Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

groka
30. dec 2009

tak ale aj tea aj ja mame len zltkovy vacok?no ale je pravda zas ze tea mavala kratke cykly

miskahryzka8
30. dec 2009

groka ja sa v tychto tehu tyznoch vobec nevyznam 😕 , som rada, ze uz aspon troska v ovulke a tych veciach okolo 😅 , ale pevne dufam, ze je vsetko ako ma byt 😵

groka
30. dec 2009

tak baby idem ja spinkat,doniesla som si knizku o matke a dietati tak idem znova citkat si

dobru nocku

miskahryzka8
30. dec 2009

ahoj sharmi, urcite budes 😉 , kamoska to zvladla v pohode, pichli jej vyvolavacku a epiduralku a kym cakala na kontrakcie si zatial hopsala na fitlopte 😀 , sharmi a ty cakas orve babatko 🙂 ?
xeni super, vacsia sanca a mozno aj dvojicky 🙂

xena1
30. dec 2009

miska....len aby aspon jedno bolo...ale tesim sa na buduci mesiac,teraz to nesilime a tesime sa jeden z druheho...niekedy dobre padne vypnut...

miskahryzka8
30. dec 2009

groka prijemne citanie a dobru nocku 🙂
xeni no mozno prave tak sa zadari 😉

tea333
30. dec 2009

groka hlavne bud v klude, stres fazulke nepomaha 😒

tea333
31. dec 2009

Bre ranko baby 🙂 Pekny Silvestrovsky den 🙂
Mozete napisat ako oslavite prichod noveho pekneho okruhleho roku 😉
Ja budem doma hrat poker, ako aj minuly rok 😀 s bratmi a naj kamoskou

xena1
31. dec 2009

bre ranko...
tea my pojdeme k mm rodicom...budeme tam cela banda...budeme kecat,jest,pit,a v noci pojdeme domov,lebo mm zajtra robi..
miska,vravi sa ze tak sa zadari,ale to by sa nam uz muselo davno,mali sme aj take obdobie ze sme to neprogramovali a uzivali si...asi je u nas nejaka ina chyba..

petafr
31. dec 2009

Ahojte kocky, tak chcem vam vsetkym zazelat stastny novy rok, Tea a Veronika a Groka, srdecne vam gratulujem a dufam, ze vsetko prejde uplne hladko a bez akychkolvek problemov, velmi vam to zelam... zle veci sa tu uz snad vycerpali...
Ja sa k vam zase vratim, az na to budem mat energiu... zatial si musim nejako zariadit zivot, caka ma vela zmien v novom roku, a urcite vam dam vediet, ak by som nahodou medzitym otehu... 😉
tak sa drzte a nech je to v januari take plodne ako bolo v decembri...

xena1
31. dec 2009

ahoj petka...prajem ti do noveho roku vsetko dobre...nech mas vela sily a energie zariadit si zivot tak aby si bola stastna a to ostatne nech pride same necakane...vela stastia a rada ta budem znova citat...daj o sebe vediet...

lucialen
31. dec 2009

Ahojte 🙂 Dnes som spala az do 10tej, aby som vydrzala aspon do polnoci 😀 Tu je moj graf, merane o hodinu neskor http://www.fertilityfriend.com/home/2b6181.
My ostavame dnes doma, spravime si romantiku. Ja silvester velmi nemusim, ale urcite sa uz tesim na novy lepsi rok 2010 😉
Petka, aj tebe prajem stastny novy rok, nech sa ti splnia vsetky plany podla tvojich zelani a nezabudni nas informovat 😉

fazulka1512
31. dec 2009

ahojte prajem vam aby rok 2010 bol najstastnejsi a aj tie co budu po nom 😀 , pevne verim, ze tie co uz maju v bruskach svoje babatka sa im narodia zdrave a krasne a tie, co ich este nemaju tak rok 2010 bude pre nich ten v ktorom sa dockaju 😉
my na silvestra budeme s partiou u jednych znamych na dome a o pol noci hor sa do ulic 😎
prave som dorobila jednu varku jednohubiek a este jedna ma caka 😉

cheerlady
31. dec 2009

babule ja len co som stihla precitat - tak je tu tema "maminy,co rodili v ruzinove",ja ju sledujem uz dlhsiu dobu a vsetky si porod velmi pochvaluju,vsetci lekari su tam spickovi az na jedneho-suchanka a na nejaku sestricku zo sestonedelia,ale to uz mi bude sum a fuk jedna sestricka,hlavne,ze budem mat uz mimco pri sebe a tych par dni to tam zvladnem 😉

dzou
31. dec 2009

ahojte tak vam prajem pekne prezitie silvestra 🙂 a vsetko dobre do noveo roka tehulkam krasne zdrave babetka a snazilkam ... tiez krasne zdrave babetka 😀a dufam ze r. 2010 buyde pre nas vsetky uspesny nielen pre sanizlkovanie a tehulkovanie ale tak celkovo co si kto praje 😉
my budeme dnes len doma s mm nic velke ... ale uz sa nam chladi sampous a sravim nejake chlebicky ...

no miska o ''nasej svadbe'' uz som tu tusim zoparkrat pisala ale ty si tu este nebola... no ja by som aj chcela ako nic velke len u nas doma na zahrade nejaku party mozno 10ludi dokopy, my sme aj zasnubeny 4 roky ( co som uz aj mm hovorila ze sa to uz aj asi anuluje 😀 ) no a svadba bude teda .....no niekedy mam pocti ze asi nikdy 😀 no najprv este bol cas, potom sme prisli tu do UK, potom sme kupovali dom.... no a lepsie povedane mm si vzdy nasiel nieco ze preco este nie..jemu to vyhovuje sak zijeme spolu uz 4 roky tak nepotreboval papier aby sme mohli byt spolu ,vlastne ani nechapem preco ma vtedy poziadal o ruku 😅 no ALE hlavny dovod preco sa este nic nekonalo je ze mm rodicia nesuhlasia po 7!!! rokoch s nasim vztahom, mna nemaju radi(to je nadlho ak chces tak ipnnem lebo som to tu uz velakrat pisala 😉 ) no a on na svadbe nechce otca ale zase mame to nevie spravit aby sme sa vzali bez nej .... chapes zacarovany kruh 🙄 tak neviem kedy to bude i ked ja by som teda chcela ale mne je to uz jedno hlavne ze sa rozhodol mat babetko to je ovela dolezitejsie ako papier 😉 ....
a este k tomu minule sme sa aj rozparavali ze kopu ludi sa berie po 2-3r. chodenia a po dalsich 2 rokoch sa rozdvadzaju ... a my sme spolu vyse 7r. len tak ... ze keby som chcela mozem sa zbalit a ist prec bez akychkolvek opletaciek ale sme spolu a to pre nas momentalne znamena viac 😉 ale ako pisemja by som aj bola radsej ak by som babetko priviedla na svet ako vydata zena... v tomto som staromodna asi 😅
moznoze ked budemm tehulka tak nieco poriesime 😉
a preco ty nechces?

dzou
31. dec 2009

jaj a este som zabudla napisat ze som dnes dostala hrozne depky ze ako som pribrala ☹ takze moje nove predsavzatie do noveho roka je schudnut 😉 teda budem chudnut do kym nebudem tehulka 😉

xena1
31. dec 2009

dzou myslim ze tvoj mm by aj chcel svadbu ale ked si predstavi tie opleatcky s rodinou ako tu pises tak radsej to nechava tak,ved ta ma pri sebe a to mu staci...chlapi neradi riesia problemy,radsej strcia hlavu do piesku ako pstrosy..ale v tomto pripade pokial to vyhovuje vam obom alebo jeden to vie akceptovat,tak je to v pohode...a tie utrapy okolo rozvodu z vlastnej skusenosti nikomu neprajem...

brisilda
31. dec 2009

ahojte kocky inak dzou nerob si tazku hlavu s toho, ze si pribrala to kazdy s nas pocas sviatkov priberie 😀 a to co pise xena je pravda chlapom treba dat vsetko prestrete na stol inak sa nikam nepohnete 😒 podla mna papier neni vsetko dolezita je laska ja som svadbu nemala v kostole a napriek tomu sme stastny 😉

xena1
31. dec 2009

a mna porazi ak sa budem musiet vydavat koli hypoteke na dom...sice viem ze sa chceme vziat,ale nechcem aby to tym bolo podmienene...

dzou
31. dec 2009

no sak on my aj raz povedal ze ak by si prisla s tym ze volala si na urad(kostol v ziadnom pripade obaja sme hlboko neveriaci 😅 😀 ) a mas termin tak uz by to bolo a hotovo..... ale ja to tak nechcem ja chcem aby aj on povedal ze dobre tak teraz.... ale tam presne ide o tie opletacky v rodine ako predstavte si ze by ste mali syna ktory ma 27r. zije so zenou 7rokov a teda ako normalny rodic by ste sa spytali aspon raz ze teda ci bude aj svadba alebo co planujeme... no jeho rodicia sa to nespytali ANI RAZ! a o babetku uz ani nehovorim.... to oni ked zistia ze budem tehu asi dostanu infarkt 😀
a s tym pribranim... ja som priberala postupne ze cely rok a vysplhalo sa to z 55kg na 67 skoro 😠 takze vaaaaaaaaaaaazne ale vaaaaaaaaaaaaazne uz musim nieco robit so sebou 😅

dzou
31. dec 2009

jaj xena a preco by ste museli byt kvoli tomu zobraty? aspon tu v UK s tym nerobia ziadny problem ak ste len ako my teda len tak ... akurat mam niekedy problem ked chcem nieco vybavit co je na mm meno a on nevie po angelsky az tak ako ja tak vzdy je problem s tym ze ja som len ''partner'' a nie wife... ale uz som ich aj zoparkrat oklamala sak kto na to pride cez telefon 😀 ale inac aj dom ked sme kupovali ako pisem nebol oproble a s dedenim tu v uk si vyberies ake % komu co pojde ci aj niekomu z rodiny a tak ak by sa toi nieco stalo... no my sme si vybrali moznost ze ak sa nieco stane mne vsetko ma mm a ak mm vsetko mam ja niekto iny na to nema narok a ak sa nam stane obom tak neviem ale to nas uz nazaujimalo 😀 asi by si to zobrala banka

xena1
31. dec 2009

dzou,to su fakt divny,v prvom rade by mi islo o stastie svojho syna...a chapem ze cakas ja na jeho iniciativu,no chlapi su v tomto nevyspytatelni a nerozhybatelni...a ke dto urobis za nich su sice radi ale alibisticky povedia ze ved oni chceli len sme ich predbehli,v horsom pripade sme im nedali cas...
s priberanim si nerob starosti,co by som aj zato dala...

dzou
31. dec 2009

xena no sak ja uz kaslem na to... ako min. som niekde videla ze tu chcu zaviest nieco take ze zosobasene pary budu mat nejake vyhody phladom dani alebo daco take lebo kopec ludi zije len tak a potom tu este beru rozne pridavky ze akoze ziju samy... tak som to povedala mm a on ze tak v takom pripade sa zoberieme 😠 ze diki 😠 len za to aby som dostala nejake prachy.... 😖
a teda ak chces kludne ti dam aj 5kil 😀 viem ze ty mas strasne malicko nejakych 46 si tusim pisala tak aj 10 by som ti mohla dat by ti neuskodilo a ani mne 😀

groka
31. dec 2009

Ahojte

prajem vsetkym krasne preziteho silvestra 😉

baba ja neviem co by som do seba napchala,dnes mi je opat zle od zaludka,zjedla som len pred obedom rohlik oblozeny a pobede jogobelu,pijem mineralku,neni mi dobre vobec

boli aj brusko,no nevsimam,prajem si aby ma nebolelo,aby nebolo az tak zle od zaludka,lebo musim ist robit chlebicky,ocka

xena1
31. dec 2009

dzou ty mas dobru pamat na moje kila mala som46 ale teraz som pribrala na 49...ale posli nejake 😀
vies tu ked budeme chciet hypoteku,bolo by vyhodnejsie aby sme boli manzelia,lebo potom ma budu brat ako rozvedenu s dvoma detmi a nevyjde nam tolko ako by sme potrebovali...

dzou
31. dec 2009

jaj jasne na slovensku je to tak 😖 tu je taaaaaaaaaaaaaaaaak jednoduche kupit dom aj hypoteku vybavit my sme nikde dokopy neboli akurat v realitke ze ten a ten dom chceme tam nam odporucili banku ze kam mame ist kde nam ako cudzinom daju hypoteku potom sme sa len kontaktovali s pravnikom a ten vsetko vybavil za nas my sme len doma sedeli a chodili nam domov papiere na podpis a potom sme uz dostali kluce a hotovo 😀 tu to tak funguje cez toho pravnika ze nikto nikam nechodi on vsetko vybavi ale sme im aj zaplatili 😖 900libier 😖 ale pre nas to aspon bolo jednoduche
no kludne ti dam tie kila 😀 joooooooooooooj keby sa to tak dalo

fazulka1512
31. dec 2009

dzou ja som pribrala za 2 roky z 56 na 75, cisty hroch, lahko sa pribera ale tazsie sa chudne
tiez som si povedala s kamoskou ze musime chodit behat

dzou
31. dec 2009

fazulka no sak pribrala som ani neviem ako 😖 a teraz to bude tazkeeeeee a este aj k tomu ze nechcem nijaku brutalnu dietu kedze snazilkujeme 😒 tak som zvedava ako to pojde dakedy ma volali kyselina som mohla jest hocico a teraz mam pocit ze aj zo vzduchu priberiem 😠

dzou
31. dec 2009

ja chcem pondelky chodit na plavaren a potom este raz do tyzdna asi v stredu chodit na teabo... no a obmedzit sladke a nezdrave jedla 😖

rhodosbb
31. dec 2009

ahojte krasky 🙂
chcem vam popriat krasneho silvestra, dobre ho oslavte, neopite sa velmi a prajem vam, nech sa vam vsetkym splnia tajne sny, tehulkam zdrave deticky a snazilkam, nech su cim skor stastnymi tehulkami 😵 😵 😵

jeej peti, som rada, ze si sa ukazala, tebe posielam bisou 🙂

my ideme k mojmu sefovi, bude nas tam 5 parov, 3 deti a tri tehulky (jedna z toho som ja a tie druhe dve uz budu rodit vo februari) 😀

pozdravujem vas vsetky a bozkavam papa 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre