Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

janulka04
6. nov 2009

mne by tiez nevadil, ale to upratovanie mi vadi 😀
idem ja este ryzu dat varit...fuu, zehlenia kooopa ma caka, esteze to je jedna cinnost, co ma fakt bavi

motylek17
6. nov 2009

... jani vidim ze si jedna z mala bab, ktore bavi zehlenie.... 🙂

lucialen
6. nov 2009

Tak som spat ☹ Ovulka nebola, folikul prestal rast ☹ Doki povedal, ze teoreticky mohol prasknut, ale ze to tak nevyzera, lebo po prasknuti vyzera inak, takze dalsi mesiac v r... Najradsej by som sa na vsetko vysr...
Ale doki ze to v pohode, ze mala by som ist na dovolenku 😒
Idem precitat, co ste popisali 🙂

motylek17
6. nov 2009

luci ☹ ... mrzi ma to.... ☹ toto ako fakt uz nie je mozne.... ☹

lucialen
6. nov 2009

Diky majka, 😔 To moje telo si fakt robi co chce 😠

motylek17
6. nov 2009

a to znamena, ze is mala anovulacny cyklus???

janulka04
6. nov 2009

fuuuha, luci..tak to je divne, hnusny folik jeden, tak najprv ta natahuje a potom to akoze zabali????? Mizera, jeden!!! kelu, mas pravdu, ze mesiac v prd...!!! A ty uzivas Duphaston? Ci ti len povedal, ze mas ist na dovosku?

janulka04
6. nov 2009

hej, majka, strasne bavi...pustim si cd...alebo film a jeduuuu, 😀

lucialen
6. nov 2009

No, dalsi anovulak 😒 No dufam, ze mrcha na seba nenecha dlho cakat a o tyzden je tu. Potom idem na ten hormonalny profil a uvidime ako dopadne 🙄 Kazdopadne sa vydepkujem uz teraz a budem sa tesit na mrchu.
Niekedy si myslim, ze ked som otehu s prvym na treti mesiac, tak to bola jedna velka nahoda 😔

lucialen
6. nov 2009

Jani, povedal, ze tento mesiac bez duphastonu, aj tak teraz to nema vyznam, ked nebol folikul 😒 Poslal ma sa trochu odreagovat na dovolenku 🙂 Bohuzial, na to teraz nemam cas 😒

motylek17
6. nov 2009

luci, este zbyva mesiac do vianoc, to stihas.... 🙂 uvidis, bude dobre...

lucialen
6. nov 2009

No jasne, Salute vyestila ze december bude uspesny 🙂

janulka04
6. nov 2009

to je v pytli, Lucka....kelu...tak tebe posielam foliky, i ked mne sa asi netvoria...ale tebe su teraz dolezitejsie ako tehu virusiky... 😒
FFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF
FFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF
FFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF
a dufam, ze hormonalny profil bude na jednotku!!!

motylek17
6. nov 2009

tak vidis luci.... musime verit.... 🙂

petafr
6. nov 2009

Luci, a mozno sa myli, ved ako casto si lekari nieco myslia a nevyjde im to... Hlavu hore, podari sa to.
Je to fakt ale na nervy... ja som zatial v pohode, ale neviem, ako na tom budem o tyzden... ty sa aspon nemusis stresovat pred mrchou... cize to mas ovulak, anovulak, ovulak, anovulak? takze buduci bude ten spravny!

lucialen
6. nov 2009

Peti presne tak sa mi to pekne strieda 😉 Ale som rada, ze chodim k dokimu, inak by som sa zbytocne snazila a nevedela, ze vlastne sem tam nemam ovulku 😒 A mozno nieco zistia z tych hormonov a budu mi moct dat tabletky a bude to ok 🙂 Uz sa citim lepsie 🙂

cheerlady
6. nov 2009

caute babule,prisla som vas kuk-som v robote a prave som si dala strasne nezdravy obed,ale tak raz za cas mozem aj zhresit 😀 kuraci rezen a hranolky 😅
a vy ako sa mate? 🙂 luci drzim palce,nech su vsetky uz len ovulacne! 😉

petafr
6. nov 2009

luci, a nepovedal ti, ako to bezne s tymi anovulakmi byva? Ci ich nemas pricasto, alebo je to normalne? no fakt, aspon vies na com si.... no aj tak.
Cheer ahoj, ako tvoj muzik? Atmosfera je uz lepsia?

sisa2
6. nov 2009

ahojte babule, dosla som kuk, ako sa mate. ja na figu, rano som sa zobudila a krv ... takze stres a panika. moja lekarka tam dnes nie je, nikto ju nezastupuje. takze lezim s vylozenymi nohami a je mi do placu 😢 nekrvacam, len ked sa utriem, tak je na papieri krv. neviem, co to je, z coho to je. teraz som akurat v obdobi mrchy, mozno preto. ale aj tak by to nemalo byt cervene, nie? pomooooc. je mi strasne smutno ☹
ak to do vecera neprejde, pojdem na pohotovost, uvidim, co mi povedia.

cheerlady
6. nov 2009

sisa jooooj,ja by som isla radsej hned na pohotovost,aspon nech ti nejake lieky nasadia 😒
peti je to este horsie ☹ uz od utorka ticha domacnost,dokonca aj ked lezime vedla seba vecer,tak ani naznak,pripadam si ako vzduch...teda teraz 2vzduchy... 😢

sisa2
6. nov 2009

cheer - myslis, ze ma zoberu aj teraz? myslela som, ze pohotovost je az od nejakej hodiny otvorena.

to mi je moc luto, ze mas toto doma ☹ stalo sa nieco konkretne, co mu vadi?

sisa2
6. nov 2009

luci - sakra ☹ mrzi ma to. ale fakt je, ako si pisala, ze je dobre, ze chodis k dokimu a aspon sa to bude moct riesit. drzim velmi velmi vsetko, co sa da!

tea333
6. nov 2009

sisa chod na pohotovost .. ☹

cheerlady
6. nov 2009

sisa ked si z bratislavy,tak kludne skoc do nejakej nemocnice-neviem kam patris,no a povedz,ze tvoj dr.neordinuje a aky mas problem,oni ta musia vziat bud rovno na pohotovosti alebo ta poslu k nejakemu gyn.,co este ordinuje v nemocnici.ale urcite chod,aspon pre svoj dobry pocit..

kkatkaa
6. nov 2009

ahojte babulky, idem prispiet trochu aj ja
nemam od dnes asi do nedele doma mm tak sa moc netesim ale co uz
tea - ja chcem urcite dve, keby sa postastilo tretie tak sa svet nezruti
nadenka vitaj konecne to bol nezvyk ze si nepisala
tak baby mame co robit aby sa vsetky zostavajuce snazilky zmenili na tehulky
mate pravdu je to podla mna hlavne tym spacim pocasim

kkatkaa
6. nov 2009

tiez ma bavi zehlenie, varenie aj pecenie - mozno preto ze zatial toho nemam moc tak uvidim neskor 🙂
luci to je smola - ale snad si si uz vycerpala tie anovulaky a uz budu len ovulaky a bodaj by si ich uz pred sebou nemala vela 😉
sisa zlatko nebojkaj vsetko bude dobre budem ti drzat palceky aby sa nic nestalo 😵 😵 😵 a ak mozes tak s tym radsej chod co najskor
cheer nasa zlata mrzi ma ze to mas teraz take tazke doma ale hlavne sa snaz s tym moc netrapit ak sa to da - neskusili ste sa o tom porozpravat?

rhodosbb
6. nov 2009

sisa,

ja ked som zacala v prvom trimestry krvacat, bolo to v sobotu, tak som volala mojej gynekologicke na mobil a ta mi povedala, ze zena v tehotenstve ked zacne krvacat, tak ma hned utekat k doktorovi, tak som aj ja hned isla do nemocnice na urgent, tak radsej utekaj aj ty moja, ale nepanikar, nemusi to byt nic vazne.

Drzim palce a daj nam urcite vediet, ako si dopadla

cheerlady
6. nov 2009

katka on sa neciti vinny,takze sa s nim normalne porozpravat neda,lebo ja som ta,co za to moze.ako za vsetko 🙄 uz som si povedala,ze sa tym vobec nebudem zaoberat a budem sa sustredit na babatko a na to,aby sa malo dobre 😵

sisa uz asi isla,ked neodpisuje,snad bude vsetko ok 😔

kkatkaa
6. nov 2009

cheer ak som to dobre pochopila tak keby si sa ho spytala ze co sa deje ci mu nieco vadi tak on ti povie ze nic ze on nema problem ze to asi ty? tak to je potom este kapanek zlozitejsie lebo asi nejaky rozhovor nehrozi co? tak asi tomu nechat trochu cas a volny priebeh aj ked to musi byt hrozne tazke ked sa tam tak obchadzate ale asi musis zatat zuby a mas pravdu sustredit sa na to malicke a vysielat mu pozitivnu energiu
moc ti budem drzat palceky a ked sa budes potrebovat vyrozpravat tak napis urcite na teba myslime a sme s tebou!!! 😵 😵 😵 a ked sa to zmeni k lepsiemu tak sa prid podelit o radost

sisa drz sa a daj vediet ako ti je 🙂

sharmana
6. nov 2009

ahojte babule..
sisa, ty ale ihned utekaj k lekarovi, tu v ružinove je pohotovost, hned sa pytaj na gynekologiu, že si tehu a krvacas, samozrejme rozdychaj a klud.... cervena krv nesmie byt, keby to bolo spinenie, tak ešte to sa dá, ale červená krv určite nie... takže bežkaj, bežkaj a držím palčeky..
cheer. zase ta hnevá mm? idem prečítat príspevky spätne..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre