Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

lucialen
25. nov 2009

Sharmi ja som este pesto neskusala, mozno raz 🙂
Inak dobre ze americanom neplati vodicak a my mame europsky, jazdime na pravo a mozme tam soferovat 😒

dzou
25. nov 2009

hej my mame EU takze plati 😉 my celkovo mame poamly viac vyhod ako americania lebo sme v EU 😉 a sak aj amer. jazdia na pravo 😉
no idem robit tie slimaky tak budem citat a cakat ci sa tu niekto ukaze 😉

petafr
25. nov 2009

ahojte kocky, prepacte, ze som sa dlho neozyvala, nechcela som vam sem pridavat negativnu atmosferu... so mnou zatial nic, mozno budem vediet viac zajtra, bola som na krv dnes rano, zajtra mam vysledky... tak bud to stupne a mozem sa stresovat dalej, lebo aj tak nebudem vediet na com som, alebo to nestupne a caka ma kyret... takze tak, naramne sa tesim na vysledky... 😒 uz sa to snazim neriesit, vcera som to velmi nezvladala, dnes uz lepsie, uz som pripravena na to najhorsie...
tak sa vam ozvem po tych vysledkoch, dobre, zatial pekny vecer vsetkym a hlavne pozitivne myslenie...

Groka, chod k lekarovi, to nie je normalne, ze ti je az tak zle! Dufam, ze ta to rychlo prejde, nie je to sranda...
ostatne kocky, dufam, ze koncom tyzdna budu pozitivne testiky, nech uz mame na konte aj nejake uspechy, nie? drzim vam vsetky palceky!!!

dzou
25. nov 2009

no peti aspon ze si napisala uz sme sa o teba bali 😅 tak moc moc drzim palceky 😉 a ette spinis ?

petafr
25. nov 2009

no ja viem, tak este raz prepacte, hej, stale spinim, ale ako vravim, uz mi to zacina byt jedno... 😖

dzou
25. nov 2009

sak to je ok ked si sa necitila dobre 😉 ... peti fakt ti moc drzim palceky aby to dobre dopadlo

sharmana
25. nov 2009

ahoj peti, som rada, že si sa ozvala a držím palce, aby to bolo v poriadku...ale hlavne klud, to je najdôležitejšie, ved zajtra uvidíš a či bude tak alebo tak, budeme tu pre teba 🙂

dzou
25. nov 2009

a uz tu nikto nie je zase ☹

rhodosbb
25. nov 2009

peti, som rada, ze si sa ozvala, spominali sme ta...myslime na teba a zajtra sa nam ozvy...
dzou som tu, podbrusko ma strasne boli, dala som si znovu vlozku a nech ma uz nenatahuje mrsina, nech sa uz spusti, lebo ma tato bolest nebavi 😖

dzou
25. nov 2009

rhodos no len aby to nebolo nieco ine 😵 a sak kedy mas dostat? ved teplota je krasna kukala som grafik... a inac aj ja si myslim ze dojde mrhca jedna tak dufam ze pride cim skor a nebude ma natahovat

motylek17
25. nov 2009

ahojte babulky, som len na skok... precitala som si vas... a mozem ist o chvilu spinkat...
peti strasne moc ti drzim palecky... ved musi existovat daka spravodlivost.....

motylek17
25. nov 2009

inak co je so sisou?????

groka
25. nov 2009

som doma,no baby prave si robim dnes nie buchty ale slize kakaove a zajtra budu makove,saliem za sladkym a je mi jedno ako budem vzerat
na pohotovosti bola babka lekarka ktora mala 80 rokov,vraj na co som prisla k nim to som mala ist k obvodnemu,mam si dat vysetrit oci a zuby,na zuby mi kukla povedala ze ich mam v poriadku,akoze krava tupa blba slepa,hlavne ze mam otvoreny zub a mala ho pred ocami,no ved dobre,ked som opisala ci mi je ako to prebieha tak sestricka mladsia o nieco ze som tehotna,a ja ze nie nie som ,lebo som mala ms,aj ked bola ina...nakoniec ma doslova vyhnala z ordinacie aby som isla si kupit tehotneske testy a isla gynekologovi,spytala som sa jej ci mozu brat tieto lieky mi predpisala aj tehotne a neodpovedala mi

ale svagrina mi poslaal 2 tabletky niecoho neni to asi cely nazov je tam aventis,lin,neviem co,je to prestrihane je to na migreny,neviete mi povedat co to je?nechcem jej volat uz

dzou
25. nov 2009

no to neviem uz 2 dni sa tu neukazala ale tak mozno riesa ten byt
maji a ako sa mas ty?

petafr
25. nov 2009

no idem si lahnut, zajtra volam o druhej... este vam ipnem...

motylek17
25. nov 2009

kiez by, dufam, ze je v poriadku....
dzou nic, snazim sa zit tak, aby som nemyslela ved vies... o tyzden idem na firemny vecierok do tatier.. moc sa tesim aspon sa odventilujem....
a ty ako??? dzou musis to tu s rhodo rozhybat, nech sa to uz dako pohne-ved o chvilu su vianoce....
groka to je nieco strasne s tymto zdravotnictvom.... dufam, ze zajtra pojdes za dakym lekarom.. musis sa dat vysetrit, prosim slub mi to....

motylek17
25. nov 2009

peti drz sa nam....

dzou
25. nov 2009

groka no na tych pohotovostiach robia sami imbecilovia ked to uz tak musim napisat 😠 no tak zajtra skoc k lekarovi 😉 a drzim palce ja tie tabletky nepoznam nemavam nastastie migreny ... a ak ma boli hlava staci ibupr.
peti tak pa a moc budem na teba mysliet 😉

dzou
25. nov 2009

jasne maji ja praveze vzdy som predtym strasne na to myslela aj v robote aj ked som len bola v obchode alebo tak a tento mesiac som nejaka dobra 😀 ako myslim na to ale ovela menej ako som uz pisala som nejaka kludna tento mesiac a inac maji vies dobre ze by som si priala najviac na svete aby som to tu aj s veronikou rozbehla 😉
no uz mi prisiel mm tak neviem ci tu este budem 😒

brisilda
25. nov 2009

ahojte kocky moje dielo sa podarilo 😀 aj ked nie celkom podla predstav no ked prizmurim oci tak je OK 😀 😀 😀
peti drzim place aby vsetko dobre dopadlo a mrnusik ta len natahoval.Drz sa
groka kiez by ta sestricka mala pavdu 😀 ja som na to tez myslela len som nic nechcela pisat 😉 no zajtra ides k obvodnemu tak budes mudrejsia lieky co ti ta krava predpisala si este nedavaj daj si radsej to co ti dala svagrina 😉 nazov skus najst na nete mozno sa k niecomu dopatras inak mi to nic nehovori
dzou ako sa podarili slimaky? 😀

motylek17
25. nov 2009

nevadi, treba sa venovat aj mm povinnostiam.... 😀 moj mm isiel s kamosom na pivo.... prajem dobru nocku ak by si sa tu uz nestavila 😉

dzou
25. nov 2009

dobreeee su bris diki 😉

motylek17
25. nov 2009

ako tie slimaky si kupovala, robila ci ako????

motylek17
25. nov 2009

bris pridaj do albumu.....

brisilda
25. nov 2009

motylek este to potrebuje mensie upravi 😉 musim to najskor vyprat a modlit sa aby sa to nezrazilo lebo je to biela bavlna a kedze bielu kriedu nebolo na tom vidiet tak som si vsetko znacila ceruzkou 😎 moja slepota je hrozna 😀 potom to treba este vyzehlit a dosit maslicky 😀 no a na zaver treba konstrukciu na ktoru sa dava kosik nalakovat 😅

sharmana
25. nov 2009

babule teraz som začala varit obed na zajtra, uplne som zabudla, že ešte nemám navarené, ale to preto, že môj mm dnes poobede prenášal stavebný odpad z prerábky a všetko tu zašpinil, ale hlavne že je to už na skládke, lebo ma z toho išlo šlahnút... no tak teraz môžem do takej 11tej byt hore, kým mäsko zmäkne...

brisilda
25. nov 2009

shami u mna je take vecerne varenie na dennom poriadku kedze chodim spavat o polnoci 😀 ja som uz aj kolac piekla o 22:00 😀 co uz ked som zabudla na rozmrznute lis. cesto 😉

dzou
25. nov 2009

no robila 😉 listtl. cesto na ti cesn. natierku sunku syr a nivu syr zrolujes pokrajas na ''slimaky'' a pecies mnamka 😉

motylek17
25. nov 2009

tak ked to bude hotove, tak nam daj prosim vediet.... 🙂

monikapd1
25. nov 2009

ahooojte babule, som vaaas dlllho nevidela 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre