Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

dzou
29. nov 2009

ahoj miska skoda ze nie som na svk by som sla kuk na zumbu ja asi pojdem zajtra na taebo 😉 a hej on nie ze ma mrchonalady ale akokeby citi ze nie som pre nho ''zaujimava'' na plodenie 😀 tak ma zlu naladu 😀 ale uz je dobre 😉

dzou
29. nov 2009

akurat popiiiiiiiiiiijam 😀 😀 😀 😀 som hovorila mm ze si musim dat vino tak zbehol kupit 😀 ale zajtra praca tak si nemozem dat vela

miskahryzka8
29. nov 2009

dzou no ja uplne verim na chemiu medzi martanmi a venusankami 😀 , urcite aj u vas je niekde zumba, mozes si najst na www.zumba.com podla lokality 😉 , ja uz mam na stranke tie mallinovske fotky, ak by ste chceli kuk, uz stranka ide 🙂 www.zumba-fitness.wbl.sk v sekcii fotoalbumy 😉

jeeej to fakt 😀 😀 , tak nazdravie 😀 😉

xena1
29. nov 2009

luci ja som dnes 14DC a ovulku cakam zajtra vecer...k dokimu pojdem az ked dostanem mrchu alebo nedostanem...a pak do heliku...ty mas zajtra folikulometriu ,tak nech dobre dopadne...daj vediet...
dzou,a co testiky,skusala si???

dzou
29. nov 2009

miska dala som si zalozku 😉 a kuknem ....

miskahryzka8
29. nov 2009

xeni a tebe tiez doki sleduje ovulku? A co je helik 🙂 ?
dzou oki 🙂 , inak ma ff hneva radsej si to poprepisujem, aj ked sa mi nechce uz mam len jeden den VIP a potom mi zmiznu udaje a ostanu len tie zakladne 😠

lucialen
29. nov 2009

Miska, drahy ide domov do Litvy 🙂 Ja budem slamena vdova 😀
Inak teplota je istotka u teba, niekedy divne rastie, ale v tvojom pripade je to teraz 100% 😉
Dzou, no dost dlhy cyklus mas, ja by som uz bola tiez vytocena, ja ked mam 28 dnovy tak sa mi zda dlhy 😉
Xeni, diky, dam vediet, co tie moje folikuly vystrajaju 🙂
A Siska tu nebola zase? 😕

dzou
29. nov 2009

ja ako nie dlhy cyklus sak teraz som 29dc to je tak normalka ale lf je dlha mne by stacilo aj 13-14dni sak vajko by aj tak malo cas sa usadit 😒

xena1
29. nov 2009

miska,ano sleduje mi ovulku....a helik je reprodukcne centrum Helios v martine
luci posielam ti par mojich...
dzou 😉

dzou
29. nov 2009

xeni co tym myslis 😉 ?

xena1
29. nov 2009

vnucujem ti svoju pozornost 😀 si mi neodpovedala.... ☹ a co testiky?

miskahryzka8
29. nov 2009

luci, no snad sa fazulka ujala 🙂 mojkalo sme sa dost okolo ovu 🙂

xeni, tak drzim palce 🙂

juuj to je ake pracne pepisovat tie cykly 😠

xena1
29. nov 2009

miska ja som ta dozadu necitala,ako si na tom....pribliz mi to...

dzou
29. nov 2009

a kedy? si sa ma nieco pytala 😕 no netestim sak to je jasne ze mrcha pride http://www.fertilityfriend.com/home/dzou 😅

xena1
29. nov 2009

precitkaj dozadu 😉 pozeram tvoj graf mmm teplotka klesla,ale mrcha este nikde...

dzou
29. nov 2009

uz som to nasla 😅 no ale posledne som mala lf az 16dni tak este cakam 😉

lucialen
29. nov 2009

Dzou tak to nemas az tak dlhy cyklus, som myslela, ze uz si cez 30, ale nemala si neskoro ovulku 😉 Tak asi aj teraz budes mat lf 16dni 😒
Idem spat, neviem, ci sa dozijem rana, lebo pes hrozne prdi 😀

xena1
29. nov 2009

cize este zajtra..tak sa nechame prekvapit...drzim palceky...a testovala si uz?

miskahryzka8
29. nov 2009

xeni, toto je moj grafik 🙂 http://www.fertilityfriend.com/home/2a5235

hehe luci 😀

no dzou aj ja som zvedava 🙂

ja este idem prepisovat, zly, zly FF ze mi nezvysil dni VIP 😠

dzou
29. nov 2009

mne teraz dal ff dalsich 5 dni navyse 😀
no netestovala sak naco

xena1
29. nov 2009

miska...zatial to vyzera dobre....drzkaj sa

dzou
29. nov 2009

no ja si nemyslim ze my mate k comu drzat palce ja si vooooooooobec nemyslim ze nieco bude z toho to je jasne ze pride mrcha i ked sa tak necitim 😀

miskahryzka8
29. nov 2009

stihla som to za minutu dvanast 😀

dzou mne uz nedal betar 😠 , ale ked som to poprepisovala, posunul mi ovulu minuly mesiac na 18 den a LF na dvanast dni 😕 a na chlp presne som to poprepisovala 😕 😕 , aha: http://www.fertilityfriend.com/home/2b45ed

a po starom:
http://www.fertilityfriend.com/home/2a5235

minulomesacny graf to zmenilo 😕

xeni dik, no zajtra by to uz malo zaznacit ovu, ked bude teplota hore 🙂

dzou a ja just drzim palce 😀

dobru nocku vsetkym 🙂

dzou
30. nov 2009

bre ranko 🙂 miska preto ti to tak oznacilo lebo na to predchadzajucom mas zazanceny poz. ovu test na 15 16dc ale v tom novom to tam nevidim
no ja asi zase lf az 16 dni a mrcha opat pride 1. v mesiaci 🙄 http://www.fertilityfriend.com/home/dzou ak by nahodou bol niekto zvedavi ci som testila tak netestila 😉 proste nacoooooooooooooo
tak idem pracovat esteze tento tyzden mam tu dovcu 😉 prajem pekny den

rhodosbb
30. nov 2009

dobre ranko dievcatka 🙂
dzou, ale ta natahuje mrcha jedna, ja uz pomaly koncim s mrchou...
ako to vyzera tento tyzden? kto caka/necaka?

brisilda
30. nov 2009

ahojte kocky vcera som tu uz neprisla lebo sme mali kopec prace ☹ a po druhe nechce sa mi akosi verit ze zeny ktore si platia DNP budu dostavat materku 600 € 😀 ved v takom pripade posielam na matersku manzela on ma krasny zarobok uz teraz cize matrska by mu vysla fakt ako stvorena 😀 a bol by somnou doma aspon pol roka 😀 ja tak ci tak nic nedostavam tak mi to je jedno 😖
dzou mrchu necakaj on ti tisko spieva pesncku necakaj ma uz niiiiiiikdy 😀 najskor tak o 9 mes.

groka
30. nov 2009

lucia no nebavili sme sa spolu,ale mame spolu dieta a proste to nejde a zacal byt voci mne pozornejsi,pomaha mi a tak,vcera sme mali cely vecer upratovaci,sme prehadzovali obyvku,vysvali,prach utierali a tak vsetko,no proste pohodicka bola

dzou aj u vas doma to neni ruzove?a mrcha pride vravis?

groka
30. nov 2009

bris co je to DNP?

motylek17
30. nov 2009

ahojte babulky...
groka DNP je dobrovolne nemocenske poistenie...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre