Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

lucialen
3. nov 2009

tak to je super sharmi ze sa uz polepsil,ci otvoril oci 😀 Ale aj tak ta na zaciatku riadne vystrasil 😒

dzou
3. nov 2009

jani az teraz som si vsimla to stym kebabom... my sme mali zase vcera 😀 a ze z coho som taky tlustoch 😀
sharmi ale sak to neva sak ti neutecie 😉

dzou
3. nov 2009

jej baby az teraz kukam ze uz mame vyse 20000 prispevkov 🙂

janulka04
3. nov 2009

ja by som si mozno tiez dala, ma nahnevalo, ze si najprv nakaze, co mam varit a potom sa naje vo fastfoode....
sharmi a ty ako?

janulka04
3. nov 2009

no sme spisovatelky....dzou... 😀 😀
a je dobre, ze mame stale o com....
inac, nadenka by sa uz mohla ukazat, dufam, ze je vsetko ok 😕

dzou
3. nov 2009

jj nadenka tu uz dlsie nebola bohvie co je s nou 😕
jani a uz vies kedy ides k dr v nemecku?

sharmana
3. nov 2009

jani. ja sa cítim super, len dnes sa mi zdalo, že ma trosku striaslo, dúfam že na mna nelezie choroba..
a ty jani, teba manžel nenakazil, ked mal tú chrípku?
mnaaam kebab, ja toto milujem..

janulka04
3. nov 2009

no cakame na papiere zo slovenska...muz mi vybavuje, aby ma poistili pod neho..je to poistenie rodiny, ale plati len jeden...tak cakam, az draha svagrova posle prelozeny sobasny list 😠 ...lebo na svk je o zadarmo, tu by to stalo majlant

lucialen
3. nov 2009

Baby, ja som taka unavena, zase som sa nevyspala koli alergii, chceli sme snazit, ale drahy pride neskoro z prace a ovula sa blizi, a ja to uz asi nevydrzim ☹ ☹ A zajtra to iste ☹ Ved toto plodenie nieje vobec jednoduche 😅

janulka04
3. nov 2009

no, bolo mi zle, ale kupila som si vtedy sharmi homeopatika od Weledy, drahe, ale dobra znacka a za 4 dni mi ic nebolo a aj malym to rychlo preslo, len mm na homeo neveri, takze on uz bol odvtedy ale dvakrat zase nakapaty...tak cakame repete...
fuuu, baby, tu je zimaaaaaa

sharmana
3. nov 2009

luci. ja som splodila práve v období, ked som mala alergiu a vyšlo to 😉

janulka04
3. nov 2009

a my, ked sme mali rychlovku na stojaka v kupelni a male hucali, ze kde je mama....tak sup na to, luciiii...tfuuuuuuuuuuuuuuj...som ta oplula pre stastie 😉

dzou
3. nov 2009

aj tu je uz dost kosa 😖 ...
luci presne ako pise sharman kolko krat sa podarilo baba, ked si mysleli ze ani nie je z coho 😉

lucialen
3. nov 2009

Dik za podporu, mozno keby si dam koliecko okolo dediny, tak by ma to prebralo 😀 Ach, idem radsej do postele, mozno nezaspim 😉 Dnes mala byt ovula podla mojich vypoctov ale tie moje vajicka su nevyspytatelne 😒 Este nemam ani plodny hlien, teda ziadny hlien, tak teraz by to vajko mohlo pockat do piatku 🙂

janulka04
3. nov 2009

idem ja spat, babulky...tak hor sa do snazenia, snazilky....a dobru noc, tehulky...

dzou
3. nov 2009

dobru noc janulka 😉
luci tak aj ty uz ides do hajan?tak snad nezaspis 😉 😉

sharmana
3. nov 2009

luci. kasli na hlien, ja som skoro žiadny nemala 😀
babule, aj ja už zalahnem, som hotová... papa a dobrúúú

dzou
3. nov 2009

tak .... a ja tu ostanem sama ☹

lucialen
3. nov 2009

Sa citim, ako keby som dostala bejzbolkou do hlavy 😀 Idem spat, mozno rano stihneme nejake kolo 😉
Dobru noc 🙂

dzou
3. nov 2009

dobru luci 🙂

miskahryzka8
3. nov 2009

ahojte slniecka 🙂 , ja som sa k vam dostala az teraz 😅 , tak napisem, len neviem kolko stihnem precitat, ste rozpisane v tieto dni 🙂 , inak jani, presne vcera platilo "prisla zima...chlapi sa chcu pchat do tepla" u mojho poloviciaka, ja ze sa uz ide spat len tak romanticky drzanim sa za rucicku, kedze tento mesiac nemozem otehu, no ale neee, tak dufam, ze bude taky akcny aj buduci mesiac cez snazilkovanie 😀

no a musim vam napisat, aka haluz sa mi snivala, ze som otehotnela tento mesiac, aj ked som nemohla - dve ciarky na teste, tak som ficala k doktorke a ona z krvnych testov 😕 , ze cakam stvorcata, ale ze si teda nie je ista, ze su ok a davala mi nejake tabletky, ze ked si ich dam, tak ostane jedno - dve mimca, ze 4 je vela, ale ze mozno ani jedno, no uplna haluz 😲 a ja ze neeeee, tak sa narodili 3 chlapci a jedna baba, boli ako schodiky vyskou, tmavovlasi a dcera mala dlhe blondate vlasy - to som uz ich v tom sne videla takych 12 rocnych a potom dospelych ako ich poloviciak na dvore trentoval nejake bojove umenie a oni, ze nechcu mat taku prisnu vychovu, akurat sa burili 😕 😕 , viete tu niekto vykladat sny, ze co to 😅 ???

idem citat 🙂

miskahryzka8
3. nov 2009

motylek, peti, no vo vasich grafoch sa moc nevyznam podla kriviek a dni teraz 😕

groka super ste poisteni okolo ovu 😉

nadenka a michelle dlho neboli... 😕

sisa aj ja som kuk foto, super ciarka 🙂 😵

no uz nevladzem citat, idem haji 🙂

tak som zvedava, ako vylozite moj haluzacky sen 😕 😅

Dobre ranko 🙂

petafr
4. nov 2009

http://www.fertilityfriend.com/home/298c74 tak dnes takto, este uvidime zajtra, moze byt ze ovulka bola 2/11...

groka
4. nov 2009

ahojte http://www.fertilityfriend.com/home/groka vcera sme mali uz aj vyucovanie,ci co to bolo,a dnes idem na prvy trenazer uz

motylek17
4. nov 2009

ahojte, http://www.fertilityfriend.com/home/2a0b30 .... groka vidis, ze to neboli.... 😉 dobre bude a ty budes o chvilu brazdit nase cesty... 😀

groka
4. nov 2009

cakam na mm a ideme na urad prace a potom sup domov,dnes budu zemiakove placky plnene kuracim maskom,mnam

petafr
4. nov 2009

ahoj groka, dufam, ze ti nebude zle, mne bolo z trenazera na blind... este ze nas tam nedrzali dlho, potom je to uz lepsie po parkovisku... neboj, pojde ti to...

groka
4. nov 2009

peta a ako to bude fungovat prvy krat?ja si to neviem predstavit?to akoze ma bude tak hadzat?alebo?a kolko mi bude trvat ten trenazer dnes casovo?

lucialen
4. nov 2009

Dobre ranko 🙂 FF nefunguje? 😕
Tak vecer som zaspala hned ale rano sme stihli poistit, takze v pohode 😉

sisa2
4. nov 2009

ahojte, ja som vcera klasicky odpadla s danielkom ... katka ma odhalila 😀 strasne so mnou, spim pomaly aj po stojacky. to som mala aj ked som ostala tehu s danielkom, spala som uz pri spravach 😀 len teraz to je trochu komplikovanejsie, kedze sa musim postarat o dvoch chlapov doma 😉

vcera som oznamila mm 😵 strasne sa tesil. kupila som pohladnicu, do nej napisala, ze budeme styria, prilepila tehu testik + som kupila knizku "tehotensky dennik" - to samoska skor pre mna 😉 tak bolo doma vecer kopec radosti. danielkovi sme to este nevraveli, lebo ten nepovie len to, co nevie .. a on je ako radio, takze chvilu bude musiet pockat. ale rano mi uz zasa hladkal a bozkaval brusko, ze si tam babatko pripravuje domcek 😕 je mozne, ze to male deti nejako vycitia???? normalne som z toho v soku, co posledne dni hovori.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre