Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

dzou
16. sep 2009

no ked to takto pojde dalej tak mm asi usexujem k smrti...sa on bude modlit abu to nebol anovulak 😀 😀 😀

janulka04
16. sep 2009

😀 😀 😀 , dzou...tvoj mm sa neboji vracat domov? 😀 😀 😀
ale z mojich skusenosti, dzou...aj pri malych a aj teraz...ked sme sa na to vykaslali, alebo sa nedalo a bolo malo keksu...vtedy to vyslo...ako na potvoru...nieco na tom baby je ..a tu prstikovu metodu som tiez skusala...tak neviem, ci aj to nemalo vplyv 😒 🙂

dzou
16. sep 2009

prstikovu metodu 😕 to co... no sak rozmyslam ze dnes kamsem na to sexik bol vcera vecer a ked tam bude zajtra rano... no nachvilu vas opustam prisiel kamos daco odo mna potrebuje

cheerlady
16. sep 2009

ahojte babulky,tak ja som bola na tej krvi - 3ampulky,bleee 😝 no a sestricka mi povedala,ze za tyzden,ked budu vysledky,si mam prist pre tehu knizku,ze to uz mi tam potom vsetko pozapisuje,aby to bolo komplet.takze este stale ju nemam,ale nevadi 🙂 inak tolko tehotnych tam bolo 😨

sisa2
16. sep 2009

dzou 😀 😀 😀 mozno si to mm uziva a nestazuje sa. co by ini chlapi za to dali, no nie? 😀

janulka04
16. sep 2009
sisa2
16. sep 2009

jani - ja som skusala prstikovu pri danielkovi ... a vyslo to, ked som sa uz o nic nesnazila 😀 teraz som zatial nenacvicovala, ani sviecky este nerobim 😀 😀 😀 ale pri danielkovi sme sa snazili dlhsie, tak asi preto.

sisa2
16. sep 2009

cheer - to je skoda. tak uz ten tyzden hadam rychlo prejde a budes mat aj knizku. ja by som tiez chcela 😔

janulka04
16. sep 2009

ved, sisa..ja neviem, ci som ju robila priamo vtedy, ale minuly cyklus viem, ze raz ano...no neviem, ci to bolo, alebo nebolo v ded D 😀 😀 ...hlavne, ze sa zadarilo...i ked teraz ma zase prenasleduju obavy, ci je vsetko ok...to sme my zeny.... ☹
😀 😀 😀 aj stojky boli u nas 😀 😀 😀

sabiatko
16. sep 2009

janulka, a ty mas aj foto toho testu predtym? lebo ja neviem najst tvoj album 😕

cheerlady
16. sep 2009

sisa neboj,dockas sa aj ty 😉 ale ked to tak pocitam,tak ju vlastne dostanem az v 12tt... som tu citala temu kedy baby dostali tehu knizky a vacsinou to bolo tiez az po 12tt 😒
no a este dufam,ze vysledky budu v poriadku. som si myslela,ze sa mozem rano najest,ale sestricka mi povedala,ze nie,lenze ja som predtym vypila asi deci zeleneho caju nestea 😒

lucialen
16. sep 2009

Dzou, ved taky pad teploty moze byt ovulacny, tak len keksikujte dalej 😉

groka
16. sep 2009

ahojte

dzou,mas tam velke skoky,mohla by si mat anovulak?brala si nejake lieky?

sisa,tebe to islo hore,to je super zatial,test este nemusel zaznamenat hcg,niekomu stupa pomalsie niekomu velmi rychlo tak ze niekto uz ma dve na 10DPO niekto nema ani na 14 a je predsa tehu,ja by som smutna nebola este

baby a ta prstikova metoda,to akoze co mam robit s tym prstom?

ja varim sladku fazulovu polievku a skladane zemiaky ale mi zachybali zemiaky,takze ked pojdem do skolky pre maleho a potom s nim na prehliadku a hned ho dam prezriet aj za tie sopliky skocim este do obchodu,ale bude to fest tazke,bude mi zaspavat

sisa2
16. sep 2009

jani - urcite je vsetko ok! nema dovod nebyt. nemysli na zle, vyloz nohy, relaxuj a uzivaj si ten krasny pocit, ze to vyslo a ze mas v brusku maly zazrak 😵

sabiatko
16. sep 2009

cheer, to ti brali krv na toxoplazmozu, krvnu skupinu a tak? lebo mne sestricka povedala, ze mozem jest, co som samozrejme aj vyuzila 😀 a neni s tym ziadny problem. vysledky som mala dobre a jedlo to isto neovplyvnilo.

janulka04
16. sep 2009

sabiatko, ja ho mam v albume...v tom Halooo, si tam? Ja som testovala len digitalnym, este chcem pockat do piatku a oestovat este raz
sisa....snazim sa, moja...
groka: na tom linku je to podrobne rozpisane 😉

dzou
16. sep 2009

no a co je ta prstikova metoda aj ja chcem vedieeeeeeeeeeeet

sabiatko
16. sep 2009

no to je daka haluz, ja tam vidim len: janulka24, janulka27 a janulka7 😨

cheerlady
16. sep 2009

sabi zabudla som sa opytat,ale ked mi isla brat krv,tak nachystala tusim 2skumavky a potom,ze pockaj,este si nieco pozrem - kukla do karty tt a prihodila este jednu skumavku 😀 tak asi to bude to 😕

cheerlady
16. sep 2009

sabi ved klikni rovno tu na ten fotak,co ma janka napravo do svojho prispevku a tam ti to rovno ukaze jej albumy a nemusis to hladat 🙂

janulka04
16. sep 2009

a ked kliknes na ten fotoaparat na tom riadku, kde je aj moje meno...? Myslim tu na fore... 😒

dzou
16. sep 2009

no haloooo co je ta prstikova metoda 😉

sisa2
16. sep 2009

dzou - janka davala link - www.rodina.cz/clanek3050.htm

sisa2
16. sep 2009

cheer - nechapem, preco by si nemohla jest. vsak to tie vysledky neovplyvni, krvnu skupinu budes mat stale rovnaku 😀 u kazdeho to je asi inak.
a knizku som napr. ja mala hned (bola som na prvej prehliadke asi v 9tt a hned mi ju dali), ale vacsina kamosiek dostala az okolo 12tt.

cheerlady
16. sep 2009

ani ja neviem 😖 mozno sa tam robila aj testy na cukor a podobne,tak mozno preto 😕

sabiatko
16. sep 2009

janulka, to je iny vynalez ten fotak, ja som to doteraz furt vyhladavala 😀 uz mi to ukazuje 🙂 a kedy si hovorila ze ides k dokimu?
cheer, mne brala len jednu skumavku, to som bola v 12 tt, ale taku velku, sak mi aj zle doslo, mi tam nohy hore vykladala... na cukor sa robia testy az neskor, tusim v 16 tt. podla mna je to ok, sestricka len bola mozno trocha zmtena 😀 inak ja som dostala tehu preukaz uz v 8 tt.

sabiatko
16. sep 2009

cheer, pockaj, vlastne mne tusim brala krv uz v 8 tt, to doki mi robil dake vysetrenia v 12 tt... hej, hej, tak to bolo.

janulka04
16. sep 2009

sabi, v pohode.,.ja rdlo som ani nevedela, ze som sa zaregistrovala na ceskom konikovi, ale uz je to teda ok...a k dokimu hadam do konca mesiaca....musim este na Slovensko, tak preto 😉

cheerlady
16. sep 2009

no tak prave som sa objednala na NT screening - 29.9. 🙂 a mm pojde pekne so mnou,uz som si to vybavila 😀 jaaaj,zle mi jeee.... a musim byt v robote ☹

sabiatko
16. sep 2009

no to si sikovna cheer, dufam, ze to budete mat take suprove ako my... manzel bol so mnou vnutri a dokina tam mala taku obrovsku obrazovku na stene, ja som si lahla, manzel si sadol na stolicku a kukali sme na to jak na telku 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre