Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

sisa2
8. júl 2009

fazulka - zaha je dobre znamenie! i ked to je hodne neprijemne. to som tiez mala dost problemov pocas tehu. ale hovori sa, ze ked ta pali zaha, budes mat vlasate babatko 😵 u kamosky, co s tym mala fakt dost brutal problem to neskutocne platilo u oboch deti. ti uz ked sa narodili mali viac vlasov na hlave, ako ja 😔 😀

sisa2
8. júl 2009

bianca - pozitivne myslenie = polovica uspechu 😵
daj potom vediet, ked testnes. a dufam, ze prihodis aj fotku krasneho testiku. jaj, tesim sa, ked sa to tu rozbehne s testovanim a tehu problemami 🙂

tea333
8. júl 2009

dakujem za privitanie,
som rada ze som nasla zijucu temu,hehe
myslim ze pozitivne myslenie je fakt dolezite, a ja sa snazim necakat na to ze hned otehotniem, beriem to ako zabavu a radsej to nijak specialne neriesim..len som si kupila testik, ovu mi vychadza na 14.teho tak budem testovat najskor 20teho
siska tvoje babatko je velmi podarene na tej fotecke, zlaty je
biancarv-drzim palce, myslim ze rozpravanie s bruskom je ok, ved co ked tam uz niekto byva,hehe 😀

sabiatko
8. júl 2009

ahojki tea, tak vitaj nova snazilka 🙂 desiateho tu mame za dva dni, tak to jak co by dup 😉 drzim palce, nech to cim skor vyjde 🙂 a gratulujem ku svadbe, to je supis den... dve spriaznede duse, ktore sa miluju... 😵

fazulka, no na zahu odporucam sodu bicarbonu a po jedle vypit tak deci vody... sak uvidime cez vikend, co z toho bude 😉

sisa, tak dalsie potvrdenie, ze topolcany su dobre 🙂 ja som pocula, ze antolska je na tom lepsie nez kramare. ja som tam asi pred 5 rokmi "odrodila" slepe crevo a nestazujem sa. ale aj o porodnici som pocula, ze dobra, akurat ze tam maju frmol s rodickami... no sak bratislava je velka.

biancarv
8. júl 2009

baby určite dám vedieť ako to dopadlo 😉 a nech sa vám darí, naskôr príjemne snaženie 😀 , ešte krajšie tehulkovanie 🙂 a nakoniec zdravé krásne detičky vám všetkým prajem 😅

sisa2
8. júl 2009

tea - myslim, ze to bude dost skoro na testovanie. oni sice na tych testoch popisu kadeco, ale nechce sa mi verit, ze na 6 den po ovu uz bude tak vysoke HCG v moci, aby to domaci test zachytil, i ked bude 10 mIU nizsie tusim ani nie su??? neviem. si zober, ze napr. na 14 den po ovu moze byt HCG v rozmedzi 3-420, cize test ti ani na 14 DPO nemusi ukazat // ... to len aby si nahodou nebola sklamana 😉

fotka uz nie je daaavno aktualna, na nej ma danielko rok .. o chvilu ma tri, takze uz je z neho velky chlap 😀 ale aj tak dakujem 😵

biancarv
8. júl 2009

asi zmením foto aby som uz nebola taká narcistka, lebo toto je foto ešte ked som len začala tehu 😀

sisa2
8. júl 2009

bianca - maly je zlatunky 😵 len neviem, ci ta spravkyne nezrusia, myslim, ze v pase "musis" mat svoju fotku 😕

tea333
8. júl 2009

ja sa spolieham ze to ucitim, snad ma po case zacne vselico boliet (ked si to len nebudem nahovarat)
ja viem ze to nemusi ukazat,som pripravena cakat 😀
ale vidim ze ty sa vyznas, ja som este nezaskolena do rozmedzi testov a hladin hormonov..len viem ze co som si kupovala mal citlivost 100neviemcoho, hehe
tak to mas uz teda valibuka
ja som vzdy chcela dievcatko,ale ani syncek nie je zly,mas chlapa co ta bude milovat cely svoj zivot 🙂

biancarv
8. júl 2009

dakujem, ale foto je uz viac ako rok stará, dala by som tam aj foto kde som s ním ale nemam takú v PC 😔

sisa2
8. júl 2009

tea - no drzim palce, nech vam to na prvy sup vyjde 🙂 lebo cim dlhsie sa snazis, tym viac sa pozorujes a hladas vsetky mozne a nemozne priznaky a uz ti potom z toho sibe. presla som si tym pri prvom snazeni, snazili sme sa takmer rok. takze som mala nastudovane kadeco 😀

ja som rada, ze mame chlapceka (nedala by som ho za nic na svete, kuriatko moje male). i ked mi je jasne, ze raz na mna nevesta bude ako na svokru brblat - v tom je vyhoda mat dievcatko 😀

sabiatko
8. júl 2009

jooooj, ake zlate deticky tu mate baby, aj ja chceeeeem 😵 my mame zatial len zajaca 😀

tea333
8. júl 2009

sabiatko- svadba je krasna vec ale moj snubenec sa branil ako mohol, lebo brat sa zobere,ale nenavidi ked musi nieco hovorit alebo robit na verejnosti a ludia sa pozeraju..on to vola robit cirkus..takze bude mala svadbicka,ale velku by som aj tak nechcela
priatel sa ale uz teraz boji, svadba mu pride ako tyranie 😀
takze ja sa budem starat nie len o svadbu,ale aj o neho aby nedostal infarkt

biancarv
8. júl 2009

tea podľa mna je jedno aké pohlavie, len nech je zdravé 😀 , ja mám chĺapca a druhého by som tiež chcela mať syna, ale nebolo by zlé mať aj dievčatko, to môj manžel by chcel dievčatko, aspoň by som jej zapletala vrkoče 😀 😀 😀

sabiatko
8. júl 2009

jeeeejda, ja sa pamatam, ze dva dni pred svadbou som sa zosypala 😀 dake veci sa domrvili a ja som si povedala, ze koncim, uz nic nevybavujem. tak moj drahy to chudak podotahoval. inak my sme tiez nemali velku svadbu. do kostola dosli ludia, to hej, ale na hostine sme boli 50-ti. tak ho povzbud tea trochu, organizovat to mozes aj ty, mna to na zaciatku bavilo, ked vsetko ficalo. saty uz mas?

biancarv
8. júl 2009

no vidis tea, aj my sme mali malu svadbu - le ja, môj muž a dvaja svedkovia, takúto ubohú svadbu som chcela v tom čase JA a teraz to ľutujem 😔 , ale čo už možno na 10 výročie urobíme niečo ako druhú svadbu v kostole a bude to veľká oslava pre celú rodinu a priateľov 🙂

biancarv
8. júl 2009

tea ako tvoj drahý hovorí že je to cirkus, tak so to volala aj ja a teraz ked vidím nejakú svadbu tak mi do plaču že prečo som bola taká sprostá 😢

tea333
8. júl 2009

spolieham sa na to ze som velmi mlada a velmi zdrava=velmi plodna haha
ja som chcela dievcatko len preto ze mam iste vyhrady voci muzom a ich spravaniu a vnimaniu sveta 😀 ale ja by som si vychovala dokonaleho chlapa, zeny by sa onho bili 😀
zdravie je zaklad,to je jasne..vzdy ked pozeram v telke na mamicky co maju chore deti je mi doplacu, je to neskutocne smutne a znicujuce pre celu rodinu a casto zmena zivota na dlhy cas..musim poklopkat, v nasej rodine sa rodia zatial len zdrave decule
sabiatko- uz som spominala , ja mam 4 zvieratka,moje dietky hehe chudinky same doma teraz

sisa2
8. júl 2009

jej, tema svadba 😵 ja som sa v tom vyzivala. my sme mali docela velku, na hostine 90 ludi .. ale to bolo aj s kamaratmi - tych bolo viac, ako rodiny. viem, ze niektori robia tak, ze si kamaratov zavolaju az neskor, my sme mali vsetkych od zaciatku. ach, krasne to casy 😵

bianca - preco si chcela len taku mini svadbu? rodicia neboli sklamani?
tea - ak budete mat obrad na urade, tak toho poloviciak nebude musiet vela hovorit 😉

sisa2
8. júl 2009

tea - co znamena velmi mlada? kolko mas rokov? 🙂

biancarv
8. júl 2009

ale sisa, my sme sa brali ked Paťko mal už dva mesiace, ale to neznamená že on bol náhoda 😀 , Paťko je vytúžené bábätko po polroku snaženia a potom už sme spolu dlho žili a nepripadalo mi to také dôležité, nejaký papier 😒 no ale teraz s odstupom času mi to aj je ľúto a moji rodičia neboli sklamaní, lebo aj oni mali svadbu iba so svedkami ale svokrovci tí boli teda sklamaní riadne 😠

biancarv
8. júl 2009

no to som aj ja zvedavá tea, koľko že máš rokov? ak to nie je tajomstvo 😉

tea333
8. júl 2009

sabiatko- oragnizujem samozrejme ja, len ho tym nemozem vela stresovat lebo on je plachejsi nez zajaciky 😀
ale nie, on sa obcas porozprava len ma z toho stres..

biancarv-ja by som malu nemenila, a to preto ze ja sa so svojou rodinou nestretavam, len s babkou a dedkom aj to len jednymi, a este s bratrancami ale ti to beru v poho ze tam nebudu, takze ja nemam koho pozyvat, kedze otcova rodina ledva vie ako vyzeram (babka a dedko ma videli pred 10 rokmi) a nemienim sa s nimi bavit
a moja dobra babka a dedko tam budu, ved ich milujem,a okrem toho pozyvam rodicov (otec ale len na obrad lebo s mamou nemozu byt v jednej miestnosti ) a bratov

zo snubencovej strany idu tiez len rodicia a surodenci, a dedko, lebo on ma skoro vsetkych na vychode (jeho otec je zo 7 deti) a velmi sa s nimi nebavi,a navyse oni su cirkusanti, vyspevuju a modlia sa na kazdej oslave,placu a recituju (nie,diki 😀 )
takze preto

tea333
8. júl 2009

baby mam 20, takze mlada 😀
no my to budeme mat asi v hoteli, tak nezvycajne, lebo to bude v trencianskych tepliciach(odtial je priatel)
a obradna sien vyzera desivo

biancarv
8. júl 2009

tea v pohode, ja som mala 19 ked som otehotnela, vydavala som sa 20ročná a teraz mám 22rokov a chcem druhé bábo 😀

tea333
8. júl 2009

inak saty uz mam,zabudla som kto sa pytal 😀 a mam to uz pomerne vymyslene, len hutame nad terminom, ten nie je jasny..
moj priatel a ja sme si povedali-mala svadba,ale nech stoji za to-takze bude to palka aj tak,ale co uz,je to len raz

biancarv
8. júl 2009

a tvoja polovička má tiež 20? predpokladám že je starší, lebo mladí nemajú záujem o rodinný život, môj manžel má 30rokov, takže 8 ročný rozdiel a uplne perfektne si rozumieme 😀

tea333
8. júl 2009

biancarv-ja si myslim ze mlada mamicka ma aspon dost energie,a ma k tomu dietatu predsalen blizsie a necuduje sa,na co su gameboye 😀

sisa2
8. júl 2009

teda baby, to som tu najstarsia korytnacka medzi vami? 😕 ja budem mat 31 😀

tea333
8. júl 2009

poloviciak ma 30,takze 10 rocny rozdiel, co by som robila s 20 rocnym 😀
ked vidim spoluziakov na vyske tak neviem ci by som dokazala vobec s niekym takym chodit..s priatelom sme od mojej 16, a asi od 17 spolu byvame, a teraz mame domcek a psikov a macicky,takze to je moja rodina 😀
podla mna je vekovy rozdiel ok, ved chlapi potrebuju viac casu aby si uvedomili co chcu,my mame nastastie jasno a nemusim sa bat ze mu jedneho dna prepne a povie- som prilis mlady, chcem behat za babami (to sa stalo mojej kamaratke,ktora chodila s rovesnikom 5 rokov a planovali zivot)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre