Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

lucialen
9. júl 2009

Sabiatko diky, urcite budem drzat palce 😉 A kde v zahranici si?

tea333
9. júl 2009

jaj uz sa tesim az s tym doleti prva na konika...to bude dobre znamenie keby hned tento mesiac
luciaken-vitaaaj, vela stastia na tento mesiac 😀

sabiatko
10. júl 2009

dobre ranko baby 🙂
tak sa to na druhykrat podarilo 😵 cakame malinkeho mrnuska... sme si aj s mm rano poplakali od stastia 🙂 druha // tam bola do jednej minuty. kuknite sa do albumu, prave som tam dala 2 fotky toho testu 😉

sisa2
10. júl 2009

sabiatko - uaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!! strasne sa tesim! GRATULUJEM a prajem bezproblemove tehulkovstvo na konci s krasnym zdravym uzlickom! 😵 to je parada, super! tak nas tu vsetky oprskaj, nech sa aj nam rychlo zadari 🙂

sisa2
10. júl 2009

lucialen - vitaj medzi nami! drzim palce, nech sa aj vam rychlo zadari 🙂

sabiatko
10. júl 2009

diki sisa, sama tomu neverim, to je taky nadherny pocit 🙂 chcela som tu ist gynekologovi, ale ze sa treba objednat a plati sa 500 sk, tak pojdem v pondelok na slovensko. oficialne som v 6tt, tak dufam, ze to nebude mimomaternicove, lebo na to by bol uz najvyssi cas to omrknut. ale myslim pozitivne 🙂 inak uz tyzden (den po tom, ako ma to pichalo, sa isto zahniezdovalo) mam otrasnu alergiu aj s astmou. to som nemala uz niekolko rokov, takze to asi s tehotenstvom suvisi. a od vcera vecera mam aj zapalene hrdlo 🙄 som si zobrala 1 panadol, si myslim, ze by to nemalo ublizit...?

lucialen, ja som momentalne v madarsku blizko miskolca, lebo moj manzel je madar a si tu nasiel robotu.

tak dakujem vsetkym za palce... to pomohlo a prajem aj vam, nech sa rychlo nakazite tymto tehuvirusom 🙂

fomarik
10. júl 2009

Sabiatko, aj ja ti blahoželám. tie testíky sú úžasné 😀 😀 😅 😅 😵 😵 . tak ti , teda vám želám, aby všetko bolo v najlepšom poriadku!!!!!!!!!!!!!!

...a dakujeme za tehuvírusíky, dúfam, že sú veľmi nákazlivé::::

fomarik
10. júl 2009

Inak pardon...som sem tak vtrhla............. My snažilkujeme niečo cez tri roky ale na zázraky veríme, tak dúfam, že snáď.........

beboo
10. júl 2009

sabiatko gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem !!!!!!!!!!!!!!!!!! strasne sa tesim, prajem ti krasne a bezproblemove tehotenstvo pozrela som si tvoje fotecky je to uplne jasne 🙂

ten panadol je v pohode.

si tu nasa prva tehulka! 🙂

beboo
10. júl 2009

lucialen vitam ta tu, tehu virus uz tu vdaka sabiatku mame tak sa pridaj a urcite sa nakazis 😀

sabiatko
10. júl 2009

ahoj fomarik, vitaj medzi nami 🙂 dakujem za gratulaciu, aj ja dufam, ze vsetko bude ok. pokusim sa to tu sirit na vsetky, ale priznajme si, ze najlepsimi siritelmi su nasi manzelia 😎 fomarik, aj vies, preco sa to zatial nepodarilo? drzim palce, nech to skoro pride. ja verim, ze sa to nam vsetkym skoro podari 🙂

fomarik
10. júl 2009

Sabiatko, príčin je veľmi veľa..... PCO, zlý spermiogram, predchádzajúca nedokonalá kyretáž a s nou zápal brušnej dutiny..... Ale nevzdávam sa!!!!!!!!!!!!!!
Fakt, najlepší šíritelia vírusíkov sú manželia, len keby niektorí nemali slepé náboje 😒 😀. Ale to nevadí, ved aj motyka niekedy vystrelí!!!!
Sabiatko, len nech všetko dobre dopadne. Aby ste rýchlo a pekne rástli!!!!!!!!!!

fazulka1512
10. júl 2009

dobre ranko 🙂

sabbbbbbbbbiiiiiiiiiiiiiiiiii, blahozelam, az mi srdce podskocilo, mam z teba usmev na tvari, tesim sa ako keby ja som zo zistila
mne mrcha dnes nedorazila, rano trosku pobolievalo brusko,zaha ma vecer trosku palila

lucialen
10. júl 2009

Sobiatko gratulujeeeem 🙂 Hned ja rano krajsie

sisa2
10. júl 2009

sabiatko - tak to si uz dalsia, co mi potvrdila, ze ked ostala tehu, bola "chora" - bud prechladnuta, bolave hrdlo alebo nieco podobne. ja som tiez bola. telo asi nezvlada robit tolko veci naraz a je nachylnejsie na virusy.
jaj, ja sa tak tesim, ze vam to vyslo! bodaj by nam to vsetkym tak vyslo. panadol nevadi, neboj, drobcekovi nic nespravi. davaj na vas pozor, pohladkaj brusko a uzi si dnesny krasny den!!!

sisa2
10. júl 2009

fomarik - vitaj medzi nami! aj ja mam PCO a mm nic moc spermiogram. ale podarilo sa nam 1x prirodzene, tak snad sa aj druhykrat zadari. 1x sa vam podarilo prirodzene, aj ked to neskoncilo stastne? ☹

sisa2
10. júl 2009

fazulka - dufam, ze budes nasledovat sabiatko. si tusim najblizsia na rade, nie? drzim palceky!!! super, ze mrcha nedorazila, nech si vezme dlhu dovolenku!

fomarik
10. júl 2009

Siska2...tak ty si mi dala veľkú nádej...dakujem! Ale upokojuje ma fakt, že raz sme už otehotneli. Bohužiaľ,neskončilo sa to dobre, ale nie som jediná. veľmi veľa žien si tým prejde.
Sabiatko...daj recept, ako otehulkovať 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 A brušku sa prihováraj, dohovor fazulke aby sa pekne uhniezdila a rástla!

fomarik
10. júl 2009

ja mám dnes poslednú tabletku Duphastonu a o dva dni čakám prekliatu mrchu 😒 😒 😒 . Snád sa nedostaví. Minulú mrchu som mala veeeľmi slabunkú a kratučkú 😨 😨

sabiatko a ako dlho ste sa snažilkovali? Od mája?

sisa2
10. júl 2009

fomarik - vyjde to znova, skratka musi! ja som teraz tak optimisticky naladena 🙂 prvykrat sme sa snazili takmer rok (11 mesiacov), kym sa zadarilo. uz sme boli objednani aj v CAR, aj na konzultaciach sme uz boli .. presli sme si vsetkym a zrazu bum a bolo 😵 obcas skratka aj motyka vystreli 😀
dufam, ze mrcha o dva dni nepride!!!

fomarik
10. júl 2009

No žiadnej z nás by už nemusela prísť.................................... 😉 😉 😉 😉 takže vy ste už chodili aj nakonzultácie, a zrazu s a zadarilo? tak to je pekné. Danielko vám určite robí veľkú radosť--- je rozkošný!

minka21
10. júl 2009

sabiatko blahozelaaaam 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a pocity mas ake?

biancarv
10. júl 2009

DOBRé RáNKO 😀 , sabiatko blahoželám 😉

fazulka1512
10. júl 2009

sabi tak kde si zmizla,cakame na dojmy a pojmy 😉

fomarik a biancarv vitajte medzi nami dievcatami, dufame, ze vam bude prijemne a budete snami zdielat radosti a starosti

sisa2
10. júl 2009

fomarik - hej, skratka motyka vystrelila 😀 v CAR mi dokonca povedali, ze NIKDY prirodzene neotehotniem 😔 odvtedy si o tychto vyrokoch myslim svoje.
a mmch, dnes je super den, lebo kamaratka, ktora uz absolvovala fakt asi vsetko (3x IUI, 2x KET, 3x IVF) ... mi pred chvilou volala, ze ostala PRIRODZENE tehu. mne sa to ani verit nechce 😵

danielko je veru nase zlaticko, i ked obcas s rozkami 😀 ale nedala by som ho za nic na svete 😵 vecer ked zaspaval, ma drzal za ruku, hladkal a hovori mi "maminka, ja ta lubim ako kona" 😀

gajana1
autor
10. júl 2009

Ahojte kočky dlho som tu nebola som rada že ste sa tolke pridali.
Sabiatko blahoželáááááááááááááááááááááááááááááááááááááááám 😵

sabiatko
10. júl 2009

uz som tuuuuuuu 🙂 dakujem baby, ste strasne zlate 😵

na zaciatok sa chcem opytat co to je PCO? a ja si myslim, ze aj tak je to v rukach Bozich a nie lekarov. mojej mame hovorili, ze ma prevratenu maternicu a nikdy neotehotnie a vysla som na prvykrat. alebo kamoskinej mame povedali, ze babo, co caka ma downov syndrom a odporucali potrat, no ona si ho nechala... uplne zdravy chlapcek. lekari sa obcas mylia, tak hlavu hore 🙂

dojmy mam momentalne zmiesane, mam teplotu, furt smrkam a boli ma hrdlo... ale to neprevysi tu radost z babetka 😵 myslite si, ze ten test to dobre ukazal, zevraj dakedy sa stane, je je falosne pozitivny, no neviem, ci aj pri takej vyraznej ciarocke 😕

fomarik, my sme sa snazili od maja a nevedela som ci sa spravne snazime. som pocula, ze sa ma tak kazdy 2. - kazdy 3. den snazit, aby spermie stihli dozriet, no ale mm je asi superrychly, lebo my sme sa snazili takmer kazdy den 😀

sisa2
10. júl 2009

sabiatko - PCOS = syndrom polycystickych ovarii .. bud rada, ze nevies, co to je a ani po tom nepatraj 😉
urob si cajik, vyloz nohy a kuriruj sa.
pri takto vyraznych // sa test urcite nemyli 🙂

sabiatko
10. júl 2009

jeeeej, to si ma potesila, tiez si myslim, ze by to malo byt ok. inak ja som tiez pred par rokmi mala cystu na vajecniku, ale sama zmizla. a sisa, ten tvoj maly je teda cislo 😀 😀 to je podla mna uplne najviac, ako ta moze lubit :D presne na takuto srandu s babom sa strasne tesim...

fomarik
10. júl 2009

fazulka, dakujem za privitanie. No, zdá sa, že dnes bude supiš-pupiš dník. takéto skvelé informácie hned tak zrána!!!!!!!!!!!!!
Bianca..tak sme sa tu stretli.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre