Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

minka21
23. júl 2009

hej v lavom vajku ma pichlo.....a potom ma dost podbrusko,take tlaky🙂 alebo neviem ako to opisat🙂

brisilda
23. júl 2009

ano ano presne ten kalendar som myslela 🙂)) no a co sa tyka tych takzvanych bolestiach v podbrusku tak to je pravda tiez som to mala pri prvom no az ked som uz sla k lekarovi cize u mna to bolo asi po 5 tyzdni je to bolest ako pri menstruacii javascript:addEmoticon('🙂','vBody')

minka21
23. júl 2009

takze vajka nic?hmmm,,,,,nevadi snazime sa dalje aj tak,a ty fazulka si na tom ako?som stratila prehlad

lucialen to ma moc mrzi ☹ a ak ti to nevadi,mozem sa spytat co sa stalo?

minka21
23. júl 2009

brisilda ten kalendar je podla mna blbost to by vsetky 21rocne mali dievcatka teda vacsina🙂) i ked mna by to potesilo keby to tak bolo🙂)

brisilda
23. júl 2009

no ja kedze mam uz jedneho neposlusneho zbojnika doma tak by om rada uvitala dievcatko ale ani dalsi chalan by nebol na zahodenie hlavne aby to bolo zdrave 🙂 vybavicku budem mat tak ci tak pre oboje cize dvojcata by mi stacili 😀 😀 😀

tea333
23. júl 2009

baby hodila som si na mojasvadba saty svadobne do albumu, ak sa zatulate mozte mi ich pokritizovat 😀
este take pokrkvane som fotila 😉

no ja by som chcela baby dvojicky,ale co da to bude a z toho sa budeme tesit

brisilda
23. júl 2009

tea tak tak ja po dvojickach strasne tuzim aj ked v mojom pripade to je nerealne tak aspon snivam 😀

minka21
23. júl 2009

dvojicky uf uf uf ,ja obdivujem ludi co to zvladaju, ja budem vdacna aj za jedno🙂 a poriadne si ho uzit 😵 a teraz ma aj v podbrusku tak cudne boli,,,,:( akoby som mala uz uz dostat.bleeee.....

brisilda
23. júl 2009

minka pocuj tak si na dobrej ceste prve 3 mes. su katastrofalne ale potom si tehotenstvo bude uzivat naplno 😀 drzim palce aby sa mrcha nedostavila

fazulka1512
23. júl 2009

minka ja neviem ci som to dobre napisala o tych vajkach a uhniezdovani, ja cakam na odpoved skusenych, takze ty nezufaj, ja som zabudla dat otaznik? 😉

minka21
23. júl 2009

tea saty su nadherneeeeeeeee 😵 aj ja zboznujem takyto styl 🙂 krasne🙂 a kedy planujete svadbu?

tea333
23. júl 2009

brisilda preco nerealne?
my mame v rodine vela dvojiciek,moji bratia su jednovajecni 🙂

minka21
23. júl 2009

a ostatne ste na tom ako???? snazite sa ci len sa tesite z ostatnych? 🙂

brisilda
23. júl 2009

TEA TAK ASI PRETO, ZE V NASEJ RODINE NIK NEMA DVOJICKY :(((

fazulka1512
23. júl 2009

babule ako je to s tymi vajkami a uhniezdovanim

fazulka1512
23. júl 2009

minka ako tu studujem tak bolest vajecnikov je normalna vec, vraj to byva aj v tehotenstve aj pri ovulke 😉

brisilda
23. júl 2009

KOCKY JA SOM POTOM DIVNA NO JA PRI OVULKE NIKDY NIC NEPOCITUJEM hm... asi ju nemam 😀

minka21
23. júl 2009

fazulka hehe,,,,to nam teda dali🙂 nevadi, pockame a uvidime🙂 ty fazulka si na tom ako so snazenim????

sabiatko
23. júl 2009

baby, pri uhniezdovani by vas nemal bolet vajecnik, to by skor islo o mimomaternicove tehotenstvo. vajecnik picha pri ovu, ale mna napriklad tiez nikdy pri ovu nepicha. pri zahniezdovani ma to pichalo pod lavym vajecnikom, dole pri bedrovej kosti.

minka21
23. júl 2009

no tam niekde to aj mna pichlo,ale uz ma nic nepicha 😉 len mam tie pocity v podbrusku🙂sabiatko a ty mas teraz ake pocity? opis vseeeeecicko vsetko🙂

brisilda
23. júl 2009

sabiatko ano vajecniky pri oplodneni samozrejme ze uz nebolia ale je to taky pocit mna to napr. bolelo strasne a ked som opisovala sestricke ake mam problemi tak sa smiala 🙂 no ale ako inak som to mala povedat? ved to bola presne ta ista bolest 🙂

sabiatko
23. júl 2009

minka, no co ti budem hovorit... take ze rannu nevolnost nepoznam, ja to mam cely den, vcera vecer som uz aj letela na zachod 😒 tie tlaky v podbrusku, akoby pred MS mi zacali v 4-5 tt a kazdy den to citim, ale neboli to, sem-tam ma v podbrusku aj troska pichne, ale inak pohoda 🙂 nic by mi nevadilo, len keby mi nebolo tak zle. uz som sa naucila, ze musim jest tak kazdu hodinu, ale malicko. ked nejem mi je zle, aj ked sa vela najem. ale tak do 2 mesiacov by to malo prestat, dufam.

sabiatko
23. júl 2009

brisilda, ja to s pichanim vajecniku neviem porovnat, lebo som to nikdy nemala, ale si myslim, ze to moze byt podobne. mna ked to pichalo, tak som si hned kukla anatomiu cloveka, ze kde presne tie vajecniky su, bo ono to picha priblizne na rovnakom mieste a veru dost, som sa na tu bolest rano zobudila.

tea333
23. júl 2009

sabiatko ale su to radostne bolesti 🙂 uplne super si to tu zacala, tak musis poriadne nakazit celu zostavu co sme tu 😀 ako vdaku za podporu hehe
minka diki, a neviemkedy uz som to dnes spominala, planujeme ze nevieme presne kedy 😀 ale snad co najskor

tea333
23. júl 2009

sabiatko a tvoj priatel nie je slovak ze?
sa mi zdalo ze si pisala ze je madar, a on suhlasi s adamom a jankou? 🙂

brisilda
23. júl 2009

Mimochodom ked tak rozmyslam dopredu vcera v telke bolo o chripke .Nik nevie co bude ak sa stretne nova chripka zo starou nebojite sa ???Moze sa tehotna zena dat ockovat??? a vobec ako to je??? ja o tom nic neviem pretoze prve tehotenstvo som mala nastastie bez chorob no vtedy chripka nebola takym strasiakom ako je dnes 🙄

tea333
23. júl 2009

brisilda nepaci sa mi ten kalendar co mas v albume ☹ podla neho skoro cely rok chlapec..ziadne dievca..

brisilda
23. júl 2009

a myslis si, ze mne sa paci??? 😉 tiez by som radsej divcatko 😉

tea333
23. júl 2009

to aby som pockala do decembra..to budem mat 21, a tam okrem januara sameee dievca 😀 😀

tea333
23. júl 2009

brisilda aj cez vojnu sa rodili deti,aj pocas krizy aj po nej..stale bude nieco 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre