Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

pici
7. aug 2009

urcite nebudem cakat tolko na prirodzene otehotnenie....

sisa2
7. aug 2009

pici - no to je presne to "zdravych partnerov" - pokial neprejdete vysetreniami, nemozes vediet, ci je u vas vsetko ok. a velakrat je ten rok a vsetky tie stresy okolo toho uplne zbytocne. zas netvrdim, ze je spravne hned po mesiaci sa trepotat do CAR. len mi pride ten rok dlha doba.

malalady
7. aug 2009

baby ☹ ☹ ☹ ja som závislá na mäse fnuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuk...

tea333
7. aug 2009

hm aj mne sa to zda dlho, a najma u takych, co nechcu cakat..lebo su taki co maju cas a taki, ktorym to viac hori..

tea333
7. aug 2009

malalady uz ta chytaju chutky,ze? len papaj,ked male chce maso, bude masoooo 😀

sisa2
7. aug 2009

malalady - to sa este moze zmenit, neboj. vsak si len v 5tt 😉

tea333
7. aug 2009

mna neprechadzaju tie podbruskove pocity, hmm mozno je to ovulka 🙂

pici
7. aug 2009

tea....

neposiela ma tam na konci roka, len hovorim ze ste vsetky nedockave ako by vam/ nam pri riti horelo.
ja som brala 7 rokov HAK, vajecniky spali a ovu som nemala *7 rokov, nie je celkom na mieste cakat ze hned otehotniem. doteraz sa z toho telo spamatavalo. si myslim... mala som statnice a navyse ako sisa napisala problem moze byt aj niekde inde. ureaplazmy, endometrioza, nedozrievanie vajicok, azoospermie, patologicke atd... lenive.. milion veci....

luludi
7. aug 2009

malalady: 🙂 to je fajn.. prve chutky

tea333
7. aug 2009

pici co sa tyka mna nie som nedockava, som v pohode aj keby som otehotnela o 3 roky, ale nechcela by som to skusat len tak bez toho aby som vedela, ci mi nieco nie je, ak by to par mesiacov neslo, chcela by som absolvovat vsetky mozne vysetrenia aby som vedela ze sa pokusat ma zmysel, ze sa pokusat mozem..
potom by som bola ok

luludi
7. aug 2009

uprimne.. ja by som chcela ostat tehu co najskor, lebo som sa chvilu bala, ze nebudem mat vobec moznost cakat babatko. Len dufam, ze budem dost trpezliva, ak by sa par mesiacov nedarilo 🙂

tea333
7. aug 2009

luludi preco si si myslela ze nemozes?
a brala si HAK?

pici
7. aug 2009

pred tym ako som HAK vysadila som bola u dokyho spravil vsetko potrebne a mozne v tom case... a som ok...
ale pojdem teraz 18teho na dalsie k nemu nech mi spravi

tea333
7. aug 2009

pici tak to je fajn ze pojdes na vysetrenia..Hak je hnus to je pravda, ja som ju nebrala a som velmi rada

sisa2
7. aug 2009

no mna snazilkovanie naucilo trpezlivosti 😀 i ked samoska, aj ja by som bola najradsej, keby sa hned zadarilo, keby som nemusela riesit vysetrenia, laparku atd, keby mi skratka len zrazu meskala mrcha, ja by som si doma spravila test, tam by boli dve krasne // a ja by som pripravila prekvapko pre mm .... ale nie kazdemu to tak je sudene. neva, zvladnem aj vsetky tie procedury a ozeliem aj to prekvapko pre mm, ak sa zadari 😵

pici
7. aug 2009

xixi... teraz mam na plane pohnut veci dalej...

sisa2
7. aug 2009

pici - tak nech to prinesie zelany vysledok 😵

pici
7. aug 2009

uvidime ved este do 18 ho je cas..

ja totiz ovulaciu nemam sprevadzanu ziadnym plodnym hlienom... teda aspon som ziaden nebadala a to asi ok nie je... a ovulaciu podla testov, papradovaca a ukrutnej bolesti vajecnikov mam urcite, mam 28n dnovy cyklus. vsetko sa vratilo pekne do normalu

sisa2
7. aug 2009

pici - mozno len ten hlien nevies rozpoznat? nemusi by ho byt vela.
aky mas papradovac? ruz alebo okruhly? ja mam ten kruh a podla neho ma ovu aj moj mm 😀 😀 😀

tea333
7. aug 2009

haha sisa mozno by ste sa mali riadit podla toho kedy je M plodny 😀

sisa2
7. aug 2009

tea - 😀 😀 😀 no mozno to ukazuje, kedy ma spravne pripravenych bojovnikov 😀

luludi
7. aug 2009

nie, nikdy som nebrala HAK.. pred par rokmi som bola na kontrole s vredom, ktory sa mi pravidelne robil a nasli nador, skratim to: tri roky chemo a nekonecne kontroly, ale teraz je vsetko fajn 🙂

pici
7. aug 2009

sisa ja mam ruz....

malalady
7. aug 2009

no celý týžden aspon raz musím maso za den jest.. inak som nervyva a hryziem 😀 doslova do písmena 😠

malalady
7. aug 2009

pri Tobíkovy naopak maso ani cítit.. fuj.. 😉

pici
7. aug 2009

sisa

no mne sa zda ze nemam ziaden hlien.

tea333
7. aug 2009

sisa 😀 😀
luludi- ked je vsetko fajn, nie je sa preco znepokojovat 😉 drzim palec
lady (som si ta skratila) smejem sa na tebe, nezjedz si muza
hm vlastne ake je tvoje meno v reale?? a si vydata ci ? si nepamatam ci si pisala

tea333
7. aug 2009

pici ano vnutri? ja som tiez dost sucha ale ked idem hlboko ku krcku tak mozem analyzovat 🙂

malalady
7. aug 2009

tea ja som slobodná.. naštastie som nebola hlupa a nevydala som sa za Tobíkoveho otca bo to by bolo.. by som si zavasila na krk.. škoda reči písat.. takže slobodná som (zatial) 😉

malalady
7. aug 2009

ja som inakšie Zuzana 😉 také slovenské ludove heh 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre