Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

dzou
3. okt 2009

ahoj jani este si tu?

janulka04
3. okt 2009

teraz som prisla....som zase drochnila poobede a potom mi siel mm po taku tortu do cukrarne.... 😀

groka
3. okt 2009

ahojte

ja dnes sama,ale aj som rada,aspon si v klude pozriem tv a nikto mi tu nebude chrapat pri usiach 😀 malinky mi uz spinka,boli sme vonku navecer sa bicyklovat,taky bol zmordovany,ze kym som mu robila kakavko,zaspal,ale este sa prebral a vypil a potom bol tvrdy,budem dnes kuk superstar a potom pojdem spinkat

inak som si pozehlila vsetko co som mala a este som aj vystrela dalsie pradlo oprate,este mam 2 varky,ale to zajtra

dzou
3. okt 2009

ahojte... groka a kde mas muza?
jani aj ja som si schrupla 😉

janulka04
3. okt 2009

ved treba, dzoui....
groka a kam siel tvoj mangel? 😕

dzou
3. okt 2009

jano a co nove tehulka nasa? 😉 nejake zmeny?

groka
3. okt 2009

babule isiel za kamaratmi na gulas a burcak,to je kombinacia,uz dlho nebol s nimi

lucialen
3. okt 2009

Ahojte, dnes tu bolo nejako ticho 😉

janulka04
3. okt 2009

jano? 😀 😀 , no, dzou...nic...mm sa mi vcera krasne povenoval po tyzdni...potom som ho poslala pre taky zakusok, ale nemali, tak siel ku znamym do restiky a dovliekol taky mascarpone rez...mnam, mam hrce az za usami...a vy ako? Rhodos nas dobre napina dnes... 😉

lucialen
3. okt 2009

A rhodos mala testovat? Este je len 11DPO nie? Ja by som to uz nevydrzala 😵

dzou
3. okt 2009

sorry jani 😉 ...groka ja by som si dala aj gulas aj burciak 😀

lucialen
3. okt 2009

A co ste dnes robili? Ja som si tiez poobede pospala, ked odisli vsetci robotnici 😉 Ved som o 7hod vstavala a v sobotu 😕 😝 😀 Zajtra mi mamina upecie kolac na ktory mam chut uz 4dni, mam asi predovulacne stavy 😀

janulka04
3. okt 2009

ahoj, luci...ale ze nedala grafiiik...som zvedavaaaa...dzou, v pohode...

janulka04
3. okt 2009

aky kolac. luci....? 😀 mna dnes mlsna nahana

groka
3. okt 2009

tak ja mam chut na neviem co taku sladkost by som si dala,ale idem dat rozmrazit kacaciu pecienku,baby mala 900g a zajtra bude na ranajky na chlebik mnaaaaaaaam

groka
3. okt 2009

baby neviete ako sa vola hra ktora sa hrala na playstasne a bol to taky ujko ci co s cervenou ciapkou tusim mam to na jazyku ale nevime nazov a malo to levely

janulka04
3. okt 2009

Mario, nie..groka?

dzou
3. okt 2009

hej aj ja si myslim Mario..

lucialen
3. okt 2009

Janka vola sa murin, riadne sladky, cesto, krem a taka biela pena a posypane cokoladkou, mnam mnam 😵

janulka04
3. okt 2009

mnaaaaam......musi to byt dobrotka.... 🙂
ja uz dnes radsej nic nejem.... 😀 😀

groka
3. okt 2009

jasne mario dik moc

ked uz jedlo,tak som prasila do chladnicky a spravila som si polku rohlika s maslom a medom a teraz som si nakrajala slaninku s horicou,idem sa do toho pustit a kuk super...

groka
3. okt 2009

luci hod nam receptik prosiiiiiiiim

janulka04
3. okt 2009

groka, ty mas teda chute... 😀 😀

groka
3. okt 2009

janul to ty take nemas asi a to ja som neni ani tehula 😀

janulka04
3. okt 2009

veru...ja 😀 som mala prve jedlo o druhej...dva rozky so syrom a vecer ten rez...ja nemozem doobeda ani jest 😝

lucialen
3. okt 2009

Groka, to ja nemam ale opytam sa maminy 😉 Ja sa do takych komplikovanych kolacov radsej nepustam 😀

groka
3. okt 2009

janul a ty aky rez?nieco sladke?

groka
3. okt 2009

baby neviete ci uz kuri sa v bytoch?my mame strasnu zimu,celu ma klepe,som v pyzame,zupane a v deke 😕

nadenkaaa
4. okt 2009

dobre ranko 😉 je vidiet ze je vikend 🙂
ja dnes takto: este dlhych 10 dni 😝
http://www.fertilityfriend.com/home/nadenkaaa
babule vcera som tu nebola montovali sme linku len mi neprisli obkladacky takze tie budeme lepsit na buduci vikend ach jo spina obrdel zasa mozem dnes upratovat nastastie nevarim 😀

rhodosbb
4. okt 2009

dobre ranko 🙂 ja len kuk na chvilku a posielam graf

http://www.fertilityfriend.com/home/veronika - uz som velmi tesne pri teplote z prveho dna mrchy ☹

jani, lucy, nenatahujem vas 😀 len som vcera hltala poslednu knihu twiligt sagy 😀 a dnes ju idem dobojovat 😉

nadi, neboj, tych 10 dni ubehne ako voda 😉 ja som tak velmi chcela, aby uz prisiel moj den D a zajtra bude tu 27 DC a strasne sa ho bojim, aby som nebola zase sklamana 😢

peknu nedelu vam prajem snazilky a tehulky a zajtra podam o sebe hlasenie 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre