Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

brisilda
30. nov 2009

groka presne tak ako sa pise vyssie 😉 inak nejde mi to do hlavy ved v dnesnej dobe pracujuca mamina niekedy nezarobi 600 € tak nechapem ako potom moze dostavat takuto matersku 😖 je to cele postavene na hlavu 😵

groka
30. nov 2009

bris kamoska dostava 16 litrov mesacne prvych 6 mesiacov,je to tym,ze si platime viac ako za nas zamstnavatelia,bol to oblb,ktory sa ma ist ale zrusit

brisilda
30. nov 2009

no ja si DNP neplatim bolo mi povedane, ze musim platit 100 € a kedze mi stat nedava ani korunu tak som tie peniaze nemala skade zohnat a predsa 100 € je dost vela aspon premna 😖 takze sme sli radsej na dovolenku 😀

groka
30. nov 2009

inak ahoj motylek,ako sa mas?
ja idem do prace na chvilku,potom pridem,ale az za plo hodinku mi ide bus,davam sa este do poriadku ,lebo odkedy som rozlepila oci tak mi je na vracanie,v noci som bola 3 krat hore,som si pripadala ako keby som kojila,maleho oducam od plienok na noc,nepocikal sa,ale som ho budila,ale reagoval nam na pekne kes som sa o 3 opytala ci chce ist cikat povedal ze nie a rano o 5 som sa ho tiez opytala a uz povedal ze chce ist cikat,tak som rada,ale tie nervy co ked mi vsetko ocura a bude spat na tom studenom a prechladne mi

brisilda
30. nov 2009

groka tak to mate super ked uz sa odnaucate od plienok 😉 ja som malemu davala pod plachtu tie detske prebalovacie podlozky 😀 a neboj ked sa ti maly pocura na poastel tak isto nebude v nej lezat pribehne k vam tak ako to robil nas krpec 😀 😀 😀

motylek17
30. nov 2009

bris to mas tak.. minimum je nejakych 1084,- Eur, ak zarabas napr. 300 euro tak si das 1084-300=784 a z tohto ak si platis 4,4% tak by ti mala materska vychadzat 600 EURO po dobu 6-mesiacov.... chapes???

lucialen
30. nov 2009

Dobre ranko 🙂 http://www.fertilityfriend.com/home/2a4bc5
Groka, uz s dietatom je to v manzelstve este vacsi zavazok, super ze ste sa udobrili, len tomu tvojmu asi treba pripominat, ze nieje jediny, tak nech si ta vazi 🙂
Aj ja som pocula, ze DNP chcu zrusit, ale zatial to neurobili 🙂 Ved to je dobre ze stat chce takto pomoct mamickam 😀
Miska, presne takto ako ti to zmenilo som si aj ja myslela, ze bola ovula, len FF potreboval poprepisovat, aby na to prisiel 😉 A ma teda to VIP ci ako?
Moj kocurik si mysli, ze ja som jeho mama a z mojho zupanu vycica nejake mlieko 😀

motylek17
30. nov 2009

groka ujde to... nejaka som ospala...neviem co je... ale to je iste pockom... navyse vo stvrtok odchadzame na ten vianocny vecierok... tak som sa tesila, ze ma to nejako prechadza... ☹ radsej by som bola s mm doma... ale tak co uz...

brisilda
30. nov 2009

no veruze nechapem 😀 no teraz ked je kriza manzel povedal, ze ak ich daju robit len na 60% tak bez vahania ide na matersku 😉 teraz zaraba cez 1000 €a ked si k tomu dame aj premie tak je to slusna sumicka

lucialen
30. nov 2009

Bris, ja si platim max a sama a je to 44e, ale aj to je dost, uz to platim rok 😒 Samozrejme, keby sa vydarilo hned, tak je to super

brisilda
30. nov 2009

lucka tak to mas super ja teraz nechapem preco mne v lete ta pani do telefonu povedala ze musim platit 100 € 😕 koza jedna uz sa nad tym nepozastavujem lebo sa iba zbytocne rozculim

motylek17
30. nov 2009

luci to tak vychadza 4,4% z minima 1084,-

lucialen
30. nov 2009

Motylek tak mi povedali, ze to je najvyssia, robi to kamoskina mamina, tak to asi bude dobre. Prve tri mesiace som platila menej, ale potom som to zvysila na maximum

brisilda
30. nov 2009

fiha tak ako tak citam tak pani na socialnej poistovni ma riadne oblbla a odradila od platenia ! Koza jedna ! ale to sa stava kamoska tak prisla o jednorazovy prispevok na dieta vraj ked porodila v zahranici a pracuje tam nema narok aby jej stat nieco dal a pritom si poistenie riadne platila cize to je sposobene nevedomostami nasich uradnokov a my obcania na to dopalcame ☹

lucialen
30. nov 2009

Caute, som spat od dokiho 😒 Ale nedostala som sa ani dovnutra 😠 Nebola tam druha doktorka, ktora mala robit tak moj bral aj jej pacientky a sono sa robi az potom, takze som odisla, bolo tam asi 10 zien predomnou a o 11.30 mali ist operovat, takze skusim zbehnut v stredu 😒

petafr
30. nov 2009

no skoda Luci... ja som bola dnes u obvodnej, vypisala ma na dalsie dva tyzdne... tak mozem oddychovat

lucialen
30. nov 2009

Peti, no aspon budes riadne oddychnuta 😉 Este sa nenudis?
Dostala som 5dni VIP na FF 😵

petafr
30. nov 2009

ja som tiez mala 5 dni minuly tyzden, ale co, ked mi ich uz nebolo treba 🙂
nenudim sa, mm je so mnou doma cely den, tak mam spolocnost, horsie to bude od stredy, budem si musiet znovu zvyknut na ticho v byte 😒 ale co... zvladneme aj toto...

lucialen
30. nov 2009

Tak dobre, sef ti urcite nechyba 😀 Ja som rada,ze som dostala VIP, lebo som pred ovulkou, vtedy je to najlepsie 🙂

petafr
30. nov 2009

sef je vo FR, takze ja ho aj tak nevidam, ale aspon s nim nemusim telefonovat... zakazdym sa mi obracia zaludok, len ked vidim, ze mi vola... 😝
ved som si aj vravela, ze ako dobre, ze ti to dalo teraz... 😉

miskahryzka8
30. nov 2009

ahojte slnieck 😵 , juuuj ja som vcera do polnoci prepisovala grafy a dnes mi laskavo dal FF tych sest dni navzse 😠 😀 , no ale nakoniec mi oba grafy urcili ovulu na sedemnasty den stary: http://www.fertilityfriend.com/home/2a5235
a novy: http://www.fertilityfriend.com/home/2b45ed

aj tak je tento mesacny graf divny 😕 , uplne iny ako ked som merala o hodinu a dvadsat minut minuly mesiac neskor...

idem citat 🙂

cheerlady
30. nov 2009

ahojte babule,ako? 🙂
ja opat v robote,uz som po obede,nuda jak hovado,zobrala som si aj ucivo-v piatok skuska,ale taak strasne sa mi nechce do toho ani kuknut 🙄

miskahryzka8
30. nov 2009

dooo vsetkeho mozneho, pada mi net, chvilu ide chvilu nejde, hrozne ma to vytaca, uz som mala napisany cely coment a rozrobene dalsie stranky, vrrrr 😠

no sle predsa len nieco musim napisat 😀

dzou tebe sa meni LF, ta sa nezvykne, nie 🙂 ?

aj ja si platim DNP 44,14 EUR mesacne aby som mala najvyssiu matersku, groka preco oblb a preco by sa to malo zrusit 😕 ?

luci, to uz mas ovulu? A uz mam to vIP aj na starom na 6 dni este a na novom zase na mesiac 😀

bris, to ti fakt zle povedali s DNP 😠

luci a preco si to platis rok 😕 , 270 dni pocas dvoch rokov od porodu staci a ked nie si dovtedy tehu, az potom dalsi cyklus sa plati, to si zisti, ekd mas devat mesiacov vyplatenych, uz nemusis platit!!!

luci skoda 😒

miskahryzka8
30. nov 2009

dzou mala si pravdu 🙂 , som tam pridala tie poz. ovu testy a vratilo mi to minuly mesiac ovu na sesnasty den 😉

groka
30. nov 2009

Ahojte nejako tu je dnes ticho? 😲

motylek17
30. nov 2009

ahojky... 🙂 ako si dopadla v praci?

groka
30. nov 2009

motylek dalo sa,ale tak,no co...musim to vyskusat,musim si davat poriadny bacha na to co budem robit,musim mat chladnu hlavu

fazulka1512
30. nov 2009

ahojte baby, ako sa mate?
ja v piatok mrcha som zvedava, ci dojde,ked som mala vcera ten krvavy fliacik
vo fore o duphastone pisali baby ze niektore spinili, niektore nie, ale ja som vcera cely den nespinila a ani dnes kvapka krvi, je to cudne, alebo nieje ☹
lebo ja si spinenie predstavujem zak ze intimka a stale nejaky naznak krvi ale ja nic

motylek17
30. nov 2009

... groka a co budes robit?...
fazulka ty cakas mrchu alebo uz prisla, bo som to akosi nepochopila.... ☹

groka
30. nov 2009

fazulka je rozdiel spinenie a zaspinenie,ty si len zaspinila,ako aj ja,prvy krat bez dovodu teda par krat a potom dovodu vysetrenia gynekologockeho

motylek ip

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre