Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

fazulka1512
30. jan 2010

tea ja na tvoj graf kazdy den pozeram, a vsimla som si ze este mam cas 😉

lucialen
30. jan 2010

No hej, a ani sa zdvihnut nemusi a bude to pozitivne 🙂

majuska7979
30. jan 2010

baby dakujem, ale ak to bude takto pokracovat, to mu panvicou vlepim par krat to sa preberie

xena1
30. jan 2010

majus,posli ho na spermio... 🙂

majuska7979
30. jan 2010

no asi to dnes urobim 😠

fazulka1512
30. jan 2010

no ale ma riadne motate 😉

xena1
30. jan 2010

skus...nech ma istotu... 😉

majuska7979
30. jan 2010

uvidime ci mi to vyjde 😉

dzou
30. jan 2010

caute zienky len som zase preletela a kukam ze ste sa tu pracne po mne zhanali 😀 ja som bola s kamoskou vyvencit hafanof jooooj super bolo krasne slniecko asi 1C tak nadherne psi sa vyblaznili...
no a ako majuska aj ja uz hlasim mrchu 😀

dzou
30. jan 2010

jaj a tazke kedze prisla dnes tak je dooooooooooooooost velka pravdepodobnost ze teda ta ovu bvola na 16dc com som teda pisala ze sexik nebol,... a ani den pred takze sa niet comu cudovat...

brisilda
30. jan 2010

fazulka u mna kalciovy sirup nezabral ☹ takze ja som musela skusat nieco ine ako pisem mna to drzalo aj mesiac 😒 😠 teraz ma zacala boliet asi mandla na lavej strane takze si dam preventivne te septisan 😀 a horuce napoje vazne nepi lebo ono to moze sposobit opuch hlasiviek a nanuk??? to je uz az priliz chladne nie? 😀
dzou do prcic aj s mrchou ☹
lucka fotecka krasna nadherna juuuj tesim sa s polu s tebou 😉

majuska7979
30. jan 2010

ahoj dzou no tak ta mrcha mrchata aj tebe dosla dnes rano 😉 to bude tym anglickym vzduchom 😀
ale pravdu mas je krasne slnecne 😉

majuska7979
30. jan 2010

luci a bublinka je krasna 😉 super foto 😉

miskahryzka8
30. jan 2010

majus jj ecko je na spermosky 😉 a ja som brala aj beriem calibrum babyplan 🙂

xeni ono celkovo cas bezi rychlo 😕 , cim som starsia tym rychlejsie 🙂

bris ty si tiez pila cervene na zaciatku tehu, ked si nevedela ze si tehu ci ako 🙂 ?

majuska tak prijemnu ocistu 😀

ideme von, zatial pa 🙂

kkatkaa
30. jan 2010

dzou ☹ do kelu

majuska7979
30. jan 2010

no miska tomu ver ze to bude ocista, naposledy mi bolo zle s pitia po svadbe, a dnes to bude dalsie kolo 😉
idem mu kupit to Ecko, volal to mi povedal ze si ho nemam vsimat 😠 nech idem na nakupy, a nech vezmem jeho peniaze, ze nech nevytahujem z uctu 😉 takze uz zacina rozpravat normalne 😀
asi si musime obydvaja urobit taku ocistu 😀

dzou
30. jan 2010

maji hej hej dnes rano 😀 to asi tym slnkom 😀
a sak aj ja beriem tien pregnacare a mm wellman...neviem ci pomaha ja beriem 2.mesiac a mm len 1.mesiac... uvidime 😉 ja idem v pondelok to kupit lebo to pre chlapv maju len v boots a to my tu nikde poblizku nemame...a inac maji pochubujem ze baby poznaju tieto vitaminy lebo to predavaju len v UK asi 😀
ja idem upratovat... spare bedroom kedze pridu tie kamosky aby si mahli kde lahnut 😀

dzou
30. jan 2010

jaj no lebo ta spare bedroom teraz skor vyzera ako stock 😅

xena1
30. jan 2010

dzou,ty ma stale cakas... 🙂 si mila.....
maji drzim palce...

brisilda
30. jan 2010

misi ja si dam cervene obcas aj teraz s kolou 😀 chyba mi zelezo tak treba 😀 ale je to tak deci vinka na 3 deci koly cize nic hrozne a len raz do mesiaca asi 😀 ked si manzel otvori
maji no super ze sa umudril moj by mi kartu asi nedal lebo vie ze by som ho vybielila 😀 😀 😀 on je ochotny mi dat peniaze ked idem do mesta alebo ak si chce po praci pospat apotrebuje mat doma klud tak len povie tam mam penazenku skoc do mesta 😀 a mne dvakrat hovorit netreba

tea333
30. jan 2010

dzou aj my mame hostovsku a je to vlastne len odkladacia miestnost,nastastie tam mame rolldor, tak to strkame tam 🙂
ta mrcha je teda pekne trapna ze si dovolila prist 😠 , nabuduce jej nedaj sancu (viac sexu v case ovu) 😝

bris to poznam, tu mas peniaze, chod na nakup, alebo tu mas na nieco..no nikdy to neskonci len pri tom co potrebujeme 😀 😀 kartu som tiez mala, ale len pre istotu v spanielsku, nepouzila som ju 😉

majuska7979
30. jan 2010

baby kupila som vitaminky E, 250 ale pise na tom ze womens health, mam mu to dat 😠

tea333
30. jan 2010

ecko ako ecko majuska 😉

xena1
30. jan 2010

jasne majka 🙂

sharmana
30. jan 2010

majuska, dzou, no je mi lúto tej mrchy... kurnik... asi by ste mali prísť načas na SK, nadýchat sa tohto vzduchu 😉
miska. susedia sú dnes tichšie ako zvyčajne, asi to trošku zabralo... ale nedávam tomu dlhý čas, asi si budem musieť zvyknúť... ja som sa totiž včera pritom hrozne rozčúlila, až sa mi strašne zvýšil tep, som cítila srdce až v hrdle pulzovať a začalo ma z toho bolieť brucho... tak som si povedala, že nemôžem predsa ublížiť malej, ak budem nervozna z hluku, tak sa pôjdem prejsť von...

inak na hrdlo je dobré kloktat šalviu, ja som mala také kvapky... normálne pastilky, ani tamtum sa v tehu nesmie, mne to hovorila dr a aj v lekárni mi to potvrdili lekárničky... prípadne sa dá cmúlat septisan...

majuska7979
30. jan 2010

baby bola som v dalsom obchode s vitaminmy iba a kupila som toho az neviem co brat,
poradila mi pre mm kupila som ecko 400, a este mam pre neho tiez I-carnitine, ale neviem ci mu to dam?? pise ze produkuje sa viac sperm a na potenciu, ale to pouzivaju tiez sportovci tak neviem
a pre mna so kupila folic acid 400, plus poradila mi ze mam brat Agnus Castus, viete niektora na co to je dobre??

xena1
30. jan 2010

majuska,uprimne,ten L-Carnitin som ti radila a k tomu Evit a koenzym pre mm a tebe stacia tehu vitaminy-tam mas vsetky pottrebne davky,,robim vo farmacii viem co ti hovorim....nevyhadzuj zbytocne korunky za veci navyse...niekedy je menej viac...

majuska7979
30. jan 2010

ok xena, verim ti 😉 este uvidime ci to bude chciet papat
a co beries ty??

xena1
30. jan 2010

ja beriem femibion 800-tam mam vsetko...dokonca metafolin uz hotovu formu kyseliny listovej ktora sa namusi metabolizovat v tele...

majuska7979
30. jan 2010

aha, no ty vies co beries 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre