Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

tun1ska
29. júl 2009

tea333 ..to vážne? Nemám s takýmito metodami skusenosti, a ani meškat mi nezvyknw, skor dostanem skôr:🙂) Ale na tehotenstvo to nevidím, vlastne necítim. Z nedočkavosti som si robila včera, aj dnes...vraj ten najlepší, citlivost 10.... 😅

sisa2
29. júl 2009

tun1ska - teplota je fajn. pokial sa drzi nad tou ciarou, tak je to OK. neznamena, ze ked si tehu, musis mat teplotu nad 37 C

cicimon
29. júl 2009

baby a kolkokrat sa pocas cyklu snazite?

tun1ska
29. júl 2009

sisa 2 - a nad ktorou čiarou?
cicimon- počas tohto prvého mesiaca každý deň, ked viem, že to nieje dobré:: 😖

cicimon
29. júl 2009

a sledujete niektora aj krcok maternice? vie niekto kedy sa meni na ten tvrdy "tehotensky"?

lucialen
29. júl 2009

Ja sledujem len BT. Ovutesty, vytoky, krcok - netusim 😖

andzi
29. júl 2009

lucia: a graf BT máš?

tea333
29. júl 2009

ja vobec netusim ako by som si ten krcok mala ohmatkat a aky by mal byt 🙂
pozajtra alebo mozno aj zajtra sa zaciname snazit, tak si prajem uspesny mesiac aby bol, aj ked este len druhy,mozno stastny

pici
30. júl 2009

ahojte krcok je pred menstruaciou makky pomaly priechodny / nie doslova/
ked zena otehotnie, krcok sa automaticky uzavrie a stvrdne aby chranil plod a zacne sa zmakcovat a otvarat az ked ma ist babo na svet... cize..... ked som si myslela ze som tehu lebo mi meskali 5 dni kramy, stacilo ohmatat krcok ktory bol totalne makkucky a vedela som ze ziaden zazrak sa konat nebude zial....

malalady
30. júl 2009

dobré ránko babenky 🙂 ako ste sa vyhajinkali?? 😀

lucialen
30. júl 2009

Dobre rano dievcata 🙂
Andzi, graf mam

fazulka1512
30. júl 2009

ahojte babulky,
malalady som prekvapena z tvojho testu ze ti na druhy krat vysiel neg.nebol pokeazeny ☹
mm ma dovolenku tak stale nieco okolo domu porabame, tak preto malo pisem,o tyzden by my mala dojst mrcha tesim sa lebo z tohto mesacneho snazenia nic, tak mozno na dalsi mesiac to bude ruzovejsie

pici
30. júl 2009

ja som moc dobre nespala.. do vecera som robila este ma aj kamos nasral tak dneska vyzeram ako veverica....

brisilda
30. júl 2009

dobre rano snazilky 🙂

pici tak podla toho co pises o tom krcku ja zrejme tehotna nesom tak len dufam, ze (ne)mas pravdu 😀

pici
30. júl 2009

bohuzial krcok neklame... 😠

brisilda
30. júl 2009

no jasne inka moze byt ze mas pravdu ja neviem o tomto tu citam prvy krat krcok som si nikdy nesledovala 😒 Takze teraz budem ocakavat mrchu no dufam ze nepride 😖

brisilda
30. júl 2009

malalady podla mna ked ti prvy test vysiel poz. // tak tehotta zrejme si 🙂 takze dufam, ze mrchu nedostanes !!! 😅

pici
30. júl 2009

mne o tom hovorila jedna baba co sme si pisavali v inej teme...

kkatkaa
30. júl 2009

ahojte zapajam sa do temy. som tu prvykrat uplne nova tak dufam ze som sa trafila spravne 😅

kkatkaa
30. júl 2009

tiez sa s manzelom snazime otehotniet tento mesiac sme zacali takze nie dlho ale o to viac som nedockava 🙂

kkatkaa
30. júl 2009

tak hladam spriaznenu dusu ktora je na tom podobne ako ja aby sme pokecali a rozptylili u mna teda velmi intenzivne myslienky na otehotnenie xixi

lucialen
30. júl 2009

Urobila som dnes test, lebo som zistila, ze mrchu mam dostat uz zajtra a hadajte co? .... /. 🙂
To som aj ocakavala, ale ved viete, co ak ... Ved este casu dost

rhodosbb
30. júl 2009

Ahoj kkatkaa, vitaj medzi snažilkami 🙂 to si ešte čerstvá snažilka, niektoré sa tu už snažíme aj zo tri mesiace a furt nič 😀

kkatkaa
30. júl 2009

ak tu niekto taky bude ozvite sa rada pokecam. som na tom tak ze mrchu som mala 12.7. a cakali sme na ovulku ktora uz bola tak sme sa intenzivne snazili a snazime a s napatim budeme cakat ci mrcha pride resp. dufat ze nepride 😉

cicimon
30. júl 2009

takze ten krcok sa zacne menit az pred ocakavanou menst. ? resp kolko dni od mozneho oplodnenia sa da citit zmena?

pici
30. júl 2009

cici
neviem to presne. nie som gynekolog. ja len viem ze ak je zena tehotna tak krcok je tvrdy a zavrety

kkatkaa
30. júl 2009

ahoj rhodos bb
vdaka za odpoved. ved ja si to velmi dobre uvedomujem ze som uplna zaciatocnicka v snazeni o otehotnenie, len som sa skratka chcela zapojit a pokecat s niekym v mojom okoli nemam velmi s kym s rovnakymi starostami a radostami. a ked som si precitala ako dlho sa mnohe baby snazia otehotniet a nic tak ma z toho miestami az mrazilo 😢 takze otehotniet tak skoro by bol v dnesnej dobe asi zazrak (ale ja v ten zazrak chcem dufat 🙂 )

brisilda
30. júl 2009

ahoj Katka ja som taktiez prekvapena kolke sa snazia a nic ja som prvykrat otehotnela na 1 sup teraz neviem uvidim co a ako no lekar mi povedal ked som bola na preventivke, ze by sa druhe uz aj pridalo 😀 a je vysoka prevadepodobnost, ze ak uz jedno dieta mam , ze budem mat aj dalsie tak som zvedava uz teraz by bolo vytuzene neto po roku snazenia ........

lenka2112
30. júl 2009

ahojte,môžem sa teda ja ja k vám pridať? 😕 🙂 máme spoločný cieľ. 🙂

ani som netušila koľko snažiliek bude v júli. 🙂

brisilda-my sme malého mali tiež na prvý šup.hneď prvý mes.snaženia a už boli //.teraz uvidíme. 😒 ale Matúško je v takom období,že ho fascinujú bábätka. a minule mi povedal,že bude pomáhať a bude dávať "miečko"mliečko. 🙂

kkatkaa
30. júl 2009

brisilda tak to ti teda zavidim na 1 sup to mozes byt stastna. skusate teraz druhe babo?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre