Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

tea333
13. aug 2009

co budes dnes robit ty? inak kam chodievas ked si v stropkove? myslim ked sa chces bavit a vyrazit do mesta na nakupy, ci chodievas niekam inam..my sme z Po chodili do KE a obcas do madarska a polska a obcas do ba

luludi
13. aug 2009

ahojte 🙂,

ale mi trvalo kym som to vsetko precitala.. 🙂 Tea, to ja som pravy opak. Neznasam nakupovanie. Mm ma musi dotiahnut do obchodov. Fazulka kedy si mala poslednu mrchu?

tea333
13. aug 2009

jeee to je strasne zlate fazulka! 🙂 dakujeeem 😵

fazulka1512
13. aug 2009

ja sa uz vela nenarobim, lebo mm pride o hodinku z prace, ale pocitam ze nieco vymyslime

tea333
13. aug 2009

luludi aj mne rano trvalo 🙂 no ja nakupujem rychlo ale vobec neviem kedy mam dost, priatel ma uz posiela samu da mi limit a peniaze alebo kreditku a chod si 🙂 minule ma vysadil v parndorfe dostala som do ruky cash a mala som casovy limit 2,5 hodiny,on sedel v aute a kukal film hehe

fazulka1512
13. aug 2009

luludi, mne mrcha skoncila vcera rano, ja mam snazilkovanie pred sebou, uz sa neviem dockat, ale myslim si ze mi mesiac ubehne rychlo, lebo kamosky dosla z anglicka a 31 odchadza tak budeme chciet byt spolu a uzit si posledne dni

brisilda
13. aug 2009

ahojte kocky zase som tu musela som dat mrnuska spinkat 🙂)))
mam otazocku ma niektora skusenost s poporodnym cistenim? (Kyretaz) pocula som, ze ked zena nieco take podstupi po porode je velke riziko, ze bude mat problem s otehotnenim napr. priechodnost vajcovodov ☹

luludi
13. aug 2009

Tea: 🙂 hlavne, ze to tvoj drahy berie v pohode. Inak nam uz asi usla prec Bris a ani som jej nestihla fajnu fotku pochvalit, hm.. Citala som, ze zatial s testikmi odolavas, chvalim ta 🙂

nadenkaaa
13. aug 2009

tea ja niekoho poznam takeho ona je tak stara ako ja a chudera ma 4 deti -dievcata a muz sa na nu vykaslal-tak myslim zeby sa potesila

luludi
13. aug 2009

Fazulka: mne koncila 8.8., uz snazilkujeme 🙂 akurat cim viac stranok s plodnymi dnami pozeram, tym viac zistujem, ze mam plodne dni vzdy inak 🙂)

nadenkaaa
13. aug 2009

ja som jej pomahala hlavne ked cakala tu poslednu dceru som jej podonasala vecicky plienky kozmetiku a tak

nadenkaaa
13. aug 2009

bris to som este v zivote nepocula take volaco

pici
13. aug 2009

tei, moja kamoska ma v nitre taku rodinu co su velmi chudobny, a tym aj my posielame veci, lebo oni nemaju chudaci ani pracku takze su vdacny za vsetko co dostanu, tak ak by si chcela, mozes poslat mne... a poslem dalej...

brisilda
13. aug 2009

lulu nesi sama ja to mam tiez take domotane cim viec clovek cita tym je viac domotany ☹ hrozne nieco vsade sa clovek docita nieco ine a vsade s protirecia 😀

nadenkaaa
13. aug 2009

bris ved ked ta cistia tak ti cisita dutinu maternice nie majickovody tak co to ma spolocne s priechodnostou vajcovodov? 😕

luludi
13. aug 2009

bris: ved to.. hlavne, aby som vobec mala nejake plodne dni 🙂 Bris veeeelmi chvalim tvoju fotku, velmi ti to tam pristane

nadenkaaa
13. aug 2009

tea a nakoniec sa predsa len niekto najde pokial mas take veci co by si mohla darovat 😉 posli nieco pici pre tu rodinu nieco mne pre tu babu a urcite tu aj baby neikoho este poznaju kto by sa veciam potesil 🙂

brisilda
13. aug 2009

nadenka vraj moze dojst k zapalu a vtedy nastava taky problem ☹ ide o to, ze ked zena porodi a nechaju v nej kus placenty ktora tam nema co robit tak to neni dobre a vtedy zacina drasticky krvacat ☹ ja neviem ako to je preto sa pytam 😉

nadenkaaa
13. aug 2009

a okrem toho ved ked ti to cistia ti to cistia kovli tomu ze ti tam ostali zvysky placenty tak potom nerozumiem co to ma psolocne s priechodnostou vajcovodov

brisilda
13. aug 2009

lulu dakujem 😉 ale kazda s nas tu ma supr foto mne sa paci ta co ma tea taka detailna 😀 a mas pravdu zaklad aby dake plodne dni boli 😀

brisilda
13. aug 2009

nadenka to neviem ani ja 😖 ale to mas nieco podobne ako ked zena ide na potrat tiez jej povedia ze je to riziko ked bude chciet mat dalsie alebo sa mylim???

nadenkaaa
13. aug 2009

bris s takymi vecami sa nezatazuj zlatko podla mna si robis este vacsie starosti a zbytocne ved si uz odvtedy bola u ggyn. takze on by ti zasa povedal ze nie je nieco v poriadku nie?

luludi
13. aug 2009

Bris: suhlasim, kazda fotka je pekna, lebo kazda z nas je pekna 😉 paci sa mi, ze je tu cim dalej tym viac fotiek, je to take osobnejsie 🙂

brisilda
13. aug 2009

no tak ja ti neviem povedat kedze nase zdravotnictvo je na takej urovni ako je 😠

nadenkaaa
13. aug 2009

bris aj moju mamu museli po mne cistit a normalne este po mne otehu s bratom po 9 rokoch(ale to nnie zeby sa tych 9 rokov snazili 😉 takze s takymi vecami sa nezatazuj

brisilda
13. aug 2009

nadenka idem este coto pokukat na nete 😀 aj ked???hm...neviem ci by som mala ☹ cim menej viem tym sa lepsie citim 😀 😀 😀 uz viem preco je hlupim ludom na svete tak dobre 😀 😀 😀

nadenkaaa
13. aug 2009

podla mna nase zdravotnictov je na takej urovni na akej su ludia ktori v nom praacuju staci ak sa stretnes s jednym blbcom a potm sa to uz vezie-poznam to lebo som takto robila v nemocnici a vseliake hlasy boli na nemocnicu ale velakrat ideo o nedorozumenia o malo komunikacie a este ze velkrat do roznych for pisu ludia ktori problematike nerozumeju ale myslia si ze maju pravdu

fazulka1512
13. aug 2009

luludi, ja mam cyklus28, ovu presne v strede, takze viem ze sa mame milovat od takeho 10 dna cyklu po nekonecno 😉

fazulka1512
13. aug 2009

asi som tu len ja bez foto, no vynimka musi byt

nadenkaaa
13. aug 2009

bris vies co je zle na tom? 😉 ze mozme bezbreho bludit na nete hladat informacie z kazdej strany a potom to castokrat zle dopadne v tom ze uz si urcujeme aj diagnozu 😉 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre