Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

motylek17
13. nov 2009

peti nic nehovor... zajtra mu das ako darcek 2//... nieco vymysli ako to zabalis... bude to jeho najkrajsi darcek.... 🙂

sisa2
13. nov 2009

peti je tam!!! je sice slabucka, ale je ju vidiet 😵 ja sa tak tesiiiiim! az mi slzy vyhrkli 😔 😀

motylek17
13. nov 2009

peti su krasne vidiet obidve 🙂

rhodosbb
13. nov 2009

Peta, hned som ju tam zbadala, aj ked je slabucka, ale vidim ju a urcite aj ostatne babule, ze ? Gratulujem zatial len tak potichucku a prajem, nech pekne silnie kazdym dnom 😉 🙂

motylek17
13. nov 2009

jaaaaaaaaj, kiez by sa to nezastavilo a pekne to tu padalo rad za radom ako domino... 🙂

petafr
13. nov 2009

sisa, budeme chodit k rovnakemu doktorovi! Rozdiel dva tyzdne... a este nas dobehnu aj ostatne baby... dohodli sme sa na styroch tehulkach... baby mne tak odlahlo, ked si hovorim, ze konecne, ze uz nebudem musiet cakat dalsiu ovulku, lebo mm aj tak zase odchadza do FR mozno na mesiac, mozno na dlhsie... aj ked budem zase tehu sama, snad pride skor, nejako na tie letenky naskriabeme!!! to je iste! babyyyyyyy! mne sa chce vyskocit z koze!!!!

sisa2
13. nov 2009

veronika - sice na konci, ale o to so stastnejsim koncom 😉 ktory DC si? kedy cakas ovu?
ved to, ze im je to uplne jedno. ako ja viem, ze sa svet nezruti a do pondelka vydrzim, ale ja by som to tak moc chcela vediet uz dnes. teda dufam, ze to bude pozitivna sprava 😅

rhodosbb
13. nov 2009

sisa, dnes som 12 DC, zajtra pride ovu, sofia je cez vikend u svojho otca, takze mozeme snazilkovat cely vikend non stop 😀

sisa2
13. nov 2009

peti, to bude najkrajsi darcek k narodkam!!!! 😵 ani nemusis vymyslat nic ine, jupiiiiiiiiiii! jaj, mne sa chce kricat za teba 😀
hehe, prave ma to napadlo, ze budeme chodit k rovnakemu lekvosovi (aspon dufam, ze tam budem aj ja), bude sranda 😀

motylek17
13. nov 2009

rhodo ty mas dieta s exmanzelom??? ako to tvoj doterajsi priatel bral, ze mas dceru??? bo ja mam podobny pripad..

sisa2
13. nov 2009

veronika - tak to je super, poriadne si to uzite! vy ste s dzou priblizne rovnako, ze?

tak babule ako nasledujte? groka, petka, lenka, nadenka ... lucka, majka .... veronika, dzou, miska ... tea je kde priblizne? a katka???? koho som zabudla?

petafr
13. nov 2009

veronika, urcite to tento vikend vyjde, uzite si to naplno!!! Strasne vam baby drzim palceky!!!! Fakt straaaasne!!! Vsetkym! Ja by som vas najradsej vsetky vyobjimala, vybozkavala, tesila sa s vami... je uzasne, ze vam to mozem povedat ako prvym, lebo viete, ze okolo nas nikto netusi, ze sa snazime... Ja sa taaak tesim na tie reakcie, na nasich, na kamaratov, to bude slz a smiechu a uzasnutych vyrazov...
uz sme si s mm aj povedali, ze najradsej by sme vydrzali s oznamom na vianoce (ale to sa nebude dat) a chceli sme im dat ako darceky vyrobit tricka s napisom - od leta budem stara mama, stary otec, ... no ale budeme to musiet povedat asi skor, na buduci vikend mame totiz doma velku oslavu, takze nebudem moct pit (navyse ak mi zacne byt zle), tak neviem, ci sa to bude dat utajit...

rhodosbb
13. nov 2009

motylek, nie s exmanzelom, ale s expriatelom 😀
moj terajsi mm to od zaciatku bral uplne normalne, sofia mala len 2,5 roka, ked sme sa zoznamili a maju velmi pekny vztah, akurat vcera vecer mi sofia v posteli povedala, ze je velmi rada, ze ma dvoch ockov, jedneho ozajstneho a druheho nahradneho, ktory sa o nu stara, ked s nou jej ozajstny nie je 😀 inac som si vsimla, ze sofia uz velmi dobre vie ako na chlapov, nahodi nevinny pohlad, hodi neodolatelny usmev, hodi sa mu okolo krku, vybozkava ho a uz ma co chce 😀 , ale po mne to nema, ja som nikdy taka nebola...

sisa2
13. nov 2009

peti - hehe, adrenalin pracuje, co? 😀 klud moja! buduci tyzden ti este vobec nemusi byvat zle a mozno budes mat take tehu, ze ti vobec nebude (uprimne ti to prajem). je mi jasne, ze by si to najradsej vykricala do sveta. ale nechajte si to prekvapko najskor pre vas dvoch, stravte to vo dvojici, o to vacsia radost bude potom 😉

fazulka1512
13. nov 2009

ahojte babulky-snazilky a tehulky
peti srdecne ti blahozelam
ja ked stale pozeram do albumov tak tych tehuliek len pribuda a pribuda
ja uz mam po mrcha a teraz neviem co, ci sa snazilkovat alebo nie
zacala som brat ten femibion 800 a este mam zacat brat nejake hormony na 3 mesiace, este tie hromony nemam az o 2 tyzdne, ale asi skusime

motylek17
13. nov 2009

rhodo vidim, ze u vas je to uplne inak ako u nas... ☹
peti ja to chcem tak isto urobit, ak by to vyslo... uz som si nasla firmy, co tieto tricka vyrabaju.... 😀

petafr
13. nov 2009

baby, uz som to povedala mm, to sa nedalo tajit, ked tu okolo mna pobehuje, to by som 24hodin nevydrzala, to je iste! je rad, obaja nevieme ako sa tvarit, je to sranda...

motylek17
13. nov 2009

peti 🙂

sisa2
13. nov 2009

to budete mat krasne vianocne darceky 😵 my do vianoc urcite nevydrzime, to mi je jasne. ak bude vsetko ok, co teda stale dufam, ze bude, tak to povieme buduci vikend, budeme mat oslavu. objednala som danielkovi tricko "od jula budem velky bracek", tak som zvedava, ci si to vsimnu 😀

sisa2
13. nov 2009

peti 😀 😀 😀 tak ma predcasny darcek k narodkam. zajtra ho uz len zober na dobru veceru a mas to vybavene 😉

motylek17
13. nov 2009

baby chce sa mi plakat, sef je na mna v poslednej dobe strasne divny... vzdy ma oslovoval majka (aj v maili) a teraz zrazu pani ........... . ako nechapem co sa stalo, na kazdeho je normalny a na mna si tu vylieva vsetku zlobu... chcem sa niekam zahrabat.... 😢

petafr
13. nov 2009

no ved sisa, od teba mam ten napad s trickami, tak neviem, do vianoc to tiez urcite nevydrzime, navyse 2. decembra mi mm odlieta spat do FR, takze urcite sa to dozvedia skor. 🙂

petafr
13. nov 2009

http://www.fertilityfriend.com/home/298c74 tak uz to mam aj v grafe... 🙂

sisa2
13. nov 2009

maji - si si vedoma toho, ze by sa nieco stalo? mrzi ma, ze mas v robote dusno, to sa tam cloveku ani chodit potom nechce. neboj, o chvilu si potvrdena tehulka a budu ti moct vsetci fukat praskovy cukor. verim tomu 😵

sisa2
13. nov 2009

tie zelene su take krasne 😵 kedy ti vychadza TP?

rhodosbb
13. nov 2009

motylek, to co sa stalo tvojmu sefovi? 😕 chod za nim a na rovinu mu povedz , ze si si vsimla, ze zmenil svoje spravanie, a ci si ty na vine, lebo teraz nevies, co si mas mysliet...ked sa ho na to uprimne opytas, tak tym nic nepokazis, drzim palce 😉 (ale je pravda, ze takto by som to urobila ja so svojim sefom, ten tvoj moze byt uplne iny...)

petafr
13. nov 2009

maji, to je debil, ja mam taku istu skusenost, akurat moj sef, ked ma chce nazlostit tak mi pise dlzen na moje meno, takze to vyzera Pétra, lebo po fr sa vyslovuje 'e', ked sa na to da dlzen, ale vie, ze mi to vadi, lebo som mu raz o tom hovorila, ze mi to niekto tak predtym robil, a teraz mi to robi tiez, ked ma chce nazlostit, alebo mi nieco neprijemne oznamuje... ja by som sa ho priamo spytala, aky ma problem a co sa stalo... zbytocne sa budes stresovat... a ako vravi sisa, coskoro budes tehulka. ja som sa aj kvoli tomuto strasne tesila na dve ciarky, ze konecne budem mat pokoj od blbeho sefa!
Dufam, ze sa to vyriesi...

motylek17
13. nov 2009

rhodo ja nemam odvahu.... ☹
fakt neviem co sa mohlo stat, este minuly tyzden bolo vsetko ok a teraz.... ☹
musim to dako vydrzatk, boze prosim nech som v tom a v tom momente idem na pn-ku.....

petafr
13. nov 2009

sisa, hej zelena je super farba, baby dnes je piatok 13.. Trinastka je moje stastne cislo, ja som sa narodila 13. juna, ale v sobotu. datum TP mi tusim vychadza na 30. jula, este si to musim nanovo pozriet na nejakej stranke. bude lev. moj brat ma narodky 1. augusta, tak dufam, ze sa nenarodi v rovnaky den...

motylek17
13. nov 2009

peti prajem ti to... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre