Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

nadenkaaa
12. aug 2009

minka a to co ti vyslo to rozmedzie od- do tak to je asi od 38 tyzdna az do 41 tyzdna sa moze babo narodit a akoze je to este v norme-nie je nedonosene
fazulka drziim palce 😉

pici
12. aug 2009

no minka ja som vcera mala nohy hore v veru.... xixi

luludi
12. aug 2009

Bry den vsetkym,

uz zarezavam vyse hodiny v praci 🙂 U mna tiez podla stranky a mudrej knihy zacinaju dnes plodne dni, ale s mm sme sa zacali snazilkovat hned po mrche tak uvidime 🙂 Fazulka budem drzat prst 🙂

monikapd1
12. aug 2009

nada aj mne to tak vychadza ked si to tak pocitam, no ale hlavne musim este tyzden aj cosi pockat a ty si uz testla?? hm ako sa inak citis???

rhodosbb
12. aug 2009

Dobré ránko 🙂 ,
baby ja som včera doma slušne povedané tak spadla, že teraz ani nemôžem sedieť na stoličke, tak ma bolí trtáč 😖 Normálne ma celú vytiahlo na zem, sa mi šmyklo na tej sprostej podlahe, ktorú som v nedeľu vyleštila, že ani som nevedela ako a už som kukala zo zeme na strop. Muž v panike pribehol za mnou, tak som si pomyslela, že ak by som bola v pokročilom štádiu tehotenstva, tak by to nemuselo dopadnúť dobre 😒

nadenkaaa
12. aug 2009

monika nebudem testovat pockam ci bude meskat pokial by cez vikend neprisla v pondelok testnem 😉
luludi drzim palcee 😉

rhodosbb
12. aug 2009

Nadenka, ja som mala PDPM dva dni po tebe, 19.7. 😉

cheerlady
12. aug 2009

dobre ranko babulky 😎

rhodosbb
12. aug 2009

ja som si až teraz všimla, že vy všetci píšete bez diakritiky..... 😅

michelle
12. aug 2009

dobre ranko zienky,
ako sa dari?

pici
12. aug 2009

je to jednoduchsie rhodi... 😵

monikapd1
12. aug 2009

ahojky cheer no co ako sa dari?? hm tehulka nasa 😉 a jasne ze aj ostatne su nase 😀

luludi
12. aug 2009

ahoj cheerlady: divala som sa do tvojho albumu, krasne dve ciarky, ukazkove 🙂
michelle a pici: dobre ranko

minka21
12. aug 2009

nadenka dik za vysvetlenie 🙂

pici hadam to aj nieco pomoze🙂 ja som tiez davala🙂

fazulka1512
12. aug 2009

pici my sme tu asi jedine aj minka co robime gymnastiku 😀
ale sa nas tu zislo, tesim sa 🙂
babulky skocim do obcodu na nakup, ale ja sa vratim
a mimochodom je tu este niekto z vychodu okrem mna, ja len preto ze ked sa raz dohodneme na stretku aby som v tom nebola sama
😀

minka21
12. aug 2009

ja som si tu na koniku tiez hodila do profilu ze uz cakame a datum poslednej a tiez mi to tu vyratalo 😵

fazulka1512
12. aug 2009

rhodos, my sme vcera mali tiez rusno, mali sme v obyvacke netopierika, takeho malinkeho, zlatucky bol

fazulka1512
12. aug 2009

minka peknucke meno tamarka 😉
ja bud krarin alebo matus, uz len to stvorenie treba aby ich nosilo

luludi
12. aug 2009

fazulka ja som povodne z popradu, ale byvame v Ba, takze som len ciastocne z vychodu 🙂 Stojka funguje aj u nas, tak snad pomoze.. Minka pekne mena 🙂

minka21
12. aug 2009

mne sa paci aj matko,alebo jakubko,len ten moj je Stanko,tak chce mat S na druhu🙂

cheery ciarocky krasne,kedy ides k DR?

monikapd1
12. aug 2009

fazulka aj ja robim gymnastiku, manzel na mna vzdy pozrie, ale nic zle si nemysli, vie ze to robim pre nase stastie 😉

rhodosbb
12. aug 2009

fazulka, netopierika 😕 dúfam, že vyletel sám, že ste ho nemuseli chytať, brrrrr, az ma striaslo 😀

a okrem môjho včerajšieho pádu nám večer vybuchla flasa burčiaku od mojho stareho oca v komore 😲 😲 , ludia to bola taka rana, ze to musel cely barak pocut, sila to bola riadna. Muz ten nadaval ako pohan, celu komoru sme museli vypratat, vsetko poutierat, ale nakoniec sme si povedali, ze aspon sme si urobili poriadok a povyhadzovali sme nepotrebne veci 😉 teraz mame v byte taku alkoholicku aromu 😀

michelle
12. aug 2009

rhodosbb, ako? robila si si rano testik?

rhodosbb
12. aug 2009

ahoj michelle 🙂 , nie nerobila, pockam si na mrchu, ktora ma prist v sobotu, to testovanie ma ubija ☹ raz tam ciarka je, potom tam nie je, mam z toho hokej. tie dni sa tak vlecuuuuu

monikapd1
12. aug 2009

rhodos to poznam, ja musim cakat do soboty bud. tyzdna 😢

michelle
12. aug 2009

rhodosbb, tak drzim palce a zelam vela trpezlivosti 🙂

monikapd1
12. aug 2009

michell a ty ako s flusatkom?? stale ti ukazuje to co vcera???

michelle
12. aug 2009

moni odvcera mi krystaliky postupne zacali miznut.. dnes som netestovala... takze zmena sa deje 🙂

lucialen
12. aug 2009

Dobre ranko, dnes som trochu pospala, musela som ist vcera zobrat mileho z roboty, tak som sla neskor spat
A vy co ? Netrpezlive ako citam 🙂

fazulka1512
12. aug 2009

no uz som tu, dnes na obed budu cestoviny, nivova omacka, kuracie prsia,moze byt som spokojna s vyberom
luludi, aspon jedna z vychodu, aka taka naplast 🙂
rhodos-no neuletel mm ho chctil do rukavic a pustil na slobodu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre