Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

malalady
12. jan 2010

Janulka dakuemmmmmmmmmmmmmmmmmmm juj 🙂 som taka rada,že až heh 😵 😵

janulka04
12. jan 2010

viem si predstavit....takze definitivne Nelinka? 😵 krasne meno
Ak sa u nas nic nezmeni, my budeme mat tretiu babu..Stellinku 😉 , znie to podobne, ze? 😅

malalady
12. jan 2010

Janulka jj zdá sa,že definitívne 😉 😀 ale je to rozdielne xixi 😀

janulka04
12. jan 2010

je, je ...len to podobne znie, ked to vyslovis... 😀
tak sa tesim s vami...my este stale nejako tej babe neverime, takze je tu este moznost, ze tato bude zachraneny od strazenia tolkych bab 😀

sharmana
12. jan 2010

malalady. gratulujeeeeeeeeeeeeeem, určite si štastná, že budeš mať dievčatko 😀 😉

fazulka1512
12. jan 2010

lucialen testi rano, neboj si jasna tehulka
malalady gratulujem 🙂 k dievcatku..........aj ja chcem,posli tehuvirusiky
vlasne poslite vsetky ktore ste tehu, ved je vas tu dost, takze urcite nejaky ten k nam snazilkam zabludi

dzou
12. jan 2010

ahojte koculky tak ja uz som doma este som robila rybicku a zemiaky a konecne som dala dole stromcek 😅 ... idem vas docitatvat co nove 🙂

kkatkaa
12. jan 2010

ahoj malaldy gratulujem k babikeeeeeeeeeeeeeeeeeee a krasne meno mas vybrateeeeeeeeeeeee 😀

kkatkaa
12. jan 2010

ahoj dzou my este stromcek mame ale cez vikend uz pojde dolu. ale pamatam si ze ked sme boli so segrou male tak sme stromcek davali dolu az vo februari 🙂

dzou
12. jan 2010

no mne este treba nejake ozdboby dat dole co mame na tramoch ale tak to uz pocka na vikend potrebujem na to aj mm 😉

kkatkaa
12. jan 2010

teuska kde by som mohla kuk tie tvoje satky? pozerala som moja svadba.sk ale nic som tam nenasla

dzou
12. jan 2010

baby ja mam asi dnes ovu 😵 😵 uz som mala bolesti som 14dc... no ak nie dnes tak zajtra urco... no neviem ci sa nam dnes bude chciet snazilkovali sme kazdy den od soboty 😅 tak asi dnes bude oddych no co uz..... no necham to na mm ak bude chciet tak vzpierat sa nebudem 😀

dzou
12. jan 2010

jaj no a tiez ma napadloze uz som vam dlhsie chcela napisat co povedal mm... my vlastne chceme len jedno mimi a raz daco sme kecali uz ani nepametam o com a on daco ze sak ked budes mat deti... a ja ze jake deti snad dieta.... a on ze sak mozno budes mat aj deti... a ja ze kde ich nahrabem.. ked chceme len jedno a on ze sak uvidime mozno budeme mat aj dve podla toho aka bude nasa fin. situacia....... no ani si neviete predstavit ako moooooooooooooooooooc ma prekvapil toto som od neho vobec necakala 😅

janulka04
12. jan 2010

kkatka, na moja svadba si najdi aalbum nasej tei..tea333 a tam su, su fakt prekrasne 😵

kkatkaa
12. jan 2010

super dzou ked sa dockate prveho tak sa mu to zapaci ze nebude chciet prestat az ho budes musiet ty stopnut

diky janulka ved som ju hladala pod tym menom a nenasla som - ale idem to este vyskusat

dzou
12. jan 2010

jaj no a k tej ovu zase nemam plodny hlien.... 😠 😠 😠 😠 neviete ako by som si ho upravila?.... teda nieco aby som o mala?

janulka04
12. jan 2010

dzou, to tak byva...a vrim tomu, ze az to male pride a budete ho vidiet rast, popadne vas tuzba po babu nanovo...
ja som bola vzdy proti detom, teda nejako moc som po nich netuzila..potom teda, ze jedno...a hned sme mali dvojicky... 😀 , to asi ten hore zariadil, aby som si uvedomila, ked som mala na starosti len jednu, ta druha bola v nemocke, ze dve su predsa len lepsie...a teraz cakam svoje tretie...a mm inac mal tiez hlasku vcera...ze ked budeme mat syna...tak som ho upozornila, ze zatial to vyzera na dceru...a on, ze ak by sa niekedy STALO, ze ostanem tehotna, ze dufa, ze by som to nedala prec, co by som teda urcite nedala...tak vidis, ako sa ludia menia... 😀
ja budem mat teraz tri a mam tri krstniatka....a uz sa tesim, ked tie MOJE DETI budem tu mat teraz v lete na prazdniny...sice na etapy, lebo naraz by som to nezvladla, ale su to moje lasky 😵

malalady
12. jan 2010

juuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj babulééééééééééééééééééééééééé velký díííííííííííííííííííííííííkkkkkkk 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ani neviete,že jak som rada.. 🙂 mám velké plány s nou,že jak jej budem česat vlásky.. 🙂 lakovat jej nechtíky 😀 ochhhhhhhhhhhhhhh

😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

kkatkaa
12. jan 2010

dzou ja ti neporadim ja tiez hlien skoro nikdy nemam

janul nasla soooooooooooooom

tea teda tie satky su moooooooooooooc krasne uzasne. len tak mimochodom - si ostrihana? lebo na inych fotkach si mala dlhsie vlasy...

brisilda
12. jan 2010

kocky musim sa s vami podelit o neprijemny zazitok bola som v nayku kupovat tlakomer a ked som sla platit kartou tak pin bol zly 😕 druhy pin zly na treti som volala mm a znova zly pin predavacka povedala ze mi karta bude uz zablokovana no vratila mi ju prisla som domov ako strela a volala na centrum dialog ze co to ma znamenat lebo s tych 3 pin som jeden na 100% dala spravny 😀 komedia bola ze ona chcela odomna kopec hesiel ktore som ja kedze telefonicku sluzbu nevyuzivam nevedela no nakoniec sme sa vysomarili a ona sa dostala na moj ucet a vraj tam neni zaznamenane ziedne zle zadanie pin kodu 😕 cize kartu mi vraj nezablokovalo a mala pravdu sla som do bankomatu a vsetko OK ale tlak tom mala 150 na 90 😠 tep 105 nastastie uz klesol

brisilda
12. jan 2010

idem vas precitat 😀

dzou
12. jan 2010

no sak jani vazne ma prekvapil .... ja si niekedy myslim ze nechce ani to jedno co este nemame 😅 .... teda jeho to napr. vobec ale vobec netrapi ze sa zatial nedari(teda zatial o tom nic nehovoril tak si mysim) a ked vola so segrou co mam aleho syna 1.5rocneho a keca mu nieco o nom vzdy sa tak ksichty 😖 a potom sa ho pytam ze co a on mna to nebavi ked rozprava o decku ma to nezaujima.... no vzdy zatial tvrdil ze ked to bude jeho ze to bude ine tak som zvedava 😉

malalady
12. jan 2010

bris.. 😝 ja mám zase nízky tlak 😀

janulka04
12. jan 2010

a to co im tam hrabalo, bris? To je teda sila...ani si nechcem predstavit a ten ztrapas...ludia cakaju a bohvieco si myslia...no uzas... 😠 To v tom Nayku pri Tescu? 😖

dzou
12. jan 2010

teda bris to oni museli mat nieco zle asi...

janulka04
12. jan 2010

bris, trapi..ale ved panna, tak necakaj nejake zase vylevy...
vies, ako sa moj bal, ked to neslo? i ked tradicne predpokladal, ze chyba je vo mne...ved ako by mohla byt v nom, ne? 😀 a ked sa podarilo, tak mi po case aj spomenul, ze sa bal, ze ho budem po vysetreniach nahanat 😀 😀 ...tak preto sa tvaril, ze akoze nezaujem....a vies aky bol rad...ani nie z tzoho, ze caka svoje deti, al ez toho, ze je plne funkcny 😀 😀 😀

janulka04
12. jan 2010

nemalo tam byt bris, ale dzou 😅

dzou
12. jan 2010

jani ti asi malo byt mne 😅 najprv som nemchapala... no sak panna 🙄 ja viem ze ziadne vylevy necakam.... a tiez si myslim ze si mysli ze je vo mne problem 😀 a ja si zase myslim ze on ma slabych bojovnikov 😀 no uvidime...

janulka04
12. jan 2010

a tomu sa necuduj...ze ho to nezaujima..verim, ze ked raz male povie TATA, alebo zacne chodit, bude sa sam chvalit...deti neuveritelne zmenia ludi...vazne...i ked ten moj je niekedy stale taky natvrdly ako predtym... 😀 😀

brisilda
12. jan 2010

janka ano to pri tescu ako tam som sa necitila tak trapne ako ked si spomeniem na komediu co som telefonovala na dialog 😀 mala som pred sebou kopec papierov z banky a hladala kadejake hesla ja som jej davala dobre hesla ale vtedy ked ich ona chcela 😀 😀 😀 no zaklad ze sme sa vysomarili a vazne museli mat nieco zle oni v nayku inak ja kreditku nepouzivam casto kedze vyuzivam IB takze aj keby mi zablokovalo kartu tak na IB sa dostanem
malalady gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem k malej babulke cize velky brasko bude mat sestricku 😉
janka a ty sa snaz aby pindurik narastol cim skor tak ako mojmu chrustikov 😀 😀 😀 ved predsa 2 bambulky chcu uz aj braceka ne? a hlavne mamina by sa potesila 😉 no hlavne az je to zdrave
nadenka velmi tisko drzim placeky aby som nic nezakrikla 😉 na mrchu ani nepomysli
dzou chlap je chlap ak sa babo narodi az vtedy uvidis zmenu 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre