Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

motylek17
21. okt 2009

baby ja som rozhodnuta 100%-te pre jane v ciernej farbe...

sisa2
21. okt 2009

veronika - takze aj ty stokke? aj nada je stokke positiv 😀 ja farbu este presne neviem, najskor nanho budem musiet ukecat poloviciaka, lebo jemu sa nepaci 😢

sisa2
21. okt 2009

inak co sa ovu testov tyka, tak ich celkom nechapem. na ca. 17DC som mala normalne viditelnu druhu ciarku, ale nebola este taka silna ako testovacia ... potom zacala blednut a zasa silnela od 28DC a uplne silna bola na 31DC ... dalej som uz neskusala, lebo som nemala viac testov. tak nechapem, ako je to mozne, vsak nemozem mat ovu 2x pocas cyklu, nie? i ked v prvom pripade o ovu neslo, ale LH sa tvoril. pisem ako tatar, snad ma chapete 😀

janulka04
21. okt 2009

je peknunky, baby...skoda ze neni viac farebnych kombinacii

rhodosbb
21. okt 2009

sisa, ja som ho mojmu mm este neukazala, aby si nemyslel, ze mi az tak hrabe, ze uz mam kocik vybraty 😀
viem, ze nas je tu viac stokke positive 😀

rhodosbb
21. okt 2009

sisa, niektore baby hovoria, ze ovu test je pozitivny aj ked si uz tehu...mne napriklad moj slinovy tester tento mesiac vobec neukazal papradie tiez som z toho jelen 😒

sisa2
21. okt 2009

ten papradovy srandasak ukazal ovu aj mojmu mm 😀 takze si o nom myslim svoje 😉

rhodosbb
21. okt 2009

sisa, tak aspon vies ze je mm plodny 😀

janulka04
21. okt 2009

sisa..... 😀 😀

sisa2
21. okt 2009

no len skoda, ze na spermio si mysleli nieco ine 😀 😀 😀

nadenkaaa
21. okt 2009

ahojte babiky veronika ja som tiez stokke positiv ale paci sa mi farbou aj casualplay S4 191-limetkovy seria 2008 som proste na zelenu farbu 😀 😀 vsetky kociare co pozeram pozeram len v zelenej farbe mne by sa paicxl aj cierny ale podla mm by bolo nase babo ako v truhle tak tedfa radsej zeleny 🙂
inak uz som sa bala ze bude salute vestit nam vsetkym rovnako ale ako vidim nie 😉 tak s pozitivnymi vestbami hor sa do snazenia my to uz poistujeme od predvcera 😉 🙂 ale este nemeram bt 😀

petafr
21. okt 2009

caute kocky, no vidim, ze sme uz vsetky odhalene s nasimi buducimi tehotenstvami, sranda, tak som zvedava, ako nam to vsetkym vyjde. Moja mama bude "nestastna", ked budem mat chlapceka, ona je krajcirka z povolania a uz sa nevie dockat, ako bude robit vsetko s volanikmi...
ale inac, kedze v nasom okoli nik netusi, ze sa snazime, tak keby sa nam podarilo coskoro, na vianoce im budeme moct dat ohromny darcek, uz si viem teraz predstavit tie reakcie... navyse prve babo v rodine... budu z toho hotovi, ja by som uz chcela by tehulka, uz len aby som videla tie ksichtiky 😀

dzou
21. okt 2009

ahojte kocky je tu este niekto? ... no som vas docitala tak same dobre spravy 😉 mne salute vyvetila ze som tiez velmi plodna ale ze tento rok budem mat problem sa mimi udrzat ale ze v roku 2011 budem mamina... no verim ze budem ale sak nenapisala ze ake stare uz mimi bude 😉 a ja verim ze mozno sa to tento krat podarilo 😀 😀 ale to som pisala aj minule a aj predminule 😀 ale musim mysliet pozitivne 😀

dzou
21. okt 2009

nikto tu nie je 🙄 ☹

lucialen
21. okt 2009

Ahojte som naspat 🙂 Tak tu sa to rozbehlo s chlapcami, este jej asi raz napisem, co budem mat ja 😀
Baby, mam otazku 🙂 Nestava sa vam niekedy, ze mate kriklavo zlty moc? Alebo neviete, z coho to moze byt? Teda ja niekedy mavam, uz par mesiacov to sledujem. Neviem, nemoze to byt tou alchemilkou alebo vitaminami? Lebo jedine to pribudlo do mojho jedalnicku za posledne mesiace 😒
Inak, mama uz odchytila primara, ze mam prist, mrkne sa na mna, tak v pondelok asi pojdem 🙂

dzou
21. okt 2009

ahoj luci.. no ja som zabudla napisat ze itez mi vyvestila chlapca 😀 luci moze to byt z vitaminov a sumaky nepijes?

sisa2
21. okt 2009

luci moze to byt z vitaminov alebo ked malo pijes.

dzou
21. okt 2009

ahoj sis... ako dnes? ja som nejaka unavena 🙄

sisa2
21. okt 2009

ahoj dzou, som rada, ze som doma. padam na hubu. v robote neviem kam skor skocit, davaju mi na hlavu veci, ktore sa ma vobec netykaju 😖 ale kaslat na to. o chvilu budem tehu, potom mi uz budu moct fukat praskovy cukor 😀

sharmana
21. okt 2009

ahojte babule, ste si dali vestit deti? u koho? Aj ja chceeem? 😉
no prvý den v práci úspesne za mnou, a samozrejme vsetci hned či som tehotná a že je to už vidiet..

lucialen
21. okt 2009

Ja praveze pijem vela 😒 Tak mozno z vitaminov 🙂 Vsak som sa dnes zlakla, to vyzera ako ten zlty zvyraznovac 😀
Tak ja sa pridam k Sise s dievcatkom 😀 Inak mi kamoska pisala pre hodinou, ze caka chlapceka, taka som stastna aj za nu 😵 😵
Sharmi, davame si vestit u Salute z temy grafy...

sisa2
21. okt 2009

sharmi - tak super, ze si to zvladla! aspon na teba budu brat dufam ohlad, ked vedia, ze si tehu 😉

babule si davali vestit u salute z grafov.

sharmana
21. okt 2009

aha, a co jej mám napísat? len tak, že či mi môže vyveštit? celkom rada by som vedela, čo to nosím pod srdiečkom 🙂

sisa2
21. okt 2009

pozri par stran spat, baby to tu pisali

sharmana
21. okt 2009

ja som jej už napísala a som ju poprosila, či by vedela vyvestit, čo čakám, tak uvidím čo mi odpíse 🙂

sharmana
21. okt 2009

no sisa zatial boli všetci velmi milí, dúfam že im to zostane 😉

sisa2
21. okt 2009

daj potom vediet 🙂 zatial tu vladnu chlapci 😀

sharmana
21. okt 2009

no som zvedavá, či sa nezlakne mi toto vestit, ked som už tehu... a akým spôsobom tá salute veští?

sisa2
21. okt 2009

no nech im to vydrzi!!!!

ja som dnes uplne KO. tusim zalomim spolu s danielkom, uz teraz mam ledva otvorene oci 🙄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre