Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

cheerlady
9. sep 2009

sisa hej,este som inkognito,lebo uz ma tu par ludi vysliedilo - nastastie nie z rodiny 😒 takze len co budu vediet nasi,davam foto 😉

malalady
9. sep 2009

sisuš noooooo🙂 až na to,že som mimoriadne nervozna všetko ma vytočí .. dúfam,že to prejde 😅

lucialen
9. sep 2009

Dobre ranko buduce tehulky a tehulky 🙂
Tak dnes davam aj moj graf, vela prazdnych kruzkov http://www.fertilityfriend.com/home/2905a6

malalady
9. sep 2009

luci 🙂 ty nejak tiež stúpaš.. tak nech sa ti to len vyšplhá nad 37 😀 😀 😀

lucialen
9. sep 2009

Nadi a Sisa, uz by ste mohli urobit nejaky ten testik, ci nie? 😅

lucialen
9. sep 2009

Predpokladam, ze zajtra bude ovulka, najneskor piatok 😉 Samozrejme ze moj priatel robi od dnes az do piatku cele dni, takze zase budem musiet cakat do noci kym pride 😠

sisa2
9. sep 2009

cheer - tak dufam, ze to aspon nepovedia dalej a vasi budu mat prekvapko!

sisa2
9. sep 2009

malalady - ja ani tehu nie som a tiez som nervna az hroza 😔 ty mas na to aspon narok. ty si doma s tobim, ci robis?

nadenkaaa
9. sep 2009

sisa to je divne aj ja som mala vcera mokro a podbrusko ma boli stale a uz aj prsia takze pms ako vysity 😅

sisa2
9. sep 2009

luci - to fakt "potesi", ked vam to takto vychadza 😖 ale ked to vyjde, aspon bude o to vacsia radost 😀
ja sa zatial nechystam testovat. vlastne ani nemam istotu, ci ovu bola, aj ked to FF vyznacil. pri tomto cykle som si neni nicim ista 😕

rhodosbb
9. sep 2009

ahojte devy 🙂

nadi, ty mas krasny grafik, len tak dalej 😉

u mna dnes rano teplota klesla zo vcerajsich 37 na 36,9 °C, takze do 24 hodin cakam mrchu ☹ dnes som 27 DC...ach jaj, to je na porazenie ☹

nadenkaaa
9. sep 2009

luci ja pockam budem testovat az podla teploty 😉

sisa2
9. sep 2009

nadi - vidis, na podbrusko som zabudla. aj mna boli, uplne, ako by mala dojst mrcha. tak uvidime, co bude.

nadenkaaa
9. sep 2009

rodosbb ale to je maly pokles to kludne este nehadz flintu do zita 😉

sisa2
9. sep 2009

rhodosbb - to nie je pokles! takze hlavu hore a mrchu necakaj 😉

nadenkaaa
9. sep 2009

sisa predtym ma to bolelo iba kde tu ma pichlo ale posledne dva dni ma boli cele podbrusko citim taky tlak takze tento mesiac nic a ideme do dalsieho kola 😉 😅

sisa2
9. sep 2009

nadi - ale mozno prave nie, ked predtym ta nezvyklo boliet, pripadne len obcas niekde pichlo a teraz stale boli 😵 jaaaaaj, moc drzim palceky!!!!

rhodosbb
9. sep 2009

vy ste zlaté baby a aké optimistky 😀
dnes idem na skolenie - novela katastralneho zakona 😝, tak beriem zo sebou pre istotu aj kamosku vlozku 😀, ale dufam, ze ju nebudem musiet pouzit...tieto posledne dni cakania su najhorsie! pride nepride pride nepride, kazda cesta na wc je stres, co tam uvidim 😖 keby som nepoznala vas, tak si myslim, ze nie som normalna 😀 😀 😀 v dobrom samozrejme 😉

nadenkaaa
9. sep 2009

no ja uz neviem som cela popletena mala by som si zresetovat hlavu a snazit sa nemysliet na to ze mrcha sa blizi alebo ze kedy budem testovat 😅 😅 utesuje ma aspon to ze podla teplot bola ovu a dokonca v polovici cyku a este aj tie teploty su celkom disciplinovane takze tesim sa z mala 😉 🙂

sisa2
9. sep 2009

rhodosbb - ved co ine nam ostava? 😀 ja si obcas tiez pripadam ako nenormalne, ze sledujem kazde pichnutie. a vzdy si hovorim, ze ako je dobre tym, co ostanu tehu ani nevedia ako 😔
s vlozkami sa nekamarat, take kamosky za to nestoja! 😀

sisa2
9. sep 2009

nadi - ja som zatial nejako az moc v pohode, az sa mi to nezda. testovat zatial neplanujem, ale narastajucimi DPO mozno zacnem aj ja stresovat. zatial ma to nastastie obchadza. ale hovorim, ono je to asi aj tym, ze ja v tomto cykle fakt neviem, ci vobec ta ovu bola 😖

minka21
9. sep 2009

dobre ranko,diamond doll to moje malo na ultrazvuku uz 1cm,a tak dobre som ho nevidela ako mas to svoje na fotke:( a ani fotku mi nedal,lebo skusal novy ultrazvuk ze to nema este zapojene:( tak idem tam az 30teho tak hadam uz da,ale co som pozerala babam v albume tak im tie male fazulky pekne plavaju,a to moje lezalo uplne dole,len taky hrbolcek bol vidno,to bude asi cele po mame🙂bude len spat a spat🙂

nadenka takze ty si nadejna tehulka ako citam 😵 drzim palceky!!!!!!!!!TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

minka21
9. sep 2009

sisa ty asi tiez ,tak tiez drzim palceky!!!!!

a kedy uz budete testovat?

rhodosbb
9. sep 2009

sisa, presne, niektore ani nevedia ako sa to stalo a su v tom 😀 su to proste stastlivky...

sisa2
9. sep 2009

minka - dufam, ze pri dalsom utz uz dostanes fotku fazulky. moja gyndoska ani utz nema, chodila som len do nemocky a tam samoska fotky nedavali ☹ teraz si uz vsetky tieto veci nenecham ujst 😀
a drzim palceky, nech mas take dobre babatko, ktore bude pekne a dlho spat! co by som ja za to dala 😀

sisa2
9. sep 2009

minka - dakujem 😵 ja budem testovat (ak teda mrcha nepride) az okolo 18.09., co je buduci piatok. skor to podla mna u mna nema zmysel. tak dufam, ze mi ten optimizmus vydrzi 😀 test uz mam doma, poloviciak kupil v kauflande, mali pri pokladni 😀 😀 😀

sisa2
9. sep 2009

rhodosbb - mne to vzdy pride strasne nefer. ten, kto by chcel, sa trapi a nedari sa a druhym to pride fakt ako dar z neba. a ani si to nevazia ☹

michelle
9. sep 2009

ahojte babule 🙂
rhodosbb, akeze to negativne myslienky? sak sa to zatial vsetko dobre vyvija. maly pokles nie je na skodu... 😉
tu je moj grafik: http://www.fertilityfriend.com/home/michelle4342

minka21
9. sep 2009

😀 😀 😀 😀 hehe,tak chlapi su chlapi 😀

inak pripajam sa ze je to nefer,lebo co pozeram na pro7 a rtl co tam ukazuju niektore familie ako ziju, cela rodina fajci,este aj ta tehotna a ked sa to male narodilo tak fajcili pri nom!alebo 18mnastka si chcela zalozit silou mocou rodinu,jej rodicia nepracuju nic,peniaze ziadne,ale ona chce babo!tak jej to male zo zaciatku spavalo v kartonovej krabici,lebo nema na postielku!a take co by boli starostlive maminy nemozu,je to nefer a nic sa s tym neda robit!to ma vytaca najviac,idem sa napapat lebo mi bude zle🙂 zatim

sisa2
9. sep 2009

michelle - ty si na tom tiez velmi pekne! dufam, ze vam to s nadenkou vyjde!!! 😵 este groka je s nami v partii + rhodosbb to zahajuje uz o par dni, ze? jaj, sa tesiiiim na novu tehu vlnu! 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre