Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

groka
25. sep 2009

dnes som mala na sebe 5toro siat,v jednych vidiet sadlo,druhe boli dlhe a podobne tym co bude mat nevesta po pol noci,v dalsich som mala holy dekolt,v dalisch to a vposlednych som bola dobra ale...jedno ramienko bolo tenke druhe hrube a mala som opat holy dekolt ale boli krasne no drahe 4000sk neratam topanky,silonky ,kabelku,doplnky

zajtra do obeda ideme do 3 vyhlianutych butikov ak nekupim tak pobede alebo v nedelu s kamoskou nabehneme do vsetkych obchodnodnych domov a tam uz hadam vyberiem

dnes som obvolavala kadernicky,jedna mi usla do BA tak som nasla dalsiu moju znamu a teda v piatok idem na melir a stihanie a potom o tyzden uz v den svadby na uces,mam z toho vsetkeho uz nervy lebo na mna saty je problem a ked odskusam dvojo mokra som jak mys,nemam nervy na skusacky,dnes sme boli s mm na spolocnom obede ,po nom sme spalovali co sme zjedli 😉 😉 😉 celkom supis dnik

a vy ako?

dzou
25. sep 2009

gorka tak super den akurat kukam ze byvas v NmnV....mamina ma nedalkeo chalupu ...moravske lieskove, buckovec 🙂 aj na zelenej vode sme boli stanovat bolo supeeeeeeeer

petafr
25. sep 2009

Rhodos a neprisla ta ta rodinka pozriet na SK? Ja som bola v jednej, mali 4 deti, uplne super, a stale sa stretavame, prisli aj na slovensko raz v lete na tri tyzdne, vsetko zlietali...
Fakt ten vek by sme mohli dopisat, to je zaujimave... sharmi, jasne, ved si oddychni, mame pred sebou casu a casu... len ma mrzi, ze mi to nevyslo s tebou naraz, uz som sa tesila, ze budem mat s kym vsetko rozoberat a kocikovat, ked sme tak blizko... ale ved nic nie je stratene, namiesto toho mi budes davat rady...

groka
25. sep 2009

rhodos ahojky pekna foto,no ja nic,mm pozera film,maly spi a ja ze na vas nakuknem,

dzou do obeda mi vypadol zas net teraz som ho na 2 krat nastartovala

ja by som do tabulky doplnila vek,kto uz ma deti tak kolko,aj to kto co berie u snazilkach ake doplnky vitaminy a kto je snazilka a kto je predsnazilka napriklad ale to sme tu asi vsetky len snazilky a tehulky

groka
25. sep 2009

dzou na zelenej vode je supis krasne

sharmana
25. sep 2009

ahoj groka 😉 tak to si mala zaujímavý den... komu ides na svadbu?

dzou
25. sep 2009

sharm mna zatial nastastie nespoznal nikto...ale ani ja nikoho 😀 ale sak ason na chvilku...

dzou
25. sep 2009

hej ja som tam bola 2x raz s mm to bolo faaaaaaaaakt super a raz so skolou na letnom telovychovnom sustredeni to bolo tiez super 😀 ...

groka
25. sep 2009

sharmana mm rodine

rhodosbb
25. sep 2009

groka, vdaka, hned by som isla na svadbu, juuj mam velmi rada taketo akcie 😀

sharmi, tak to je fakt blbe ked ta spehuju mamine kolegyne na MS, to chapeme, ze sa nechces zverejnovat 😀
tak hod fotku iba na chvilu, potom ju vymaz a my si ta budeme pamatat 😀

petafr
25. sep 2009

to sme ale vsetky zvedave 😅 😕

dzou
25. sep 2009

hej sme 😕 😅

rhodosbb
25. sep 2009

Peti nie, rodina neprisla na SK, oni sa casto stahovali a tak sme akosi po case na seba stratili kontakt ☹

groka, tak mas veget, ja som sama doma, mm je na hokeji, sofia s mojimi rodicmi a ja oddychujem 🙂

dzou
25. sep 2009

a baby vedeli ste ze je aj nieco taketo z grafov? ak tam nie ste a chcete byt napiste shaarke http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

rhodosbb
25. sep 2009

uz som napisala nadenke, aby doplnila tabulku, ze ju vsetky prosime, tak uvidime 😉

sharmana
25. sep 2009

rhodos. no ja som nechapala kto vsetko vedel, ze tam som, aj sestrine kamosky, kolegyne.. no odpadala som 😀
musim vybrat nejaku foto, a potom hodim, ale uz nie dnes 😉

petafr
25. sep 2009

ja som takto stratila kontakt s mojou anglickou rodinou, ale na facebooku som nasla dievcatko, malo vtedy 7 rokov, no a teraz je z nej 16 rocna typicka anglicka tinedzerka... sranda.

petafr
25. sep 2009

Sharmi, a podla prezyvky ta nepoznaju, ci aj tu si zmenila?

rhodosbb
25. sep 2009

baby, v tej telke nic nedavaju...ja som dopozerala odsudene, co som mala nahrate, celkom sa mi to zacina pacit...

dzou, nepoznam tu stranku, musim prestudovat 😉

dzou
25. sep 2009

no mna by podla prezuvky spoznali vsade mam taku istu 😀 😀

rhodosbb
25. sep 2009

peti, tak to je super, ze ste sa nasli na FB 🙂

a login sa asi neda zmenit, ci?

dzou
25. sep 2009

to urobila shaarka z temy grafy bt 😉

rhodosbb
25. sep 2009

aha, sikovna shaarka 🙂 , inac to meranie bt je velmi zaujimava cinnost a navykova, bavi ma studovat ako sa vyvija graf a nie len moj, ale aj vase 😀

rhodosbb
25. sep 2009

babule, idem off, dobru nocku a prijemne snazilkovanie 😉 🙂

dzou
25. sep 2009

aj mna to moooooc bavi 😀

dzou
25. sep 2009

bru nocku rhodos

sharmana
25. sep 2009

mam tu istu prezyvku, ale spolieham sa, že ked nedavam foto do albumu a sem, tak že už medzitym zabudli na prezyvku 😉
idem aj ja off, už som hotova... tak dobrúúú

dzou
25. sep 2009

aj te bruuuuuuuu sharmi 😵

dzou
26. sep 2009

no kocky co tu nikto zase nebol 😕 😕 no ja sa posuvam posuvam 🙂 ale neviem ci si nakonci hubu nerozbijem...ale jedno dobre znamenie je ze ma este stale nebolia prsia a to podla mojho klasickeho ratania by uz davno mali lebo mam 3 dni pred mrchou...http://www.fertilityfriend.com/home/dzou

monikapd1
26. sep 2009

awojky dzou, ani mna neboleli prsia a tiez ma pred mrchou bolievali 😉 a az ked som mala dostat ma zacali trosku pobolievat 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre