Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

dzou
6. okt 2009

a inac ako si mala dnik? 🙂

dzou
6. okt 2009

ty kokso keby ste vedeli ako tu teaz leje ako z krhle 😖

nadenkaaa
6. okt 2009

ahojte kocky co to bolo s konikom? 😕
ja dnes takto:
http://www.fertilityfriend.com/home/nadenkaaa
staviam si schodiky do neba 😀 😀
ako sa dnes mavate? 🙂 luci dufam ze ste to poriadne poistili drzim palceky 😉 bris sa nam uz vratila super 😵
dzou a ty ako dneska?dnes si bola doma?ako sa ma havino? 😉

lucialen
6. okt 2009

Inac na rit 😒 V noci sa priatelovi pokazilo auto cestou z roboty, takze som zaspala asi o 1.30 a rano som vstavala o 6.30h 😒 Takze cely den ma boli hlava, nemam auto a teraz mi je este aj zle od zaludka a zima 😒
Ale inak som stastna ze mam ovulku 🙂
A ty? Do roboty az zajtra

dzou
6. okt 2009

joj hej bola som doma a nudkala som sa kedze nesiel konik..tak som kukala sex in the city..cekom dobry film...havo sa ma dobre teraz tu buba vedla mna 😉kolkokrat mi chce polozit hlavu na klavesnicu 🙂
grafik je pekny,len aby sa to udrzalo 😉

dzou
6. okt 2009

hej hej za zajtra 😝 tak a bude sa dat opravit auto? ... tak dufam, ze ti bude lepsie....

lucialen
6. okt 2009

Nadi, dufam ze zajtra pribudne dalsi schodik 😉
Ja som zistila, ze najde kon len o 14h, som nevedela ze cely den nesiel 😲

dzou
6. okt 2009

no no bolo to hrozne...normalne ze abstinecne priznaky 😀

dzou
6. okt 2009

baby ale uz mame vyse 16000 prispevkov 😉

nadenkaaa
6. okt 2009

no ja som skusila rano kvoli teplote dat vam vediet 😀 a potom som mala kopec vybavovania som bola kupovat podlahu a potom som bola este v sklade pre nu a este vo flore(velkosklad kvetin a aranzerskeho materialu )a potom este v kauflande prisla som okolo 15.30 konecne som sa najedla a konik este stale nesiel 😕

dzou
6. okt 2009

to si ale teda stihla kopec veci nadi...a aku podlahu si kupovala?

nadenkaaa
6. okt 2009

a teraz ma bolia vajecniky na oboch stranach lebo som sa natahovala s tou podlahou 😖 🤐
a tiez mi je zima pojdem si uvarit caj s citronom nedate si? 😉 😵

lucialen
6. okt 2009

Ja lezim na gauci, kocur a pes so mnou 😀 Jeden mnauci ked s nim pohnem, druhy ma kope, lebo nema dost miesta 😀

dzou
6. okt 2009

luci hej to poznam 😀 aj mna furt tlaci aj s notebookom a vytlaca mi ho z ruky 😀 😀
nadi... tak len davaj pozor, any si sa moc nenantahovala 😉

lucialen
6. okt 2009

Ja si idem uvarit zihlavovy caj, potom sa pojdeme okupat a urobime si ohnik 🙂

nadenkaaa
6. okt 2009

laminatovu 9 mm mali akciu z 1000 skk na 599 😉 ale to som kupovala nasim do bytu oni si to v sobotu vybrali ked prisli z hc a dnes osm ju kupovala pridu v nedelul ebo snad uz pridu obkladacky tak mi to pride otec oblozit v tej kuchyni
nam do bytu budem kupovat snad na buduci rok ked dojde na rad prerabka obyvacky nova podlaha ,malovanie a chcem este oblozit s tou licovou tehlou a sadrokartonom ale teraz nie su take prachy takze musime cakat 😝

dzou
6. okt 2009

jeeee a vy mate aj kozub?my hej ale je to uz novsi dom tak nemame norm.komin takze mame len na plyn 😝 ale chceli sme normalny

sharmana
6. okt 2009

ahojte kocky, ako sa mate?
vítam bris s dovolenky, a nadenka krásny graf, len tak dalej 😉
neviem čo sa dnes deje, ale je teplo a mne sa točí hlava a zle dýcha, asi nejaké alergény sa zas objavili... poobede som si pospala, ale riadne tvrdo, ani som sa zobudit nevedela...

dzou
6. okt 2009

ahoj sharman... aj tu je dnes tak cudne...prsi ale je dost teplo tak dusno 😝

nadenkaaa
6. okt 2009

aj ja by som chcela mat niekoho kto by sa so mnou tlacil na gauci 😀 jedine ak by som od svokry zobrala labradora Soyera ale ked mse ho tu mali tak pot ked mse ho zasa vratili tak bol na nas urazeny lebo on si to tu tak zvykol ze az 🙂 😵 a pootm mi to strasne chybalo ked mi tu necupkal a nebuchal chvostom 😀

dzou
6. okt 2009

a tiez je dobry ako ohrievadlo ak je chladno 😀

nadenkaaa
6. okt 2009

ahoj sharmi 😉
no lenze u nas by to fungovalo so Soyerom asi tak ze on by bol schopny vyhnat mm z postele aby spal on so mnou v nasej posteli jak by sa tam roztahoval 😀

dzou
6. okt 2009

nadi 😀 😀 to poznam 😉 ked som v posteli a mm sa sprchuje pes je nhed na jeho fleku 🙂 ale mi ho pekne vyzenieme do jeho pelieska 😉 nechce sa mu ale ide 😉

sharmana
6. okt 2009

no ja mam vedla seba mm a ten sa roztahuje na posteli 🙂

nadenkaaa
6. okt 2009

a inak on je hrozne rafinovany on si prdne nenapadne sa presunie a nam tam necha ten smrad ked v noci spaval s nami v izbe to bola akoby nacasovana biologicka zbran 😀 😀 a ked sme ho mali u nas tak to sme nemohli len tak snazilkovat lebo sice sme ho dali na chodbu ale on sa k nam do izby dobyjal 😀 😀

dzou
6. okt 2009

nadi...no nas je sice maly ale tiez z neho dokaze vyliest iny smrad... a najhorsie o je v aute 😀 to robil naschval hlavne v zime , lebo on chce aby bolo okno otvorene aby cumel von...tak si nashcva prdne lebo vie ze otvorime okno normalne sme na to prisli ze aky je prefikany 😀

nadenkaaa
6. okt 2009

a normalne ked u nas spal prvy krat tak to bolo akoby som mala doma male babetko lebo som bola ksoro stale hore a som ho pocuvala a normalne mal nocnu moru nase babetko chlpate 😉 najsrandovnejsi je ked je este taky ospaty 🙂

dzou
6. okt 2009

jooj hej ja ked som cely den doma ze nema svoj klud ako ked sme v robote tak na vecer uz mu tak klipkaju oci, normalne ich neudrzi mat otvorene...a ked sa zobudi keby ste ho videli ako sa natahuje 😀 no proste psi su fakt super...neviem si predstavit zivot bez psov 🙂

nadenkaaa
6. okt 2009

dzou moje auto je ford ka s otvaracou strechou a ked sa da a ideme s nim tak mae otvorenu strechu a on ma vystrcenu hlavu ako papez v papamobile 😀 😀

rhodosbb
6. okt 2009

baby, no caute! co bolo s tymto konom cely den???...no normalne ako pise dzou, ze abstak som mala 😀

ale mam smutnu spravu, dnes poobede s jednodnovym meskanim dorazila mrsina 😢 😠 ☹ vsetky mozne pocity mnou lomcovali...a uz to vyzeralo tak nadejne 😢

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre