Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

cheerlady
14. aug 2009

no ja najnovsie neviem,co by som jedla....aj vcera - bola som hladna a na nic som nemala chut 😠

tea333
14. aug 2009

cheer som zvedava ako sa zatvaria, ale asi nebudu az taki prekvapeni 😉 mozno to tisko cakali,len nie tak skoro 😀
ja som na sukromnej cheer, takze platim tak ci tak, ale je to perfektna skola na vysokej urovni takze sa vobec nestazujem, a hlavne vobec nereagujem na hlupe reci okolia, ktore si mysli ze nasa skola je ako niektore tie co rozdavaju diplomy za peniaze 🙄

malalady
14. aug 2009

nadenka 😢 to mi je lúto,že prišla mrcha 😢 😢 😢 😢

tea333
14. aug 2009

ja som sa rozhodla ze si nekupim test a tak sa vyhnem testovaniu 🙂 kupim ho najskor zajtra 😀

luludi
14. aug 2009

ahojte vsetky 🙂

rhodos a nadenka je mi velmi luto, ze prisla mrcha :(
My sme mali vcera jeden z plodnych dni a mm dal prednost pivu s kolegami :( A doplnam anketu: cez vikend budem pracovat a potom uz len odpocivat a snad aj tutumutu bude.. 😔

kkatkaa
14. aug 2009

ahojte uz som dorobila (naucila som sa ich aj vyhadzovat 😉 ) ale idem do mesta tak sa potom este zastavim a napisem vam
nadenka len som si vsimla ze ti prisla mrcha ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ je mi to luto ale tak sa pridas k nam s bris a luci a grokou a neboj bude nam spolu dalsi mesiac veselo 🙂

minka21
14. aug 2009

nadus to mi je moc luto:((((( chod na gyn cim skor,kasli na nich,su tu od toho aby ti pomohli!!

neviete nejaku dobru stranku s baby vecickami?

tea333
14. aug 2009

luludi chlapi to neberu akoze musia, plodne dni mas predsa ked oni povedia ze ich mas!
ja som mojho prvy mesiac tiez takto chcela tutumutulovat, a on si isiel neviem kam ze na neho tlacim, a po ovu mi povedal ze musime ist na to, ved mam predsa plodne dni!! 🤐

tea333
14. aug 2009

minka co ja viem mimibazar ked si kliknes nove veci tak hroozne vela bab tam ma krasne vei co dovazaju z uk alebo usa

kkatkaa
14. aug 2009

minka neboj mozno len nemal svoj den ale aj on sa na to urcite hrozne moc tesi nebojkaj sa a nabuduce ta zasa prekvapi on ze sam zacne o tom uvidis 😉

cheerlady
14. aug 2009

no oco sa uz par-krat prekecol,takze viem,ze by velmi po vnucatku tuzil a mamina tiez - ich znamym sa narodila na jesen mala a ked ich boli navstivit,tak sa od nej nemohli odtrnut,taki boli happy,tak si viem predstavit,co budu robit,ked budu mat svoje 😵 😵 😵
ja som na ekonomickej univerzite a az na velmi malo vynimiek,su tam profaci odveci 🙄 najviac ma ide rozhodit,ked zacli iste individua na prednaske hovorit o tom,ze my externi nie sme studenti,ze mame od dennych velmi daleko a bla bla... 😠 ale ked uz im teraz dzgame prachy do huby,tak to uz sme studenti 😠 😠 😠

luludi
14. aug 2009

tea: .. asi tak, citala som, ze si nevydrzala a testla sa 😉 Skus este par dni vydrzat

luludi
14. aug 2009

cheerlady: to poznam, ked som studovala externe a este aj na detasovanom pracovisku tak ako prve sme mali vyhodene na oci na kazdej prednaske od ctihodnych profesorov ako sa museli trmacat kvoli nam az z Banskej Bystrice, ale skolne im bolo dobre.. 😠

cheerlady
14. aug 2009

luludi no a nic prosti dennym - ale aj ja by som mala skusky na same A-cka,keby mi to niekto cely semester hustil do hlavy. potom sa cuduju,ze ake mame zle vysledky,ked dostaneme zo skusky D alebo E 😠 skoda reci...

luludi
14. aug 2009

cheerlady: ja som bola taka rada, ked som popri praci mala D alebo aj E, ze mi to bolo hlbko ukradnute, co si profaci mysleli 🙂)) ale boli neprijemni

tea333
14. aug 2009

luludi jasne ze vydrzim nebudem hladat duchov na teste! 🙂

cheer tak tvoje male bude pravidelne stiskane a bude mat veeeela lasky 😀

baby ja sa stretavam s tym ze sa ma pytaju z inych skol ci sa vobec musime ucit..je pravda ze rozvrhy mame miernejsie a skor nam vyjdu v ustrety ked chceme nieco prelozit, ale na skuskach je to este horsie nez inde, pretoze mame brutalnych profesorov z celej europy, co si ti ludia asi zabudli vsimnut, a u nas vyhadzuju rovanko ako inde zo skusok..
najviac ma "potesi" ked niekto zacne rozpravat o komenskeho v Ba ako o najlepsej pravnickej fakulte, pricom im odisli dobry profesori, je tam korupcia ako vysita a od minuleho roku prijimaju podla znamok zo stednej! kazdy kto sa nad tym zamysli zisti, ze jednotkar z Hornej Dolnej kde mal jednotky zadarmo sa nemoze vyrovnat trojkarovi z dobreho gymka ktory ma v hlave 🙂

cheerlady
14. aug 2009

luludi presne,ja som rada,ked dostanem E-cko a to nieze by som sa neucila - ucim sa poctivo,ale jednoducho naucis sa vsetko a lepsiu ako D nedostanes 😒 ale je mi to fuk,hlavne,ze spravim a ideme dalej 😉

tea333
14. aug 2009

luludi, cheer, podla mna ked pri tom robite tak sa to neda tak stihat, ved na znamky vam v praci pozerat nebudu, len na tie pismenka pred menom 😀

cheerlady
14. aug 2009

jo,jo,ved o tom to je - ide o titul,nie o to,ci som mala z medzinarodneho obchodu A alebo E 😉

sabiatko
14. aug 2009

jeeej, tak som si aj ja zaspominala na vysku, to boli casy 🙂 inak podla mna to mate jedno, ako sa tam dostanete. ja som chodila na prirodovedecku v ba, to som este aj primacky robila, ale teraz tam robia tak, ze naberu plno ludi, dostanu za to prachy a plno povyhadzuju behom prveho rocnika, takze ak sa nechytis, tak smola. ale najspravodlivejsie si myslim je vyber cez primacky, tam boduju vsetkych rovnako.

tea333
14. aug 2009

ahoj sabiatko! 🙂 ako sa ma male v brusku?

cheerlady
14. aug 2009

no ja som robila normalne prijimacky - na mojom odbore nas bolo v 1.rocniku 180 a Bc. sme dosiahli 45ti...to asi hovori za vsetko..ale v prvom rade to bolo sposobene narocnostou 😝

tea333
14. aug 2009

baby idem za fazrom (otcom) 🙂 ukazem sa neskor

stanka1986ke
14. aug 2009

ahojte...no na technickej univerzite v ke zas nam profesori niektori povedali, ze nas externistou obdivuju lebo mnohi si povedia ze externisti to maju lahsie ale nemaju..lebo musia sa naucit to co aj ostatny len s tou vynimkou ze mi si to musime nastudovat sami doma

stanka1986ke
14. aug 2009

nikto tu nieje? 😖 😢

sabiatko
14. aug 2009

ahoj tea 🙂
male sa ma urcite dobre, ratam, ze ma uz tak 3 cm a sa uz zacina podobat na maleho cloviecika 😵 uz sa neviem dockat dalsieho sona...

stanka, no ja si myslim, ze externe je tazsie v tom, ze popri nom chodis aj do roboty a ked taka unavena dojdes domov a musis sa ucit... ale zas viem, ze spoluziacky mimobratislavcanky tiez robili, lebo museli platit intrak, jedlo a tak. ale zas denne studium je zabavnejsie, stretavas sa s kamoskami na cvikach a prednaskach, ucite sa spolu, kecate v bufete... ja spominam v dobrom, hoci boli aj lietacie dni na skuskach 😝

stanka1986ke
14. aug 2009

sabiatko...no to ano v tom je urcite denne lepsie a zabavnejsie...
vidim ze ty uz si v 10tt...juujjj tak nech len pekne rastie malinke v brusku... 😉 🙂

malalady
14. aug 2009

ajaaaaaaj čitam o porode, ale ja sa bojímmmmmmmmmmmmmmmmmmm 😒 😒 😒

sabiatko
14. aug 2009

dakujem stanka, zrovna dnes mi zacina 10tt. to je uplne sranda byt tehotna, si citavam na nete konkretny tt a tam sa vzdy pise, ako babenko vyzera a co robi, tak si tak predstavujem ako sa tam vrti, plava, otvara pusinku a zevraj aj pije, to som bola trocha prekvapena... no ale sak ked mu chuti 😀

sabiatko
14. aug 2009

malalady nestras 😝 musime to zvladnut 😉 sak je tolko sposobov aj menej bolavych. ty si ako rodila tobiasa, klasicky?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre