat palceky...
groka, nic si z toho nerob, ja som tiez chora a tiez to vyzera na anginu...me to vzdy sadne na priedusky az...ale zacala som sa pre istotu tlacit homeopatikami 😉
dzou...veru, tebe sa blizi snazilkovanie...ze?
luci, hlavku hore, my sme pri malych vyrabali rok....a teraz len par mesiacov...a vazne, akurat vtedy, ked som si povedala, ze ani sa to moc nehodi, alebo, ze to teraz urcite nevyslo...bum..a bolo....verim, ze do decembra sme vsetky tehu, veriiim 😉
sharmi, cheerly...ako sa dnes citite?
ahoj miska, vitaj medzi nami
a motylek, gratulujem ku //, dufam, ze coskoro ich najdes na tehu teste 😉

nadenkaaa
6. okt 2009

jani dnes viaceri mali abstak 😀 😀

dzou
6. okt 2009

nadi hej...ale mm uz je doma 😉 tak bru nocku 😉

lucialen
6. okt 2009

Ahoj Janka, ja tiez verim ze do vianoc sme vsetky tehu 😵 No to by bolo aby nie 🙂
A Motylek, tak my sme na tom rovnako, necakame spolu 😉

janulka04
6. okt 2009

veru, luci...ved toto je velmi plodna tema....a vetsinou to tu tak vychadzalo bababm, ktore neverili.... 😀 alebo cakali intenzivne mrchu, babule, asi sa treba predzasobit vlozkami 😀 😀

miskahryzka8
6. okt 2009

dakujem janulka za privitanie 🙂 , no my sme boli tento mesiac rozlietani s poloviciakom, sa nam podarilo "zapracovat" len 2 krat okolo ovu - podla pocitania dni, vlozkami som zasobena dost :D, tak snad motyka vystreli, idem si tusim precitat cely prispevok, tiez som chora a musim trcat doma, tak do konca tyzdna to snad zvladnem a aspon vas lepsie spoznam 😉 a kedze vyzerate byt ako fakt plodny prispevok, tak to aby som sem nakukala a prispievala tiez :D

nadenkaa mozem sa pridat do tabulky 🙂, vek 28 rokov, meno pre dievcatko Nataly a chlapcek nemame vybrane, ale paci sa mi Chris 🙂

petafr
6. okt 2009

ahojte, tak ja som bola na pohariku s kamaratkami, tak mi je hej...
Groka, kebyze nie si chora, tak ti poviem nadherny graf, ale ja sa v tom az tak nevyznam, tak neviem, do akej miery to moze ovplyvnit teplotu, ja som dnes 3 DPO, zajtra poslem link, ale je to divne, hlavne som vysoko oproti minulemu mesiacu... ale konecne mam tento mesiac vytok, asi zato, ze sa nesnazilkujeme = ziadne stresy a normalne hormony, co ja viem... uvidime o mesiac, ked sa mi vrati mm, ci budem taka pohodacka.
Miskahryzka vitaj, krasny nick! dufam, ze ti to coskoro vyjde, posilnis nase rady a dufam, ze coskoro otehulis a budeme mat krajsiu tabulku plnu tehuliek!!!
Vsetky sa liecte, co ste chorlave... coskoro budeme vseeeeeeeetky tehotne... a budeme uz len stretavkovat s krpcami.

petafr
6. okt 2009

http://www.fertilityfriend.com/home/298c74
no zajtra sa to uz velmi nezmeni...

motylek17
7. okt 2009

dobre rano... no vidim, ze tu este nik nie je... co vsetky este spite???? 😀

groka
7. okt 2009

ahojte,dobre ranko

kuk na to moje stupanie,nechapem vobec tusim som nemala este takuto teplotu,a rano som mala pod poazuchou len 36,5 takze som bez teploty,ale strasne ma tesi ta teplotka,no radost vystrieda smutok o par dni pri riadnom poklese

http://www.fertilityfriend.com/home/23cc25

groka
7. okt 2009

motylek ahojky 🙂

motylek17
7. okt 2009

ahojky groka, normalne ti zavidim tu teplotu... 😀 ... uvidis, nebudes smutit.... ved za mesiac september nik nepribudol, takze to vidim pozitivne.... hlavu hore... 😉

andzi
7. okt 2009

ahojte, prišla som vás pozdraviť, čo je nové?
Groka - krásne teploty, len vydržať...

motylek17
7. okt 2009

ahoj andzi.... ty sa pochval... 🙂 ... ja som asi 1DPO, tak uvidim co z toho bude....

groka
7. okt 2009

motylek nic mi nemusis zavidiet,co si ja ti budem zavidiet ked ty budes tehu 😅

groka
7. okt 2009

andzi no vydrzaz vydrzat,vydrzi to do takeho 12DPO a potom dole,dole,dole

motylek17
7. okt 2009

.... ale tak to vyzera, ze ty budes skor... 🙂 jaaaaaaaj, tesila by som sa s tebou.... 🙂

rhodosbb
7. okt 2009

dobre ranko 🙂

groka, ty mas riadne teploty, super 😉

dnes rano som sa rozhodla, ze kedze moj mm bude mat 31.10. narodeniny, tak ho pozvem do tatier na 2-3 dni a tam sa budeme snazilkovat 😀 ale musim to zariadit tak, aby sme tam isli pocas ovu, co je o dva tyzdne... hadam mu to nebude vadit, ze dostane darcek skor 😅 takto spojime prijemne s uzitocnym 😉

groka
7. okt 2009

Idem sa na chvílku vyvaliť a vypiť si cajíky,zabábušim sa do paplona,boli ma hlava

groka
7. okt 2009

motylek 🙂 🙂 🙂

rhodos skvely napad 😉 budem drzat palceky 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre