Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

nadenkaaa
7. nov 2009

maji a ty uz si po ovu? 😉 nejak stracam prehlad 😅

nadenkaaa
7. nov 2009

rosalie ja by som isla tak v 7 tt lebo predtym tam nic nie je dokopy vidiet 😉 ale samozrejme to je idi vindi ale asi by sa mi nechcelo tam chodit potm zasa za 1 alebo dva tyzdne aby som videla bublinku 🙂

rosallie
7. nov 2009

dakujem nadenkaa, tiez si myslim, ze predtym je to viac - menej zbytocne 🙂 divala som sa na modru strechu, velmi pekne 🙂)

dzou
7. nov 2009

aj ja som sa divala na modru strechu.. moc pekne 😉 kuchyna sa mi velmi paci 😵
ja uz idem len oddychovat 🙂 asi si kuknem nejaky filmik

lucialen
7. nov 2009

Rosalie, v chod v 7tt, to uz bude aj srdiecko 😉

nadenkaaa
7. nov 2009

dakujem baby 😉
moj mm opytal ze kolko mi vydrzi byt spokojna a nic v byte neprerabat 😀 😀 a ja som mmu povedala ze asi 2 tyzdne 😀 😀

lucialen
7. nov 2009

Nadi pekna kuchinka 😉 🙂 A kolko peknych domcekov je tam 😕 🙂

nadenkaaa
7. nov 2009

dakujem luci 😉 do domu respektive do vacsieho bytu by som chcela uplne inu kuchynu 😀 😅 -v mensom byte clovek musi vyuzit kazdy mozny priestor 😅

rosallie
7. nov 2009

lucka: dakujem, asi pojdem v 7 tt a aj to bude silna skuska pre moju trpezlivost 🙂
nadenka: tvoj manzel mal asi radost 🙂 ale aspon to tam mate stale niecim nove

nadenkaaa
7. nov 2009

rosalie tak zatial sa budes tesit len tak potichucku s mm uvidis rychlo to ubehne 😉
ja nai nestiham sledovat ako tie dni po ovu teraz ubiehaju 🙂
A co sa tykam ojho mm no on ma zo mna radost 😀 😀 hlavne ked ho furt taaham niekam do obchodu alebo na netem u stale volaco noveho ukazujem no poste mam hlaavu plnu napadov 😀 😀 len moj mm si nestiha zvykat respektive si to uzit 😀 🙂

motylek17
7. nov 2009

nadi vcera som mala ovu, podla testu... 🙂 uvidime co z toho bude....

nadenkaaa
7. nov 2009

no dufajme ze len to najkrajsie vonave prekvapenie 😵 majka
a aspon teraz vies kedy mavas ovu priblizne tak aspon to snazenie je tak spravne nacasovane aby ste sa trafili 😉

groka
7. nov 2009

caute babule, este raz hadzem graf,prsia ma nebolia 😕 😕 😕 😕 divne ako minuly mesiac,musim to est kuknut no a uz mam tahavy hlien http://www.fertilityfriend.com/home/groka

prave som si zaliala kavu,dnes chcem byt dlhsie hore,cchem testovat a ucit sa a varim este ale uz dovaram,zajtra budem mat fajront a len polievku spravim

baby ja som taka vyhadzana,este aj na papuli sa mi robia pupaciky mrnave,vyzeram ako keby som mala kiahne

dzou
7. nov 2009

ahoj groka ako sa inac mas?

groka
7. nov 2009

dzou celkom dobre,akurat mi je zle rano a potom pobede inak dobre,ale mam tusenie ze moja sitina zlaza je na otm asi horsie,mozno preto som stale ospala a pravu ruku mam zas suchu,neviem ci to mohlo sposobit to par dnove tehotenstvo ze by mi ak rychlo stupli hodnoty na stitnu

xena1
7. nov 2009

ahojte babulky,ako si zijete?som vas dlho necitala...groka pekny grafik...

dzou
7. nov 2009

takze ty mas problemy so stitnou? to som nevedela... snad ty to teraz vyjde a dopadne to dobre 😉

groka
7. nov 2009

xena na zaciatku ho mame vsetky pekny 😀 no uvidime

dzou keby som mala hodnoty zase postuchane,mala by som problem otehotniet ale zavis od hodnot,ak su mierne zvysene tak je tam riziko potratu preto treba vzdy navstivit lekara a zvysit davku na niekolko mesiacov,ale teraz v novembri idem na krv len neviem kedy musim volat tak som zvedava,ja som mala tak zle hodnoty ze som ani neovulovala ale rychlo sa mi napravili a aj ovula prisla

sharmana
7. nov 2009

motylek. no veru, doteraz som len zelenu izbičku chcela, ale videla som obrázok s takou krásnou modrou detskou izbičkou, že som zostala v pomykove... ale asi to nechám na tú bledunko zelenu, to môže mat aj dievčatko, ja tam potom dám nejaké doplnky ružové prípadne, alebo žlté 🙂

dzou
7. nov 2009

tak to je dobre ze sa ti to napravilo 😉

groka
7. nov 2009

zas mi je zle 😝 napila som sa len vody 😝

groka
7. nov 2009

ak ide na mna nejaka crevna pliaga tak ma mrdne 🙄

xena1
7. nov 2009

groka,mas pravdu,preto grafy nerobim...inak aj ja mam poruchu stitnej zlazy,no momentalne mam vysledky v norme...aj prolaktin...

sharmana
7. nov 2009

my sme si s mm odbedli do polusu na kafé, dala som si latte... normalnu kavu nepijem, ale toto mi nejako chutí, tak to hádam mimi neubliži 🙂
inac mne je už dost brusko vidiet, mm sa to veelmi páči... a už aj ludia vidia, že som tehu.. asi sa odfotim a hodim sem foto zajtra..

rosallie, ved si vlož do konika udaje o poslednej ms a aspon budeme vidiet v ktorom si tt

groka
7. nov 2009

xena mas znizenu ci zvysenu funkciu,ja som mala do 30 hodnoty na otehotnie je ideal okolo 2 ja som mala 3, nieco ale uz nam povolili

xena1
7. nov 2009

ja mam znizenu funkciu stitnej zlazy,a ty?ja beriem euthyrox 75,ty beries nejake lieky?ja idem na kontrolu v decembri..bola som minulý tyz.na folikulometrii a si predstav ze mi praskol jeden folikul dominantny a videl tam doki dalsi...tak som bola v soku...

sharmana
7. nov 2009

xena. ako si zistila, že mas problemy so stitnou?
ja som bola na jednom vyšetreni pred tyzdnom, taku diagnostiku http://www.amb.lovrant.sk/aktuality.htm a povedal mi dr, že som zdrava, ale že tu vidi nieco so stitnou, ale pripisoval to tomu, že som tehotná..

groka
7. nov 2009

xeni ja beriem to iste co ty dokonca aj 75 za 3 mesiaca mi to kleslo na normu,pila som akuart jeden cajik pri ktorom sa ja mala tiez dost vajok,ale len zarodky,to uz nestihlo narast

groka
7. nov 2009

sharmi ma pravdu,tie hodnoty sa trosku zvysia,u niekoho moc u niekoho su stale v norme,preto sa zvykne davat liecba

sharmana
7. nov 2009

a liecba byva aj pocas tehu?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre