Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

groka
20. nov 2009

motylek,no tak ja tu budem vecer urcite ak ma nezmoze teplota,lebo citim sa vselijako,ale dnes je piatok a akcny piatok v tv a to pozerava mm na markize strielacky,takze ja budem za netom,cakat na niekoho kto sem pride kukuč

lucialen
20. nov 2009

🙂 Takze zase vaha na pretrase 😀 😀
Tak babatko v rakvicke som aj ja videla a este tyzden som to mala pred ocami ☹ Hrozne, to by som nikdy nevystavila na nete 😔
Majka, dobre ze si sa trochu preliecila a rozveselila 🙂 Stale mame pred sebou december 🙂
Inak baby, zatial si nejako slabo plnime zavazky, ta ktorej to nevyjde v decembri nech si ma nepraje 😠 😀
Nadi, kuknem ten recept a skusim, dufam, ze nebudu ako kamene 😀 Ale zase nechcem sokovat rodinu, co som to napiekla 😀 Ja som zatial piekla 3krat, teda 4x, 3x sa podarilo a raz sa mi moj drahy motal v kuchyni a rozbil mi do kremu vinovy pohar, tak ma skoro vystrelo, ale ani cesto nebolo dobre, tak som sa na pecenie vykaslala 😉
Inak od rana cakam, kym na donesu drevo a este nic 😠 Prestavam dufat, ze dnes dorazia 😒
A mam novy mobil, ocino mi dnes doniesol, tak som vytesena 😵

dzou
20. nov 2009

ahojte tak ja som na chviu sp5t... perkelt uz hotovy mnam dobry bol 😉
no jeziskovy by som napisala o tu dosku ale kde ju kupi to neviem 😀
to babetko v rakve som videla aj ja hrozne ☹ale tiez nechapem ze to tu tak vystavila 😒
luci tak sa vytesuj z mobilu ... no ja mam este v podstate 2 pokusy do konca roka tento a potom este december 😉... no inac som prisla na to ze ja tava sprosta som si dala dovcu posledne 2 dni akurat ked budem mat mrchu 😠tiez som si ju mohla dat bud na koniec mesiaca ked mame v orbote kopec roboty a som na konci lf... alebo cez ovu ale tak som sa zlakomila a chcela som mat dovcu na narodky 😀

lucialen
20. nov 2009

Dzou, to je dobre vyberat si dovolenku na zaklade cyklu 😀 Ale ja by som tiez mojho nepustila domov cez plodne dni 😀
Ja idem varit vecer, lebo v tv nic nieje 😒 A idem skusit nejaky novy recept, uvidim co z toho bude 🙂
Este mas svalovicu Dzou?

dzou
20. nov 2009

ano nie uz celkom fajn tak sa chystam ze v pondelok idem zase 😉
no ja inac budem robit cez vikend pyrohy mnam mnam 😵
no sak tak je to najlepsie si vyberat dovcu 😀 😀 ale tak ja som sa nejak zabudla ze vtedy mam mat mrchu 😠 ktora urcite zase pride svinucha jedna 😠

lucialen
20. nov 2009

Dzou aj ja si myslim, ze moja mrcha pride aj v decembri a to mi este len skoncila 😉 Nie je nad pozitivne myslenie 😀
Inak aj ja v obchodoch vzdy pozeram na mamicky s kocikmi a zazeram, ktory sa mi paci, ako nejaky kocikofil 😀

dzou
20. nov 2009

fuj som zjedla ten perkelt a nejak nedobre mi sadol mi je teraz blbo z neho 😝 no nic idem ja do obchodiku ze este aj dnes sparvim ten kolac 😀 tak pa pa zatial

nadenkaaa
20. nov 2009

dzou a co si nekupis taku gumennu podlozku silikonovu ja som si take minule kupila v lidli a uz vobec tu drevennu nepouzivam 😉 nemam ti jednu poslat drevennu ked ju nepouzivam? 😀

dzou
20. nov 2009

jaj no ani to som nevidela 😒 a ked tak mozno ale len take male zase 😀 ale ked su take silikonove tak musim povedat mame aby mi doniesla ked pride najblizsie sak to nemoze byt tazke nie? 😉
luci ze kocikofil 😀 ale tento bol fakt super 😵 a neviem aky to je 😠
no idem uz konecne robit ten kolac tak snad dnes este pridem kuk 😉

nadenkaaa
20. nov 2009

to je take gumenne ja mam aj take formy na kolece respektive tortu take gumenne tormalne to mam zrolovane v zasuvke tu podlozku a ked chem tak vytiahnem a pomucim a robim na tom 😉 tak prijemne pecenie 😀

nadenkaaa
20. nov 2009

ja mam rozmer 59x39 cm ja som to kupila v lidli a moja mama to kupila v tescu 😉

lucialen
20. nov 2009

Baby a ked tolko peciete, tak to aj zjete cely plech kolacov? 😕 Teda sledujem, Nadenka dost vypeka 😉

nadenkaaa
20. nov 2009

luci ale u nas sa to zje 😉 zobere sa svokre a potom moj mm je dost maskrtny 😀 on celkovo toho dost zje proste je to kus chlapa kedze ma 2,2 metra ma aj 115kg 😅

sharmana
20. nov 2009

ahoj babule, ja len na skok, už sme na sliači, cesta sa dala, ale ten úsek nie je ešte celý hotový, tak sme sa zdržali aj v nejakej zápche.
inac tu všetko ok, ukázali sme foto zo sona budúcej babke a trosku klebetíme, krb horí, takže super teplúčko... ale som totálne zničená z tej cesty, takže dnes zalahnem asi skôr 🙂

lucialen
20. nov 2009

Nadi ja ked napeciem, tak musim poroznasat k nasim, ku starkym, moj vobec sladke neje, len tak raz za mesiac a potom to ja musim dojest 😉 🙂
Sharmi, tak si uzite vikend na strednom slovensku 🙂 Aj tam vyrazate niekde?

rhodosbb
20. nov 2009

baby, vidim ze ste napiekli 😀 ja pecenie nemusim, zaserinkanu celu kuchynu mam z toho...ale to je asi len moja vyhovorka, aby som to nemusela robit 😀 obdivujem zienky, ktorym z rury vychadzaju same uzasne vytvory 😀
lucy, sharmi vyrazi urcite do europy, tam sa v zime chodi prechadzat a nakupovat cela bb a okolie 😀

sisa2
20. nov 2009

ahojte, konecne som sa dostala k netu.

v prvom rade - maji, je mi to strasne moc luto. fakt som tomu verila, ze to vyslo ☹ som rada, ze si to zahnala aspon nakupmi, urcite budes na party kočka 😉
tak nech to uz teraz vyjde a 25.12. mas tie najkrajsie vianoce
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

sisa2
20. nov 2009

peti - ako ti je? este spinis? ja som uz vcera nie a dnes zas. teda teraz som bola na wc-ku a zasa. mam z toho dost stres, strasne sa bojim, aby bolo vsetko ok. ty si bola u smolika? ja som dnes konecne dorucila mojej lekarke tu ziadanku, aby mi poslali kartu k nim do probiosu, tak dufam, ze to buduci tyzdne stihnu. zaciatkom decembra by som k nemu mala ist aj ja. tvoj popis dnesnej navstevy neznel moc optimisticky 😖

sisa2
20. nov 2009

citam, ze peciete, to u mna nehrozi. ja piect neviem, max. tak spravim babovku 😔 ale ani to nema u nas kto jest. mm ma rad sladke, ale skor suche kolace, co ja zas nemusim, ja si skor dam cokoladu, ako kolac. sladke jedla nemam vobec rada ... ja skor varim, ked sa uz k tomu dostanem. ale tesim sa na vianocne pecenie medovnikov s danielkom, ale to len kvoli tomu, ze to bude zabava - teda hlavne prenho a ja budem moct spravit (snad) par dobrych fotiek 😀

sisa2
20. nov 2009

dzou, tea - pekne grafiky 😵 len nech sa drzia hore.
veronika - ty ako???

majuska7979
20. nov 2009

ahojte baby 😉

sisa2
20. nov 2009

maji ahoj 🙂 co noveho?

majuska7979
20. nov 2009

ahoj sisa, a nic nove
nemeram teraz, lebo som na dovolenke tak neviem, 🙄 😕
napchavam sa , nonstop 😀 som tu iba 2 dni a zapnut rifle nemozem 😕

majuska7979
20. nov 2009

a ty sisa??? ako prebieha tehotenstvo ??? 😉

sisa2
20. nov 2009

jej, kde si? ti je dobre, co? kolky DC si?
ja som sa teraz vecer priserne prejedla, akurat mi je zle 😝 no bolo mi to treba. ale mozem ja za to, ze je omrvinka hladna? 😀

majuska7979
20. nov 2009

neviem ktory dc, ale nejakeho 24,25,26nov, mam dostat mrchu mrchovitu ☹
no to prezieranie odniekal poznam, normalne sa hybat nemozem a iba by som spala 😀

sisa2
20. nov 2009

no som zasa teraz vecer spinila, dokonca sa mi to zdalo byt nejake cervene ☹ uz som z toho na prasky, dnes som doprala duphaston, viac ho nemam, tak sa uz len budem asi modlit, nech je vsetko v poriadku 😔

majuska7979
20. nov 2009

a stavasa ti to casto??? ze tak spinis??? a co ti na to doki povedal?? 😕

janulka04
20. nov 2009

sisuuus ahoj
hoj majka

majuska7979
20. nov 2009

cau jani 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre