Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

dzou
28. dec 2009

ako ja sa budem tesit ked vobec niekedy mamina budem ale sa teda este nacakam ak to je pravda

rhodosbb
28. dec 2009

dzou, mamina urcite budes, to sa neboj a to som nevedela, ze ti vyvestila , ze v roku 2011 😕 tak otehotnies na jar a zaciatok 2011 je tvoj 😉

sharmana
28. dec 2009

aha, tak to teda áno dzou, až 2011? no ved uvidíš, ani salute nemusí vestit na 100%... mne vyveštila chlapčeka, takže ak to nevyjde, tak to vôbec neber do úvahy 😉
ja som bola v Monacu a tiež sme chceli ísť do Oceánografického múzea, kde je aj podmorské akvárium, ale mali akurát zatvorené... mm vraví, že to nie je velmi velké, ale že pekné..

dzou
28. dec 2009

no sak ja cakam a april-maj je moj 😀 😀 ale ak by sa nahodou pomylila a otehu skor by som sa nenahnevala ale ak si pametate tak niekto tusim luci sa jej pytala na nasu temu a vyvestila ze oktober,novemeber nebude moc dobry ale ze december bude uz dost plodny 😀 a mame 3 tehulky nove 😉 a ze bud.rok bude ovela lepsi tak sa uz tesim 😉

rhodosbb
28. dec 2009

sharmi, aj my sme boli v monacu, ale to muzeum sme tiez nestihli, lebo moj mm si musel ist zajazdit na ferari po okruhu formuly 1 😀

rhodosbb
28. dec 2009

dzou, tej nasej salute to zatial nejako podozrivo vychadza, len tak dalej 😉

sisa2
28. dec 2009

ahojte, prisla som vas pozriet 🙂 i ked sem uz moc nepatrim ...

dzou - mrzi ma, ze teplota klesla, fakt mi to je moc luto. ale je fakt, ako pisala veronika ... ak otehu na jar (marec-april), tak TP budes mat v 2011 ... tak z tohto pohladu to nie je az take strasne 😉 mne salut vyvestila, ze budem mamina v 2010 a vidis, nehrozi ☹ no ale nechcem tu pisat o sebe.

TEA & NADENKA - dodatocne vsetko naj k narodkam! a nadi, ty si mala aj meniny, nie? tak hlavne splnenie toho najvacsieho sna. tea uz fazulku v brusku ma, tak tam nech to hlavne dobre dopadne a fazulka pekne rastie, no a tebe nadi, nech sa rychlo nastahuje do bruska 😵

sharmana
28. dec 2009

dzou. tak to je super, vlastne áno, ty už môžeš na jar otehu a v roku 2011 budeš mamina...

dzou
28. dec 2009

sharmi ani toto nebolo moc velke ale aj tak sa mi pacilo mam zopar dobrych fotiek ale vela nepodarenych kedze sme nemohli pouzivat blesk

sharmana
28. dec 2009

ahoj sisa, prečo by si sem nepatrila? chápem že ta to bolí, čo sa stalo, ale vela žien po tejto skúsenosti onedlho znovu otehotneli 🙂

dzou
28. dec 2009

ahoj siska.... tak predsa ste sa rozhodli odlozit snazilkovanie? ale dufam ze po nejakom case si to rozmyslite 😉 a kludne pis to nevadi ze akoze nepatris medzi nas 😉

sisa2
28. dec 2009

sharmi - mame si dat pauzu 4 cykly ... co pri mne bude aj pol rok. a tak celkovo, moc sem nechodim, nerobi mi to az tak dobre. ale to je asi pochopitelne 😔

rhodosbb
28. dec 2009

ahoj sisa 🙂 a to co citam za reci, ma nehnevaj, ze sem nepatris 😠 ved sme tu vsetky spolu od zaciatku siska, tak nam to uz viac nepis, lebo nam bude smutno, dobre? 🙂 a ten rok 2010 este v pohodicke stihas 😉 🙂
uz ste zdravi? som na vas myslela aj na vianoce, ci vam je uz lepsie...

jeeeezin, ja som hrozna...
Mila Nadenka a mila Tea 🙂 k vasim krasnym narodeninam vam dodatocne zelam zo srdca vsetko len to naj naj naj naj naj naj naj najlepšie a najkrajsie v podobe krasnych zdravych babatiek a posielam pusu 😵

dzou
28. dec 2009

siska chapeme.... dufam ze coskoro to preboli

sisa2
28. dec 2009

dzou - no nemame na vyber. okrem toho, este stale od kyretu spinim, netusim, kedy to konecne prestane a kedy potom vobec dostanem mrchu. je to paradox, tentokrat sa z nej budem tesit 😀

sisa2
28. dec 2009

veronika - dakujem, si mila. zdravi .. no je nam lepsie. este nie sme uplne fit, ale v porovnani s tym, co bolo pred tyzdnom, sme uz ok.

dzou
28. dec 2009

ja viem siska 😉 ja ti kludne dam moju ak chces 😀

dzou
28. dec 2009

no nic babulky opustam vas.... na dnes....
zajtra idem na nakupy za peniazky co som dostala od jeziska 😀 tak sa tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim majte sa krasne a pekny vecer

rhodosbb
28. dec 2009

siska, tak to som rada, ze vam je uz lepsie 🙂
dzou rozdava mrchu 😀 😀 😀 si zlata 😀

siska, ja som bola trosku popozerat v teme kyret a tam baby pisali rôzne o tej prestavke v snazeni po zakroku, je to asi individualne, bude zalezat asi od toho, ako sa budes citit...a verim, ze to bude skor ako po 4 cykloch 😉 🙂

sisa2
28. dec 2009

jasne dzou, posli ju kludne ku mne 😀
uzi si zajtra nakupy. co sa chystas pokupit? ja idem zajtra do roboty 😝

rhodosbb
28. dec 2009

dobru babenky, idem dat spat sofiu, cez prazdniny ma dovolene byt dlhsie hore, ak si cez den zdriemne aspon hodinku, ale uz je velmi neskoro, tak idem papa 🙂

sisa2
28. dec 2009

veronika - no kazdej aj lekar povedal nieco ine. niektori hovoria dokonca az 6 mesiacov, kamaratke povedali teraz 9 😕 zajtra si idem po vysledky z histologie, tak uvidime, ci aj tam nieco nahodou nebude 😖

sisa2
28. dec 2009

dobru noc aj tebe ... tak teda idem aj ja. majte sa tu pekne a nech sa dari 🙂

sharmana
28. dec 2009

idem aj ja pozriet ešte telku a hajať... dnes sme mali úspešný den s mm, vyreklamovali sme mamin darček a vybrali niečo podobné a tak isto aj ponorný mixer, už mám nový, vyzerá dokonca lepšie a ešte je aj za lepšiu cenu 😉
tak nech sa nám všetkým darí, či už v tehulkovaní, otehotnení alebo vo vzťahoch... každá čo akurát potrebuje...

dobrú nocku prajem všektým 😉

miskahryzka8
28. dec 2009

ahojte, dnes sme boli na plavarni a potom som zjedla vsetko co mi prislo pod ruku 😀 😀
xeni jj uz som zaregistrovala, ze sme mrchovali spolu 😉 , ale ty nemerias, ze 🙂 ?
groka, dufam, ze je vsetko ok 😵
rhodos, groka, preco sa berie magnezium cez tehu? Ale calibrum uz obsahuje zrejme vsetko aj pre otehu aj pre prve 3 mesiace tehu to modre... Ja som doteraz brala len trojkomb. zelezo, kyselinu a becko... a este par dni ecko... vitamin, nie extazu 😀
majuska 😒 , ale tak ideme spolu do 2010 😉
dzou a videli ste aj zraloky 😉 ?

kocky, vsuvka, bolo vam na vracanie aj tesne po ovu, ked ste otehotneli?

Rhodos a tebe co vestila salute 🙂 ? Mne sa zda, ze tee, ze az v lete otehu a vidis 😉

Siska a preco nepatris uz moc do nasej temy 😕 😕 😕 ? Ved stale si nasa 🙂 a super, ze sa uz mate lepsie 🙂 a inak mrcha je "hrozna vec" najprv sa trasieme, ci pride, potom zase nechceme aby prisla, zase chceme aby prisla a furt nieco s nou 😠

uz asi vsetky spinkate 😒 😅 , tak pa 🙂

dzou
28. dec 2009

siska idem si kupit nieco na seba.... teraz maju vsade suoer zlavy tak sme sa aj dohodli s mm z e zbytocne si budem kupovat pred vianocami ked po vianociach vsetko kupim skoro o polovicu lacnejsie 😉 a tym padom mozem mat viac 😀
som si myslela ze kupim aj jedno oblecko na babo ze uz mozno budem tehulka v mothercare som videla jednu supravu dupacky, podbradnik ciapocka take do oranzova pasikave neutralne pre dievca/chlapca strasne sa mi to pacilo ale ked ja to proste nejak neviem kupit ked nie som tehu mne je to take cudne tak nekupim 😒 no mozno potom budu mat este krajsie ked uz bdem nakupovat 😉

dzou
28. dec 2009

miska hej videli sme aj zraloky a aj tie strasne velke raje z tych som bola najviac unesena 😵 a dokonca tam boli aj tie rybicky co ziju len v uplnej tme kukali sme na nich dokonca tak ze to akvarko bolo ako keby za takou oponou ciernou a vlastne sme nevideli nic len tak malicke svetielkujuce bodky co maju na tele 😀 ale bolo to fajn najkrajsie fotky sa mi podarili klaunov ockatych ''nemov'' v sasankach tam to sklo nebolo az take hrube tak sa celkom dalo fotit 😉

motylek17
29. dec 2009

tea a nadenka prajem Vam vsetko len to najlepsie.... hlavne nech sa Vam splnia vsetky Vase tajne sny, hlavne tebe nady 🙂

motylek17
29. dec 2009

sisus nevymyslaj, patris sem ako vsetky ostatne.... bola si tu pomaly od uplneho zaciatku... takze neblazni... 😉

inak mne salute vestila ze som strasne plodna a ze coskoro budem mamou a vidite, stale nic... cize moj nazor je neverit vsetkemu...

majuska ten pokles ma mrzi... ale aspon nas nenechas v tom samych... 😉

tea333
29. dec 2009

Dakujem baby za gratulacie 🙂
dzou ja som bola v takych akvarkach v Londyne aj Budapesti a bolo to super 😵 co ste ma nezobrali? 😅 😀 😝 😀
Siska kludne sa vrat ked sa na to budes citit, my tu budeme a radi ta znovu uvidime 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre