Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

biancarv
15. júl 2009

pozrite si tento link je to fakt zlaté:

https://www.youtube.com/watch?v=XQcVllWpwGs
malalady
15. júl 2009

biancarv fakt zltunké🙂))) 😀

biancarv
15. júl 2009

a na pravo na tej adrese sú aj iné podobné videá 😀

malalady
15. júl 2009

ja viem youtube poznám🙂))) ako inak??? tysi kedy začala cítit,že si tehu??? 😀

biancarv
15. júl 2009

dakujem za opytanie, mám sa fajn a tehu príznaky mi začala cca pred desiatimi dňami 😉

biancarv
15. júl 2009

malalady čítala som že už cítiš tehu príznaky, kľudne to môže byť aj tak skoro, ved niektoré ženy už tri dni po oplodnení majú tehu príznaky, inak aj môj najdôležitejší príznak sú prsia a práve dneska ráno ked som vstala už boli väčšie ako včera a aj ma strašne bolia, takže lepší dôkaz nepotrebujem, aj pri prvom tehu som na to tak prišla že sa mi prsia zväčšili 😀

si písala že budeš mať 22 ak sa dobre pamätám, a smiem vedieť kedy? ja som teraz v marci mala 22 😉

rhodosbb
15. júl 2009

bianca, veľmi zlatá reklama, ani sa nečudujem, že evian stavil na deti, keď v posledných testoch medzi vodami obstáli tuším na poslednom mieste 😀

biancarv
15. júl 2009

ahoj rhodosbb, to naozaj skončili na poslednom mieste? hmm, sranda to počujem prvý krát, ale tá reklama nemá chybu 😉

rhodosbb
15. júl 2009

dokonca keď dávali respondentom piť evian a čistú vodu, tak že nevedeli, ktorá je ktorá, tak väčšina označila čistú vodu za chutnejšiu 😀 to je fakt prúser... ale veď je to celé len o reklame, vyzerá to predsa lepšie, keď v ruke držíš fľašu so značkou evian ako keď si napustíš čistú vodu z vodovodu, nie? Som teraz múdra, lebo som čítala takú siahodlhú štúdiu o minerálnych vodách a o tom, ako sme ochotní vyhadzovať peniaze za niečo, čo nám doma z kohútikov tečie zadarmo 🙂

No ja očakávam menzes v nedeľu, tak pevne dúfam, že nepríde, tehu príznaky zatiaľ nemám, ale to som nejaké výrazné nemala ani pri Sofii... ináč na mňa toto snaženie sa otehotniež riadne doľahlo, ja už na internete pozerám kočíky a detský nábytok - asi riadne predbieham... 😀 Ale zase prehľad treba mať, nie?

dijefcatko
15. júl 2009

Ahojte babenky,
som tu nová a s radosťou sa ku vám pridávam. Rozhodli sme sa snažilkovať, hoci sa berieme až v októbri, ale veľmi sa ľúbime a už nechceme čakať 🙂 veľmi dúfame, že aj napriek môjmu PCO máme šancu na mimi aj prirodzene a bez problémov. Tak si držme všetky palčeky! 🙂

biancarv
15. júl 2009

Už máš dcérku? a koľko má? prečo ju nemáš v pase, inak ja zásadne pijem iba vodu z vodovodu, možno sa to niekomu bude zdať divné, ale mne tá voda najviac chutí, neznášam tie umeliny v obchode (myslím tie ochutené) a prajem nech mrcha nedorazí 😉

rhodosbb
15. júl 2009

Vitaj Dijefcatko 🙂 , konečne niekto z BB 🙂 My sme mali svadbu teraz v júni, ale tiež sme boli nedočkaví a začali sme sa snažiť už v máji 🙂 Prosím ťa a čo je to PCO? Ja sa v týchto skratkách veľmi nevyznám 😅

dijefcatko
15. júl 2009

Rhodosbb, ahoj, no najprv sa musím priznať, že som ťa registrovala už na mojejsvadbe.sk, pretože si si skúšala vo ZV v Nicole tie šaty, čo budem mať ja 😅 Takže o to radšej ťa vidím aj tu.
PCO sú polycystické vaječníky, čiže ich mám samú malú cystu. Ale pravdepodobne u mňa ovulácia väčšinou prebieha, mávam pravidelný menzes aj príznaky ovulácie (čo pri PCO nebýva), takže v podstate neviem, na čom som. No uvidíme 😉

malalady
15. júl 2009

bianca ja budem mat 22 v októbri🙂)) hm.. tak to je jasnačka ked u prsia ta bolia tak si tehu🙂))) 😀 😀 😀 😀 😀

malalady
15. júl 2009

jéj tak tu u babenky aj z okolia Zv🙂)) supeeeeeeeeeeeerrr 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

rhodosbb
15. júl 2009

Dijefcatko (už som si ťa našla na mojasvadba Gabika 😉 ) a ktoré máš na mysli, tie, čo som mala oblečené Rialto, či niektoré z prípravného albumu? Ja som ich skúšala asi 10...Máte pekný dátum 10.10., my sme mali 6.6. 🙂

Ahoj Malalady 🙂 ako pekne si nás nazvala, že z okolia ZV 😀 Banská Bystrica je okolie ZV? 😀 Len žartujem, kedy sa už konečne spojíme do jedného veľkého mesta? Ale vraj sa ide budovať cyklotrasa medzi BB a ZV, tak už budeme mať zase k sebe bližšie... 😵

Ozaj baby a koľko máte rokov? Bianca a Malalady majú 22, ja mám 29 ☹ dúfam, že tu nie som najstaršia 😒

malalady
15. júl 2009

rhodosbb🙂)) však kištok to je:DDDDDD 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 hm ja som Tobiaska rodila v BB🙂))

biancarv
15. júl 2009

rhodosbb: tea333 má 20 rokov, nadenka má 30 rokov, fomarik má 26 rokov a ostatné neviem

malalady
15. júl 2009

baby mate aj kovovo v ústach????

biancarv
15. júl 2009

ja nemám a ani pri prvom tehu som nemala....ako sa to vlastne prejavuje?alebo k čomu sa to dá prirovnať?

malalady
15. júl 2009

taka kovová chut v ústach ja som to mala aj pri Tobíkovy aj pri tom druhom🙂)) tak uvidíme..... 😉

malalady
15. júl 2009

pachy ti už vadia???)))) mne ešte ne a na to sa ani neteším 😅

fazulka1512
15. júl 2009

ja mam 26, a dva roky som vydata

biancarv
15. júl 2009

pachy v podstate áno len to ešte nie je také intenzívne

andzi
15. júl 2009

ahojte dievočky, nebola som tu 3 dni, nestíham vás čítať. Ja som dnes 30.DC a mrcha nikde. 😔

Že by predsa? 😎

nadenkaaa
15. júl 2009

caute baby 🙂 snazim sa mysliet pozitivne 😉

rhodosbb
15. júl 2009

Bianca, už mám Sofiu v pase - na mojasvadba taká možnosť nebola a tu som to zistila až vďaka tebe, tak ďakujem za upozornenie 🙂

Tak vekovo je to tu celkom pestré, ja som prvýkrát rodila v 24.

Andzi tak žeby predsa? 😀 Testuj a daj vedieť 😉

tea333
15. júl 2009

andzi to znie dobre 😀
ja uz som spat z galandie doma a akurat som si sadla utyrana od slnka, mam nejake nafuknute brucho a este divnejsie pocity v podbrusku, ale mam pocit ze mi tie vajecniky nieco vystrajaju.. 😖
aj ked uz ma napadla ta vesela moznost ze mi ovu testy neukazuju ovu lebo uz som tehu...?! asi nie 😅

aljona
15. júl 2009

ahojte, som tu nová snažilka, môžem sa pridať?

malalady
15. júl 2009

ja alkoooooooooooh fúúúj palenka fúúúúúj.. už to začína ☹ ☹ ☹ ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre