Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

brisilda
24. júl 2009

bianca tak asi na tych priznakoch predsa len coto bude dufam, ze aj tebe aj mne to vyjde no ja to za priznaky nepovazujem podla mna sa priznaky casto objavuju az po 4 tyzdnoch od oplodnenia

biancarv
24. júl 2009

brisilda tak dúfam že si budeme potom vzájomne gratulovať 😉

a veľa žien máva príznaky skôr ako po 4 týždňoch, ja som toho príkladom aj malalady čo si tu s nami píše a ešte niekoľko takých báb som stretla čo aj naozaj sú tehu, vieš ono ked čakáš prvé tak nevieš čo sa bude diať, ale ked je to druhé bejby ako v mojom a tvojom prípade , tak je podľa mňa veľmi pravdepodobné že žena už zbadá zmenu na sebe oveľa skôr, lebo už vie čo a ako, ved pri prvom tomu žena neprikladá vážny význam, takže to si myslím ja 😉

andzi
24. júl 2009

bianca: ja by som tak dlho nevydržala netestovať, podľa mňa si musela otehotnieť skôr ako toho 4. júla

biancarv
24. júl 2009

andzi nemala som z čoho 😉

nadenkaaa
24. júl 2009

fazulka nic si z toho nerob aj my sme sa najprv vcera pochytili a nakoniec aj udobrili ale chlapi inac rozmyslaju oni to tak vsetko neprezivaju ako my zeny tak sa na to vykasli a urob si pekny den niecim sa potes aby ti to pohladilo dusicku 🙂
rodos no tak to aj my na zaciatku hlavne ked sme este neboli zobrati teraz som si vsak povedala ze pokial je chut tak urobime vsetko preto aby sme to nase vytuzene splodili 😉 😵
bris no to vyzera u teba nadejne rovnako ako u biancy 😉

biancarv
24. júl 2009

ahoj nadenka aký máš dnes dník? máš vôbec dostatok energie po takej bujarej noci? 😀

nadenkaaa
24. júl 2009

ahoj bianca ja robim doma takze nastastie nemusim sa trepat niekde do robity vstanem kedy chcem takze v rámci moznosti je to fajn az na to ze teda tu bujaru noc citim a moj muz bol rano skvely ked pvoedal ci dnes nedame repete 😀 tak som ho hned uviedla do borazku zee dnes urcite nie 😨 treba trochu zregenerovat 😝 😀 😀

biancarv
24. júl 2009

hmmm tak to máš dobrého chlapa, keď tak vládze 😅

biancarv
24. júl 2009

nadenka tak to musí byť super mať robotu doma, aj ja chcem takú 😀

rhodosbb
24. júl 2009

Bianca, ty si ešte na materskej s malým?
Ja som išla do práce po dvoch rokoch, pripadalo mi to tak akurát, lebo Sofia bola veľmi spoločenská a pýtala sa medzi deti a mne už doma tiež bolo dlho...

andzi
24. júl 2009

bianca: ty si predtým mala nejakú antikoncepciu? To ste sa tak náhle rozhodli pre dieťa?

Inak ja som sa tiež včera fajne rozčúlila na môjho svokra, lebo som zistila, že ma ohováral. Pýtal sa môjho manžela, že či chceme mať deti. To je sila, akože sme sa brali v máji tak už mám mať brucho, keď sa nám zatiaľ nepodarilo dieťa splodiť? No a potom zapotil, že "či vôbec ja mám rada deti" keď som taká karieristka a že ja údajne nemám na deti trpezlivosť. No chápete? To ma nazlostilo. Vraj si to všimol, že môj synovec (švagrinej malý) ku mne nechcel ísť, bodaj by aj chcel, keď ma nepozná, vidí ma raz za 3 mesiace a keď prídeme na návštevu tak ho švagriná schmatne a hneď ho berie na prechádzku len aby som sa s ním nemohla hrať.

rhodosbb
24. júl 2009

Andzi, tak z toho si nič nerob 😎 , svokor len zisťoval sitáciu a teba sa bojí priamo opýtať...
a trpezlivosti s deťmi sa musí každý učiť, ja sa to učím dodnes 😉
Ty si mala svadbu v máji? Máš aj album na MS?

andzi
24. júl 2009

rhodos: jj, mala som, ale som vymazala, lebo sa tu pohybujú všelijaké "osoby"...

nadenkaaa
24. júl 2009

chapem ta andzi 😉 presne viem o com pises 😔

nadenkaaa
24. júl 2009

bianca ale obcas to riadne lezie na mozog 😝 obcas clovek je rad v kolektive 😉

andzi
24. júl 2009

nadenka: ty asi nepoznáš ako ja nadávam, keď mám ráno vstávať, teraz v lete to je v pohode, ale keby si počula moje ranné vstávanie v zime 😀 😀 😀 ale inak ja mám ľudí rada, našťastie mám prácu kde nemusím celý deň sedieť len v kancelárii, ako napr. štátni úradníci lebo by ma prekotilo.

andzi
24. júl 2009

nadi - to bolo super, čo si poslala, je to presne tak!!!! 😀

nadenkaaa
24. júl 2009

andzi ja som predtym robila u malych predcasne naordenych deti takze ja presne viem o ocm hovoris doverne poznam aj vstavanie rano aj sluzby cez vikendy vianoce a podobne...ale deti mi neuveritelne chybaju

andzi
24. júl 2009

hej??? Takže ty prácu s deťmi ovládaš a na materskej sa nemusíš nič učiť, kdežto ja pomaly neviem ani ako dieťa chytiť (ako sa vyjadril môj svokor) 🙂

nadenkaaa
24. júl 2009

😀 som rada ze som ta trochu rozptylila 😉

biancarv
24. júl 2009

rhodosbb áno som na materskej ešte no a ak sa podarí tehu tak ešte budem na materskej dlho 😅

andzi nie nebrala som antikoncepciu, len sme si furt dávali pozor, ale ked mi vtedy meškala dva týždne tak som nad druhým tehu začala rozmýšlať a nakoniec sa mi táto myšlienka celkom zapáčila, pred tým sme chceli druhé bábo až neskôr o niekoľko rokov, ale ma napadlo že ked už budem budovať kariéru, tak komu by sa zase chcelo na materskú a musím brať ohľad aj na manžela bude mať 31rokov a kebyže čakáme ešte zopár rokov, tak si myslím že už by bol pristarý na bábätko

nadenkaaa
24. júl 2009

no o mne sa vyjadrili ze by som aj trojicky zvladla 😀 a je pravda ze mne by nerobilo problemy mat aj viac deti naraz 😉 ale clovek sa uci cely zivot a mozno ze moje vlastne nebudem vediet ani chytit 😅

andzi
24. júl 2009

čakám na muža kedy mi zavolá, že ideme domov, tak sa hrajkám na nete, lebo pracovať by ma teraz nikto nedonútil 😀

andzi
24. júl 2009

Ja na rozptýlenie odporúčam prečítať toto:

http://www.topky.sk/cl/15/518531/VIDEO-Playmate...

nadenkaaa
24. júl 2009

bianca pristary na babetko podla mna je clovek tak stary ako sa citi 😉

andzi
24. júl 2009

baby, kde sa my hrabeme? Na materskej z nás nikdy nebudú "značky" ako je playmate Cifrová 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

biancarv
24. júl 2009

jasné nadenka, ale zase sa mne osobne nepáči keby že má môj muž už 40 na krku a len vtedy by som rodila druhé, kým by naše dieťa dospelo on by už išiel pomaly do dôchodku

andzi
24. júl 2009

bianca: ale hybaj, dnes majú muži prvé (nie druhé) dieťa bežne až v štyridsiatke

nadenkaaa
24. júl 2009

bianca a fomarik sa tu nejako neukazuje ze ako sa ma

andzi
24. júl 2009

bianca: o pár rokov to na rodičovskom združení na základnej škole bude vyzerať ako v klube seniorov 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre