Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

dzou
19. okt 2009

jj skoro cely den 😒 presne ako na mrchu ale nie tak silne

nadenkaaa
19. okt 2009

luci ja budem merat iba do ovu potom uz nie 😉

lucialen
19. okt 2009

Mna to hrozne sere to meranie po ovu, ja budem merat od 14Dc a cakat kym vyskoci,vlastne len aby som vedela,ze bola ovulka 😉
Napisala si salute? Este sa neozvala?

petafr
19. okt 2009

ahojte baby, aj mna to zaujima s tym vestenim... nadenka, uz si jej napisala? Daj nam vediet, ked ti odpovie... keby mi napriklad povedala, ze nebudem mat deti, aspon to vypustim z hlavy a ako sa vravi, vtedy to vzdy pride... hihihi, no az take srandovne to nie je. Je to na rozmyslenie, ktovie ako ma to ovplyvni, co mi povie a ako velmi tomu budem verit... ale zvedava som.

janulka04
19. okt 2009

Pekny vecer....
co to tu rozoberame??? Od Vianoc k vesteniu? 😀 😀

janulka04
19. okt 2009

mna by skor zaujimalo globalne....ze ako to bude s nasou temou celkovo s tehulkami a snazilkami.... 😉

petafr
19. okt 2009

myslis na vianoce? 😀
vsak uz sme kamaratky, ci je snazilka,ci tehulka... kedy vlastne otvaraju novu temu, kolko prispevkov nechavaju v jednej?

sisa2
19. okt 2009

ahojte 🙂
danielko konecne spinka, dnes sa mu nejako nechcelo ist, stale sa chcel mojkat, zlaticko male 😵
mne bolo kedysi davno vyvestene este p. jamnickou, ze budem mat dve deti - najskor chlapca, potom dievca. len neviem, kedy to dievcatko bude 😀 ale tak hadam sa raz dockame. asi preto to nase snazenie neberiem tak tragicky 😉

petafr
19. okt 2009

a ta pani Jamnicka je odkial?

sisa2
19. okt 2009

mm nie je doma, isiel k svokrovcom stahovat skrine 😠 zrovna dnes, ked ja ho potrebujem doma 😀

sisa2
19. okt 2009

peti - pani vilma jamnicka uz nezije 😔

sharmana
19. okt 2009

ajojte kocky, ako sa máte? my sme boli dnes vymenit letné pneu za zimné, trochu sme sa načakali, vymrzli, ale stálo to za to, lebo teraz budeme dost cestovat, idú sviatky, rodinné oslavy, takže autíčkom frčíme každý druhý víkend mimo BA..

dzou
19. okt 2009

ahoj jani a sharmi 🙂 ako sa mate tehulky? jak vam rastu tie tt pri mene 😉

sharmana
19. okt 2009

ano dzou, rastu, a nie len tt, ale aj bruská 😀 boli sme s mužom na návsteve u jeho priatelov, a tí sa nevedeli vynadívat, že ako mi je už brucho vidiet, mne ale fakt v nohaviciach brusko vyzerá, ako by som bola už v 4. mesiaci... no ale čo už, každá sme iná

janulka04
19. okt 2009

no, ja dnes zase siestovala...som to vcera zakrikla asi

sharmana
19. okt 2009

ahoj jani, ešte ti býva zle chúdatko? ja som mala teraz také fajn 3 dni, kyselinka bola len minimálne, aj ked bola... ale hrozné je, ked ostanem hladná, dnes som jedla málo, lebo som nic domka poriadne nemala a potom sme sli s mm prevziat nové pneumatiky a cakali sme hodinu a pol v pneuservise na výmenu, potom ešte nákup a ked sme dosli konecne domov, tak som roztrhla sáčok s rožkami a rýchlo si dva obložila, keby mi v tej chvíli niekto chcel zabránit v jedení, tak ho asi prevalcujem 😀 😀

nadenkaaa
19. okt 2009

este sa neozvala 😔 no najhorsie je to meranie po ovu a tie nervy potm to uz nebudem robit aby som sa zbytocne nestresovala 🙂

nadenkaaa
19. okt 2009

babiky idem sa tulit k mm pekny vecer vsetkym 😵

janulka04
19. okt 2009

byva, sharmi...ale uz je to lepsie...neni to cely den, len rano...a ak mam prazdny zaludok....
ja som to dnes prehnala, som sa nazrala....a cely den sa cgam....asi si dam zajtra dietu 😀

lucialen
19. okt 2009

Nadi, ona asi nechodi na MK kazdy den 😒

xena323
19. okt 2009

ahoj Lucka, uz vies preco ja nemeriam vobec?hoci BT nepodcenujem....ale nechcem sa stresovat este viac na konci kazdeho cyklu....
s tou vesticou....co ja viem...

lucialen
19. okt 2009

Xeni, dobre robis 🙂
Inak, ja si uz polroka myslim a verim ze babo bude skoro 😉

sharmana
19. okt 2009

ja som sa tak prejedla v sobotu ale ešte viac moj mm, potom nemohol jest skoro celý den 😀
babulky velmi som sa nezdrzala, ale už som unavená, idem hajat... tak sa držkajte, snažilkám držím palce, tehulky krásne tehulkovanie bez problémov a určite sa cez týžden mrknem na vás.. papa

xena323
19. okt 2009

som sa konecne donutila si aspon poratat DC tak dnes je to 26DC,citim sa na mrchu,napadne ma jasne v tej tuzbe ze mnohe baby sa citili na mrchu a boli tehu,ale to uz su take dohady,ze sa ani nemienim tym zaoberat....mam podrazdeny zaludok povsetkom co zjem aj po kave,ale to pripisujem stresom....vsak som dala mrche cas do konca roka nech vypadne ak nie budem ju riesit,tak am este cas... 😀

lucialen
19. okt 2009

Ja uz sa ani na zaludok ani na prsia nespolieham 🙂
Aj ja jej davam cas do konca roka a potom neviem, co urobim 😀

xena323
19. okt 2009

ved prave....ja asi pojdem na laparku ak sa nezadari....uvidime...ostatne uz za sebou mam...

lucialen
19. okt 2009

Xeni, skusit treba vsetko, hlavne ak ti to moze pomoct k babatku, tak preco nie 😉 Ved my uz tiez ideme do 7. kola, to uz je fakt dost 😒 Ked budem tak daleko ako ty, tak aj ja vyskusam 😉 Naco tu mam vyckavat, ked je tu nieco co moze pomoct 😉
Idem uz spat, na dnes mam dost a zajtra zase ku kozmeticke 🙂

xena323
19. okt 2009

ma spravdu....dobru noc.....oddychni si

miskahryzka8
19. okt 2009

ahoj kocky, tak vy uz opat vsetky spinkate a ja som uplne plna energie a musim ist spat, len neviem ako, sa mi nekce 😠... lebo zajtra zastupujem zumbu, tak musim vstavat o siedmej a mam rannu hodinu o pol deviatej a potom este o stvrtej, najradsej by som to odzumbovala teraz vecer, zajtra rano sa mi bude straaaasne chciet spat 😕 😀

sisa, dzou nas s komentom "o" obisla a isla radsej varit angose 😀, ale aspon sme sa zasmiali 😀 😀.... aj mne casto ujdu pismenka 😉

dzou bridget jones som videla viac ako 30 krat a to teraz nezaokruhlujem 😅 , ked som cestovala, tak to bolo vzdy DVD na "osamely" vecer na hoteli daaaleko od domova 🙂

sisa, motylek, vasa robota je par minutiek od ATP fitka na palackeho, tam mam zumbu v pondelok o siedmej a v stredu o pol siedmej, ale treba sa nahlasovat, najdete na stranke, tak sa na Vas tesim ked pridete 😵 😵 😵

motylek, ja mam zistene, ze max materska je 18500 SK, ale uz viac bab tu pisalo, ze 550 EUR, tak neviem 😕 ...

uz som tu pisala, ze som samoplatca, platim 44,10 EUR a budem mat tu najvyssiu...

inak, s jaslickami a skolkou... ja som jedinacik a absolvovala som jaslicky od mala, malinka a skolku a myslim, ze mi to len prospelo, ze sa nestratim 🙂 , tak si myslim, ze deticky tim vobec netrpia, ked su od malicka v spolocnosti dalsich deticiek, ked sa im potom rodicia vo volnom case dost venuju 🙂

nooo dnes ste tu mali naozaj pozitivnu supis naladu, aj ja mam, aj vdaka vam, aj celkovo 🙂 , ja to beriem tak, ze sa nam nezadarilo, lebo sme sa proste netrafili, tak teraz to je vyzva, zistit ovulu a aj sa na nu trafit a vymysliet to na poloviciaka tak, ze si ani nevsimne, ze vtedy "musel" keksikovat 🙂 🙂 , juuj som taka rada, ze som nasla takyto pozitivny prispevok 😵

sisa a kde staviate domcek, nie na nas smer - malinovo 😉 ?

juuj dosla som úo vianocne svetielka a uz mam svetielka pred ocami, musim ist fakt dohajan, tak drzte palce, nech zajtra nie je spiaca zumba 😀 , zajtra vas docitam, dobru nocku a krasny dnik vsetkym 😵

dzou
20. okt 2009

bre ranko tak dnes uz idem do prace 😝 ale sak praca slachti 😀 ..tu je grafik ja mam vzdy take nudne 🙄 http://www.fertilityfriend.com/home/dzou tak prajem prijemny dnik a vela optimizmu 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre