Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

sisa2
27. okt 2009

no pokecala som si, tak mozem ist zasa pracovat 😀 😀 😀

sisa2
27. okt 2009

jani - ouki douki 😀 aj tak ju pozdravuj.

sisa2
27. okt 2009

jarka - teda, si sikulka! aj ku nam mozes prist 😀 u nas to je ako po vybuchu. ale uz to neriesim vzhladom k (dufam) blizkemu stahovaniu ... stale si naivne myslim, ze na vianoce uz budeme v novom.
a fakt, preliec sa. toto ti za to nestoji. babatko potrebuje zdravu a kludnu maminu 😵

sisa2
27. okt 2009

veru, tehulky sem uz tak casto nechodia .. ani cheer som uz dlho nevidela, malalady, minku a sabiatko tiez nie ... ale uz maju ine problemy, co je pochopitelne 🙂

groka
27. okt 2009

sisa hej nejako sa mi nelubia predne ci zadne kolieska mensie ako tie prve,ale tu neni az taky rodiel a dobra cena ze? 😀 hej je ti piere cardine ci ako sa to pise 😅

baby ja hladam rhodosin graf a nic,skuste vy kuknut

groka
27. okt 2009

a este sa mi dnes stalo nieco co ma totalne vytocilo,ked som prisla k babake uz tam vsetci utierali vodu a babaka ze ty sa nenatahuj a ja ze preco ?ostala som nervozna lebo ma volali a drbkala som sa tam a teta ze ved babka mi povedala ze si tehotna,skoro som odpadla,u nej to pochopim ale uz viac asi nestrpim dalsie taketo infosky,ktore ma bolia,tak som jej jasne povedala ze nie som tehotna a ona ze mne sa ale s tebou snivalo,ze cakas dievcatko,skoro ma mrdlo

groka
27. okt 2009

sisa dik,no uvidime rhodos co z toho bude 😉

sisa2
27. okt 2009

groka - tak hadam sa skoro zadari, ked ti to takto vestia 🙂 ale verim ti, ze ti je z toho smutno a boli to ☹

cheerlady
27. okt 2009

baby ja sem obcas nakuknem,ale len na poslednu 1,2strany,lebo nemam tolko casu docitavat 😅
a samozrejme vzdy cakam,ze tu bude nejaka nova tehula,ale tento mesiac tusim nic 😒
inak chodim teraz viac do temy april 2010,dufam,ze sa na mna nehnevate 🙂 inak vsetko ok,vysledky tripple su v poriadku a za 3tyzdne ideme na 3D 😀

groka
27. okt 2009

cheer ked som hladala jeden graf pred chvilkou tak som kukla na teba ze 18tt to je kraaaaaaaasa

motylek17
27. okt 2009

groka tak to ti urcite na na nalade neprida... 😒 ale stary ludia su taky..

groka
27. okt 2009

idem si zaliat vifonku a skoro by som zabudla na sosovicovu polievku,tak ju idem postavit a kuk medicpter,

majte sa kuriatka 😉

groka
27. okt 2009

motylek babku chapem,ale zle mi to robi,rozculuje,zaroven si prajem aby mala pravdu

motylek17
27. okt 2009

cheer nie je dovod sa na teba hnevat... 😉

cheerlady
27. okt 2009

groka no hej,ale v skutocnosti som v 17tt 🙂 inak prave som sa docitala,ze od 18tt uz zacina babatko pocut a dokaze rozonat maminkin hlas 😵 drzim ti palceky,snad sa skoro zadari aj bez toho,aby si sa na to tak moc sustredila 😉

sisa2
27. okt 2009

cheer - jaska, ze sa nehnevame a chapeme. vsak som to aj pisala, ze je pochopitelne, ze uz mate ine problemy, ako my tu. ale som rada, ze si sa ozvala a gratulujem k dobrym vysledkom!
tiez ma teda soklo to 18tt .. fu, neskutocne to leti!

groka
27. okt 2009

cheer a co pohyby?necitis bublinky?

cheerlady
27. okt 2009

sisa to ano,leti to strasne! 🙂 ale uz chcem,aby to aj vam tak utekalo,uz nech ste vsetky tehule! 😵 posielam par virusikov,tfuj,tfuj,tfuj!
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
🙂 🙂 🙂
co inak porabate?ja som doma,ucim sa,zajtra skuska v skole,ale tak sa mi nechce 😝 tak len jednym okom do knizky a jednym na konika 😀

sisa2
27. okt 2009

cheer - dik, chytaaaam 🙂 veru, bodaj by to tu uz vsetkym vyslo, bolo by super 😵
drzim palce zajtra na skusku! ja si uz neviem predstavit, ze by som chodila do skoly a musela sa ucit 😔

lucialen
27. okt 2009

Caute baby, tak ja som prisla len teraz domov 🙂
Stretla som kamosku, co ma ten xlander pre chlapceka, je uplne super nazivo, aj ona ho velmi chvali, a aj maly chlapcek je krasny, mali sme spolu rodit 🙂
Trochu ste sa rozkecali a teraz uz bude asi utlm az do vecera 😉

petafr
27. okt 2009

no ked tu vidim virusiky, tak sa hned pridam, nech sa na mna nieco nalepi... baby uz zajtra... no dufam, ze z toho daco bude, mm je od vcera chory, je mu na ble, tak mozno je tehotny on... dnes sa mi snivalo, ze je prekliaty, bol na mna zly a pobehovali tam okolo nas cierne macky, take zakeracky... tfuj, na odplutie... hihihi
grafik ani nejdem davat som len 9DC a skace mi to hrozne, ale aj nepoctivo meriam, a som vystresovana, tak asi aj zato, len dufam, ze nebude anovulak tento mesiac... 😢

petafr
27. okt 2009

http://www.fertilityfriend.com/home/298c74 na, tak predsa len hadzem...

sisa2
27. okt 2009

luci - ako dopadla skuska?

sisa2
27. okt 2009

peti - ziaden anovoluk! preco by mal byt? pekne zacni poctivo merat a bude to ok. dufam, ze mm bude rychlo fit a v case ovu uz bude vsetko tak, ako ma byt. kedy ti ma zajtra prist?

motylek17
27. okt 2009

ak tu nejake volne virusiky ostali, tak aj na mna nech sa daco nalepi ked uz som tak strasne moc plodna.. 😀 anovulak??? uz si mala??? ake musia byt teploty???? nizke??? nebojkaj, vsetko bude ok....

sisa2
27. okt 2009

maji - ujde sa urcite vsetkym 😉
anovulak - to su skakajuce teploty hore dole.

janulka04
27. okt 2009

teeda, luci, s tym X-landerom si ma potesila, lebo pre mna je to stale numero uno...

petafr
27. okt 2009

baby s tym anovulakom som to nemyslela az tak vazne... majka, neplas sa... to zato, ze to skace hore dole, ale ako vravi sisa, musim merat poctivo... mm pride zajtra okolo obeda, idem ponho do viedne, tak snad sa nic nestane... V aprili ked mal prist, tak zistil na stanici, ze stratil pas, tak prisiel az o tyzden neskor, tak to by som uz nechcela zazit... ale co s takym smoliarom, jemu sa vsetko lepi na paty 😀
zdravim michelle aj ja!!! chyba nam tu tvoj humor!

cheerlady
27. okt 2009

groka no zatial este necitim,ale som citala,ze prvorodicky zacinaju citit tak od 18tt,niektore az v 20tt,tak kazdu chvilu cakam,co bude 😀 ty si kedy zacala citi maleho? 😕
sisa ved ani mne sa do toh uz moc nechce,som si nejak od leta od tej skoly odvykla,teraz mam hlavu inde,no musim sa prekonat 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre