Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

nadenkaaa
27. sep 2009

tak to chapem kati ono cez tyzden je to problem sa sem dostat pokial clovek nesedi pri notebooku a nepracuje s nim 😀 😀 co sa tyka bytika tak my tiez trochu prerabame samozrejme v ramci fin . moznosti 😅 a co sa tyka snazilkovania tiez momentalne nemam na to tak upate myslienky prave na babetko kedze momentalne riesime skor hniezdocko 😉 😉 ono je to asi lepsi pristup dufam ze sa mi to tiez dari nemysliet na to tolko 🙂

cheerlady
27. sep 2009

ahojte babule 🙂 no k tym prerabkam - ja uz som z toho na nervy,lebo sme sa pomaly este nikam nepohli a stale nemame rozhodnute co ako a kedy 😠 akurat mame objednane plastove okna a mm vyklcoval zahradu (boli tam take stare vsivave stromy).ale dnes tam po robote pojdeme a pomeriame kolko m2 parkiet,dlazby,obkladaciek,nech to mozme ist kupit konecne.no a este linku objednat a dohodnut maliarov.a vybrat vanu,zachod,umyvadlo a take sprostosti 😒 jaaaj,uz nech je to hotove..akoze su to prijemne starosti,len mam stale pocit,ze sa to nehybe 🙄 a inak dnes rano isla nasa mala sunny (ten retriever,co som dostala od mm 😵 ) ronymu (to je retriever uz dospely u nasich) do misky ked zral a on je na to strasne haklivy a skocil po nej 😢 ale nastastie jej nic nie je,len mala skrabancek na usku,ale keby ste poculi jak plakala,mi to srdce trhalo 😔

sharmana
27. sep 2009

cheer. uplne ta chapem, nas caka dalsia etapa prerabky, blee, ked si predstavim ten bordel 😝

dzou
27. sep 2009

ahojte 😉 no my prerabku uz mame skoro zasebou nastastie....
no inac mam 2 dni pred mrchou(tak jak somu ju pocitala cely svoj zivot 🙂 ) aeste stale ma nebolia prsia 😀 codakey aj 10 dni pred...raz este asi 2 mesiace dozadu sa ma mamka pytala ze ako..a ja ze ma hrozne bolia prsia a ona ze tak dostanes kramy...vtedy som to vedela a aj som si tak hovorila ze ked ma nebudu boliet prsia ze budem tehu 😀 a este ma zatial nebolia 😀 viem ze to nie je zaruke ale tak uvidim minuly cyklus mi postupne 3 dni pred mrchou kazdy den klesala bt o 0.1C tak uvidime ze co bude zajtra...

sharmana
27. sep 2009

dzou. no ja som si robila test na ten 27DC a uz som mala dve // 🙂

dzou
27. sep 2009

no ja som teraz 26 ale chcem cakat co bude robit teplota uz nechcem vidiet biely graf 😔

dzou
27. sep 2009

nieeeeeee graf ale test 😉

sharmana
27. sep 2009

neboj dzou, neuvidis biely test 😉 teplotku mas super, ak mas 28 DC, tak uz by ti asi mala teplota klesnut myslim... ale samozrejme tie dva dni este pockaj a uvidis 😉

dzou
27. sep 2009

ja to vzdy tak pocitam oddavna pradavna na 28 nikdy ma nenapadlo inak...ale lf mam asi 14 dni takze tento cyklus by mala prist na 29dc ak zajtra neklesne tak to bude dobre znamenie ak klesne uz e e

sharmana
27. sep 2009

no vlastne ja som testovala na 28DC, na dalsi den so mala dostat ms...
no ale uz sa blizis k cielu... a si pripravena na to, ze najdes //?
vzhladom k tomu, že ja som bola presvedcena, že určite ms pride a nad tehu som už nerozmyslala, tak som pozerala na ten test jak puk 😀 absolutne som nemala ziadne emocie, proste neklesla mi teplota, tak sa mi to nezdalo, ale neratala som s tym, že budem tehu

lucialen
27. sep 2009

Uz som zase spat, boli sme v BB pre ten kamen a nakupovali sme, takze prijemne straveny den 🙂
Dzou, teplotka je dobraaaaa 😉

dzou
27. sep 2009

ja ani neviem co...raz si myslim ze hej potom ze nie som zmatena

sharmana
27. sep 2009

ahoj luci, tak mate nakupene? aj mne sa pacia kamene, aj na dome aj akodekoška v interieri..
dzou. to je dobre, ked zistis, že si tehu, ešte sa chvilu z toho budes spamätavat a stale tomu nebudes verit 😉

dzou
27. sep 2009

tak to verim sharm 🙂

janulka04
27. sep 2009

caute babulky, aky bol vikend?

sharmana
27. sep 2009

ahoj jani, tak čooo?? už sme nedočkave 🙂

groka
27. sep 2009

Ahojte baby

nejde mi zas net,casto vypapdava,takze len graf

http://www.fertilityfriend.com/home/23cc25 snazenicko je hadam dobre

zajtra rano idem ku gynekologovi na folikulometriu na obed by som mala byt doma

uz som si kupila saty vcera s mm a malym,mam korzetovy vrch stahovaci a sukna k tomu,je to krasne,volakedy vam hodim foto,je to cierno strieborne,malemu som kupila koselu ale je mu velka cez tyzden idem vymenit a do toho kravatu so striebornym,mm chcem tiez so stiebornym a bielu koselu ved ina sa k tomu ani nehodi,dnes som bola kukat topanky vcera som si jedny vyhldla asi pojdem len pre ne lebo aj ked som nasla take ako mam kabelku presne krasne nebola moja velkost 35,kabelku som kupil krasnu tiez,aj nove tiene na oci ligotave,este mi ostavaju teda topanky a doplnky+malemu musim komplet nohavice a vrch lebo mu to je uz kratke to ma bude stat 500 sk moje saty vysli 3300sk mm si musi este kupit topanky,koselu a kravatu

ak je niekto nvy tehotny,napiste mi prosim alebo nejake nove spravy,dik

vsetky vas pozdravujem

janulka04
27. sep 2009

sharmi...ahoooj...no ako som predpokladala, bolo vidno len dutinku 😖 , takze o dva tyzdne skocim uz ku lekarke tu a hotovo.... 😉

dzou
27. sep 2009

ahooj jani sak to je dobre nie?aspon vies ze tam mimi je 😵

dzou
28. sep 2009

Bre ranko ☹ takze asi nic uz pomaly cakam mrchu aj som si uz trosku poplakala ☹ http://www.fertilityfriend.com/home/dzou ale tak co uz...idem asi do dalsieh kola...dufam, ze vy ostatne dnes budete lepsie 😉

petafr
28. sep 2009

Dzou, to mi je luto, ale hlavu hore, musime vydrzat aj taketo sklamania, aby sme boli o to stastnejsie,ked to vyjde... Poplac si a potom ti bude lepsie, uvidis uz o par hodin budes mat lespiu naladu...
Drz sa!

lucialen
28. sep 2009

Dobre ranko, Ja dnes len 8DC, zajtra idem k doktorke, ale neviem naco 😀 Asi uz na folikulometriu, ak tam uz nieco uvidi 😉
dzou este neplac, teplota je stale dost vysoka, zajtra zase moze ist hore, takze hlavu hore 😉

rhodosbb
28. sep 2009

dobre ranko 🙂

moj dnesny grafik

http://www.fertilityfriend.com/home/veronika

dzou, este nezufaj, mrcha este nedorazila 😉

sisa2
28. sep 2009

dzou - veru, este neplac! teplota je stale vyssie v porovnani s tymi pred ovu. mohla si spat odokryta, pri otvorenom okne alebo cokolvek. a okrem toho si este len 12DPO 😉

sisa2
28. sep 2009

rhodosbb - pekny grafik 😵 len nech sa pekne drzi hore. kolko zvyknes mavat lutealnu?

sisa2
28. sep 2009

ja zatial nijako, este som len 11DC ... ovulka u mna zatial v nedohladne
http://www.fertilityfriend.com/home/sisa2

rhodosbb
28. sep 2009

sisa, lutealnu fazu mavam 13-14 dni... 🙂

baby, ja som v nedelu citila presne v strede podbruska take nieco...ako to spravne pomenovat, ako ked si pritlacite dva prsty na brucho, tak taky tlak som citila...pri oberani hrozna 😀 a taketo nieco som si nikdy predtym nevsimla...tehulky, vam sa to nestalo?

janulka04
28. sep 2009

dobre rano, dzou, ty nestresuj este...stale je teplota vysoko...hlavu hore 😉 a bazalnu horucku... 🙂 nezabudaj
rhodos, grafik super zatial, len nech sa drzi teplota hore....
sisa, ty kedy idez zmenit lekara?

janulka04
28. sep 2009

😀 😀 😀 😀 , co som to ja napisala....ze idez? 😀 😀 😀

sisa2
28. sep 2009

rhodosbb - tak to mas este par dni cas. ale uz teraz drzim palceky 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre