Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

stanka1986ke
20. okt 2009

ahojte holky...tak hlasim pomaly prichod mrchy.....ale niesom z toho vobec akosi smutna...neviem....mne raz gynekolog povedal jednu vec ktora bude asi fakt pravdiva...vravel ze moje telo je pripravene ale moja psychika nie..pretoze stale myslim na to ze sme v podnajme a nemame svoj byt...tak mozno ked sa nam nedari fakt na tom nieco bude....no rozhodla som sa ze si dame pausu s tym snazilkovanim....lebo uz toho bolo dost..ked to ma prist tak to pride...teraz sa budem sustredit na vysku....

drzim palce vsetkym nech ste skoro tehu a vsetkym tehu drzim palce aby bolo vsetko o.k. papik 🙂

rhodosbb
20. okt 2009

ahojte babule 🙂

hlasim svoj prichod a tu je moj grafik

http://www.fertilityfriend.com/home/2a64e5

rhodosbb
20. okt 2009

no smola, neviem, preco pyta to heslo? 😕

groka
20. okt 2009
groka
20. okt 2009

baby aj ja chcem kontakt na tu vesticu ci co ste to tu preberali vcera ☹ ,prosiiiiim

groka
20. okt 2009

kde ste baby?

rhodosbb
20. okt 2009

aha uz to ide http://www.fertilityfriend.com/home/2a64e5

groka neviem, kde su vsetci, asi pracuju 😀

petafr
20. okt 2009

ahojte, ja som si dnes pospala az do deviatej, mam mrsku a o siestej som sa zobudila na strasne bolesti, dala som tabletku a asi ma to aj uspalo... no co uz... esteze sefa nemam na slovensku a nevidi ma...
ako baby inac? Groka, ta baba sa vola Salute, ja som jej nakoniec tiez napisala, ale neozvala sa este. tak uvidime. Nasla som ju v teme BT, niekolko stranok dozadu, vtedy tam pisala aj Lucka.
Takze tak, zase zmizlo slniecko... vcera som mala zase negativny vecer so slzami, ach jaj, nejako sa musim prinutit na pozitivnejsiu naladu... navyse viem, ze je to vsetko len o chceni...

groka
20. okt 2009

rhodos takze ovulka bola

groka
20. okt 2009

vidim ze dnes sa pracuje v plnom prude,tak ja idem tiez,idem do mesta,tej kadernicke vratit sponky a potom si kupit cosi na seba,potrebujeeeeeeem uz,pobede by som mala ist do tej autoskoly vybavit formality,dufam ze to vyjde,tak caute zatial

motylek17
20. okt 2009

ahojte... ako ja uz nemozem... uz ma nebavi kazdy mesiac cakat ci ano alebo nie... teraz mi jedna z najlepsich kamosiek poslala sms, ze je v 10tt... ako toto je len zly sen... chce sa mi strasne plakat, ale nemozem, bo som v praci... pridem domov zahrabem sa niekam na 100 rokov a nevydem odtial von... 😢

miskahryzka8
20. okt 2009

dobre ranko vsetkym 🙂 🙂 , tak ranna zumba nebola ospala, ale teraz som sa najedla a dostala utlm, idem sa tusim dospat 😀 , radsej niekolko hodin zumbovania za sebou ako jedna rano a druha poobede 😠 a tych niekolko hodin poobede az vecer 🙂 , ranne vtaca zo mna nebude 😝

dzou no zatial sa z tvojho grafu neda urcite, ze co, to znamena, ze zatial super, nech teplotka stupa 🙂

ahoj rhodos, ako vikendik 🙂 , ste presne trafili ovulu, ze 🙂 ?

tu sa preberala vestica vcera, vcerajsok som uz nedocitavala 😕

motylek, neblazni, ved je to len stvrty mesiac, to je nic, treba mysliet pozitivne, lebo ked sa budes stresovat, babatku sa nebude chciet prist!!!! Viem ze sa to lahko hovori, ale je to tak. Skus nejaky ten sport, aby si prisla na ine myslienky, aspon plavarern, alebo tak 😉

No idem ja dohajan, aj pocko je take spave aaaa nemam to rada vrrrr 😠 😀

janulka04
20. okt 2009

motylek..ty zabudas na nase kredo??? MYSLIET POZITIVNE 😉
viem, ze niekedy to ide tazko a lahko sa to hovori....ale miska ma tiez pravdu...vela je o psychike...
inac zdravim vsetky...ja len na skok

sisa2
20. okt 2009

ahojte baby, ja dnes akosi nestiham, uz to zacina byt pravidlom 😖

peti & majka - co to citam? ziadne negativne myslenie, haloooo! hlavu hore, vyjde to aj nam! 😉

majka - viem, ze sa citis mizerne. ale ked to je jedna za naj kamosiek, tak jej to dopraj. ved vies, ze ked doprajes ty, bude dopriate aj tebe 😉 neboj, sme v poradi, o chvilu sme na rade aj my.

rhodos - som v tesnom zavese za tebou - http://www.fertilityfriend.com/home/sisa2 - ovu bola u mna pravdepodobne vcera. teda dufam 😀

groka - drzim palce s autoskolou!

dzou - teba sa ta teplota drzi ako kliest 😀 si tusim prva teraz na rade, co? po tebe je kto? uz veronika? stratila som prehlad, kto je v ktorej faze cyklu a kedy necaka mrchu.

stanka - mrcha ma mrzi ☹ davas si teda pauzu aj od konika? urcite je na tom vela pravdy, pretoze vela veci je v hlave. psychika robi svoje. na aku skolu chces ist?

sisa2
20. okt 2009

miska - akurat nad ATP som rozmyslala, i ked ten cas mi teda vobec nevyhovuje, kvoli krpcovi ☹ nejako to budem musiet poriesit. a rano sa mi zas neda chodit kvoli robote. jaj, so mnou je to tazke 😀
staviame na ciernej vode, teda uz skor to je chorvatsky grob. a teda nestaviame my, ale stavia sa nam 😀

motylek17
20. okt 2009

dakujem baby, ako ja jej to prajem... ona totiz tento rok uz potratila... cize ona si to zasluzi skorej ako ja... len ma to mrzi, bo sme chceli kocikovat spolu... ale taky je zivot...

sisa2
20. okt 2009

maji neboj, budete. vsak trojmesacny rozdiel medzi detmi vobec nebavi, kocikovat mozete spolu aj tak 😉

sisa2
20. okt 2009

nebavi = nevadi 😀

motylek17
20. okt 2009

ved ja viem... ved aj my sa tu dockame... najprv asi musia mat vsetci naokolo a potom aj nam bude dopriane...

monikapd1
20. okt 2009

ahojte babule, tak dnes sme oli u lekarky, mame 12,7mm a srdiecko nam bije ako zvon, aj sme ho pocuvali 😵 😀 😵 miminko mam aj na fotke a za foto som nic neplatila. babo je o tyzden menie podla MS by som mala byt 8+4 tt, ale som len 7+4tt tak som musela upravit aj v nastaveniach, aby to pasovalo 😉

lucialen
20. okt 2009

Caute baby, ja som bola dnes rano na skraslovani u kozmeticky 🙂
Motylek, uplne ta chapem, my sme tak zacinali s mojou kamoskou v maji, ze budeme spolu kocikovat, vysedavat, uzivat si matersku a ona otehotnela hned v maji 😒
Inak dnes som sa rozpravala s maminou, tak ma prehovarala, ze pojdeme za nasim primarom, on je mamin sused, tak sa poznaju, ze nech sa na mna pozrie a pomoze, ved predsa je to uz 7mi mesiac. Moja doki je dobra, ale uz z tych starsich a ma vela pacientiek, a primar je taky mladik, predsa oni uz maju trosku ine pristupy 😒 Tak neviem, asi pojdem za nim, co si mysli, preco sa nam nedari ☹

lucialen
20. okt 2009

Moni, hod nam sem tu fotku, nech uz vidime tvoje mimi 🙂 A gratulujem ku srdiecku, prva velka vec 🙂

motylek17
20. okt 2009

... luci ja by som na tvojom mieste asi konala rovnako.. tiez by som skusala vsetko co by mi mohlo pomoct... ak je tato moznost, tak to skus, urcite to neuskodi.... aspon uvidis na com si...
moni aj ja gratulujem k tomu velkemu tlkotu 🙂

janulka04
20. okt 2009

moooonca, jeeeeee.....tesim sa s tebou.... 😉
a hod nam foto, nech sa mozeme pokochat

groka
20. okt 2009

Ahojte

tak ja som doma z mesta a strasne sa tesim,aspon z niecoho,spravila som si radost a kupila som si cizmy,super teplaky,zuzovacie,mam dole aspon po cm z kazdej partie v nich 😅 no a take hrubsie silonky,aby nebolo zimka mne poprpade/nám/keby nieco casom a pocas zimy sa zadarilo 😀 no a ako bombonik krasny kabat,po ktorom som tuzila roky,len som sa s mojou vtedy este postavou nemohla do neho vopchat a teraz?este mam aj rezervu 😅 s tou autoskolou dnes tiez neviem co bude,no neviem,nieco do toho prislo ale nie mne......ale nevadi,apson som kludnejsia a nejde to hrrrrrrrr,lebo z toho som bola mimo

motylek mojko zlate,nebojkaj,poznam baby ktora otehulila na 5 mesiac,snaz,klud,pozitivne myslenie a za par dni budu //,uvidiiiiiiis

monika gratulujem k srdiecku

lucka urcite chod za tym primarom,bola by si tuk tuk,keby si nesla 😵 vyuzi to,mozno na nieco pride,prelieci a na dalsi mesiac bude mimčo

motylek17
20. okt 2009

groka som stastna ked ta vidim takuto... si v uzasnej nalade a to je len dobre... tusim aj ja zajdem na nakupy a niecim sa potesim... 😀 dnes som si objednala orbitrek a uz sa neviem dockat... moc sa tesim...

groka
20. okt 2009

motylek,tak jasne,ze sa chcem dat psychicky do kopy,ide to ale pomalicky,ale nechcem na okolo "rozdavat"smutok,snazim sa ...niekedy to ide,dost casto,no niekedy ani nie,najhorsie je ,ze psychika mi narusa zdravie,pravdepodobne na mna vplyvaju aj rodinne problem,ktore riesim,musim ich riesit a chcem,mozem ti podat info do ip ak by si chcela......................niec hrozne,neboj,no ako pisala chudnem aj napriek tomu ze jem stale,citim taku zaludocnu nervozitu,mozno su to este tehu priznaky ktore uz koncia,urcite mam este v sebe nejake hodnoty,len pocit na vracanie mam strasny a tlak klesa,kruti sa mi hlava,inak nic

groka
20. okt 2009

ale chcem byt v pohode,lebo snazilkujeme dalej,ale nechcem aby sa neico zase prihodilo

groka
20. okt 2009

utekam k babke,vecer popiseme hadam viac,ja dnes urcite pridem 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre