Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

groka
29. okt 2009

nadenka no asi som 14DC presne,ja mam trosku pocit,ze ovu ze by bola vcera,ci dnes?lebo vcera som mala bolesti a aj hlien taky ze neviem ci som ho mala dat,ako sticky alebo egg,no uvidim,ak teplota zajtra stupne ovu je dnes asi,co je ale zas skoro,ale po tom potrate moze byt aj skor,ja neviem vobec,ale ak nestupne tak bolesti dostanem na dusicky a to bude u mna ovu

dzou
29. okt 2009

no horory sak sa mi snivalo uz 2x od ovu ze som dostala mrchu 😀
sharmi nic moc.. http://www.fertilityfriend.com/home/dzou
groka nic neboj to nic neni 😉

groka
29. okt 2009

ahoj sharmi,idem na vodicak

a baby zakon schvalnosti,uz tolko krat som mala smrt v ociach,aj dnes rano,jeden nam isiel oproti a mm to uz smeroval radsej na pole,no potom sa vyhol,ale bolo to strasne,keby som nemala uz toho doktora zaplateneho tak by som sa na to vykaslala,ja to uz chcem mat za sebou,no viem ze na Vianoce ho uz budem mat,(mozno)

nadenkaaa
29. okt 2009

no u mna este nie je ovu asi lebo sice ma vajo boli ale este nie tolko a este aj hlien nie je taky ukazkovy podla mna zasa bude zajtra alebo pozajtra takze potom bude zasa 30 az 31 dnovy cyklus 😅
dzou ber to tak ze uz nepride tak chce aby sa ti o nej aspon snivalo 😀 😉

dzou
29. okt 2009

hej sak my s mm furt nadavame ze ty si mozes davat pozor aj nepit ked sa ide na akciu s autom a iny debil ta pomalu zabije 😠 lebo jazdi jak idiot

nadenkaaa
29. okt 2009

groka ja osm sa zasa tej skusky vobec nebala tej teorie ale ja som sa strasne bala cuvania ani nie jazdy jendoducho som mala problem s cuvanim ale odkedy jazdim tak uz nemam problem ai s cuvanim ani s nicim vsetko proste pride s praxou 😉

nadenkaaa
29. okt 2009

ahoj sharmi 😉 co ty nasa tehulka 😉 ty si tusim jedina co nas nezanedbavas 😅

dzou
29. okt 2009

presne nadi aj ja ja som kvoli cuvaniu do ''garaze'' musela robit na 2x 😠 teoriu som mala hned... ta je v poho fakt sa neboj groak prides na grif kde ta chcu okabatit na odpovediach 😉
joj bodaj by sa mi len o nej snivalo 😀

tea333
29. okt 2009

Baby u nas sa to zvrhlo na hranie pochybnych nasilnych hier na PS3 tak sa tu teraz kamoska virtualne mlati s mojimi braskami a sa na nich bavim 😀
groka vodicak zvladnes neboj ja som robila na dvakrat lebo moj instruktor bol debil a dost mi nepomohol, skor mi to pokaslal, ale predsalen, potom sa na tom budes smiat s odstupom 😎

groka
29. okt 2009

ozik a od dokiho som si vypytala nieco na hrdlo,ze som mala hnisavu anginu a sa mi to stale vracia na 2 dni,povedala som mu o co ide,ze mi ide plodne obdobie a ze sa snazime nech mida nieco co mozem s kludnym svedomim brat tak mi dal bioparox sprej do hrdla,su to antibiotika,ale bezbecne,este si ale precitam pribalovy letak

nadenkaaa
29. okt 2009

ja som sice urobila na prvy krat ale ten strach bol strasny a este som mala takeho policajta ktoru bol strasne tucny rozvaleny na zadnom sedaldle ze som skoro vobec nic nevidela pri cuvani asi pri mne stali vsetci svati ze som zacuvala 😀
dzou a ak by prisla tak v dalsom cykle by si mala ten najkrajsi darcek pod stromcek 😵

tea333
29. okt 2009

dzou cakas necakas Mrsku?

nadenkaaa
29. okt 2009

tea mne instruktor respektive majitel autoskolu na prvej jazde povedal ze som tak hlupa ze ja sa soferovat nikdy nanaucim 😕 a potm som sa dozvedela ze to bol stary mladenec asi neukojeny 😠 alebo co uplne ma zdeptal 😖 ale potm som dostala druheho instruktora a ten uz bol v pohode 😉

tea333
29. okt 2009

nadenkaa nechapem ako ti to mohol povedat, to musel byt pekny idiot, ved by sa mal spravat slusne ked mu zato platis.. 😠 😠 😠 stazovala by som sa..

lucialen
29. okt 2009

Ahojte, prisla som pred hodinkou, skusku som spravila, nastastie nas nehal odpisovat, takze mam A 😉
Groka, uvidis, ze pisomny test bude najlahsi, ked si spomenies na cuvanie 😀 Ja som sa bala hlavne cuvania a nakoniec mi povedali, ze som bola jedna z najlepsich v cuvani, ale to som mala len stastie 😀 V BA som si uz tolkokrat oskrela auto v tych garazach, ze uz si ho ani nedavam zatriet, az ked skoncim skolu, tak to dam urobit 😀
Tea, ty si ktory DC?

tea333
29. okt 2009

ja som 24 DC, naposledy som mala 26 dni, predtym kratsie cykly, 23 a 24 dnove..tak cakam,ale nic vlastne necakam, iba tak vyckavam, haha 😀 😀

tea333
29. okt 2009

luci samozrejme gratulacia ku skuske 🙂

nadenkaaa
29. okt 2009

tea ked ti niekto povie zeby som sa mala dat vysetrit tak to lcoveku vlemi neprida a pritom ja osm bola vzdy ten typ ticheho cloveka nevovalavujceho konflikty ale uz som sa naucila otvorit si aj usta a urobila som im tam riadne coromoro ale uz je to za mnou.. 😀 robila som vodicak v ba takze clovek musi byt trochu viac "drzy" tam proste je to realita 😔
super luci gratulujem 🙂

nadenkaaa
29. okt 2009

tea no nabuduci cyklus skus merat aspon do ovu 😉 potm to uz neovplyvnis tak potm uz nemusis 😅

tea333
29. okt 2009

jasne ze budem merat,aj si koly tomu budem davat pozor na rezim spanku a alkohol,aby som vedela konecneee kedy mam tu ovu, lebo sa mi asi schovava 😉
nadenkaa to ja by som mu taaaak povedala hned jak by som tam sedela ze nech mi ukaze vsetky dvoje tituly pred a za menom ked ja som hlupa...asi pan docent inzinier profesor nerobi instruktora autoskoly, jedine zeby za to dostal nobelovku..primitiv....., ja som slusna a nekonfliktna,ale ked ma niekto urazi tak som riadne neprijemna.. 😠

nadenkaaa
29. okt 2009

no aby ste to snazenie mohli namierit do tych najspravnejsich dni tea drzim palceky 😉
a co sa tyka toho blbca podla mna si ventiloval nejake svoje komplexy no a normalne som mu vytrela kocura s tym ze som spravila vodicak 😀 😀

nadenkaaa
29. okt 2009

idem pre mm babulky pekny vecer este zelam papa 😉

tea333
30. okt 2009

Brre raanko baby 🙂
U nas slniecko krasne svieti do okien, bodaj by to chvilu vydrzalo 😎

motylek17
30. okt 2009

dobre ranko, moj dnesny graf... http://www.fertilityfriend.com/home/2a0b30

petafr
30. okt 2009

ahojte, tea, slniecko uz nejak zacina zachadzat... A ty ako? uz si zacala merat aj teraz, ci cakas na MS?
Vidim, ze ste sa tu rozculovali kvoli instruktorom... Ja som mala super instruktora, robila som vodicak v BB, ale ked som isla na skusku, policajt ma nepripustil, lebo som si doniesla nie dobru fotku rozmerovo... takze tak, poriadne hovado to bolo, vsak za rohom bol automat, mohla som si ist dat urobit novu, ale on nie, ze az o dva mesiace mam prist znovu... obcas sa clovek pyta, preco to robia??? co si tym dokazuju? no neviem...
ja som dnes 12DC, ovulka este nikde, tak sa vam ozvem v nedelu alebo v pondelok, ideme na vikend do Brezna, takze budem bez netu...aspon si oddychnu moje oci...
a groka neboj, prezijes a urobis, vsetky sme to zvladli, budes sa stresovat, ale pojde to, uvidis! ucit sa, ucit sa, ucit sa... a to aj pre Lucku, ja som sa vzdy najlepsie naucila, ked som si robila tahaky... 😀
tak zatial,
dzou, kde sme? caka sa na teba, ved zato som aj dobehla, prva vec, ze kuknem, ako na tom si, ci ked budem vecer pit (ideme doma oslavovat), ci budem aj na tvoje zdravie... 😉

groka
30. okt 2009

Ahojte

kuk http://www.fertilityfriend.com/home/groka ked som dala hlien na vcera egg tak som mala dnes zelenu,ale neviem aky to bolo hlien,dala som pre istotu sticky a mam oranzovu

dzou cakam na tvoj graf

rhodosbb
30. okt 2009

dobre ranko 🙂

ja dnes takto http://www.fertilityfriend.com/home/2a64e5

presne taka ista teplotka ako minuly cyklus a zajtra by mal prist pokles na 36,9...

groka, vyzera dobre ta stranka, co si vcera hodila, idem ju prestudovat 😉

aj u nas svieti slniecko, ale zima je strasna, rano som musela auto skrabat! 😖

dzou??? doteraz vzdy rano prva a teraz nas natahuje 😀

groka
30. okt 2009

rhodos aku mas LF?baby testujete uz niektora,troska vzrusa do tejto temy

groka
30. okt 2009

inak ja som nervozna ako pes,mm je doma,a on ked je doma viac ako 1 den sa len vadime a aj maly je doma,do skolky nesiel,akze cakam kedy len vypadnu a ja pojdem nieco robit,dnes vysmazany syr+hranolky a tatarska ja asi nebudem,musim sa krotit

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre