Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

dzou
26. okt 2009

bre ranko 🙂 http://www.fertilityfriend.com/home/dzou a teda merala som v starom case aj spat som sla cca v starom case rovnako ako predtym takze je to zaujimave no som zvedava co bude do piatku 😉 ale takto vysoku teplotku som este nemala 😉 tak letim do prace joj sa mi nechce vecer sa ukazem prajem vam pekny den

sisa2
26. okt 2009

miska - ovu este urcite nebola. nenasvedcuje tomu ani teplota
dzou - krasne ti to vyskocilo! drzim palceky 😵

ja dnes takto - http://www.fertilityfriend.com/home/sisa2

motylek17
26. okt 2009

dobre ranko, ja dnes takto http://www.fertilityfriend.com/home/2a0b30 ... idem si vas precitat co ste za tieto dva dni napisali...

petafr
26. okt 2009

Dzou, nejako sa ti to rozskakalo ako jojo... no ved uvidime. Sisa, pekne vyskocilo, tak nech sa drzi.
Miska, ovu este nebola, ja som mala prvy mesiac merania 14 DC (29dnovy cyklus) a minuly mesiac az 18 DC (31dnovy cyklus), takze mas este cas, mozno aj tyzden... kolkodnove cykly mavas vacsinou? Ja mam LF vzdy 13 dni (zatial), a ako som vravela, ovulka vzdy so splnom, to by bolo super, keby to tak bolo vzdy, nemusela by som ani merat, len kuknem do kalendara, kedy je spln a je to vybavene... hihihi
budem ako taky vlkodlak, wouuuuuuuuuuuuuuuu!

sisa2
26. okt 2009

ja som sa sem uz vcera nedostala, vypadol na net 😕

groka - prespat cely vikend je aj moje zbozne prianie 😀 mozno sa raz dockame, ked deti odrastu. danielko stale neprespi celu noc a rano je najsneskor o siestej hore, tazke som rozbita aj po vikende. ale neva, ved raz sa to hadam aj on nauci.
ja som tiez strasne unavena, za spanok by som aj zaplatila, najradsej by som chodila spat s danielkom o osmej. lenze to by som potom uz fakt doma nic nespravila 😒

sisa2
26. okt 2009

peti 😀 😀 😀 tusim ti je veselsie, ked sa ti krati to cakanie na mm 🙂
ale je fakt, ze by to bolo super, keby ti stacilo riadit sa splnom. a najlepsie by bolo, keby si sa uz nemusela 😵

groka
26. okt 2009

Ahojte

ja som prave dozehlila tu kopisko co som mala 😝 teraz idem do obchodu budem robit pecene kuriatko v trube na kapuste so zemiacikmi tak si idem kupit kapustu

dufam ze neni ovulka,podla bolesti by aj mohla byt,ale velmi skoro by bola,ale sa mi zda ze aj minuly mesiac som mala toto iste http://www.fertilityfriend.com/home/groka

groka
26. okt 2009

dzou myslim ze ty si najdes //,keby si zajtra testovala urcite tam nieco bude

sisa u teba mi to ozaj pripada ako ip ,o dzou ani nehovorim

petafr
26. okt 2009

no sisa, je mi veselo, lebo mi je nanic, ale v poho, len som sa dnes rano zobudila cela vystresovana, mam nieco organizovat na buduci tyzden, neda sa to, a ani sa mi to nechce ale vobec... aspon tu pri vas sa odreagujem...
dufam, ze coskoro budeme mat lepsie obdobie aj so sa tyka sukromia ale hlavne pracovne, asi zacnem nieco hladat seriozne, nebavi ma to tu, mam sprosteho sefa... zbytocne pridem k sedinam...

nadenkaaa
26. okt 2009

ahojte ja vam este nebudem ukazovat graf kedze su tam zatial len dve teploty ale uz to klesa z 36,7 to dnes skocilo na 36,5 ale som este len 12DC tak to este nie je ovu 😀
dzou drzim palceky a aj tebe sisa to bol krasny ip 😉
petka uvidis zxe ked pride mm tak sa ti hned vsetko bude zdat lahsie 🙂 a krajsie 😵

tea333
26. okt 2009

Bre ranko baby, ja som konecne nabehla na aky taky pravidelny spanok, tak od noveho cyklu meriam 😀
tento cyklus bude zas koncit MS, to mi je jasne, ale ten buduci ideme snazilkovat pravidelne, kazde 2-3dni 😉
dzou drzim palce nech ostane vysoka, ta teplota 🙂

groka
26. okt 2009

tea budem ti drzat palce aby vam to vyslo

sisa2
26. okt 2009

groka - podla mna to este u teba nie je ovu, ty mavas v lutealnej vyssie teploty.
si sikulka, ze si vsetko pozehlila. ja to stale len odkladam a odkladam 😔

sisa2
26. okt 2009

peti - bude lepsie, uvidis. ja uz v praci niektore veci radsej pustam jednym dnu a druhym von, lebo by som si to hodila. netvrdim, ze mam zlu robotu, v porovnani s tou pred materskou je toto super, aj sef je v pohode. len si niektori myslia, ze spravim, skocim, vybavim a mne dochadza chut a trpezlivost. dufam, ze budeme coskoro tehu a nebudeme musiet uz riesit taketo veci.

tea - tak drzim palce pri merani!

nadi - ovu sa blizi, tak si to s mm uzite 😀 a hlavne, nech to uz konecne vyjde! 😵

moj IP zatial nekomentujem, uvidime, co z toho bude. i ked danielko stale chodi a hladka mi brusko, ze tam mam babatko 😕 😀 😵 asi by som mala schudnut 😔 😀

tea333
26. okt 2009

sisa tvoj graf je nadejny,ja drzim palce tebe 😉

miskahryzka8
26. okt 2009

juj, no ste ma trosku ukludnili, ja tento mesiac sledujem teda zo zvedavosti, kedze sa kvoli liekom teda nesnazilkujeme pre istotu, taka skuska na mesiac buduci 🙂

dzou nadhera, podla mna ukazkove uhniezdenie 😵 😵 a o kolkej si merias teplotku? Ja si meriam 8:20, ale buduci mesiac si budem asi skor v noci, teraz som ostala pri starom case a mam to takto: http://www.fertilityfriend.com/home/2a5235 taka nuda, skoro stale rovnake teploty 😀

sisa, aj ty supis grafik 😵

motylek a ty mas aj pred ovu dost vysoke teplotky 😲 , ale vraj je to velmi indi vindi 🙂

peti ja som mala po vysadeni HAK cykly 31,33,34 a posledny 26 dni, takze nie pravidelne.. Fiiiha no ja musim tiez odsledovat ten spln 😀 , no bud ako vlkolak to mas alebo ako priliv morsky 😀

groka, mnaaam kuriatko na kapuste milujem vidis, dlho som nerobila, dobry napad 🙂 , ja dnes idem robit gulasik pikantny 🙂 , ovu asi este nie, nerobis aj cikacie ovu testiky?

peti, ty si na SK?

tea, drzim palce 🙂

sisa, mne tak v lete hladkal brusko poloviciakov synovec, ked som prestala fajcit a pribrala 7 kil len aky fukot 😠, ze jeeej mladatko v brusku 😀

lucialen
26. okt 2009

Dzou, krasne ti to vyskocilo 😵
Sisa, spravne, uvidis, co z toho bude, este je skoro 😉
Ja som bola u toho primara v nemocnici, tak sme si pokecali, neviem co mu natrepala moja mama, ale citila som sa ako keby som najzufalejsi clovek ktory tuzi po dietati 😀 Tak povedal, ze pol roka snazenia je nic, takze pol roka este mam cas 😒 Ale na buduci mesiac cez mrchu mi urobi hormonalny profil, aj ked si mysli, ze to je ok, partner je pravdepodobne tiez ok a piatok idem na folikulometriu, lebo ze niekedy sa stane, ze pred tym ako praskne vajko, vytecie z neho luteum, ci co a potom nie je ovulka, ci take nieco mi hovoril 😖 A ze tento cyklus skusime bez duphastonu 😒 Bol celkom mily 😉

groka
26. okt 2009

miska nie ovu testy nerobim,pre mna je to potom take ako ked som chodila na folikulometriu,teraz musime sexovat!to nie,aj teraz sa sledujem BT a viem ze v obdobi od 15DC do 19DC budem muza znasilnovat aj tak,bez ovu testov

kuriatko som uz supla do truby,

inak vcera som sa tak najedla o svokry tak mi bolo tazko a nie len mne,ale vsetkym ze som myslela ze som prribrala 2 kila urcite a ja som schudla 😕 dnes som dorazila tortu a zakusky uz vyhodila ale aj tak mi je stale tazko

baby neviete ci sa moze zihlava pit pocas ovu a pocas tehotnosti?nebrani to uhniezdovaniu?

lucialen
26. okt 2009

Groka, urcite sa moze, dokonca niekde sa pise, ze zihlava pomaha k otehotneniu 😉 Toto mam na 100% nastudovane, lebo tiez pijem

groka
26. okt 2009

tak som kludna

petafr
26. okt 2009

groka aj ja pijem zihlavu, ta je velmi dobra... ale nepi stale tie iste bylinky kazdy den, treba to obmienat...
Miska, tak ak budes mat 34 DC tento mesiac, tak cakaj ovulku kludne az na 20 DC... ale ved uvidis, LF vacsinou od 10 do 14 dni byva. A som na SK, to mm ma prist z FR, aj som sa chystala ist si s tebou zacvicit, som pozerala ze robis v Astre nie? Lebo byvam v ruzovej doline a obcas chodim do Afitka ale uz som davnejsie nebola... Esteze som sa rozhybala vcera na tych korculiach... dnes vecer tam mas zumbu, nie?

petafr
26. okt 2009

Teraz ma napadlo, ze Janka mala vcera oslavu, male mali narodky... tak sa snad ukaze, ze ako bolo...

lucialen
26. okt 2009

Janka tu uz dlhsie nebola, dufam, ze sa ukaze 🙂 Ja som myslela, ze male mali narodky v septembri 😉

rhodosbb
26. okt 2009

ahojte babenky 🙂 teda nejako to tu viazne, kde ste vsetky? 😀

ja dnes takto http://www.fertilityfriend.com/home/2a64e5

dzou, sisa, vase grafy na jednicku 😉

ale nepovazuje sa za implementacny pokles to, ked teplota velmi prduko klesne pod cervenu ciaru?? a na merenibt.xf.cz som si vsimla, ze sa to podla tych grafov deje na cca 8-10 DPO, ci?

tea333
26. okt 2009

Baby ja mam pocit ze fakt nic nerobim, pijete bylinky, beriete vitaminy, a ja sa spolieham na nahodu 😝

rhodosbb
26. okt 2009

lucy, tak mama to za teba dobre vybavila u toho primara 😀 len mala povedat, ze sa snazite uz dlhsie, aby to bral vaznejsie 😉

motylek17
26. okt 2009

... miska a to je problem, ked su take vysoke teploty?? ... ako ani mne sa to nezda, ale tak co uz...
dzou, sisa drzim palecky, nech to tento raz vyjde, grafy vyzeraju naozaj uzasne... 😉
rhodo aj tvoj graf vyzera nadejne, nie?? ako ja sa v tom az tak nevyznam... 😅

petafr
26. okt 2009

veronika, cauko... Luci, mali vcera, lebo vcera mal aj moj ocino a to som si zapamatala preto, ked raz pisala datum... tusim jej muzik je septembrovy...
Tea, ja ziadne vitaminy ani nic, bylinkove caje to mam rada, som naucena z domu, mam namiesane od mamy na nachladnutie a na kasel, ale pijem to hocikedy, asi to aj funguje ako prevencia, uz rok som nebola chora, co ja predtym som byvala dost casto a zihlavovy je dobry na precistenie krvi, super, ked mas vyrazky alebo ja pijem vzdy po opici 😀 😀 😀 mam to odskusane a je tiez super od smadu...

lucialen
26. okt 2009

Rhodos, vies tie mamy 😀 Ved on dobre vie, kedy som bola na kyret, len jemu to zahadne vychadzalo na 4 mesiace snazenia a mne na 6, ale dnes som ho o tom presvedcila 😉 Niekedy mam pocit, ze moja mama to znasa horsie ako ja 😀 Pri prvom som im nic nevravela, ze sa snazime a tak, az ked som bola tehu 🙂 Ale teraz je pochopitelne, ze chceme, takze mama presne vie kolko sa snazime, este aj kedy ma prist mrcha 😀 Takze sa ma vzdy spyta, ci mrcha prisla, a ja ze jasne a ona, ze nechape a tak to ide kazdy mesiac 😀 😀 Tak som mame vysvetlila, ze existuje ovulacia, co to je, ze zena moze otehotniet prakticky len 12-24hodin za mesiac, ale to jej nejde do hlavy, lebo ona mohla otehotniet hoci kedy 😀 😀 No chapete? 😀 😀

lucialen
26. okt 2009

Motylek, neboj, kazda mame ine teploty, niektore baby maju 36,6 a su tehu 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre