Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

rhodosbb
16. nov 2009

ahoj dzou 🙂 dakujem za radu, ale nic mi nevyznacilo, skusila som aj egg aj watery a nic.
nadi, uz tu asi nie si ale do kelu ☹ na teba som myslela cez vikend, ze uz to urcite pride a nic...mrzi ma to, ale sa mi paci, ako to beries sportovo a s novym elanom ides do dalsieho kola 🙂
dzou, ja pri vas jem morcacie rezne zapecene so sunkou a syrom a k tomu opekane zemiaciky mnam 😀

sharmana
16. nov 2009

rhodos. dakujem ja som v pohodke aj babo zatial poslucha, len včera ma pobolieval chrbát.. ale včera bol celkovo taký divný den, to bábo je ešte maličké, ale ja som zistila, že niektoré polohy musím menit pri sedení, lebo ma to akoby v brusku tlačilo, tak sa stále len mrvím 🙂
dzou. ajoj tak tuto ta nakazím TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

a nadenka má mrchu? juj, nestihla som všetko prečítat, to mi je lúto nadi, hnusná mrcha fuuuuuj... ale nech ti to vyjde krásne na Vianoce 🙂 😉

lucialen
16. nov 2009

Rhodos, ja tiez myslim, ze ovulka bola 11DC, keksik bol sice 2dni predtym, ale o tom moze Sharmi rozpravat 😉
Ja si mysli, ze nemas dost teplot v tej prvej faze, takze FF nevie, ake teploty boli na zaciatku. Skus si len tak podoplnat ake mavas teploty a mal by vyznacit 😉

sharmana
16. nov 2009

luci. presne ako píšeš....
rhodos, ak si mala keksík 2 dni pred ovu, tak to je super, nám to tak vyšlo 😉

lucialen
16. nov 2009

A ak by ovulka nebola, co urcite bola, mrchu dostanes a mala by si na 25DC 🙂 No ale samozrejme je velka sanca ze ju nedostanes 😉

rhodosbb
16. nov 2009

joj baby vy ste take zlate, dakujem pekne, idem to vyskusat 🙂

dzou
16. nov 2009

joj my volala na mobil nejaka zenska o mojej sieti ci som spokojna 😠 som jej mala povedat ze nemam cas 😠
sharman chytam no ja dufam ze u mna tiez ta ovu prebehla ale tak zatial to vyzera ze ano....

lucialen
16. nov 2009

A este moze byt chyba v tom ovu teste, keby to vymazes, tak skus vymazat 😉

lucialen
16. nov 2009

Pisem ako debil, som zaroven telefonovala 😅

dzou
16. nov 2009

inac som sa rozhodla ze ak do januara nic tak zacne zase chodit na tae-bo.. teraz sa mi uz az tak neoplati sa blizia vianoce 😀 😀 a 😀 le nejake brusaky musim porobit uz som jak tehotna a to nie som

dzou
16. nov 2009

jasne ze ked ja pridem sa vsetky stratite 😠

rhodosbb
16. nov 2009

dzou, sak ja som tu, len skusam tie rady od lucy 😀

lucy, ty si expert na ff, doplnenie teplot nepomohlo, ale vymazanie ovu testu ano 😀
http://www.fertilityfriend.com/home/2a64e5

dzou
16. nov 2009

nooo vidis rhodos ako to teraz pekne vyzera 😉 ...

dzou
16. nov 2009

ale sak tam mas aj zaznaceny hlien watery tak si aj myslis ze tak mohla byt ovu?

rhodosbb
16. nov 2009

dzou, som hladala tvoj graf a ty si mala pekne na 14 DC ovu, zajtra ti to urcite oznaci 😉

dala som sa asi oklamat, lebo na 11 DC som citila vajecniky obidva a este si tak vravim, ze co to je tak skoro, ale nevsimala som si to a mm aj chcel v ten vecer keksik a ja ze aby este vydrzal a setril si kamosov ☹ no nie som ja blba? zdalo sa mi, ze je na ovulu velmi skoro...nevadi, nabuduci cyklus si uz budem davat sakra pozor...

sharmana
16. nov 2009

no super rhodos, takže predsa 11DC 😉

rhodosbb
16. nov 2009

babule, musim uvolnit pc muzickovi...uz mi vykrikuje, ze som zavislacka 😀 ale vecer este potisku kuknem 😉

dzou
16. nov 2009

nooo ty si tu nebola cez vikend ze? 😀 😀 😀 😀 😀 ja som sa na 13dc vecer straaaaaaaaaasne opila a bolo mi zle a rano som merala o hod neskor, po neviemkolko hod. spanku a po opici povod. teplota bola 36.7 ...ale zaznacila som taku istu ako den pred aby som si nahodou nemyslela ze som viac dpo ako som ale podla krcku viem ze ovu urcite bola len teraz neviem ci na 13 alebo14dc 😀 😀 😀 😀

sisa2
16. nov 2009

veronika - tak ty uz po ovu? neva, ze nic nebolo v den ovu. ani u nas nebolo a vidis 😉 drzim palce! neboj, bojovnici najdu spravnu cestu 😵

sisa2
16. nov 2009

a este raz vsetkym dakujem 😵 😵 😵

dzou
16. nov 2009

no ani my nic cez ovu ak bola na 13dc 😉 ako den pred bola ale predpokladam ze som zabila vsetkych bojovnikov z canestenom.... co myslite ked som si ho dala asi 2hod po sexiku mohli sa nejake dostat dnu?

sharmana
16. nov 2009

ahoj sisus, kedy ides na prehliadku k dr?

dzou
16. nov 2009

siska joj tak sa tesim a mas dovcu ci pnku ci robis?

sharmana
16. nov 2009

dzou. ty si chodila na tae-bo? ty musíš byt nebezpečná žena 🙂

petafr
16. nov 2009

veronika, my sme tu vsetky zavislacky! 😎 a inac keksik dva dni pred je super, my sme mali den pred, ale rano, takze ty este o 12 hodin skor, takze uuuplne v poho mozes otehulienkovat, drzim vsetky palce!!!
Ja som hrozne smadna stale, aj vy ste boli? dzou som sa ta minule pytala, co je to canesten, tak mi povedz, bo neviem 😕

dzou
16. nov 2009

hej chodila asi 2roky dozadu potom som chodila aj do posilky ale ked sme si kupili dom a psa nebol na nic cas a teraz som uz ani nie tak tucna ale vcera v jednom obchode som skusala jednu vahu a skoro som odpadla co som tam videla.. i ked som bola oblecena obuta no hruuuuuuuuuuuza... tak musim zase daco zacat robit a aspon mi to aj pomoze zabudnut na snazilkovanie 😉

sisa2
16. nov 2009

sharmi - no moja mi povedala, ze ked som teda gravidna, nech pridem o 10 dni, ze hadam by uz nieco teda malo byt vidiet 😠 pizda. uz k nej nepojdem. akurat jej poslem listom ziadanku, aby poslala moju kartu k novemu lekarovi, tam pojdem v decembri, neviem, kedy mi da termin.

petafr
16. nov 2009

dzou = nebezpecna zena 😀 😀 😀 zato, ze na fotke vyzeras tak "neskodne" 😀
no trepem... 😅

dzou
16. nov 2009

uz som pisala ale asi si prehliadla... no je to na svrbenie a kvasinky ja som to mala dost casto, teraz ma zacalo svrbiet a taky cudny vytok som mala tak som si ho dala a uz je to ok 😉 je to len taka tableta co sa zavedie dnu do posvy a k tomu je krem co moze pouzit aj partner aj ty

sisa2
16. nov 2009

dzou podla mna sa mohli. ak boli rychly, tak urcite 😉
ja robim, kolegyna je chora, tak nemam na vyber 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre