Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

brisilda
19. nov 2009

nadi no vidis to a mne to akosi teraz v tehu chuti velmi 🙂 myslim kysle jedla a dnes ma manzel pozval na obed 🙂 na zemiakovu polievku nakyslo 😀 + neviem co uvidim naco mi padne zrak 😉

cheerlady
19. nov 2009

bris ja som tiez bola presvedcena o tom,ze dam uskladnit pupocnikovu krv ale nie do verejneho registra,ale pre nase dietatko,ale som si o tom precitala,ze skor to moze pomoct surodencom ako samotnemu dietatku a vyuzitie je velmi velmi male,tak neviem...a vraj sa to moze pouzit len so neviam akej hmotnosti dietata-uz si to presne nepamatam ale spominali,ze to je do priblizne 14rokov.ako urcite v buducnosti sa pride na vselijake vyuzitie,ale stale vaham... 😒

groka
19. nov 2009

siska,no da sa povedat ze hej,ked v nedelu navarim,v utorok nemame druhe,v utorok varim druhe,v stredu polievku a tak niekedy mi to vyjde ze v jeden den varim aj to aj to,inkoedy nie
no dnes cinu asi zjeme takze zajtra zas budem varit

bris mne sa vidi ze obrnu to nie je mozne 😖
tak mrnusika si nevidela,skoda,ale som rada ze je vsetko poriadku
nadenka ako si sa citila ked si minuly mesiac nemerala?ja to chcem teraz,nenutkalo ta vziat teplomer?

groka
19. nov 2009

inak ja som totalne na makko z toma cruisa hlavne v tomto filme,ked ta svetovo pozrie na tu holku,hned by som ho brala bez rozmyslania,mm tu normalne ziarlil jednu chvilku

trosku som dozehlila,sa mi absolutne nechce,tak pojdem ho ostrihat ked sa skonci film a asi behneme do postele sa pomojkat 😀

nadenkaaa
19. nov 2009

groka nenutkalo lebo ja som tvrdohlavec 😀 😀 a tento krat uzvazujem ze nebudem merat vobec 😀 alebo zasa len do ovu 😉 este uvidim 🙂
co sa tyka tej pup. krvi urcite to nezabera na detsku mozg. obrnu kedze detska mozgova obrna ma iny mechanizmus vzniku(tazky porod-nedokysliceny mozog pri porode ,pripadne krvacanie do mozgu pri porode alebo ak je dieta tazky nedonosenec pod 28tt)neda sa to liecit pup.krvou 😒

sisa2
19. nov 2009

cheer - ono to zalezi od toho, ake mnozstvo sa podari odobrat a oni to nejako cistia ci co. no a nasledne ti napisu, do akej hmotnosti sa to da vyuzit. niekto ma naozaj tak malo, ze napr. len do 15 kg, ale uz som citala, ze mali aj do 60 a viac kg. tak neviem. ma na to nebudeme mat peniazky a v podstate sme to aj zavrhli. ak sa ale bude dat darovat, tak to spravim. ked som rodila danielka, tak sa na antolskej darcovske odbery nerobili.

motylek17
19. nov 2009

prepacte, mali sme poradu a navyse som mala jedno stretko..... ☹ chyyyyyyyyyybali ste miiiiiiiiiii 😀
stale chodim na wc, ci nekrvacam.... ci nemam ruzovy vytok alebo tak... baby mne sibe, neviem sa sustredit, strasne sa bojim.... uz nech je zajtra a ja viem na com som.... ☹

petafr
19. nov 2009

ahoj malalady az teraz 😉 baby ja som rano nemohla spat, zase blby pocit, robila som test, ale po troch dnoch nie je vobec silnejsia ciarka, je to normalne, ze by mi to stupalo az tak pomaly? no neviem, ale merala som teplotu, tak ma to ukludnilo, lebo je stale hore... a rano som dost spinila az tak tmavohnedo, ze som sa zlakla, ci v tom nebude aj krv..
Sisa, aj ty mas Duphaston? Ja mam ist ku gyn az v utorok, nemala by som nieco brat? Ja neviem, snazim sa ukludnit, mam pocit, ze sa to udrzi, tak musim verit prvotnemu citeniu...
Bris, mam otazku k tej PK, ked to das do verejneho, tak to uz nemozes pouzit pre vlastne dieta? lebo ja nevidim dovod, preco by som platila za sukromne uskladnenie, ked verejne je zadarmo... nieco mi asi unika...
Baby a este nieco, ja som taaaaaak strasne smadna, co mi je? Som sa docitala, ze v druhom trimestri to moze znamenat cukrovku, ale u mna na zaciatku, neviem, bude to normalne?

sisa2
19. nov 2009

bris - ja som tiez nejako nastavena na kysle 😀 cez tyzden u mna moc nehrozi varit, kedze chodim domov az o siestej, ale v sobotu sa uz tesim na kapustnicu 🙂

motylek17
19. nov 2009

peti nechcem ta strasit, ale takyto pocit mala moja sestra... dokazala vypit aj 1,5 l na ex, stale chodila na wc a strasne schudla - verdikt cukrovka... teraz je u pomaly 10 rokov napojena na pumpu... urcite to povedz lekarke...

petafr
19. nov 2009

😉 maji, treba sa ukludnit, co ma byt bude... ale viem co prezivas, pred tyzdnom som to prezivala ja, takze zbytocne rady, ale aspon na teba myslime...nech to uz dopadne akokolvek... 😉 neboj, este par hodin a budes vediet!

sisa2
19. nov 2009

maji - no uz nech je zajtra. verim, ze to vyslo 😵

cheerlady
19. nov 2009

jeeejda,mne asi nieco uniklo - motylek GRATULUJEM! 😵
peti-presne tak,ked ju das do verejneho registra,tak ide na pomoc ostatnym a hlavne na vyskum.

motylek17
19. nov 2009

dakujem babulky... zavidim vam, ze toto vsetko mate za sebou... zajtra musi teplotka stupnut, vsak??? alebo sa aspon udrzat tak ako je, vsak???

motylek17
19. nov 2009

cheerly a k comu???? este nemas k comu... ☹

sisa2
19. nov 2009

peti - ak je spinenie hnede, vraj to nevadi. problem je vraj vtedy, ked je to jasno cervena krv. no neviem, mna to moc neukludnilo a vlastne stale som v strese, ked spinim 😔 beriem duphaston, myslim, ze sa to lepsi. preto som aj isla k tej mojej lekarke, kedze novy lekar ma mohol zobrat az neskor, nieco som skratka chcela. vedela som od viacerych o duphastone, tak som si ho hned pytala. uz ho mam ale len na zajtra, tak neviem, co budem robit. k mojej lekarke som uz poslala ziadost o zaslanie karty, takze myslim, ze ta ma uz riesit nebude. takze budem musiet vydrzat dva tyzdne.
skus zavolat do probiosu, ci by sa na teba nepozreli skor, ked spinis. alebo aspon lieky, ci by ti nedali. podla mna to nie je dobre, ked spinime, neviem.

co sa tyka PK - tak ked darujes, tak to moze pouzit ktokolvek. ako moze sa stat, ze by to v banke pockalo akurat na tvoje dieta, ze by sa to nikomu nehodilo, ale istotu tam nemas.

sisa2
19. nov 2009

maji - ale uz aj zmenit tych smutnych smajlikov na veselych! babulo potrebuje veselu maminu 😵
teplota nemusi stupnut, ale mala by sa drzat aspon tak, ako je. urcite sa bude. ver tomu!!!

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

groka
19. nov 2009

motylek pred par dnami som bola na tom podobne,potom velky smutok,ale verim tomu ze ty sa budem o par dni radovat

jaj muzok otrihany,mam pokoj s nim na par tyzdnov

petafr
19. nov 2009

aha, takze PK sa da pouzit iba jeden raz? ja som myslela, ze z toho odoberu na nejaku kultivaciu a potom z toho este ostane...
Sisa, v ktorom dni si zacala brat ten duphaston?
maji, to som nasla aj ja na internete, ze to moze byt tehotenska cukrovka, ale vraj az koncom druheho a zaciatkom tretieho trimestra sa to prejavuje, takto na zaciatku asi este nie... neviem, ved do utorka asi uz nejako vydrzim, nie? mam pocit, ze sa stresujem zbytocne, ja tej malej fazulke verim, ze je silna a vydrzi az do konca... 🙂 musim byt pozitivna...

lucialen
19. nov 2009

Tak som spat 🙂
Majka, nestresuj sa tak, ved co ak to nevyjde, tak sa nam tu zrutis. ked to nevyjde teraz, tak mas este kopu mesiacov pred sebou, take nervy urcite nepomahaju tomu malemu, ak tam uz je 😉 Co dufam, ze uz je tam niekde zasity 🙂
Tak uz len priebezne pridem skontrolovat, musim sa ist ucit, papa 🙂

sisa2
19. nov 2009

groka ty si fakt superzena, co vsetko stihas 😀

groka
19. nov 2009

peta ja by som s tym tvojim spinenim nieco robila,so mnou doki hned robil ked som spinila,dnes je to uz asi pravidlo pomali ze tehotna ma spinit,ale zas mala by si nieco uzivat,aby to ti spinenie nevyplavilo,nemozes zavolat dokimu a povedat mu ze zas spinis a ci ti nemoze dat lieky na udrzanie?ved predsa zajtra je piatok a pred nami vykend,aby si bola kludna,aj by som isla aspon vecer na pohotovost,ked uz ti gynekolog nepomoze

groka
19. nov 2009

sisa,ale nie,stale mi pisete aka som rychla atd.ale ja sa uz budem aj hambit pisat,co robim pocas dna 😅

michelle
19. nov 2009

nadi, jasne, cez mrchu nema meranie velky vyznam a navyse nie je najprijemnejsie... a.. esteze ta tu mame, vzdy tak dobre poradis v otazkach zdravotnych.. 🙂

groka
19. nov 2009

ale vam poviem ze som taka hladna
som dnes mala len jednu mandarinku,co som chcela mat rano grahamove rozky,ale kedze tu cinu mozem aj ja tak si ju dam na obed s tym rohlikom,no uz ani nevidim od hladu
a zas u mna sa uz konci mrcha,uz len hnede,ale to vzdy sa mi zastavi na den a potom zas pride na 2 dni

sisa2
19. nov 2009

peti - no ja som to tak pochopila. ale veda ide strasne rychlo dopredu, takze je len otazka casu, kedy to budu vediet kultivovat. aspon myslim 😉
duphaston mam od 5+2, beriem 2x1. podla letaka sa vraj pri spineni dava na 1x 4tabletky naraz, mne to moja nepovedala. takze beriem od zaciatku 2x1.
a presne, treba fazulke verit, uvidis, vsetko dobre dopadne!!! ja tiez vela pijem, aj pri danielkovi som strasne vela pila a cukrovku som nemala. asi to je indi-vindi.

motylek17
19. nov 2009

rada by som, ale tak strasne sa bojim... fakt by som to uz chcela mat za sebou... ale tak asi to tak ma byt ako to bude... 🙂
sisus moc dakujem za virusiky... 🙂 snad pomozu.... ako v podstate mi uz nic nie je, len ma boli obcas podbrusko, sem tam citim, ze som viacej zadychana a som stale unavena... ale to vse... skor si myslim,ze to je pocasim.... ani prsia ma nebolia nic... cize skor pride-nepride mrcha...

motylek17
19. nov 2009

pokusim sa ukludnit a brat veci tak ako pridu.... 😀
hlavne, ze je vas tu mam a vy ma podrzite... to ma tesi najviac... 🙂

sisa2
19. nov 2009

jarka - mas nejaku dietu? ja nestiham ani tretinu veci z toho, co ty 😔

petafr
19. nov 2009

maji, mna tiez prsia nebolia, len ich mam trosku citlivejsie, ale predtym ma bolievali pred mrchou aj ovela viac... takze to je tiez ako u koho... maji a si v praci? treba si zamestnat mysel niecim, nutit sa konverzovat s ostatnymi, aspon na to na chvilku zabudnes...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre