Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

rhodosbb
28. okt 2009

dobre ranko 🙂

groka, FF ta upozornuje, ze tvoje VIP konci o 14 dni, mas kliknut sem, aby ti ostali vyhody VIP bez prerusenia
😉

dzou, no ty nas natahujes, to je strasne, som velmi zvedava, drzim palce 😉 😀

rhodosbb
28. okt 2009

chcela som vam ukazat moj graf, ale akosi mi strajkuje FF 😒 inac moja teplota klesa, ale dnes som len 10 DPO, tak uvidim 😉

sisa2
28. okt 2009

veronika - dnes sa tie nase teploty tusim dohodli 😀 neva, zajtra pojdu zasa vsetky tri hore 😉

motylek17
28. okt 2009

rhodo si v napati co??? ale tak hadam to uz musi vyjst, treba aby to odsypalo, bo do vianoc to nestihneme 😀

petafr
28. okt 2009

dzou grrrrr!!!! aj ta teplota ta natahuje, ani hore ani dole, no tak uvidime, super, ze si netestla, nic tym nestracas... lebo by ti este nemuselo nic ukazat, aj keby si bola tehotna... no dobre, takze cakame do zajtra...
mne dnesok ubehne rychlo, o hodinku idem po mm!!! sisa, pekna teplotka tiez, ale co, uz musime cakat...

petafr
28. okt 2009

http://www.fertilityfriend.com/home/298c74 dnes som merala presne (skoro) 😅 😕 no v kazdom pripade ovulka cakam az na buduci tyzden, takze nic zaujimave sa zatial nedeje!

sisa2
28. okt 2009

peti - uz sa nevies dockat, co? predpokladam, ze ta tu par dni neuvidime 😀 uzite si to!!! 😵

motylek17
28. okt 2009

peti my sme na tom rovnako, cize spolu budeme cakat na ovulku... 🙂 aj ja si myslim, ze ta tu tak tyzden neuvidime.... 🙂 ale na tvojom mieste by som konala rovnako, treba si mm poriadne uzit...

petafr
28. okt 2009

prosim vas, vy ste u mna na prvom mieste!!! budem tu kus menej, lebo aj na vikend idem k nasim a tam internet nie je... takze si moje oci oddychnu... ale do piatku tu este budem, v praci sa dost nudim, takze sa ma nezbavite!!! 😀

nadenkaaa
28. okt 2009

dobre ranko 😉
ja dnes takto: http://www.fertilityfriend.com/home/nadenkaaa
uvidime ako zajtra ale este ma vajo neboli 😉

rhodosbb
28. okt 2009

peta, no konecne si sa dockala svojho mm 🙂 tak si to poriadne uzite 😉

motylek, veru treba to tu rozbehnut, lebo vianoce su predo dvermi, tak aby sme to stihli 😀

tusim najblizsie sme teraz dzou, ja a sisa, ja testujem v sobotu rano 😉

rhodosbb
28. okt 2009
nadenkaaa
28. okt 2009

babule ako to tak citam tak to tu mate fakt nadejne teplotky vsetky 😉 😵

rhodosbb
28. okt 2009

nadi, tak zajtra ocakavas ovu? robis si aj ovu testy?

mne tento mesiac vysli dost zvlastne ovu testy, lebo mi dva dni po sebe vysla silnejsia druha ciarka ako ta kontrolna, ale ovu som citila v prvy den vecer a napriek tomu mi aj na druhy den doobeda vysiel ovu test pozitivny...vidno mi to aj v grafe 😕

nadenkaaa
28. okt 2009

no neviem lebo minuly cyklus som mala 17dc ovu ked mi vyslo 16 dc pozitivny ovu test tak uvidim ako to bude tento mesiac,uvidim snad urobim aj ovu test zajtra ale so snazenim tento mesiac pokrivkavame takze myslim ze tento mesiac by skor musela motyka vystrelit ako ja otehotniet 😅 😀

lucialen
28. okt 2009

Dobre ranko 🙂
Dzou, zase natahujes 🙂 Presne ako minuly mesiac a teplota ostavala ta ista 😉 No nevadi, ta cakame s tebou 🙂
Sisa, kedy chces testnut? Ci budes cakat? 😉
Rhodos, este ti stupne, ked si len 10DC 😉 Ale v sobotu kontrolujem, ako dopadol test 🙂
Nadi, uz sa ti to blizi 🙂 Inak nas dost zanedbavas v poslednom case

nadenkaaa
28. okt 2009

luci no asi trochu vas zanedbavam ale ked tento mesiac so snazilkovanim je to take blede 😔 😅 ale drzim vsetkym palceky dzou sise aj veronike 😉 a ty by si mala mat zajtra skusku 😕 tebe ku skuske drzim palce 🙂

rhodosbb
28. okt 2009

baby, prave som si kontrolovala moj graf s tym minulomesacnym a oni su uplne rovnake! tie krivky sa uplne kopiruju, rozdiel v teplotach je len +- pol stupna, max stupen ale tie stupania a klesania sa absolutne kopiruju - sranda 😀

v sobotu ma moj mm narodeniny, tak keby som si nasla // tak to by bol nie len pre neho ale aj pre mna najkrajsi darcek, tak potajomky dufam a verim 😔

sestra mi teraz doniesla darcek z nepalu taky modliaci mlyncek, ktory tam oni pouzivaju, a ktory ma spojenie s vesmirom, tak ho tocim o sto sest 😀 uz som ako magorka 😀 😀 😀

rhodosbb
28. okt 2009

lucy, aj ja drzim palce ku skuske 😉 a z coho ta budu skusat? ty si nevies vybavit titul za par mesiacov?? 😀 😉

nadenkaaa
28. okt 2009

veronika tak to verim ze sa to podari a das mm ten najkrajsi darcek v podobe dialnice 😵 😵
urcite nie si magorka skor len velmi tuzis aby sa ti nieco splnilo a to je predsa normalne 🙂

lucialen
28. okt 2009

Rhodos, nejde o titul, ale o vedomosti 😀 Zo psychologie zdravia mam zajtra, tak dakujem, budem sa snazit, dufam, ze budem moct opisovat z tahaka 😀

rhodosbb
28. okt 2009

nadi, dakujem pekne 🙂

lucy, mas pravdu, ja by som sa hanbila ako pes, kebyze si kupim titul ing a neviem z toho mojho odboru ani makke fň 😀

lucialen
28. okt 2009

Presne rhodos, ja som napr aj proti tahakom, nikdy som si ich nerobila, ked len nejake zachytne body ak by mi nieco vypadlo v strese, nie ako niektory mavaju normalne skrypta v minimalnej velkosti 😲 Vsak aj tak sa to budem musiet ucit na statnice, tak o com to je 🙂 Ale teraz mam asi najvacsi tahak, toto je povinny volitelny predmet, ze vraj lahka skuska az taka lahka, ze vobec neviem, co je dolezite a co nie 😀

nadenkaaa
28. okt 2009

no ale bohuzial kopec je takych ludi ktori maju titul kupeny-ved bez vetra sa ani listok nepohne ale je to nepravodlive ze niekto si titul kupi a niekto musi poctivo 5 rokov studovat a bat sa a trpnut a tak... ved ked sa dokaze v nasom state predavat aj vodicak tak uz sa necudujem nicomu 😕

lucialen
28. okt 2009

Urcite je to nespravodlive, takto to bohuzial funguje u nas 😒 Ale ja som v podstate rada, ze sa nieco naucim a viem, zase nebola by som na seba velmi hrda, keby mam diplom a prazdnu hlavu 😅

nadenkaaa
28. okt 2009

luci presne ja som vystudovala s cervenym diplomom a to ze som to dosiahla bolo pre mna uzasnou satisfakciou ten pocit ze som to dokazala vlastnym usilim a este aj bolo krasne sledovat ako boli dojati moji rodicia a moj mm 😵

lucialen
28. okt 2009

Tak to je super pocit 🙂 Aj ked ten cerveny diplom mat nebudem, vlastne som myslela ze cervene diplomy uz nefunguju, neviem, kde som to nabrala 😒 A ked studujes, co ta bavi a nie len to, kde si sa dostala a potom vidis tie stastne usmevy na tvarach rodicov, tak to je nieco 🙂

miskahryzka8
28. okt 2009

Ahoj vsetkym 🙂 , tak moj grafik takto: http://www.fertilityfriend.com/home/2a5235, takze vcera bola ovulka, ze 🙂 ? Este dnes ocikam zo zvedavosti, co to ukaze a potom az buduci mesiac 🙂 . A kedy sa mi spravi ta cervena ciara 😲 ?

dzou ty betarka, takto nas antahujes 😕 🙂

jeeej sisa, to mas ako dzou 🙂

motylek, ty na kolky den zvyknes mavat ovu, uz sa blizi, ze 🙂 ?

groka, tebe tiez, ze 🙂 ?

mne VIP konci za 10 dni, inak to reba platit, pokial viem, tak ja si dam dalsi mesiac s novou adresou, vy to robite cez to poslat invitation, to ako funguje 🙂 ?

peti, juuuj to bude romanticke zvytanie 😵

nadi a nemala si ovu vcera 😲 ?

rhodos, pekne teplotky, drzim palce 🙂

luci, tiez drzim palce na skusku 🙂

mna moja vysoka strasne bavila, som studovala 5 rokov socialny pracu na komenskeho, uplne skola aj do zivota, kludne by som si ju dala este raz 😀

nadenkaaa
28. okt 2009

ahoj miska osobne si myslim ze vcera nebola nebolelo ma vajo ani hlien nebol podlamna ovu este len pride u mna 😉 co sa tyka tej cervenej ciary musis mat 3 teploty nad pomyselnu ciaru a potm ti oznaci ovu

nadenkaaa
28. okt 2009

miska moze byt ze mas ovu dnes 😉 ked ti vcera ukazovalo ovu test pozitivny tak ovu nastava do 24 az 48 hod. a okrem toho este ti teplota neskocila nad 36.5 co je u teba asi ta pomyslena ciara 😉 podla mna ti ovu oznaci dnes ale na to aby ti ju oznacilo si musis pockat 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre