Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

michelle
30. sep 2009

nadi, urob si aj dnes test, este moze byt kludne aj tmavsi... ak prudko vybledne, znamena to, ze ovu uz prebieha... ak bude tmavsi, ovu moze byt do 24 hodin...

michelle
30. sep 2009

luci, ty si vcera pisala, ze si si kupila cez ebay anglicke knizky... myslela si take tie tenke na urcitej urovni znalosti angliny, alebo bezne knizky? aj ja by som si chcela kupit nejake, ale u nas je to fakt drahe a ked to mas za chvilu precitane, su to vyhodene peniaze... pls daj link, kde presne si to nasla. dakujem 🙂

lucialen
30. sep 2009

ja som normalne na ebay.co.uk medzi knihami, tam som napisala meno spisovatela a vyhodilo mi ake knihy su tam. 🙂 Ja som objednala taky roman pre zeny, tie sa dobre citaju v angline, nic tazke, aby som nevysla z cviku 🙂

rhodosbb
30. sep 2009

lucy, ja tiez citam len take sladaky v angline 😀 na tazsie si netrufam, to je len same i love you sem a i love you tam 😀

lucialen
30. sep 2009

Ja citam women's fiction 😀 Sem tam aj ine, ale viac som citala ked som bola v irsku, tu som popri robote a skole nemala vela casu a v slovencine to necitam 😉 Tiez si objednavas z UK, ci kupujes tu? Ja som pozerala teraz v BA, a tam dvojnasobna cena ako je v UK 😠 Mozem sa im na to vykaslat 🤐

rhodosbb
30. sep 2009

ja kupujem knihy tu, ale mas pravdu, v ramci setrenia stoji za to si ich objednavat priamo z UK. Ja som inac taky fanatik do knih, ja ked nemam rozcitanu knihu, tak som nervozna 😀 aj teraz som si doma nasla prekvapenie od mm, kupil mi posledny diel twilight sagy, je riadne hruba, tak sa vytesujem 😀

nadenkaaa
30. sep 2009

veronika ja tiez pokial necitam tak som uplne hotova dnes mi mm dal darcek -svedsky kriminalny roman Preco muszi nenavidia zeny .Inak ja citm vsetko mozne fantasy, cyberpunk,historicke romany ..Neznasam citat knihy z lekarskeho prostredia -jedine ak hostoriskyy pohlad na medicinu a twilight saga sa mi nepacila mne to pirpada take moc teenegarske .
Inak teraz je celkovo nejaky boom o upiroch -preto mi odporucili True blood serial o upiroch videla som 2 serie chcela by som si to precitat vyslo to v anglictine v cechach rozyslam ze si to objednam

nadenkaaa
30. sep 2009

inak michelle test je uplne bledy absolutne nie je vidiet ciarka tak uz asi prebieha ovu 😀

michelle
30. sep 2009

tak si budem musiet ist do knihkupectvy pozriet nejaku knizku, co ma oslovi a potom si an ebay najdem... ale este lepsie, ma napadlo, ja mam vramci toho, ze chodim na statnu jazykovku, pristup do kniznice, tak si budem tam poziciavat... a hotovo 🙂
ja tiez furt musim nieco citat. ale fakt su tie knihy drahe a uz ich nemame doma kam davat. kniznica plna, tak ich kopime v spalni na komode, cakam, kedy mi ta kopa zleti 😀 budem musiet to ich uskladnenie nejakko doriesit 🙄

michelle
30. sep 2009

nadiiii tak je to jasneeee 😎 ...zajtra cakaj o dost zvysenu teplotu. ak naahodou nebude, potom si aj ty zakliata... 😖 ...ci? 😵

lucialen
30. sep 2009

Studujes anglictinu na VS Michell? Ja ze len na nejaky kurz si sa prihlasila 😉 Aky papier dostanes na konci? 🙂

nadenkaaa
30. sep 2009

no tak som sa upokojila ovu je dnes 😅 pojdeme to este poistit 😀 😀

michelle
30. sep 2009

luci, nie na VS, tu som skoncila pred rokom. teraz som sa prihlasila na statnu jazykovu skolu na anglinu. mam ju 2x do tyzdna 1,5hodiny. je to fajn... po skonceni tohto rocnika (t.j. 4. zo 6.) po absolvovani skusky dostanem medzinarodny certifikat.. neviem presne ako sa vola, ale pohladam, ak chces. no a samoska budem pokracovat dalej, mozno az po statnice? uvidime..
nadi, urcite poistie 😉

cheerlady
30. sep 2009

ahojte babule tak co dnes nove? 🙂 dzou no gratulujem k horucke,len tak dalej! 😀 ja som dnes v praci a zajtra tiez,ale potom chvalabohu volno az do pondelka-az na sobotu,kedy mam skolu 😒

lucialen
30. sep 2009

Netreba diky, ja len som chcela vediet ako je to na inych skolach. Ja som chodila minuly rok do Nitry na sukromnu, som si to vybavovala z irska, tak som nevedela ako to je inde 🙂

michelle
30. sep 2009

luci sukromne su o dost drahsie... a pritom kvalita podla mna rovnaka. aj tak zalezi na tom, kto ta na tej skole uci. my teraz mame fajn ucitela, spokojna som 🙂

cheerlady
30. sep 2009

ja mam skusenosti,ze ucitelia,co ucia na nasej skole ucia vacsinou aj na sukromnych,takze velky rozdiel tam asi nie je 😉

michelle
30. sep 2009

cheer, ved ty uz mas viac ako tretinu tehu za sebou! fuha, ale to letiiii.... 🙂

cheerlady
30. sep 2009

michelle no v skutocnosti som dnes 12+2 - to len tu to klame 😀 no mne to doteraz islo pomaly,ale vcera,ked som videla ake je uz mimco velke,tak uz mam pocit,ze to leti 😀

andzi
30. sep 2009

baby, vláda dnes schválila rodičovský príspevok na 256 €, čo je super, takže už len rýchlo otehotnieť ísť na materskú.

cheer: aj ti je už bruško vidno?

cheerlady
30. sep 2009

andzi tak to je paraaaaaada! 😀 dufam,ze to bude platit aj pre mna,ked uz som tehu 😀
no rano ani nie,ale vecer uz teda poriadne 😅 a neviem preco,ked jem malo a po malych mnozstvach 😕 no nevadi,ja som si aj tak myslela,ze v 3.mesiaci budem vyzerat uz ako balon,ale zatial som schudla 1kg 🙂

sabiatko
30. sep 2009

cavte baby 🙂
cheer, tak vidim, ze sme ta tom s vahou rovnako, furt mam kilo dole. ale tak budme radi, mne staci aj male brusko s malym babetkom, aspon sa bud lahsie rodit 🙂
andzi, tak ty mas taketo cerstve info? parada. nevies nahodou, ci to hodili na 256 eur len pre zeny, ktore predtym pracovali, alebo pre vsetky. ja som sice pracovala v uk, ale pochybujem, ze sa im uraci mi o tom poslat papier, tak stale dufam v tu lepsiu variantu, ze to supli pre vsetkych...?

sabiatko
30. sep 2009

inak dneska som zas bola na poradni, vsetko v pohode, tak dufam, ze to tak aj ostane. mozete si kuknut dalsie 2 fotky mojho mrnuska. dnes som ich dostala 8, ale su na nich len casti babetka ako rucicka, hlavicka a dost tazko tam nieco vidiet. no neva, nabuduce dam 2D video, tak to bude na daku dobu moj oblubeny film 😀

sharmana
30. sep 2009

ahojte babulky, ako sa mate?
no ten prispevok sa mi zda, že dostanu len matky, ktoré predtym pracovali, len neviem ako dlho.. ale sorry, podla mna je to aj tak o nicom ten rodičovský príspevok, akože z 256 eur ja nevyžijem+mm plat.. aj tak budem musiet dat mimi do jaslí, ak samozrejme nejaké zoženiem...toto nie je riešenie otázky materstva, lebo tí čo platia úvery to nezvládnu s takýmito úbohými príspevkami a jasle štát vôbec nerieši.. no v BA sú štátne možno len jedny a beznádejne plné.. a aj so súkromnými žiadna sláva, lebo berú od septembra, takže ja budem mat asi smolu, keby som chcela od januára niekam umiestnit dieta...
dnes som isla k obvodnej, na kontrolu, samozrejme na dverách papier, že dnes neordinuje, pritom zastupuje zároven druhú lekárku, a že ju zastupuje, ale len v "akútnych prípadoch" druhý lekár, samozrejme v úplne inej časti BA... tak som sa na to vyprdla a idem k nej zajtra ráno, dúfam že už bude ordinovat..
co ja budem nejakému cudziemu lekárovi vysvetlovat problémy so svojim tehotenstvom...

cheerlady
30. sep 2009

no ja som pocula,ze to dostanu tie,co si tusim posledne 3roky platili odvody...a ze to neplati pre tie,co za posledne 3roky boli na predchadzajucej materskej,robili v zahranici alebo tak... 😒 ale dost sa o tom diskutovalo,tak neviem,je mozne,ze to potom upravili.
sabi aj ja mam tu teoriu - radsej rodit 3kilove babetko ako 4! 😅

ellit
30. sep 2009

no ten rodicovsky som tiez zvedava, lebo matky ktore sa celodenne staraju o dieta vraj ho nedostanu. Co je hnusobstvo. A matky po predchadzajucej materskej. Takze oni chcu, aby sme sa aspon na 9 mesiacov zamestnali????? Ved to je nefer aj voci zamestnavatelovi a v tejto dobre najst pracu s detmi je hrozneeeee. Ale chcu to dat na ustavny sud a na sud pre ludske prava, tak nakoniec uvidime ako dopadnu. Ale nasi papalasi sa obranuju tym, ze pre vsetky matky peniaze niesu. 😠 😠 😠

tea333
30. sep 2009

cau baby, ako dobre sa mi o vas tehulkach cita! 🙂
dnes som bola v skole, dosla som a navarila, tak mam klud..dnes som sama doma aj zajtra, tak niiiiic nebudem robit 😅

tea333
30. sep 2009

rodicovsky sa mna ako studentky netyka ☹ pomohlo by,aj ked nie som v nudzi 🙂

cheerlady
30. sep 2009

tea no je to ine,ked ma niekto na krku hypoteku,dalsie dieta/deti 😒 maloktora ma muza,ktory to vsetko dokaze "zatiahnut" a hlavne v dnesnej dobe 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre