Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

sharmana
23. jan 2010

určite ti tam bude dobre neboj 😉 a kedy sa asi plánujete prestahovat?
babule môj mm išiel práve pozriet, či sused pod nami alebo suseda nad nami púštajú telku tak nahlas, niekto z nich je hluhý a ja normálne počujem hlasy z ich telky...

sharmana
23. jan 2010

no tak je to suseda nad nami, mm jej dokonca zvonil, ani zvonec nepočula, tak sa nasral, práve teraz rozbaluje aparaturu, čo sme mali zabalenú a pripája to na TV a ide zapnúť na plné pecky 😀 to sú susedské a medziludské vzťahy 😀 😀

groka
23. jan 2010

Ahojte 🙂

tea333
23. jan 2010

groka ako?

groka
23. jan 2010

ahoj tei,no da sa,ako tak zijem,dycham,len nam chyba sex,teda mne,staci raz ,potom zas nemusim aj mesiac,ale uz to potrebujem,som normalna?asi nie,normalne neviem ako to praktizovat bez toho aby sa mi pohorsilo,alebo co...
so zaludkom to mam tiez rovnake,cely den mi bolo celkom ok,sem tam som predychvala,ale teraz vecer sa to pomali zacina

ako som uz spomynala,s malym som prelezala 3 a pol mesiaca,bola som ako umreta,ale toto je zasa ine,aj ked sa hybem ako tak,no mam vsetko,pachy,zuby,plne usta stalych slin,vracanie,vsetko

kkatkaa
23. jan 2010

dzou no to je teda divne v tom anglicku, takze prenatalna starostlivost veskera ziadna - to teda nie je nic moc podla mna

tea wow to je super ale to bude asi dost namahava cesta a tak nie? ale zasa viem ze ty to v pohode zvladnes, ze nie si padavka tak si to poriadne uzite a potom nam budes rozpravat zazitky

majuska ale teplotka vyzera dobre, len tak dalej

majuska7979
23. jan 2010

sharmana, no my tu tiez mame susedou co si myslia ze 1rano si mozu vypekat hudbu, tolerovali sme to asi mesiac ze kazdy vikend to iste dookola az sa mm nastval a siel k nim, este trosku podnapity lebo sme mali hosti, to odvtedy mame pokoj 😀 neviem ani ze susedov mame 😀
vratit sa chceme za 2 rocky, ale neviem ci to stihneme ak pride babatko 😉
groka verim ti ze ti sexik chyba, 😉 si uplne normalna 😉
katka no modlim sa aby nespadla, ale neviem neviem 😠

kkatkaa
23. jan 2010

bris super fotecka a krasne brusko 🙂

groka ja som tiez uz rozmyslala ze co a ako so sexom v tehu ale to budem riesit neskor ale vraj ak je to take jemne tak sa to moze vraj stale aj vo vyssom stadiu tehu

asi by si rada menial s teou, co? tej vobec nic nie je? a neviete ako veronika, vas treti charlieho anjel?

majuska7979
23. jan 2010

baby ideme sa prejst na prechadzku a este zajdeme do svagrinky na kolacik 😉
tak pekny vecer 😉

sharmana
23. jan 2010

groka. ved ak nemáš nejaké problémy, tak sex môžeš.. ja by som kludne, ale môj mm nechce, on sa proste bojí o mimi a zakrýva to tým, že jemu zavadzia moje bruško... ale to nie je kvôli tomu, ved sú rôzne polohy, kde by nevadilo 🙂

groka
23. jan 2010

majuska daj si aj za mna,skor za malé
inak ma chytaju chute,cestovinovy salatik mnamky s domacimi kabacikmi,hned na to sladke sisky,proste 5 zec 9 😀
ale musim sa priznat ze chrbat ma boli po par hodinach statia na nohach,no ale ja mam aj brusko velke na taky hadam 5 mesiac,moze to byt tym,ze som schudla minuly rok dost a teraz zrazu taka zataz?

kkatkaa
23. jan 2010

no ja to sice budem riesit az neskor ale tiez ma zaujima ake to je a ake to bude 😉

groka
23. jan 2010

sharmana,spinim niekedy,ale nie je to z plodu,no muz vravi ze dnes budeme sexovat a zajtra so mnou bude utekat na pohotovost a to nechce

groka
23. jan 2010

a aj doki nam zakazal

kkatkaa
23. jan 2010

groka tak potom musis zatat zuby a este to vydrzat trebars kym doki nepovoli alebo ked nebudes vobec spinit, ja by som tiez asi zbytocne neriskovala

a byva ti moc zle?

groka
23. jan 2010

katka napisem ti to tak,ze tes sa z kazdeho dna,ktory ti nie je zle,uživaj si to na plno ako sa len da

kkatkaa
23. jan 2010

ok groka diky za radu budem sa snazit, ale si ma naplasila ze to je az take zle a ja tak nerada grckaaam 😝

sharmana
23. jan 2010

groka. no ja ked som špinila, tak ma sex ani nenapadol, velmi som sa bála...

babule tí starí nad nami sú dementi, normálne mm to tu pustil nahlas, vôbec im to nezaplo, tak som búchala na radiator, ani to.. tak išiel znovu hore, zvonil dva krát a neotvorila pizda, asi sa pozrela cez kukátko, lebo mm videl svetlo a potom zhasnute, ale akože nič, možno trošku stíšili telku, ale nechali to tak... ja ked ju stretnem, tak na ňu nakričím, že ju drb... e 😠

kkatkaa
23. jan 2010

sharmi to ti nezavidim to je hrozne ak mas zlych susedov to ti mozu urobit aj zo zivota peklo
my sa mame tiez stahovat a bojim sa co za susedov nas tam caka 😒

sharmana
23. jan 2010

kati. oni nie sú ani takí zlí, ako dementní starí chuji, to je niekedy horšie ako mladé rodiny... ja som totiž trošku háklivá, ak počujem rôzne zvuky z bytov, hlavne hudbu alebo telku, dupot=nevadí mi detský, ten chápem... a ešte týmto hluchánom vadilo, ked sme prerábali.. ved ako to mohlli počut, ked im telka hučí tak, že mm to počul cez ich dvere až do vchodu... hlavne že sa tu všetci predtým ohánali domovým poriadkom a že po ôsmej sa nesmie nahlas nič púšťať a podobne...
bohužial v bytovke človek nikdy nevie, čo ho čaká... museli by sme si postaviť dom a na to teraz nemáme...

sisi8881
23. jan 2010

Ahojte baby....hlasim sa vam len , ze ja stale rovnako ☹ , stale mrcha nikde a teplota neklesla.

sharmana
23. jan 2010

ahoj sisi, tak kupuje ešte raz testík a ak nič, tak chod k lekárovi 😉

brisilda
23. jan 2010

juuj groka uplne chapem co prezivas ☹ tiez som to mala myslim tie nevolnosti 😝 bolo to priserne aj teraz ma napne a konci to nad zachodovou misou no terza to je iba rano 😀 to co bolo na zaciatku bolo doslova peklo 🙄 cize neboj da sa to prezit co sa tyka toho sexiku tak bohuzial tvoj manzel ma pravdu 😖 ja by som asi na sex ani nepomyslela 😎 lebo mne ani teraz sex nechyba 😖 asi som vadna co? 😀
inak sharmi mate teda stastie na susedov 😢 u nas to je opak mam pocit ze kazdy pocuje iba nas ako v baraku hulukame 😀 najme maly 😉
ahoj katka ako sa mas? mala by si coskoro hodit aj foto bruska az neskor vidime ako rastiete 😀 a gulatiete 🙂 lebo ja sa uz coskoro kotulat vazne zacnem priberam nielen do bruska ale celkovo vsade 😖 nohy ruky stehna zadok uz aj na chrbte je sadielko 😀
sisi a test je vazne negativny??? tak sup pondelok k dokimu

sisi8881
23. jan 2010

odvtedy som si test uz nerobila, pockam do pondelka

brisilda
23. jan 2010

sisi drzim teda palce aby testik ukazal // 😉

kkatkaa
23. jan 2010

sharmi mne najviac vadi presne to iste ako tebe, ja som na to uplne alergicka 😠

sisi tak testni a ked nic chod urcite k lekarovi

ahoj bris mam sa fajn ale s napatim budem cakat do buduceho pondelka kedy idem k dokimu a az potom sa zacnem naplno tesit na svoje tehu
a ked si pisala o tych celodennych nevolnostiach, to ked chodim do prace a bude mi nahodou tak zle to ako preboha prezijem v robote? to budem musiet byt doma? ved si predstavte ze odbehnem z kazdej hodiny grckat 🙂 😝 😝

neviem ci je v mojom pripade dobry napad dat fotku brucha lebo by ste si mysleli ze som uz v 8 mesiaci a tajila som vam to 😀 takze sa na taketo fotky momentalne uprimne necitim sorry 😉

brisilda
23. jan 2010

😀 katka a ty si myslis ze to moje brusisko je maly??? 😀 to vsetko je sadielko ktore nas hreje 😉
inak ja si neviem predstavit zeby som mala pracovat to by som uz vazne neprezila 😖 ved ja som cele dni prelezala a prespala v posteli takze dufam, ze ty take nevolnosti mat nebudes

tea333
23. jan 2010

kkatka bude to namahava cesta ale citim sa na to 🙂

kkatkaa
23. jan 2010

bris ved ja som skoro taka a to este nemam ani tehu potvrdene 😉

inak dufam aj ja ze az take nevolnosti mat nebudem lebo neviem co potom spravim - s tym by som asi nezvladla robit ze?

tea tak to je super ze sa na to citis, tak nech ti to vydrzi a nech sa vam dovolenka vydari 😉

tea333
23. jan 2010

kkatka uvidime ako na tom budem zdravotne, ale verim ze vsetko bude ok 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre