Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

petafr
22. nov 2009

sharmi, krasny vikend si teda mala, a dobre si rozumies so svojou svokrickou?

cheerlady
22. nov 2009

dzou no lenze my sme prerabali komplet novu elektriku,kurenie,vodu,nove radiatory,kotol,proste vsetko skoro od zakladov nove,betonovy poter na podlahy,no ako keby sme novy dom stavali az na to,ze stali mury,takze tam toho moc sam nenarobi,na take veci proste musis mat odbornikov 😒

dzou
22. nov 2009

nooo elektriku jasne aj plyn to treba odbornikov 😉 ale tak beton by vedel dat aj moj drahy robil susedom 😉 ale sak jasne ze nieco sa neda sam 😉

lucialen
22. nov 2009

Tea ja som myslela bud tapety alebo toto artsablony.sk 🙂
Moj mm by zase aj robil, ale do vsetkeho ho musim tlacit a on ma tolko stastia, ze sa mu vzdy nieco stane 😒 😀

lucialen
22. nov 2009

Ahoj Peti 🙂 Tak super ze ti vikend tak rychlo ubehol a nemusela si mysliet na vysledky 🙂 Daj zajtra vediet ako si dopadla 😉 Ale urcite to bude ok 😉

tea333
22. nov 2009

Luci sablony tiez pekne 😉

vieronka
22. nov 2009

dakujem vam baby, este sa vas opytam, ci musim byt nalacno, lebo doky mi to nepovedal a mna to ani nenapadlo sa opytat a dakujem za privitanie 🙂

tea333
22. nov 2009

Vieronika ja ti neviem, ale vitaj 😉
snad baby poradia 😀

dzou
22. nov 2009

tea a ty co tak doma? dnes ziadna party?

tea333
22. nov 2009

dzou dnes som doma, kukam superstar a obsmrdam na nete 😀
a mala by som sa este ucit aach 😒

dzou
22. nov 2009

ja som kukala xfactor neviem ci idu nejake hlasky o tom na svk ale KONECNE vypadli taky dvaja debili co tam boli 😀

lucialen
22. nov 2009

Veronica, kavu bez cukru si mozes dat, to som mala povolene 😉

lucialen
22. nov 2009

Dnes je ta superstar nejaka dlha, uz hodinu sa mi drieme

dzou
22. nov 2009

luci a ty uz si naucena?

miskahryzka8
22. nov 2009

ahojte 🙂 jeeej ja som si az teraz vsimla, ze miesto klikni na smailika, je na konikovi na usmievacika 😅

ja som dnes dala na zumbe novu chorosku, strasne sa mi pacila pesnicka, ale mala som malo casu na pripravu, tak bol v ramci pesnicky aj improvizacny vlacik a bolo to super, tak to uz tak aj ostane 😀

dnes medzi albumamy je jeden, ze uspech po deviatich rokoch 😕, uplne super, ze sa zadarilo, ale tolke roky, obdivujem ten par, ze ostali spolu a to zvladli 😵 😵

tea, tak kazdu chvilku budes vediet 😵

luci, tak vela uspechu v tomto kole 🙂

lenka, drzim palce 🙂

kto vlastne sa teraz so mnou blizi k ovulke 🙂 ? Rhodos, my sme boli nejako rovnako, nie 🙂 ? Ozi a nadenka ako 🙂 ?

my sme dnes mali dietne vepro, knedlo, zelo 😀

cheerlady ma narodky 🙂 ? Tak prajem aj ja vsetko naj, naj, naj - vela splnenych snov 🙂

aha tak citam, ze rhodos caka 🙂 , drzim palce a samozerejme vsetkym, tea, dzou... 🙂

sharmi, my tiez mame zelenkavu spalnu, nabytik biely plus zlte a oranzove doplnky 🙂, len u nas uz vsetko je, prerabat budem casom podla seba 😀 a inak odisla nam pracka , tu 😠 teraz zhaname a postielku novucicku uz nam moc vrrrrzga 😀

a rozoberate sikovnost poloviciakov, aj moj je sikulak, ked nieco urobi hned, ale ked nie, tak kym to spravi, to je potom nervov 😀

sharmi, veru letia 🙂 , kamoska mala len "teraz" brusko mala ma uz pol roka 😅

peti, drzim palce 😵

vieronka ahoj 🙂, ja tiez neviem 😒

aj ja pozeram superstar, ma jeduju tie reklami furt 😠

baby, viete co je najhorsie, ze aka som upisana, taka som aj ukecana 😀 😀 , musim este nieco robit na nete a sa mi nekce, radsej vsetko okomentujem 😀 , tak radsej haugh 😀 , dobru nocku 🙂

dzou
22. nov 2009

ahoj miska no my sme menili postel min.mesiac lebo stara moc vrzgala 😀

dzou
22. nov 2009

booooze a zajtra zase do prace ale tak ten dalsi tyzden mam od stredy do piatku dovcu 😀 tak tesiiiiiiim

lucialen
22. nov 2009

Dzou, naucena by som uz mala byt, ale momentalne som v stave, ze si na nic nespominam 😒 Este zajtra sa idem biflit a utorok do dobojujem 😉
Miska, vepro, knedlo, zelo by som si teda dala, mnam mnam 🙂 Asi buduci vikend 🙂
Dzou a ako casto musite menit postel? 😀 😀

sisa2
22. nov 2009

ahojte babule, este zijem 😀 cely vikend som rozlietana, vlastne uz od piatku, lebo som mala dovolenku a vybavovali sme s mm kopec veci. prisla nam uz konecna fa za dom, co je dost pruser, lebo este nemame predany byt, cize nam chyba asi 50t € ... jaj, radsej na to nemyslim, lebo mam z toho nervy v kybli. zaplatit to mame do konca buduceho tyzdna, neviem, co bude a ako to poriesime 😖
vcera som bola s kamoskou v auparku, pobehali sme vsetky obchody, ona je tiez tehu, prve mame rovnako stare, teraz bude rozdiel 3 mesiace 🙂 kupila som si 2 tehu tricka, tak som sa vytesovala.
a dnes sme boli u nasich, prisiel aj brat s malou elou, ma tyzden, tak som ju poobzerala, nechce sa mi verit, ze aj nas bol kedysi taky malinkyyy 😵 no a povedali sme nasim - teda danielko mal to tricko "od jula budem velky bracek", tak ked si to vsimli, to bolo radosti 😵

dzou
22. nov 2009

jooooj luci no keby sme to brali podla vrzgania tak dost casto 😀 ale tak tuto mame po 3a daco rokoch novu ale tu predtym sme mali kupenu uz pouzitu ale nevrzgala ked sme ju kupili to sme my ju tak rozvrzgali 😀
tak drzim palce na skusku 😉
a cheerlady ak sa zajtra nestretneme kedze ja tu zase budem az vecer aj to neviem kedy lebo idem na taebo tak vseeeeeeeeeeeeetko naaaaaaaaaaaaaajlepsie ka narodkam

sisa2
22. nov 2009

rhodos, tea, dzou - krasne grafiky 😵 jaj, nech to tak uz aj ostane
miska - hod mi link na tvoj, ako si na tom. diiik

lucialen
22. nov 2009

Cau Sisa, tak rozlietana, hmm 🙂 Dobre ze si si urobila trochu radosti popri vsetkych tych stresoch 🙂 Inak ak chces ja ti poziciam tie peniaze, este mi ostalo dost z podpory 😀 😀 😀

janka911
22. nov 2009

ahojte..cjcem sa ešte spýtať minule ste mi super pomohli..bola som na ultrazvuku a mala by sombyť v nejakom 3-4 týždni a bola tam vidieť len čierna skvrna je to dobré??má 3 mm v ktorom týždni uvidím niečo viac...ďakujem

sisa2
22. nov 2009

peti - zo zaciatku som spinila rovnako aj pri duphastone, teraz uz treti den klop-klop nic. tak dufam, ze to uz mam za sebou a zacnem si to konecne uzivat. inak rano som prvykrat objimala misu ... danielko bol chuda z toho vyplaseny, ze co mi je 😵
verim, ze ocino neskor pochopi, preco sa ti do nicoho nechcelo. o to vacsia bude radost. na zajtra drzim palceky na peknu vysku HCG. ja tu moju vysku neviem, len mi lekvoska povedala, ze to je pozitivne. tak sa nemam cim stresovat 😀

dzou
22. nov 2009

ahoj siiska 🙂 tak ste rozlietany co? no len davaj na seba pozor a az sa tolko netresuj 😉 nerobi to dobre ani tebe ani drobcovi ja viem ze sa to lahko hovori ale sak chapes ze aj my sa starame o teba 😉 a teda ja pevne dufam ze ten grafik tak ostane i ked zatial nemam ziadne pocity ci ano alebo nie som taka nejak kludna tento mesiac 😉citim sa velmi dobre 🙂
inac sranda sa mi stala vcera sa mi snivalo z jednym kamosom co sme ho uz straaaaaaaaaaaasne davno nevideli(inac ja ho az tak nemusim ale o tom bol aj ten sen ze sme si povedali ze sa az tak nemame radi) no a teraz volal mm 😉 ja som aj zabudla na ten sen az teraz ma to napadlo...

sisa2
22. nov 2009

luci 😀 😀 😀 dik, si zlaticko. mozem poslat cislo uctu? 😀

dzou
22. nov 2009

jani ja sice teu niesom ani som nebola ale kazdy ti povie ze neico viac je vidno az tak 7-8tt tak urcite to je v poriadku 😉

janka911
22. nov 2009

dakujem doktor ma totalne vystrasil ze sa mi plod nevyvija aj kvoli nizkemu hcg takze sa bojim a zistujem tu

tea333
22. nov 2009

Sisa 50 eur pomoze? 😀 😝 😕 🤐 🤐

sisa2
22. nov 2009

jani - urcite to je ok. tak skoro ani nema co byt vidiet, maximalne dutinku. viac je vidno ca. od 7 tyzdna, do toho 7-meho je vacsinou uz aj srdiecko vidiet. neboj, verim, ze je vsetko tak, ako ma byt.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre