Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

lucialen
15. okt 2009

A co sem uz nikto nechodi? 😠 Stanka, ktory DPO si?

dzou
15. okt 2009

ja som tuuuuuuuuuuu luci tak sa tesim dufam ze test dopadne dobre 😉

lucialen
15. okt 2009
dzou
15. okt 2009

ja uz som to tusim videla luci 😉

lucialen
15. okt 2009

Hej a na kolko percent sa hodite s mm? My na 81% a na tento mesiac mame chlapca 🙂

dzou
15. okt 2009

a v com? tam je toho viac... a my mame dievku 🙂 jaj ako celkova? no mym mame malo iba 32% ale mi sa akoze ku sebe nehodime podla klasickeho horoskopu ale zase podla cinskeho sme rovnake takze je to v poho 😀

lucialen
15. okt 2009

Co robis Dzou? Ako bolo v praci? Uz mas plan na vecer? 😀

dzou
15. okt 2009

a inac som sa pytala bab z inej temy ze ci je mozne ze ovu bola v podstate vcera a teplota este ostaa dole (mohla orebehnut v noci alebo tak) tak ze je to mozne lebo mne sa to vooooooooobce nezda ze by mala byt dnes 😕 vcera som mala aj vlhok a dnes uz poobede creamy...tak uvidim co zajtra idem dat postavit varit mozno sa tu niekto ukaze 😉

cheerlady
15. okt 2009

ahojte babule,podla tej tabulky by to mal byt chlapec,tak som zvedava 😀

janulka04
15. okt 2009

caute, kocky...
no, luci..drzim vsetko, co sa da... 😉
a my s mm sa podla toho hodime na 23%, takze 😀 😀 😀
ale vysiel nam chlapcek...mne vysiel uz vo vsetkych takychto tabulkach...ale podla mna to treba brat s rezervou

motylek17
15. okt 2009

pekny vecer prajem... 🙂

lucialen
15. okt 2009

No jasne, treba to brat s rezervou, je to len program a je ich straaaaasne vela 😀

janulka04
15. okt 2009

luci...uz je lepsie???
Chudatko... 😖

lucialen
15. okt 2009

No uz je lepsie a aj som sa normalne najedla 🙂 To z kavy sa mi vzdy pohorsi ☹ Zajtra asi nebudem, ale to nevydrzim 😅
A ty Jani? Dnes lepsie? 🙂

dzou
15. okt 2009

baby ja uz mam doma mm dnes prisiel skorej 🙂 tak sa zajtra skocim len na chvilku lebo vecer idem do pubu na svadbu 😀 😀 😀 tak sa zatial majte krasne a papa

janulka04
15. okt 2009

dnes ziadna tycka...ale vcera som sa na noc najedla, tak ono to vzdy pomoze...a hned zrana som si dala pernik...aj to mi pomaha...
no, luci, drzim palceky na teplotku 😉
dzou, ides sa svadbit??

groka
15. okt 2009

Ahojte

prave som sa prebrala,pobede som bola prec ,ani sa mi nechce o tom pisat,rodinne problemy..........
mna uz neboli brusko na mrchum,tak som rada,za to ale mam tocaky,no nie som vo svojej kozi a mam stale viac a viac soplov,a kvapky do nosa mi nezaberaju
nejdem uz ani odsudene pozerat,lebo som k.o,ale za to som zjedla dve DEVY tycinky,mnam,boli dobre a este by som nieco jedla ale to mi len oci jedia ako sa hovori,tak ja idem spinkat babule normalne to potrebujem(e) 😵 kamoska sestricka mi dne spovedala ze ona to vidi u mna nadejne,rano testujem baby drzte mi palce,potrebujem sa ukludnit a vidiet krasnu dialnicu

dobru noc

miskahryzka8
15. okt 2009

uz mam aj ja foteckuuuu 🙂 🙂
motylek tak pacham, halo, halo hor sa na zumba snazilkovsky welness pobyt 13.11. - 15.11. v martine, snazilky, mame moznost sa tam stretnut a skvelo sa zabavit, ci este ako snazilky, alebo uz ako tehulkyyyyy 😉 🙂 😵, pre tie co nepostrehli, info na www.zumba-miska.wbl.sk 🙂
rhodos, ja som cvicenie ako zumba hladala taaak strasne dlho, ja som tancovala od 4 rokov a toto je sposob ako stale tancovat a zabavit sa pri tom a clovek venuje tomu tolko casu kolko chce, teda ked to precvicujem, tak aj viac, lebo si robim choreografie 🙂, ale aspon je to vsetko podla mna 🙂, to by bolo supeeeer, keby ste prisli s kamoskou, to potom mozte vyuzit aj 10% kamaratsku zlavu, kt. je do 25.10. 😉 🙂 , inak ja dufam, ze uz tam pojdem ako tehu a na zaciatku zumba rozhodne ublizit nemoze 😉 , ja ju chcem cvicit, pokial mi dovoli doktorka ako klasicku zumbu a potom budem cvicit zumbu pre tehotne, taka este nie je, tak budem robit taku prvu na SK 🙂
groka, tesim sa na ranne // 😵
jeeee rhodos, supeeeeeer tesiiim sa 🙂, jj napis mi pripadne na mailik na zumba-fitness@azet.sk, mozme prebrat detaily 😉 🙂 A to si pis, ze sa zapotite 😀
motylek, vidis, zabera to samo od seba, tak aj ty sa pridaj a bude celoslovenske stretko 🙂
stanka, ty si robis aj grafik 🙂 ?
luci, drzim rano palce 🙂

brisilda
15. okt 2009

ahojte vsetke 🙂
groka mna nadcha chytila na dovolenke 😝 a poviem ti ze okrem sterimaru som nemohla ziadne lieky ktore som si zbalila 😀 bolo to hrozne ale nastastie moje modlitby bolo vyslisane 😉 treba konzumovat vela ovocia aspon u mna to zabralo 😉 vies co ine mi ostavalo ked som lieky nemohla ☹

dzou
16. okt 2009

bre ranko 😀 tak koooooooonecneeeeeeee http://www.fertilityfriend.com/home/dzou ale aj tak si myslim ze ovu bola na 14dc a nie 15dc ale sak to je asi jedno 😅
groka moz drzim palceky na dialnice urcite tam budu aj lucinkovi 😉
ja sa podvecer na chvilu stavim ale nie na dlho tak zatia krasny dnicek 😉

cheerlady
16. okt 2009

bre ranko 🙂

groka
16. okt 2009

ahojte
baby mm mi vybavuje odvoz k lekarovi,volala som so sestrickou popisala som jej situaciu a ze mam prist,doktor ma chce pozriet,rano test taky isty ako vcera na obed ze len tak tak tam nieco je vidiet,a z toho som sa skoro zrutila,nevladzem cakat do stredy,takze idem ku gynekologovi,vyplakala som sa uz prvu varku mam za sebou,viem ze doki mi akurat krv vezme,na sone neviem ci bude nieco vidiet,a BT tej vobec nerozumiem

http://www.fertilityfriend.com/home/groka

cheerlady
16. okt 2009

groka drzim palceky a myslim na teba 😔

groka
16. okt 2009

a ja uz asi spinim,idem k dokimu,dufam ze to je len sen,z ktoreho sa zobudim,

moaj rada vam je radsej ani netestujte,lebo toto je hrozne,ocividne som mala v krvi hcg no teraz neviem
😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

groka
16. okt 2009

nik tu nie je tak sa lucim,pride neviem kedy,drze mi palce

motylek17
16. okt 2009

groka drz sa nam... drzim ti palecky aby vsetko dopadlo co najlepsie... budem na teba mysliet... daj nam cim skorej vediet co a ako...

😔

rhodosbb
16. okt 2009

groka, moja zlata drz sa....myslime na teba....ozvy sa hned ako sa ti bude dat

brisilda
16. okt 2009

ja sa taktiez pripajam a drzim ti groka palce aj ked doki nic na sone neuvidi no hadam v krvi zistia ze hodnota hcg je v norme a pomalicky strupa hore 😉 drzim place aby to vsetko dobre dopadlo 😉

petafr
16. okt 2009

ahojte kocky, ja som uz naspat v blave, cesta bola celkom v pohode...
Miska, ja som bola uz viackrat na zumbe, je to super, odporucam, hlavne pre tie, co su ako ja, strasne dreva na tancovanie, lebo pri zumbe to ide samo od seba, nie ako na dance aerobiku, som bola raz a vobec som tam nestihala za nimi, nevedela som si zapamatat choreografie, a tak to vobec nebola zabava... pri zumbe je to ako na zabave, vyskacete sa s usmevom a radostou... no dufam, ze som ti spravila peknu reklamu (inach bacha na to, aby ti nevymazali prispevky, nemala by sa robit propagacia...) ale co uz, hadam nas nikto nebonzne...
Som citala, ze kamaratka otvara obchod s latkami, mohla by si mi poslat info o tom, kde? Ja rada sijem, tak ak je v blave nieco nove, tak ma to ohromne zaujima... spravme reklamu aj jej, ked uz...
Inac ostatne babenky, ako sa mate? Ja sa tesim, teplota idealna, sice bez snazenia ale uz myslim na buducu ovulku, akurat pred nou by mi mal dojst mily z FR, tak sa hodime rovno na snazenie, joj, uz nam je dlho...
http://www.fertilityfriend.com/home/298c74

lucialen
16. okt 2009

Dobre ranko 🙂
Musela som utekat na UP, som mala kontakt, ale uz som tu 🙂
Test rano snehobiely 😒 , ale teplota 37 🙂 Tento mesiac mam teplotne rekordy 😀 Neva, ved som len 10DPO 😉
A tu je graf http://www.fertilityfriend.com/home/2a4bc5

Groka zlatko drz sa 😉 Mozno sa len tie hormony s tebou zahravaju 😉 Verim, ze to bude ok 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre