Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

groka
2. okt 2009

baby kuknite na toto,co na to poviete?mne sa to paci,len keby to nebolo take drahe,ale mozno po par mesiacoch neuspesneho snazilkovania to skusim http://www.chlapecdievca.sk/index-2.html

groka
2. okt 2009

nadi dik,ale to je este nic,z vlasov budem mat asi najvacsiu radost,ten nahrdelnik vela urobi tiez a aj ked si dam dole bolero,na ten korzet idem este dat nasit ramienka take hrubsie nie velmi,ale nie ani tenke

nadenkaaa
2. okt 2009

a myslis ze to bude take prospesne?alebo topiaci sa aj slamky chyta? 😉 no ono je to dost penazi al.e vp odstate co je dnes zadarmo? 😀
tak to verim groka ono to zasa inak vyzera ked je clovek uplne nastrojeny 😀

petafr
2. okt 2009

http://www.fertilityfriend.com/home/298c74
ahojte, tak asi mame vsetky nejake neskore ovulky tento mesiac, ja mozno zajtra, tak ma stekli nejako v podbrusku, tak neviem, ach jaj, ale naco dobra ovulka, ked sa nesnazilkuje 😢

petafr
2. okt 2009

Groka, pozrela som si fotky, krasne saty... nadi, uz ti je lepsie?

nadenkaaa
2. okt 2009

ahoj peti no veru tento mesiac sa to najk posuva neviem preco 😅 😕 -peta bud rada ze je ovulka tvoje telo nevie ze tento mesiac tomu snazilkovaniu vela nedas ale aj tak je dobre ked nemusis ovulku stimulovat liekmi 😉

groka
2. okt 2009

baby ozaj su pekne tie saty?ale pravdu neni som v tom jak prasa?viem ze to je zle vidiet

peta no ja mam tento mesiac asi aj skor ovu o den dva ako zvycajne

petafr
2. okt 2009

groka, tak nehovor, ved si kocka, a v tych satach dvojnasobna!!!
Nadi, no robila som si akurat simulaciu na nasledujuce tri dni, ze kde by mi to vyznacilo ovulku, tak mi to stale dava len prerusovane, ako minuly mesiac, tak neviem,ci vobec ovulujem, ci co...
Asi by som mala ist k nejakemu gynekologovi poriadne sa vysetrit, vo FR som bola len u svojej lekarky, ta mi len kukla krcok a prehmatala ma, spravila krvne testy a vraj vsetko v poho. Ale neviem, ci poriadne ovulujem, ci mam priechodne vajickovody a vsetko mozne, co som sa docitala, odkedy som na konikovi...
Je potrebne robit nejake sono, alebo co, nevies?
Ale este si hovorim, ze budem trpezliva take dva tri mesiace snazenia az potom pojdem niekam, len sa neviem dockat kedy mm pride, este nejake tri tyzdne, dnes by si mal konecne kupit nejaku letenku... tak som zvedava.

petafr
2. okt 2009

a tiez som vam chcela povedat baby, ze som strasne rada, ze sa tu s vami mozem bavit, ako vravela dzou vcera, tiez vravim mm, ze moje kamaratky z konika, dobre to padne, hlavne kvoli tomu, ze nazivo sa nemam s kym o tom porozpravat... tak vam dakujem za to...
tiez dufam, ze sa raz stretneme nazivo, to by bolo super...

nadenkaaa
2. okt 2009

petaja by som este pouzila ovu testy a to si budes ista ci je ci nie je ovu 😉
groka co zasa vymyslas ved tie saty su fakt pekne a ked budes este upravena tak to bude este lespie ono vlasy urobia vela 🙂 takze ziadne strachy 😉 zasa nemozes byt krajsia ako nevesta 😀 😀

nadenkaaa
2. okt 2009

peta podla mna uz si zasa robis starosti dopredu t bude z toho ze privela citas 😀 katastroficke scenare su v nasej teem zakazane pripustne je len pozitivne myslenie peti 😵 a ked ti doktorka povedala ze je vsetko ok tak sa upokoj ked sa nebude dlhsie darit potom si zasa das urobit dalsie vysetrenia ale zatial to nie je potrebne 😉

groka
2. okt 2009

idem dat prat lebo sedim len tu nech nieco robim a potom chcem polievku robit zemiakovu kyslu

nadenkaaa
2. okt 2009

groka ja tiez robim moravske kolace na etapy lebo sedim pri konovi 😉 😀 hrozne sa odtialto odtrhnut je problem 😅

lucialen
2. okt 2009

Dobre ranko dievcata 🙂 A moj grafik http://www.fertilityfriend.com/home/2905a6 😀
Vcera som uz 20.40 bola mrtva, ledva som dopozerala ordinaciu a zaspala 😉
Peti, musis do grafu zazacit aj hlien 🙂 Ked tam das egg v den ovulky tak urcite vyznaci plnymi cervenymi 😉
Inak ja som este stale prechladnuta, hrdlo uz sice neboli ale nadcha a kasel to isti 😒 Ale nejako zle sa zase necitim 😉

nadenkaaa
2. okt 2009

luci ale co tam vyznacim ked egg nebol? 😖 neviem tento mesiac mam problem vobec mat nejaky hlien 😔 luci ty mas taky zaujimavy graf 😀 😀

sisa2
2. okt 2009

ahojte 🙂

dzou - mrcha ma mooooc mrzi ☹ alchemilka uz putuje k tebe, dufam, ze v poriadku dorazi. daj potom pls vediet.

groka - saty su krasne a ty budes isto kočka! kedy to idete?

peti - presne ako nadenka pisala - ziadne pesimisticke myslienky! zas nemozeme tu mat vsetky vsetky diagnozy, no nie? 😀 verim tomu, ze ked uz aj mm pride, bude ti veselsie.

u mna zatial ovu v nedohladne http://www.fertilityfriend.com/home/sisa2

lucialen
2. okt 2009

Nadi, tak da prerusovanu 😉
Sisa a nemas ovulu dnes 😉 🙂

groka
2. okt 2009

sisa buducu sobotu

nadenkaaa
2. okt 2009

veru sisa nemozes mat ovulu dnes? 😅
aha luci ja som si ovulu vyznacila manualne som s nim vybabrala 😀

groka
2. okt 2009

sisa ovu moze byt u teba dnes,zajtra

michelle
2. okt 2009

dobre ranko 🙂

rhodosbb
2. okt 2009

dobre ranko 🙂 ,

tak ja dnes takto: http://www.fertilityfriend.com/home/veronika

andzi
2. okt 2009

rhodos, držím prsty, krásne stúpaš

sisa2
2. okt 2009

u mna ovu tak skoro nehrozi, najskor zvyknem mavat okolo 20 DC a neskor. to by bol asi zazrak, keby bola tak skoro ... a nedobry zazrak, lebo mm je sluzobne este mimo 😀

sisa2
2. okt 2009

rhodos - krasne! 😵 drzim vsetko, co sa da!!!

rhodosbb
2. okt 2009

andzi, dakujem 🙂 ty si pisala, ze si mala krce? ja som sa dnes v dnoci zobudila s takymi krcami, ze som sa len zvyjala v posteli a potom som sa postavila a zase som si lahla a potom mi to preslo....no ale ake bolesti v pdbrusku, som myslela, ze sa mi tam nieco trha na kusy 😖

rhodosbb
2. okt 2009

sisa, dik 😀

petafr
2. okt 2009

Veronika, nadhera... Luci, ty nejako flakas to meranie 😉
Nadi, Sisa, jasne, zostavam pozitivna, len ked sa clovek obcas nad tym zamysli, a hlada nejake problemy, tak ich aj najde... zatial sa nejako neobavam, uvidime. A s tymi ovu testami mas Nadi pravdu, chcela som zacat tento mesiac, ale nakoniec som si povedala, ze az buduci, ked sa budeme snazit... aby som mala o istotu viac...
Inac ja hlien nemam, aj kvoli tomu spekulujem, tento mesiac som mala vynimocne W, to sa mi uz davno nestalo, ale ako sme zacali snazilkovat, hlien mi zmizol... tak som bola rada, ze aspon nieco sa objavilo tento mesiac, uvidim nabuduce. Luci, to kvoli tomu hlienu vyznacuje len prerusovanu ciaru? Ja som nad tym rozmyslala, ze preco si ff nie je isty... 😒

cheerlady
2. okt 2009

bre ranko dievcata 😀 teda aby ste si nemysleli-uz som hore davno odkedy mam novy budicek-steniatko 😀
neviem ktora ste ma to hladali na mojasvadba-tak tam mam taky isty nick ako tu 😉 ale nepridala som tam este foto od fotografa,su tam len amaterske 🙂
baby,idem sem pridat fotky z NT z utorka 😉

sisa2
2. okt 2009

peti - ani ja toho hlienu nezvyknem mat vela, povacsine ho ani neviem identifikovat 😀 a vidis, da sa to aj bez toho, kedze jedneho drobca uz doma mam 😉

nadi - ovu testy sa maju robit kazdy den, ci obden? konecne som si ich kupila cestou do officu. len mi tu sedi oproti sef, tak ich nechcem rozbalovat a citat 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre