Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

sharmana
12. okt 2009

no motylek, spytaj sa lekarky, ze co v pripade, ak by si teoreticky bola tehotna, ale na začiatku sa to ešte neda zistit.. ci to už má vplyv na to embryo alebo ešte nie...

motylek17
12. okt 2009

ved na to sa spolieham, ze to je mozno vsetko len v zaciatku... a vsetko dopadne dobre... aj tie tabletky nechcem brat tak dlho ako sa maju, lebo zbytocne zatazuju organizmus... ale herpes je uplne na zaciatku, cize to uz poznam...

dzou
12. okt 2009

sharmi hej hej chapem akurat ho tu hladam kolko by stal v uk lebo aj mne sa velmi paci asi najviac zatial 😉 ale na jednej uk stranke som nasla ale nie je tam cena 😠

sharmana
12. okt 2009

ja som videla cenu okolo 400 eur, jedine co treba ešte dokupit je ta sedacka, co sa tam pripne, lebo my budeme urcite dost cestovat s mimi, predsa len moja mamina aj svokra byvaju daleko 🙂

dzou
12. okt 2009

aaaaaaaa uz som ho nasla a cena nie je az taka zla 😉

motylek17
12. okt 2009

babulky odchadzam pod perinu... krasny vecer a este raz vam vsetkym dakujem za podporu... moc mi pomahate...

sharmana
12. okt 2009

motylek. tak ti držím palce, chápem tvoje obavy, ale uvidís, nic nie je také zlé, ako na začiatku vyzerá 😉

dzou
12. okt 2009

maji aj ja drzim palce 😉 ...aj ja uz padam tak pekny vecer a zajtra sa vidime 🙂 piseme 🙂

sharmana
12. okt 2009

no pozeram superstar.. tak papa

brisilda
12. okt 2009

ahojte shami ved moj favorit je stale abc 😉 ja viem, ze je uzasny ale oproti loole ma velku konstrukciu preto budem mat jeden kocik stale v aute a jeden doma 😀 az sa nevlacim stale s tym velkym ....... 😀 inak v tej modrej farbe je nadherny 😉
jani ja som si na turu kupila tu klokanku 😉 konecne vymysleli aj take ktore sa daju pouzivat od narodenia 😉
dzou taktiez som sa pobavila na tom specenom zadocku psika 😀 chuda psik ale inak je zlaty ja kebyze svoju slecnu ostryham tak je ako potkan 😀
motylek ja si tiez myslim, ze v krvi sa este neda zistit hormon HCG no nemusis sa bat uzivat lieky lebo placenta este neni 😉 cize sa cim skor vyliec az si fit 🙂 vajko moze byt tak estelen na ceste do maternice 😉

brisilda
12. okt 2009

motylek ale aj tak nechapem preco ti dala tak silne lieky kedze su aj zeny tehule co sa stretli s takym nicim cize teraz mi nejde do hlavy ako liecia ich 😒

sharmana
12. okt 2009

aha, jasné bris, ale golface sportove su vacsinou mensie, tento abc chcem v prvom rade kvôli tej vanicke, teda v hlbokej kombinacii, a tam mi je to jedno, lebo on sa da zlozit do auta, ta konstrukcia sa da uplne poskladat..a paci sa mi, ked je tam nasadena aj ta autosedacka, to je strasne zlate 🙂
ozaj bris, bursko ti už trosku narastlo?

brisilda
12. okt 2009

shami ja som mala brusisko este pred otehotnenim 😀 teraz som ako v 6 mesiaci 😀 a inak ja chcem loolu len do auta cize ide mi hlavne o autosedacku a konstrukciu inak abc ma velku vanicku a je super mam ho odskusany 😉 no neviem si predstavit cestovat k svokre na vychod s takou konstrukciou ktora mi zaberie cele miesto v kufri 😀

sharmana
12. okt 2009

no ja mam už tiež trosku brusko, do bokov som tiež pribrala, ale aj vdaka tomu, že som pribrala pre otehu, a teraz cez tehu som stale doma, takže žiadny pohyb... no ja ked prídem o týžden do práce, tak neviem ci to už utajím, že som tehu...
my máme na toto super auto, lebo máme velký kufor, tam zmestím aj skrinu keby bolo treba 🙂

brisilda
12. okt 2009

no tak to mate super 😉 ja cestujem teraz v piatok na vychod k svokrovcom a tiez im to uz musime povedat omne sa uz suskalo v lete ze som tehu 😀 neto teraz 😀

sharmana
12. okt 2009

bris 🙂 ja už pôjdem pozerat nohavice, lebo ma nebaví chodi odopnutá a aj dlhsie topy potrebujem, lebo mi vsetko vyskakuje nad brucho a pri tých rozopnutých rifliach si ešte niekto pomyslí, že čo som to za exhibicionistku 😀

miskahryzka8
12. okt 2009

dzou, aky zlaty hafko, take vrtielko mi pripada byt, chudacik s tou ritkou spalenou 😅
motylek, to ma mrzi ☹ , ale aspon poriadne preliecis herpes a neublizis tak babatku, aj ten herpes by mu mohol ublizit... a ked teda tak s tym uhniezdovanim, neda sa tie 4 dni pre istotu este leicit ten herpes len nejakou mastou a potom az tabletkami? Aha, uz si si dala tabletku, ale zase, keby nahodou a nie je uhniezdene, tak zase nie je napojene na tvoj krvny obeh a tak sa k nemu tie tabletky nedustanu, ci? Kolko ich mas brat?

Na kociky som rychlo hodila ockom z povercivosti, ale stihla som si vsimnut, ze su krasne 😵
No stihla som si vas precitat, dnes zacinam prvy oficialny pokus s vami 🙂 :
http://www.fertilityfriend.com/home/2a5235
mi to zpriemerovalo dlzku cyklov a je z toho FF asi poriadne paf, tak mam moznost ovuli od 26.10. do 30.10. vcetne 😲 😀 a zelene gulicky mam od 23.10. do 25.10....

Dobru nocku a dobre ranko 🙂

groka
13. okt 2009

Ahojte baby,ja dnes nemozem spat som hore uz dost dlho hore merala som o hodinu skor teplota takato a to viem ze keby som merala v rovnakom case bola by este aspon o pol az stupen vyssia,tak kuk na ten zazrak na ktory som cakala a priala som si,ale ............aj tak to vidim na mrchu http://www.fertilityfriend.com/home/groka

groka
13. okt 2009

http://www.fertilityfriend.com/ChartGallery/417... kuknite na tento pokles, zaujimave

petafr
13. okt 2009

groka, pekne!

motylek17
13. okt 2009

dobre rano babule... niektore z vas a pytaju, preco beriem tak silne lieky... je to kvoli tomu, aby mi to cim skorej zmizlo... ak by som bola tehotna, tak by som musela pouzivat nejake zinkove masti na vysusovanie a strasne vela vitaminu B... kedze podla lekarky tehotna nie som, mam uzivat tieto lieky... uz to ustupuje cize este dnes budem brat a koncim...

groka
13. okt 2009

babyyyyyyyyyyyy ja som si bola kupit test a ja tam mam druhuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

groka
13. okt 2009

dam si tu namahu a odfotim len budem musiet nainstalovat druhe cd z druheho mobilu lebo cez tento mobil sa mi neda

motylek17
13. okt 2009

groka som stastna za teba, moc ti gratulujem a moc ti to prajem... 🙂))))))

groka
13. okt 2009

motylek dakujem ti,ale este mi negratulujte,ja sa bojim,boli brucho na mrchu

motylek17
13. okt 2009

ale ved si mala na teste dve ciarky, tak co sa bojis??? ved mrchu mozes dostat aj ked si v tom... cize klud... nestresuj sa a vsetko dobre dopadne....

groka
13. okt 2009

kuk http://www.fertilityfriend.com/home/groka

neskor aj fotku dam,len musim ist postavit varit,potom sa mozem pohrat s mobilom

nadenkaaa
13. okt 2009

dobre ranko babule grokaaaaaaaaaaaaaaaaaaa gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem mame prvu junovku 😉 😉 😉 😉 😵 😵 😵
ja dnes :http://www.fertilityfriend.com/home/2a5232
uz sa to blizi zajtra uplny pokles na 36,6 😔 no ale jarka nas zachranilaaaaaaaaaaa 😀 😀 😵

motylek17
13. okt 2009

nadi nezufaj... staci ze ja tu zufam... tebe to tiez dobre dopadne, uvidis... ani groka nedufala a vidis... podarilo sa.... 😉

groka
13. okt 2009

nadenak ahoj,dakujem,ale pozri sa na moj graf,ake poklesy ,ja stale verim v tvoj vytazny tehu graf a budes junovka

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre